به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 01 اسفند 94 [ 22:44]
    سطح
    5
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 16 در 8 پست

Array

تمایل به رابطه .. با یک اقا

سلام.همین اول بگم که از حرفای خودم خجالت میکشم ولی چاره ای نیست
    مدتی میشه که گرفتار این مشکل شدم .درشرکتی که کار میکنم بعضی ازما کارمندها با شرکت های دیگه رفت اومد داریم. در یکی از این رفت و امد ها یکی از مدیران یکی از شرکت ها خیلی باهام مهربونی میکرد و خودشو علاقه مند نشون میداد چون از اینجور رفتار زیاد میدیم زیادی توجهی نمیکردم تا زمانیکه رابطه ما بیشتر شد و اخلاق این اقا خیلی خوب ومهربون بود و منو به شدت جذب میکرد . چندباری از رفت و امد ما بیشتر نمیگذشت که این اقا متوجه جذب شدن من شد و ازدرخواست رابطه .. داشت که فکر میکردم شوخی میکنه ولی وقتی دیدم جدیه کاملا خود رو ازش دور کردم وهیچموقع کارای اون شرکت رو خودم انجام ندادم
    ولی مشکلی که بهش گرفتار شدم اینه که از وقت یدیگه نمیرم خیلی دلم میخواد باهاش باشم و بیشتر هم به همون رابطه خاص فکرمیکنم ودلم میخواد باهاش داشته باشم از شرفی اصلا نمیتونم همچین کاری بکنم.ولی نمیدونم چطوری از گرفتار شدن به این حالت دربیام چون واقعا اون اقا خیلی مهربون بود .حالا چه کار باید بکنم؟

2. 3 کاربر از پست مفید mehrii68 تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 12 بهمن 94), mohamad.reza164 (دوشنبه 12 بهمن 94), Somayeh82 (سه شنبه 13 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام..
    تله هست خانم عزیز.. تله شیطانی.. وسوسه رفتن سمت اون اقارو به مرور از ذهنتون خارج کنید.. مهربونیش تا وقتی که باهاتون رابطه شو تموم کرد..بعدش مهربونی در کار نخواهد بود..

بعدشم گناه کبیره هستش..

4. 6 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

baitollah-abbaspour (یکشنبه 25 بهمن 94), Ehsaan (پنجشنبه 15 بهمن 94), hamdardiuser (پنجشنبه 29 بهمن 94), khaleghezey (دوشنبه 12 بهمن 94), miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94), Somayeh82 (سه شنبه 13 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 22 فروردین 98 [ 15:00]
    سطح
    58
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    521

تشکرشده 526 در 206 پست

Array
    سلام
    چند سالتونه؟ میزان تحصیلاتتون چیه؟ مجرد هستید یا متاهل؟
    اون آقا چند سالشه؟
    من خودم یه پسر هستم و دقیقا میدونم وقتی یه پسر به یه دختر محبت میکنه و بهش پیشنهاد رابطه جنسی میده فقط و فقط قصدش سوءاستفاده کردن از اون خانم هست و ذره ای برای اون خانم ارزش قائل نیست
    بهتره هرچه زودتر از این ادم دوری کنید و اگه باز هم اومد سمت شما خیلی قاطع جوابشو بدید، ارزش شما خیلی بیشتر از اینه که مثل یه تیکه گوش فقط نگاهتون کنن

6. 4 کاربر از پست مفید alireza198 تشکرکرده اند .

hamdardiuser (پنجشنبه 29 بهمن 94), khaleghezey (سه شنبه 13 بهمن 94), miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94), Somayeh82 (سه شنبه 13 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام خانوم

ممنون که تشریف آوردین و موردتون رو اینجا مطرح کردین.

اصلا هم کار بدی نکردین.

چند سالتونه؟

به ازدواج هم فکر میکنید؟

خواستگار داشتین؟

اون مرد اگر مهربون بود و خوبی شما رو میخواست قطعا چنین جسارتی نمیکرد.

به شما تبریک میگم که کار صحیح رو انجام دادین که به اون شرکت نرفتین. و از همه مهمتر شجاعانه قبل از هر اقدامی نسبت به عواقب اش دارید تحقیق میکنید.

خانوم میدونید چیه؟ وقتی شما برای یک عمل جراحی به اتاق عمل میروید، در زمانی که داروی بیهوشی استفاده میکنند، اگر شما بدنتون نسبت به آنتی بیوتیک ها و مواد ...... آشنا نباشه، سریع واکنش نشون میده و بیهوش میشید.

الان شما هم به همون نسبت افکارتون پاک هست و با محبتی که از سمت جنس مخالف دیدین، افکارتون داره واکنش نشون میده و تا اینجا طبیعی هست.

ولی قسمت مهم موضوع اینه که این واکنش ها رو در اختیار عقل و منطق تون قرار دهید تا به بیراهه نروید.

دختر پاکی هستین، حتی لازم شد از اون شرکتی هم که کار میکنید، استعفا بدهید، انجام بدین.
    همسر واقعی شما قدر شما رو خواهد دونست.

پ . ن: از این به بعد نگذارید اطرافیان مرد شما بیشتر از یک حد و حدودی با شما ارتباط بگیرند.

پ. ن 2: چند تا مقاله هست که نوشته پسر ها چه طور مخ دختران رو میزنند. اگر مطالعه کنید متوجه خواهید شد که اون آقا قصد خیر نداشته.

پ. ن 3: رسما به نمایندگی از جامعه مردان از شما بانوان گرامی که با چنین پیشنهاد هایی رو برو میشوید عذرخواهی میکنم

ویرایش توسط mohamad.reza164 : دوشنبه 12 بهمن 94 در ساعت 18:17

8. 7 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 12 بهمن 94), Hadi99g (یکشنبه 18 بهمن 94), hamdardiuser (پنجشنبه 29 بهمن 94), miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94), neginnn (دوشنبه 12 بهمن 94), sara1394 (دوشنبه 12 بهمن 94), Somayeh82 (سه شنبه 13 بهمن 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 16 در 8 پست

Array
    متولد 68 هستم.هیچوقت نفهمیدم این اقا باهمه اینقدر مهربونه یا بامن اینطوره.یاواقعا اخلاقشه این مهربونی و یا فیلمشه. من که مدتی میشه دیگه اونجا نرفتم .قبلا زیاد با ارباب رجوع ومرها برخورد داشتم و رفت وامدم زیاد بود ولی این اقا خیلی فرق میکرد و خیلی جذبم کرد چون شاید کلا تمام ویژگی های یک مرد جذاب رو داره و یا بلده
    اون اقا که نمیتونه بیاد شرکت ما بیاد قسمت من چون مدیره و تابلو میشه پس نمیاد
    منتها من نمیتونم از شر این حس و این تمایل خارج بشم.البته تاحالا از این روابط باکسی نداشتم
    یعنی اگه مردی به زنی مهربونی کنه دید بدی بهش داره؟

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دیروز [ 00:47]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 54.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,372

تشکرشده 6,343 در 1,786 پست

Array
    سلام.

همین که موضوع رو اینجا بیان کردی نشان از نفس سالم و وجدان بیدارت داره واین جای تحسین داره.

مهربان بودن او حتی اگه صادقانه باشه به هیچ وجه رابطه با او رو مشروع یا معقول نمیکنه.برای شکستن تابوی حیا توجیهات ممکنه بسیار فریب دهنده وموجه باشن مثل مهربانی ،عشق ،نوعدوستی یا هرچیز دیگه

حتی سعی کن از ارتباطات کاری هم باهاش پرهیز کنی .

مهمتر از همه اینکه وقت خودت رو با دوستان مورد اعتمادت پرکن.

مطمئنا ارزش تو خیلی بیشتر از اینه که بخوایی با چنین ارتباطاتی آلودش کنی.چون خودش سراغاز یه مشکلات و سواستفاده های بیشتری میشه که خلاصی ازش بسیار دشوار خواهد بود.

برای جلوگیری از وسوسه شدن ،سعی کن جلو افکار در اون مورد رو با هربهانه وتوجیهی قاطعانه بگیری.تا کم کم از این حالت خارج بشی

اگه رو خواسته ش مصر بود میتونی موضوع رو با حراست شرکت خودت یا اون شرکت بگی

یه نگاهی هم به این تایپیک بنداز تا یقینت بیشتر بشه

http://www.hamdardi.net/thread-17296.html
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.
    ویرایش توسط ammin : دوشنبه 12 بهمن 94 در ساعت 18:48

11. 8 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

Hadi99g (یکشنبه 18 بهمن 94), hamdardiuser (پنجشنبه 29 بهمن 94), khaleghezey (سه شنبه 13 بهمن 94), miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94), mohamad.reza164 (دوشنبه 12 بهمن 94), neginnn (دوشنبه 12 بهمن 94), sara1394 (دوشنبه 12 بهمن 94), نیکیا (چهارشنبه 14 بهمن 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 16 در 8 پست

Array
    خیلی ممنون از همه
    قسمت عجیب و دردناکش اینه که گمون میکنه اگه من با اون نیستم با یکنفر دیگه هستم.مثلا از جوابی که به حرفش دادم و واکنشش اینطور نشون میداد نه اینکه متوجه بشه من از اینکار و خواسته بدم اومده فکر کرده نمیخوام با اون داشته باشم .من هم دیدم مثل وقتی میمونه که هرچ بیشتر راست میگی بقیه گمون میکنن دروغگویی قصد تعریف خودم براش نداشتم چون گویا بینش این اقا اینطوری بود
    یا مثلا اگه با یک همکار دیگه سلام و احوالپرسی میداشتیم دقیقا جوری واکنش میداد گویا انگار من با اون رابطه خاصی دارم

خواهشا اقایونی که میاید اینجا و راهنمایی های خوب میزارید وقتی دستتون به دهنتون رسید و پول و موقعیت براتون تکراری شد سعی کنید مثل امروزتون باشید
    اتفاقا چندتایی نوشته های اینترنت رو الان میخوندم تاسف دات نوشته به هیچ حرف این دخترا توجه نکنید حالا اگه با 50 نفر خونه نرفتن با 4 5 نفر رفتن .چرا این چرندیات رو مینویسن خوب اینام همینارومیخونن

13. 3 کاربر از پست مفید mehrii68 تشکرکرده اند .

alireza198 (سه شنبه 13 بهمن 94), miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94), Somayeh82 (سه شنبه 13 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 اسفند 94 [ 02:00]
    سطح
    30
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 124 در 73 پست

Array
    سلام...واقعا نمیدونم چی بگم....فقط اینو واسه خودت ..توی خلوت خودت...تجزیه و تحلیل کن......تو از برقراری رابطه جنسی با اون اقا...واقعا چه سودی میبری؟؟؟ چی رو به دست میاری؟ غیر از اینکه تنها نشانه عفت و پاکی خودت رو.....باکره گی خودت رو از دست میدی......خوبه خودت هم داری میگی...خوب عزیزم اگه بعدا با این اقا با مشکل بر بخوری...کی باورش میشه که اون اقا مقصر بوده؟؟؟ خودت میگی که چون پست مدیریت دارند..هیچ وقت به قسمتی که شما کار میکنید نمیان......پس بعدا هم زبون ایشون درازه که اره..اونی که پا پیش گذاشته ..خانم بوده...اون بوده که دایم به محل کار من میومده....پس راضی به انجام رابطه بوده.....اخه عزیزم.....شما چرا واسه رفع این نیازتون..از راه خودش وارد نمیشین...چرا ازدواج نمیکنین؟؟؟ اومدی اینجا و سوال میکنی..هر مردی مهربونی کرد....یعنی دید بدی به دختر داره؟؟؟ اخه من چی بهت بگم......میدونی؟؟؟؟ نه خداوکیلی میدونی شان و خانمی تو رو با اون پیشنهاد مزخرفش..چطور پایین اورده؟؟؟؟ ببخشیدا...ولی من فکر میکنم مقصر خود ما خانما هستیم......یه سوال دارم ازت؟؟؟ فکر کن پیشنهادش رو پذیرفتی........رابطه برقرار کردی...نیاز خودتم رفع شد....بعدش چی؟؟؟؟؟ بعدش دیگه این نیاز به سراغت نمیاد؟؟؟ بعدش اون اقا ...شما رو ابزاری قرار نمیده واسه رفع نیاز حیوانی همیشگی خودش....؟؟نفعش رو که خوب ازت برد...مثل یه تیکه آشغال میندازتت بیرون... ببخشید که تند حرف میزنم..اما مگه گفته بیا واست شکلات بخرم..که شما موندی چکار کنی؟؟؟؟؟بعدشم...اگه اون اقا مجرده که چرا نمیاد خواستگاریت؟؟؟ اگه متاهل هستند که دیگه بدتر....وقتی به زن و بچه خودش خیانت میکنه....دیگه دلش واسه شما میسوزه؟؟؟ شما چی؟؟؟ دلتون میاد به همجنس خودتون..خانم ایشون خیانت کنین؟؟؟ چرا ازدواج نیمکنی؟

15. 2 کاربر از پست مفید خورشید30 تشکرکرده اند .

miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94), Somayeh82 (سه شنبه 13 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 بهمن 94 [ 13:47]
    سطح
    16
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 92
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    61

تشکرشده 50 در 29 پست

Array
    مهرورزی غرضمند!!
    خوبه که سرکار میری اگه مشکلت فقط در رابطه با این اقاست فقط باید ذهنتو ازش منحرف کنی با همکارات و دوستات و خانوادت بشیتر وقت بگذرون.

تنها چاره اینه که به هیچ وجه بهش فکر نکنی و اون رو تو ی ذهنت نداشته باشی
    بهش فکر نکن نه به خوبیش نه به بدی هاش دنبال چرا و اما هم نگرد
    چیزی بوده و گذشته
    این ادمها کیس زیاد دارن راحت هم عوضت میکنن
    فقط بهش فکر نکن به ما گفتن اگه کسی کسیو بخواد توی نگاه اول فکر بد براش نمیکنه چون جوری که بخواد کار اخر رو اول انجام بده

17. 2 کاربر از پست مفید neginnn تشکرکرده اند .

miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94), Somayeh82 (سه شنبه 13 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 تیر 97 [ 09:43]
    سطح
    41
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    32

تشکرشده 170 در 63 پست

Array
    به نظر من که یه حس طبیعیه منم هم سن توام شغل نسبتا خوبیم دارم با اقایونم خیلی سرو کار دارم میفهمم چی میگی
    یه سفر روبراه کن باحال یه مدت نباش شاید بهتر شد. این که خوب کار بدیه همه میدونن ولی یه حسی هس که هی ادمو هل میده جلو.
    انگار نمیخای طرفو ناراحت کنی یا همچین چیزی
    یه سایت بود به اسم گیس گلابتون من خوندم نوشته بود چرا یه دختر خانم با شرایط عالی میره جذب یه مرد عیاش میشه(ببخشید اخه مردایی که از این پیشنهادا میدن اسمشون همینه) گفته بود هوس فقط همین
    هوس
    همه ما گرفتار هوس میشیم. فک کن ببین چطوری از بین ببریش خوبه

19. 4 کاربر از پست مفید نیم پز تشکرکرده اند .

alireza198 (سه شنبه 13 بهمن 94), Hadi99g (یکشنبه 18 بهمن 94), miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94), Somayeh82 (سه شنبه 13 بهمن 94)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)