به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 29 خرداد 95 [ 18:02]
    سطح
    33
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 104
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    11

تشکرشده 22 در 10 پست

Array

شوهرم ازم دوری میکنه وبهم توهین میکنه

باسلام خانمی 25ساله هست دوسال وخورده ای زندگی مشترکم شروع شده همسرم ۷سال ازم بزرگتره ولی بسیارخونوادشو دوس داره طوریکه منوفراموش کرده و زندگیم از هم داره میپاشه بخدا دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم جدیدا خیلی راحت بهم هرتوهینی میکنه و دست بزن هم داره خدا لعنتش کنه نمیبخشمش ازخودم متنفرم ک چرا بایه همچین مردی ازدواج کردم و انقد خودم رو تحقیر میکنم.ازطرفی چون خودم شوهرم رو انتخاب کردم میترسم برم خونه بابام چون میدونم شماتتم میکنن و زندگیمو بدتر حروم میکنن چند بار ب خودکشی و مرگ فک کردم ولی میترسم...جدیدا بفکرم زده از خونه فرار کنم برم جاییکه هیشکی نباشه اصلا حتلم خوب نیس.همسرم حتی خونه هم نمیگیره از بس برای خونوادش وقت میذاره من یا خونه باباشم یا خونه بابامم.خونه ای ک گرفته گذاشته برای رفت امد داداشش و فامیلاشون.توروخدا راهنماییم کنید دیگه نمیکشم دیگه توانشو ندارم.از طرفی خیلی دوسش دارم ازش بخدا شکایت میگنم.اگه مشاور خوبی هم سراغ دارید بگید برم.از شما چه پنهون باورتون میشه پول تو جیبی هم بهم نمیده یکمی پول جمع میکنم ب هر بهانه ای ازم میگیرتش.

2. 2 کاربر از پست مفید henma تشکرکرده اند .

Hadi99g (چهارشنبه 25 آذر 94), the boy (سه شنبه 01 دی 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 22 در 10 پست

Array
    کسی نیس جواب بده؟اصلا نخواسنم منکه راخم روشنه نهایتا ب طلاق میرسه این حرفام الکیه... وقتتون خوش

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 دی 98 [ 13:15]
    سطح
    73
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 303
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    894

تشکرشده 1,236 در 375 پست

Array
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    ببخشید من الآن چیری به نظرم خیلی نمی رسه ،فکر می کنم استفاده از مشاوره تخصصی راهگشا تره و اتفاقا بهتر هست این کار رو کنید چون نظر دوستان الزاما تخصصی نیست و مخصوصا شرایطی که شما دارید خیلی از دوستان بجای مشاوره با هم حسی کردن ممکن هست چیری رو پیشنهاد بدن که واقعا نظر آسیب زایی در صورت عملی کردن اون باشه، تاپیک تون رو هر از گاهی به روز کنید تا بیشتر دیده بشه.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 22 در 10 پست

Array
    خب میگید چیکار کنم ابن وسط یکی مث من بدخت داره مشکلشو طرح میکنه باید چیکار کنم من مشاور نمیشناسم ک قهار باشه.واینکه بخدا پول مشاورم ندارم باورتون میشه...نمیدونم چه خاکی ب سرم بریزم از خانواده خودمم رونده شدم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    با سلام

فکر می کنم اگر یه کم بیشتر و جزئی تر مشکلاتتون رو بیان کنید بهتر بشه راهنماییتون کرد.مثلا یکی دو مورد از دعواهاتون رو با جزئیات بیشتری عنوان کنین یا بگین که این

مشکلات با همسرتون رو از چه زمانی داشتین؟

آیا از اول ایشون همینطور بودن؟

در کل من فکر می کنم مردهایی رو که خیلی به خانواده خودشون توجه دارن میشه کاری کرد بیشتر به سمت همسر کشیده بشن.

چون این حس حمایت به هر حال در وجودشون هست.حالا باید همسر به این حس سمت و سوی بیشتری بده.

یه کم رفتار ها و عکس العمل های خودتون رو بازنگری کنین.

در این تالار سعی کنین بقیه تاپیک ها رو بخونین.معمولا یه سری سیاست ها و رفتارهای درست مربوط به خانومها رو دوستان عنوان کردن که میشه ازشون استفاده کرد.

7. کاربر روبرو از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده است .

ستاره زیبا (پنجشنبه 26 آذر 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 22 در 10 پست

Array
    میدونید از اول مشکل داشتیم و درگیری بینمون بوده متاسفانه.اگه برید تو لیست موضوعاتم میبین ک من دو بار طرح مشکل گذاشتم.ولی الان بعدا زعروسیم حادترین مشکلمون اینه که بخاطر حفظ بنیان خونوادش منو ول کرده یعنی واسه اینکه داداشش رو از بیماری یا همون اعتیاد نجات بده ب هر دری زده و حتی منپ ترک کرده فقط واسه اینکه باباش و مامانش ناراحت نشن پسرشون حالش خوب نیست و استرس داره.دراین حد ب فکرشونه ولی زورم میاد اونا درقبال این مسئولیت شوهرم همچین رفتاری ندارن.ب تجربه اثبات شده هم واسه من هم همسرم.ولی انگار ن انگار.مثلا همین امشب صرفا چون داداشش خواسته بره خونه داییش بخوابه منو گذاشته خونه داداشم ولی خودش با داداشش رفته البته الان اومدیم تهران خودمون شهرستانیم.ولی بازم نباید منو هر شب هرشب ول کنه ب این هدف ک داداشش راحت باشه.تازه ترکم کرده التن حدود یک سالو نیم بیشتره ک درگیرش شدیم.بخدا دیگه نمیکشم.اگه سوالی بود بگسد من جواب میدم نمیدونم از کجای مشکلاتم بگم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    شما چطوری اعتراضتون رو بهش نشون میدین؟ به نظرم با توجه به حس مسوولیت پذیری که به هر حال توی وجود شوهرتون هست شما هم از همین راه وارد بشین و

حس حمایت ایشون رو نسبت به خودتون تحریک کنین.

راه هایی پیدا کنید که بدون غر و لند کردن و بداخلاقی این پیام رو بهشون بدین که بهشون نیاز دارین .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اردیبهشت 96 [ 07:07]
    سطح
    43
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsOverdrive1 year registered
    تشکرها
    270

تشکرشده 319 در 160 پست

Array
    سلام صبح بخیر

حادترین مشکلمون اینه که بخاطر حفظ بنیان خونوادش منو ول کرده یعنی واسه اینکه داداشش رو از بیماری یا همون اعتیاد نجات بده

اول سوالم را میپرسم شوهر شما فرزند ارشد و پسر بزرگ خونه هستش ؟

اگه هست تقصیری نداره چون پدر ومادر ازش توقع بیشتری دارن چون بزرگتره کارایی که میکنه مورد تاییده سعی کن با محبت کردن اونو بیشتر به طرف

خودت بکشونی الان بهترین کارت با ایشون همدلی کردن هستش نه غررررر زدن لطفا دقت کن بهش بگو منم از اینکه برادرتون این مشکل دارن خیلی

ناراحتم از صمیم قلب براش دعا میکنم خدا بهش این عزت نفس را بده تا از این مخمصه نجات پیدا کنه این باعث میشه شوهرتون خیلی خوشحال

بشه و میبینه که شما هم برات مهمه سعی میکنه بیشتر شادت کنه

جدیدا خیلی راحت بهم هرتوهینی میکنه دست بزن هم داره

بشین رفتارای خودت را باز بینی کن ببین چه کلمه هایی بکار بردی که ایشون عصبانی شدن نمیگم رفتارش درست بوده ولی وضعیتش را درک کن اون الان فکرش مشغوله در گیری داره

خونوادش وقت میذاره من یا خونه باباشم یا خونه بابامم

سعی کن با طرح نیاز خالص به خاستههات برسی مثلا بهش بگو اینقدرررررر دلم تنگ شده برات برا اغوشت و..... اشتباست اگه پیشه هم نیستین

باعث میشه از هم دور بشین در مورد خاسته های دیگه سعی کن نیاز ت را با احساس درونت تطبیق بدی بخاطر این بهش میگن نیاز خالص بیشتر جواب میگیری

اگه بخاطر بیماری برادرش اونا رو میاره مخالفتی نکن ولییییی حتما خودت سر خونه زندگیت باش یه جورایی خودت را مایل نشون بده برا کمک خیلی موثره میدونی
    شوهرتون خانوادشو خیلی دوست داره و مسئولیت پزیر هست خوب شمام از این در وارد شو بهشون محبت کن به مادرش احترام بزار در مقابل

همسرت وتاییدش کن اقایون مادر را جوره دیگه دوست دارن واین باعث خوشحالی عمیقی برا اون میشه بیشتر بهت احترام میزاره توجه میکنه یه

جوری شرمندت میشه اگه هم الان نتونست ولییییی حتما جبران میکنه

حس مسولیت را برا خودت درش بیدار کن ازش زیاد تعریف تشکر کن حتا در قبال کار کوجکش

خلاصه که از محبت خارها گللللل میشود
    موفق باشی

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط سها** : شنبه 28 آذر 94 در ساعت 09:14

11. کاربر روبرو از پست مفید سها** تشکرکرده است .

henma (سه شنبه 01 دی 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 22 در 10 پست

Array
    ازینکه جواب میدید بسیار ممنونم.راستش اوایل کاری ب کارش نداشتم و تازه ترغیبشم کردم ک بش کمک کنه ولی الان این کمک کردنش باعث شده حتی باهامون شریک بشه صرف اینکه داداشش تو این مدت نگران پول نباشه.بخدا خودشم میدونه این مغازه رو دقیقا یکماه بعد عروسیمون فقط خودمون ادارش کردیم اونم باهزار بدبختی چون پول نداشتیم.حتی همین برادرش بخوذش اجازه نداد کمکمون کنه حتی وقتی ک همسرم ازش پول خواسته بود.خلاصه بگم ک به وقتش همینا پشت همسرمو هالی گذاشتن.ولی درعوضش همسرم اصلا ب روش نمیاره.حالا میگم ازهم جدا شین چون شراکت اصلا ب نفع ما نیست الان بخاطر این شراکت نزدیک هشت ماهه شوهرم ارامش نداره بخاطر استرس ونگرانی ک داره ک نکنه پول کم ببارن نتونن چک مردم رو پاس کنن.ولی ازونور اونا مهم نیست واسشون و حسابی ب تیپ و قیافشون میرسن و نگرانی بخودشون نمیدن.الان شوهرم خیلی حساس شده.همسرم توهیناش یکس از دلایلش اینکه من نباید بهش بی اهمیت شم حتی وقتاییکه بهم توهین میکنه و مسخرم میکنه میگه نباید بغض کنم و گوشه گیر شم چون بهش برمیخوره!نباید تو جمع فامیلای مزخرفشون گوشه بگیرم ولی اصلا اینطور نیس بعضی از فضاهاشون رو دوس ندارم مگه من دست خودمه. مثلا خیلی فامیلاشون سیگار میکن خب من ازین فضاها متنفرم اونوقت بهش میگم اعتراض میکنه و توهینشم شروع میشه.تا نوبت ب پول خرج کردن میرسه میگه ندارم ولی ازونور داداشش و خونوادش برا خودشون خرج مکینن و مشگلی نیس.الان چند روز پیش باباش میخاست ماشین بخره شوهر بدبختم نزدیک ده روز دنبال ماشین گشت اخر سر باحضور باباش ی ماشینی رو پسندیدن دقیقه نود باباش منصرف شد الان شوهرم مجبوره بخرتش چون اون بوده که پیداش کرده ولی پیش من میگه خودم دوس داشتم این ماشین رو... دراین حد مسئولیت پذیره.با ارامش باهاش حرف میزنم بی فایدس.چ.ن سری جبهه میگیره.میدونید شوعرم خیلی باهاشه یعنی یجورایی اخلاق زن تو دستشه بلده چجوری برخورد کنه.راستی من احترام پدر ومادرش رو میگیرم وتوهینی هم نمیکنم بهشون.لطفا سوالاتتون رو واشح بپرسید تا بتونم واضح جواب بدم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اردیبهشت 96 [ 07:07]
    سطح
    43
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsOverdrive1 year registered
    تشکرها
    270

تشکرشده 319 در 160 پست

Array
    سلام

برا اینکه بتونی این ناملایمات را برطرف کنی بایستی مهارتهارو بیشتر کنی

یجورایی اخلاق زن تو دستشه بلده چجوری برخورد کنه
    خوب شما هم اخلاق مردت در دستت با شه اونم با فرا گرفتن لطفا این مقالات را بخون

http://www.hamdardi.net/thread-3525-post-30386.html)
    http://www.hamdardi.net/thread34206-2.html#post340222
    با ارامش باهاش حرف میزنم بی فایدس.چ.ن سری جبهه میگیره

منم مشکل شمارو داشتم میدونم سخته این لینک را بخون دستت میاد که چه جوری دل خوریهارو بگی و به حقت برسی

http://www.hamdardi.net/thread-21813.html

سیگار میکن خب من ازین فضاها متنفرم اونوقت بهش میگم

ببخشید ایشون که نمیتونه بره دعوا راه بندازه که چرااااا سیگار میکشین اگه میتونی اون زمان خودت را به چیزی مشغول کن که برات مهم نباشه یا

بری بیرو به یه بهانه ای که شوهرت بهش بر نخوره یا بری در اشپز خانه به بهانه اینکه چیزی اماده کنی درسته دود سیگار برا همه بد هست

بعد که باشوهرت رابطه بهتری داشتی باهاش صحبت کن بگو من احساس خوبی ندارم وقتی اینجا هستم نه به خاطر فامیلا ت بگو احساس میکنم نفسم تنگ میشه

راستی من احترام پدر ومادرش رو میگیرم وتوهینی هم نمیکنم بهشون

من نگفتم که شما توهین میکنین منظورم این بود که برا که دل شوهرت را بدست بیاری زمانایی که شوهرت و اونا هستن بیشتر احترام بزار یا یه جوری خودت را نسبت به کاراش خوشحال نشون بده

تا نوبت ب پول خرج کردن میرسه میگه ندارم ولی ازونور داداشش و خونوادش برا خودشون خرج مکینن

اگه پست اول را با دقت بخونی متوجه میشی که گفتمو برا اینکه به خاستت برسی بایستی طرح نیاز خالص کنی مردادوست دارن تامین کنن مطمئن

باشاونا یک حس تامین کنددگی بهش دادن که این جوری داره کاراشون را انجام میده شما هم اگه راهشو بلد باشی تامینت میکنه

برو دقت کن به رفتارای اطرا فیانش حتما مادره بهش میگه خدا حفظت کنه چه پسر اقایی دارم به فکر برادرشه همش جملات مثبت بهش میگن

لطفا کلید مرد دکتر حبشی را حتمااااا گوش کن خیلی موثره

موفق باشی
    ویرایش توسط سها** : شنبه 28 آذر 94 در ساعت 13:41

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)