به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 20:43]
    سطح
    22
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 93
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive1000 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    121

تشکرشده 82 در 34 پست

Array

شوهرم میخواد طلاقم بده

سلام
    این سومین تاپیکمه
    تاپیک قبلیم چون 6 صفحه شده بود گفتم احتمالا طولانیه و زیاد کسی سر نزنه.
    برای کسایی که مشکلمو نمیدونن پست اول تاپیک قبلیم مشکلات زندگیو توضیح دادم اینم لینکش:

شوهرم منو رها کرده و ارتباطی با من ندارد ...

من تلاشمو کردم اشتباهاتمو متوجه شدم حالا چه شوهرم کنارم باشه و چه نباشه.
    دو ماه قهر هستیم. از چند روز قبل عید تا الان.
    دایی و عموش زنگ زدن اگر نری مهرتو ببخشی واسش زن میگیریم واسه توام یه اتاق میگیرم.
    خودشم بهم گفت رفتم یکیو صیغه کردم.

از پونزده روز پیش شروع کردم به پیام دادن عذر خواهی. یه چند تایی دادم.
    که آخریش اینطوری ختم شد:

گفت دیگه این پیاما فایده ای نداره منو تو دیگه با هم نخواهیم بود شاید باورت نشه. تو اشتباهاتتو فهمیدی اما دیگه خیلی دیر شده خیلی. من دل سنگ شدمو دیگه دوستت ندارم. و اینکارا فایده ای نداره.

گفتم میخوای طلاقم بدی؟
    گفت آره
    گفتم کی محسن؟
    شکلک خنده فرستاد که عجله داری؟ شوهر پیدا کردی؟
    منم گفتم من دارم تمام تلاشمو میکنم زندگیمونو بسازم چرا این حرف رو بهم میزنی

گفت دیگه نمیخوامت و دوستت ندارم و برو مرد دیگه ای برای خودت پیدا کن

بعدشم زنگ زد گفت یکبار دیگه بهم پیام بدی (با لحن کاملا تهدید آمیز)این سیمکارتمو میشکونم. دیگه بهم پیام نده فهمیدی؟ مشکلی داری برو قانونی اقدام کن
    از شناختی که ازش دارم وقتی این برخورد و داره قبلش یکی پرش کرده فکر کنم واقعا زن گرفته اون اجازه نمیده باهام حرف بزنه

دیگه حتی نمیتونم پیام بدم
    من خیلی بی پشتو پناهم تنها جایی که میتونم حرفامو بزنم اینجاست نمیدونم باید چیکار کنم
    خدا کمکم کن
    زندگیم نابود شد

اگر به قابلیت خود در
    گرفتن تصمیمات متحول کننده زندگی
    نشان دادن شجاعت
    یا دفاع کردن از خود

دچار تردید هستید
    به یاد داشته باشید:
    اگر پرنده ای با بالهای سالم برای مدت طولانی در قفس حبس بماند،
    نسبت به قابلیت پرواز خود دچار تردید خواهد شد...
    ویرایش توسط شادمانه : سه شنبه 29 اردیبهشت 94 در ساعت 12:37

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 27 مرداد 94 [ 09:19]
    سطح
    15
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    4

تشکرشده 77 در 39 پست

Array
    به قول سوده عزیز مردها از زنهاییکه آویزانشون باشن متنفرند. من در عجبم از دخترهای این زمانه که حاضرن هر خفتی را به جان بخرن تا به قولی سایه یک نامرد به اصطلاح روی سرشون باشه. شادمانه عزیز کمی به خودت تواناییهات به خانوادت نگاه کن آیا شما لایق این زندگی هستی و حاضری به قیمت از دست دادن عزت و آبرو و اعتماد به نفس و جوانی خونتو روی آب بسازی ؟ آدمی با این مشخصات که حتی پیامکهاش توسط خانوادش حتی عمو و زنموش کنترل می شه به چه دردی می خوره. به این فکر کن در صورت شروع زندگیت با این آدم چی عایدت می شه سالی که نکوست از بهارش پیداست . به خودت احترام بگذار تا دیگران تو را محترم بدونن. با یک وکیل صحبت کن تا به حقوقت واقف بشی . مدارکی جمع کن تا در صورت لزوم بتونی در دادگاه استفاده کنی . اشتباه کردی زمانیکه دست رو تو بلند کرد پزشک قانونی نرفتی . اجازه هیچگونه بی احترامی به خودت و خانوادت نده. قوی باش و از موضع ضعف و زبونی بیا بیرون . مرگ یک بار شیون هم یک بار. ببخش منو تند حرف زدم

3. 4 کاربر از پست مفید raha20014 تشکرکرده اند .

maryam123 (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94), نادیا-7777 (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94), دختر بیخیال (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94), شادمانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 خرداد 94 [ 15:56]
    سطح
    26
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 43.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second Class3 months registered
    تشکرها
    235

تشکرشده 155 در 73 پست

Array
    سلام عزیزم ناامید نباش
    آخه دختر خوب اون میگه نميخوامت توهی پشت سرهم پيام میدی ولش کن بزار یه مدت به حال خودش باشه تو فکر کن جداشدینو مجبوری اینو قبول کنی هیچ کاری بهش نداشته باش ما هی میگیم پیام نده ولی تو میگی اینو نوشتم اونو نوشتم
    اصلن میدونی چکارکن باخودت عهد ببند که مثلآ20روز هیچ پیام بهش ندی و تحت هیچ شرایطی،حتی اگه اون بهت پیام داد تو جوابشو ندی ببین چه اتفاقی ميوفته بیشتر ازاین خودتو پایین نیار اون نیاز به زمان داره تا بتونه تصمیم درستو بگیره ولی تو با این بچه بازیهات واينقدر عجول بودنت همه چیزو خراب میکنی ،یه کم عزت نفس داشته باش عزیز م تا تو نخواي اون نميتونه طلاقت بده ازهیچی نترس همه چیزو بسپار به خدا وبه خدا نزدیک شو خودش هرجور به صلاحت باشه همه چیزو درست میکنه (ببخشید اگه تند حرف زدم وقتی میبینم اینقدر خودتو دست کم می گیری حرصم میگیره)

5. کاربر روبرو از پست مفید آبی آسمان تشکرکرده است .

شادمانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    15
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 77 در 39 پست

Array
    به قول سوده عزیز مردها از زنهاییکه آویزانشون باشن متنفرند. من در عجبم از دخترهای این زمانه که حاضرن هر خفتی را به جان بخرن تا به قولی سایه یک نامرد به اصطلاح روی سرشون باشه. شادمانه عزیز کمی به خودت تواناییهات به خانوادت نگاه کن آیا شما لایق این زندگی هستی و حاضری به قیمت از دست دادن عزت و آبرو و اعتماد به نفس و جوانی خونتو روی آب بسازی ؟ آدمی با این مشخصات که حتی پیامکهاش توسط خانوادش حتی عمو و زنموش کنترل می شه به چه دردی می خوره. به این فکر کن در صورت شروع زندگیت با این آدم چی عایدت می شه سالی که نکوست از بهارش پیداست . به خودت احترام بگذار تا دیگران تو را محترم بدونن. با یک وکیل صحبت کن تا به حقوقت واقف بشی . مدارکی جمع کن تا در صورت لزوم بتونی در دادگاه استفاده کنی . اشتباه کردی زمانیکه دست رو تو بلند کرد اقدام قانونی نکردی. تو تلاشتو کردی از این به بعد بگذار اون پا پیش بگذاره بعد ببین چیکار می خوای بکنی. فعلا به سلامت فکری و روانی و جسمیت بپرداز . به جای التماس کردن بگذار متوجه بشه که تو بدون اون هم می تونی زندگی کنی و حس خوب داشته باشی.

7. کاربر روبرو از پست مفید raha20014 تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 11 اسفند 94 [ 21:30]
    سطح
    13
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 5 در 5 پست

Array
    چاره این درد فقط بی محلی و برخورد از موضع قدرته اگه واقعا خودت وزندگیت مهم هستی جدا شو

9. کاربر روبرو از پست مفید عسل94 تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 22 تیر 97 [ 21:02]
    سطح
    45
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 58
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    56

تشکرشده 91 در 64 پست

Array
    سلام شادمانه عزیز

یک جمله بهت میگم خودت تا ته قضیه برو که منظورم چیه:مردها از زن های ضعیف بیزارن.....

ببین عزیزم،شوهر منم هر وقت تقی به توقی میخورد میگفت باید جدا شیم،بیا بریم طلاق بگیریم و از این حرفا.منم خیلی از حرفش بدم

میومد.این وسط اگه من یا خانواده اش هم میگفتن این چه حرفیه و این حرفو نزن،بدتر میکرد...بیشتر اصرار میکرد.تا اینکه یه بار

گفتم برو اقدام کن،من اقدام نمی کنم.مهریه ام رو هم میگیرم.بقیه رو خود دانی.

دیگه هروقت که این حرفو میزنه همین جواب رو میدم.خودش فهمید که من ضعیف نیستم.

شادمانه عزیز به شوهرت فعلا کاری نداشته باش،نه اس،نه زنگ.اگر هم گفت باید جدا شیم.بگو من اقدامی نمی کنم،خود دانی.

شوهرت فهمیده تو این مورد از خودت ضعف نشون میدی،هی میخواد با این حرف بترسونتت.وگرنه شوهرت اگه میخواست طلاقت

بده تو این دو ماه اقدام میکرد،به حرف تو هم توجه ای نمیکرد.پس توکلت به خدا باشه.کارها رو به خدا بسپار.این جمله قرآنی رو هم زیاد بگو:

<افوض امری الی الله.ان الله بصیربالعباد>

از خدا بخواه هر چی خیره برات پیش بیاد.الهی آمین

11. 2 کاربر از پست مفید سحر22 تشکرکرده اند .

دختر بیخیال (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94), شادمانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 20:43]
    سطح
    22
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 93
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive1000 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    121

تشکرشده 82 در 34 پست

Array
    چرا همتون بهم میگین آویزونشی؟

یعنی واقعا بعد دو ماه رفتم سراغش و با چند بار پیام دادن میشم آویزون؟
    یعنی نباید برای حفظ زندگی تلاشی بکنم؟

اون میگه نمیخوام منم بگم باشه؟

من تا یک سالم بگذره میتونم پیام ندم اما خب که چی نه اون پیام بده نه من بدم

برم بگم باشه مهریمو بخشیدم بفرما برو خوش گذرونی و تجدید فراش منم با شناسنامه خراب شدم برم پی زندگیم؟؟؟

من نه پدر نه مادری نه برادری نه خواهری دارم که پشتم باشند و کمکم کنند همشون بهم نیشو کنایه میزنند، کنایه خانواده نگاه های سنگینشون از غریبه هزار برابر بدتره. دیگه تحملشون سخته میخوام از دستشون فرار کنم بمیرم روانیم کردن.
    اگر به قابلیت خود در
    گرفتن تصمیمات متحول کننده زندگی
    نشان دادن شجاعت
    یا دفاع کردن از خود

دچار تردید هستید
    به یاد داشته باشید:
    اگر پرنده ای با بالهای سالم برای مدت طولانی در قفس حبس بماند،
    نسبت به قابلیت پرواز خود دچار تردید خواهد شد...

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    15
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 77 در 39 پست

Array
    شادمانه عزیز اگر شما قصد داشته باشید به شهری بروید مثلا مشهد برنامه ریزی می کنید بلیط تهیه و بار سفر را می بندید حالا فرض کنیم روز موعود است سوار قطار یا اتوبوس می شید پس از حرکت متوجه می شید که قطار یا اتوبوس به شهر دیگری مثلا زاهدان می رود چه کار می کنید؟ آیا در اولین توقف پیاده می شید یا همانطور به راه اشتباهتان ادامه می دید؟ مسلما این اشتباه شما تبعاتی دارد مثل از دست دادن زمان از دست دادن بهای بلیط و غیره . قسم می خورم قصد من تشویق شما به جدایی نیست . فقط می خوام که شما بیشتر به خودتون و قابلیتها و آنچه که لیاقتش را دارید فکر کنید. تلاش شما برای برقراری ارتباط با فردی که واکنشهای اینچنین داره شما رو در نظر همسرتون و خانوادش حقیرتر می کند. به نظر من بهتره یکی از افراد خانواده شما پدر مادر یا بزرگتری که دنیا دیده تره پا در میانی کند. همانطور که اون آقا با پدر و مادر آمدند و رضایت خانواده شما رو جلب کردند بهتره این مشکل توسط همان بزرگترها مطرح و حل و فصل بشه. شما هم از هر طریق که میسر هست نسبت به حق و حقوق قانونیتون آگاهی بیشتر پیدا کنید تا بتونید در مقابل تهدیدها و ناملایمات اونها عکس العمل مناسب نشون بدید.

14. 3 کاربر از پست مفید raha20014 تشکرکرده اند .

نادیا-7777 (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94), دختر بیخیال (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94), شادمانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94)

Banned
    آخرین بازدید
    پنجشنبه 20 مرداد 01 [ 15:20]
    سطح
    67
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    16

تشکرشده 9 در 7 پست

Array
    دوست عزیز تایپکاتو خوندم ... به عنوان یه مرد میگم
    اشتباه کردی ... واقعا اشتباه کردی ... بعضی چیزا هست که هیچ چیزی جایگزینش نیست ... و برای بعضیا واقعا مهمه ... نمونش آزادیه یه نفره ...

برات مثال میزنم ... نمیگم که بسوزی ... فقط میگم که بدونی ... شوهرت واقعا دوستت داشته ... زندگی خیلی بالا پایین داره ... خیلی سختی داره ... هیچ چیزیو سخت نگیر ... وقتی شوهرت از دوستش یا از کاری که داشته میگذره و میریزه تو خودش این از دوست داشتن شماست ... ولی من نوعی هیچ وقت راضی نمیشم کسیو که دوست دارم چیزی که ته دلش هست برآورده نشه ... شما باهاش بد کردی

اینارو میگم چون خودم هم زندگی مثل شماست ... زن من هم رک بگم مثل شما دلش سیاست ... فکر میکنه من از دستش میرم ... باورت میشه از همه کس مارو بریده نه دوستی دارم نه قومی نه چیزی تنهای تنهام ... خدا میدونه دلم خونه ... در صورتی من دوستش داشتم و هروقت گفته میخام با فلان دوستم برم بیرون یا فلان جا با خونوادم برم من بیشتر هولش دادم که 1-برو 2- حالشو ببر و واقعا از اینی که خوش بگذرونه و دلش نپوسه خوشحال شدم ...

در صورتی ایشون حتی با خواهر من که تازه میخاد عروس بشه و شیرازی هستن ما بلند شدیم رفتیم ولایتشون و هزار ادا اطوار در آورد حتی یه رقص خشک خالی با قومای دومادمون نمیزاره انجام بدم و میچسبه به من

دقیقا هم مثل شما مهربونه ... خیلی چیزای خوب داره ... ولی کسی که دلش سیاست آدم رو به غلط کردن میندازه تو زندگی ... آخه منی که مردم مگه چقد تو این مملکت لعنتی اوقات خوش دارم که لعنتی همین یه زره رو از ما میگیری و اینقدر چوب لاچرخ ما میکنی ... دیگه بریدم بخدا نه دوست نه رفیقی نه قومی هیچکس ... فقط دوست و رفیق و قومای خانم که تا هفت جدشو میخاد به خوبی نگه داره و بگی بالای چشمشون ابرو پدر آدمو میسوزه

ولی به هر دلیلی دلم نمیخاد کسی آزادی زندگیمو بگیره ... آزادی که چارچوب داشته باشه مشکلی پیدا نمیکنه ... اگه واقعا کسیو دوست داری نشو زندان زندگیش بشو حلاوت زندگیش بشو آرامش زندگیش آب روان باش نه مرداب زندگیش ...

و اینم بگم ناراحت نشی ... کسی که دلش سیاست هیچ جوری نمیتونه خودش رو اصلاح کنه ... الان داری خودت رو گول میزنی بالا بری پایین بیای زندگیت همینه و نمیتونی ته دلت ببینی با دوستش میخاد بره بیرون ... اینارو میگم چون دیدم و میدونم ...

زندگی غم و غصه زیاد داره تو بشو مرهم دل شوهرت نه ....

... خیلی چیزای بد داره همینی میگی مثلا قهر میکردی جلو نمیرفتی برا آشتی ... خدا میدونه دقیقا مثل خودت زن من هم همین جوریه و منم احساساتیم همیشه نهایتن 1 2 ساعت حتی اگه خودش مقصر باشه میرم معذرت خاهی میکنم ... حوصله قهر ندارم ...ولی تو دلم عقده میشن اینا همه رو هم و دلم میگیره ....از یه طرف هم دلم به حال زنم میسوزه ... نمیدونم بعد من چکار میتونه بکنه و چجوری زندگی کنه ولی آخرش همیشه به این نتیجه میرسم که مهرشو میدم و قال قضیه رو میکنم

اگه خودش با دوستشو و خونوادش معمولی بود ناراحت نمیشدم ولی چرا باید برای من هیچی نباشه و برای اون همه چی باشه ... چرا باید هر وقت خونه مادرش میره کلش تا ته تو گوش مادرش در حال پچ پچ باشن و من وقتی خونه مادرم میرم یه حرف معمولی نتونم بزنم

16. کاربر روبرو از پست مفید TECH تشکرکرده است .

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام شادمانه عزیز

بله ! شما کاملا روی اعصاب همسرت داری دوچرخه سواری میکنی !!

رهاش کن....دو ماه که سهله شاید لازم باشه یکسال رهاش کنی....

یادت باشه زندگی جاده دو طرفه است....شما اگر قوی ترین، زیبا ترین، منحصر به فرد ترین زن دنیا هم باشی، تنهایی نمیتونی زندگی رو ببری جلو.شما اصلا و ابدا سیاست نداری....تا کی میخواهی بهش برای ادامه زندگی التماس کنی و اخر سر هم بگه من نمیخوامت ؟!

مقصر بودی یا نبودی مهم نیست.مهم اینه که الان روابط شما به این نقطه رسیده....هر دو تون باید به یک اندازه بخواین که این زندگی رو درست کنید.

مگه شما چیکار کردی که دایی وعموش انقدر وقیحانه به شما میگن باید مهرتو ببخشی و گرنه براش زن میگیریم؟!

یا چکار کردی که همسرت میگه زن صیغه کردم ؟؟

همسر شما میگه زن صیغه کردم و بعد شما شروع میکنی به عذر خواهی کردن ؟!

اگر هم صد در صد مقصر باشی این راهش نیست.مدتی رهاش کن و بذار به حال خودش.....مردی که به زنش بگه برو یکی دیگه رو برای خودت پیدا کن.....نمیدونم ...غیرتش کجاست ؟!

هر دوی شما کم سن و سال هستین.....و بازم هر دوتون به شدت رفتارهای کودکانه دارید...اون از تهدیدهاش و اینم از رفتارهای شما.....

مردی که همسرش رو طوری میزنه که خون از بیبنی اش بیاد....مردی که همسرش روچندین بار نصفه ول کرده تو خیابون و رفته....مردی که مدام زنش رو به کتک زدن تهدید میکنه......به نظرت میشه روی زندگی با این مرد حساب کرد ؟!

خبط و خطا و اشتباه بزرگ تو چی بوده /؟برامون از خطاهات بگو تا ببینیم ایا لایق این همه توهین و تحقیر هستی یا نه....

الان همسر شما اقدام قانونی هم کرده یا خیر؟

یه نگاهی به این جمله ها بنداز....

بهت فکر میکنم حالم به هم میخوره
    یه دامادی بشم واسه بابات اون سرش ناپیدا
    کلی بهم فحش داد
    میگفت تو پسر دوست بی حیایی

دیروز بهش یه متن رمانتیک دادم حتی نخوندتش.
    تو پیام قبلیش همش میگفت ازت بدم میاد خیلی هم بدم میاد

من باهات حرف میزنم سردم میشه چه برسه هوا سردتر بشه

شوهرم چند دقیقه پیش اس ام اس داد
    برنامه ات برای جداشدنمون چیه؟؟
    اونم گفت جداییمون نزدیکه. هر چقدر بهت فکر میکنم هر روز بیشتر ازت متنفر میشم.

گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

ویرایش توسط maryam123 : چهارشنبه 30 اردیبهشت 94 در ساعت 03:29

18. 4 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

نادیا-7777 (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94), آبی آسمان (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94), دختر بیخیال (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94), شادمانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت 94)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)