به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 23 اسفند 94 [ 15:07]
    سطح
    27
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 22.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    9

تشکرشده 46 در 28 پست

Array

Bow دوباره تو گوشی شوهرم فیلم وعکس پورن دیدم باهاش چه برخوردی کنم؟

سلام، نمیدونم چرا شوهرم علاقه زیادی به دیدن پنهانی اینجور فیلمای پورن داره دوساله ازدواج کردیم بچه هم نداریم تا حالا چند بار به طور اتفاقی تو گوشیش دیدم اینجور چیزا رو وخیلی ناراحت شدم و بهش گفتم واونم خیلی تو روم شرمنده شد وخیلی معذرت خواهی کرد وگفت که دیگه تکرار نمیشه ولی بعد از مدتی دوباره اتفاقی میدیدم توگوشی این فیلمارو بازم همش معذرت خواهی والتماس وتوبه که دیگه تکرار نمیشه ولی متاسفانه نمیدونم چرا نمیتونه بذاره کناردفعه قبل باهاش دراین باره صحبت کردم وبهش گفتم ببین من چی برات کم میذارم که به طرف همچین فیلمای مستهجن میری وضعف چی داری و..... واونم گریه کرد واعتراف کرد که دست خودش نیست وناخودآگاه بدون هیچ دلیلی میره طرف همچین فیلمایی ومنظوری هم از دیدنشون نداره وگفت مجرد که بوده به این فیلما عادت کرده ومعتادشون شده واسه همین الان شیطون گولش میزنه وباز با اینکه زن داره میره طرف این فیلما، وخیلی قسم خورد که دیگه اینکارو نکنه وقول داد وازم خواست که کمکش کنم که بتونه بذاره کنار این عادت زننده اش رو ولی باز همین یک ساعت پیش متاسفانه اتفاقی خواستم با اینترنت گوشیش کار کنم که باز چشمم افتاد به صحنه هاوسایت های پورن روی گوشی همسرم!! داغون شدم بخدا!! نمیدونم چیکار کنم من احساس خوبی نمیکنم دوس ندارم شوهرم از این فیلما ببینه!! هنوز به روش نیاوردم که همچین چیزی باز رو گوشیش ازش لو رفته و نمیدونم ایندفعه که دفعه ی چندمشه دیگه چه برخوردی باهاش داشته باشم نمیتونم که همینجور دست رو دست بذارم وبهش چیزی نگم! وهمین باعث شد که از شما دوستان خوب همدردی کمک وراهنمایی بخوام وبهم بگید که من الان باهاش چه کنم باز این کارش بدجوری فکرمو مشغول کرده!! توروخدا راهنمایی کنید، بهش بگم باز دیدم رو گوشیش یا نگم؟ اگه نگم پس چیکار کنم؟؟؟ کمک کمککککککککک

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 02:59]
    سطح
    31
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 139
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    448

تشکرشده 166 در 82 پست

Array
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه

من یه سوالی برام پیش اومده
    شما اینکه ایشون این فیلم ها رو میبینیه خیانت به وخدتون میدونید؟

یکی دیگه هم اینکه
    ایشون وقتی این چیزا رو میبینه تو مسائل جنسی برا شما کم میذاره؟ یعنی مثلا سرد مزاج میشه؟ یا از اون طرف زیادی بهش فشار میاد و به تابعش شما رو زیادی تحت فشار میذاره؟

حرفم اینه که اگه این موارد بالا نیست پس چرا تا این حد حساسیت به خرج میدید؟

به نظرم بهترین روش این باشه تا ازشون بخواید تا برن روانشناس یا رونپزشک
    با حرف با دارو با یه چیزی خوب میشه بلاخره

تو قدم اول شما خودت رو اذیت نکن که یه وقت کنترلتون رو از دست ندید و حرفی نزنید یا کاری نکنید که بعدا ناراحتی بیاره

یه نکته مهم اینه که من به هیچ عنوان نمیگم کار ایشون درسته
    و با این که نمیتونم درک کنم حستون رو ولی میتونم حدس بزنم که چ حس بدی میتونید داشته باشید
    امیدوارم مشکلتون به خوبی و خوشی حل بشه

3. 4 کاربر از پست مفید Mr.Anderson تشکرکرده اند .

ammin (یکشنبه 07 دی 93), pbsm (یکشنبه 07 دی 93), zolal (سه شنبه 09 دی 93), اقای نجار (یکشنبه 07 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 46 در 28 پست

Array
    ممنونم از اینکه به تایپیک من سر زدید وبرام وقت گذاشتید آقای آندرسون،،، درجواب سوالتون باید بگم که آره من اینکارو خیانت به خودم میدونم وحتی اینو به همسرمم گفتم که اینکار خودش یه نوع خیانت که آدم خودش زن داشته باشه وپنهان از دید زنش به بدن زن دیگه ای نگاه کنه ]! وبه شدتم از این کارا بدم میاد وخودمم به هیچ عنوان هیچ وقت این اجازه روبه خودم نمیدم که از این جور فیلما ببینم چون تاثیرات منفیشو میدونم، واما جواب دیگه اینکه نه من وهمسرم تو رابطه باهم خیلی گرمیم ودو طرف راضی هستیم واون با دیدن این فیلم سردمزاج نمیشه ومیلش بیشتر هم میشه!!! واما دلیل حساسیت من اینه که دوس ندارم همسرم به غیر من به بدن زن دیگه ای نگاه کنه واینو یه توهینی به خودم میبینم واصلا نمیتونم قبول کنم که همسرم به دیدن این فیلما عادت داره واقعا وقتی فکرشم میکنم سر درد میشم ونسبت به همسرم سرد میشم ودیگه زیاد از داشتن رابطه باهاش لذت نمیبرم وقتی بدونم که فیلم میبینه!،،حتی باهاش در این باره صحبت کردم وبهش گفتم تو دوس داری که منم از این فیلما ببینم یا ناراحت نمیشی که من به بدن مرد دیگه ای غیر از تو نگاه کنم ولذت ببرم توچه حالی بهت دست میده؟؟ واونم حرفامو تایید کرد که اصلا دوس نداره من همچین کاری کنم وصفت خودش معتاد شده دست خودش نیس!!! آخه مگه میشه دست خودش نباشه؟؟؟!! الانم از دیروز که باز تو گوشیش دیدم اون صحنه ها رو حالم گرفته شده. آخه چرا باید شوهرم که اینقد منو دوست داره وبه هم علاقه مندیم وزندگی خوبی داریم همچین کاری کنه؟؟؟ واقعا درکش برام سخته!! چطور مردا میتونن اینکارو کنن درصورتیکه خودشون متاهلن واز رابطه بازنشون لذت میبرن؟؟؟!! از دیروز تاالان این ماجرا رو تو خودم نگه داشتم ولی حس میکنم اینجوری بدتر عذاب میکشم که تو خودم بریزم وسکوت کنم،،، تو رو خدا بهم بگید از چه طریقی وارد عمل بشم که نتیجه خوبی بده؟؟ شوهرم پیش روانشناس نمیره!!! خودم چطوری میتونم این عادت لعنتی وخونه خراب کن ازش بگیرم؟؟ کسی هست که چیزی بدونه؟؟ از طرفی هم میدونم اگه سکوت کنم شوهرم به کاراش ادامه میده ومن اینو نمیخوام! از دوستان ومدیران تالار خواهش میکنم که بیان وراهنمایی کنن چون حالم گرفته از درون دلم شکسته

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 27 دی 93 [ 18:56]
    سطح
    2
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    سلام عزیزم من کاملا درکتون میکنم و میدونم الان چه حالی دارید بنظرمن این دفعه خیییلی جدی باهاشون صحبت کنید و متقاعدشون کنید که به روانشناس مراجعه کنند ما میتونیم دوستانه راهکارایی رو بهتون بدیم که مطمءنا" خودتونم میدونید ولی از اونجایی که ایشون عادت کردن به این کار و ترک دادنشونم به این راحتیا نیست شما حتما باید به یک متخصص مراجعه کنید اگر ایشون راضی نشدن بیان شماخودتون برید و راهکارهای اساسی و نتیجه بخش کسب کنیدمطمءن باشید نتیجه میگیرید موفق باشید.

6. کاربر روبرو از پست مفید neds تشکرکرده است .

zolal (سه شنبه 09 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 46 در 28 پست

Array
    سلام، خوشحال میشم از اینکه میبینم شما به تایپیک منم سر میزنید وبرام وقت میذارید، سپاسگذارم، من الان به این نتیجه رسیدم که سر یه فرصت بهش بگم که بازم دیدم که اینکارشو تکرار کرده وبهش بگم که یا خودش بره پیش مشاور یا من برم ومیدونم که خودش نمیره مشاوره، دوستان به نظرتون این تصمیمی که گرفتم چطوره؟ خوبه؟ عملیش کنم؟

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دیروز [ 00:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,370 در 1,793 پست

Array
    سلام.

احساس پاک شما رو درک میکنم وقابل تحسینه.ای کاش همه مراعات میکردند واین فیلمها رو نگاه نمیکردند. ولی این رو خیانت به خودتون تلقی نکنید.روحیات یک مرد،حساسیتهایی که شما دارید رو نداره هرچند ازنظراخلاقی دیدن اون فیلمها روبرای یک مرد توجیه نمیکنه.

اماشوهرت خودش این روخیانت تلقی نمیکنه،سعی کن نگرش وباورت رودراین زمینه نسبت به رفتار شوهرت تغییربدهی تا احساست هم تغییرکنه ،به هیچ وجه رابطه ت روباهاش سردنکن.فکرنکن که توبراش جذاب نیستی.یادیدن اون زنها روبه توترجیح میده.یا اینکه تو دیگه براش تک وخاص نیستی تمام اینها گمراه کننده واشتباهه.شوهرت برای ترک نگاه کردن به اون فیلمها ،به جای بایدو نبایداخلاقی ،نیازبه منطق و شناخت فنی تروتخصصی تر داره .چون خودش هم اخلاقا توجیه نکرده وصادقانه اعتراف میکنه اعتیاد به نگاه کردن، ازقبل وجود داشته.

بنابراین باوجودی که میدونم برات سخته،سعی کن بدون اینکه کارش روتأییدکنی احساسش رودرک کنی ورفتارش به عنوان رفتاری که فعلا نمیتونه تغییرش بده بپذیری .وبیخیال تربشی.اینجوری خودت هم آرامش پیدامیکنی.انسانها ازهرچه زیادمنع بشن بهش حریص ترمیشن.تو که ازبدیهای پورنوگرافی گفتی.بهش بگو اختیاردیدن و ندیدن باخودت هرچندکه احساس خوبی ندارم.امیدوارم درتنهایی خودت بیشتر فکرکنی وازاین وابستگی خودت روخلاص کنی. این تایپیک احتمالا به شما مقداری کمک کند؛

http://www.hamdardi.net/thread-36835.html
    ویرایش توسط ammin : دوشنبه 08 دی 93 در ساعت 18:25

9. کاربر روبرو از پست مفید ammin تشکرکرده است .

zolal (سه شنبه 09 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 46 در 28 پست

Array
    thread-36835.htm[/url][/COLOR][/QUOTEسلام آقای امین واقعا ممنونم از راهنمایی خیلی خوبتون،،، شما ازاینکه گفتی درکش کنم ورفتارشو فعلا بپذیرم یعنی چجوری؟؟ یعنی من باهاش برخورد نکنم؟ با اینکه بارها این کارشو تکرار کرده ومیکنه وهر دفعه هم قول داده که دیگه تکرار نکنه ولی باز تکرار کرده وبه من دروغ گفته ومنو به بازی گرفته!! واقعا ایندفعه بیشتر دلم ازش گرفته چرا باید همچین کاری بکنه وبعدپنهونش کنه وهمش بهم دروغ بگه؟؟!! شاید شما چون زن نیستی حس یه زنو خوب نمیتونی بفهمی که چقد رابطه با همسرش براش مهم وحساسه وکوچکترین خطایی میتونه کیفیت این رابطه رو براش به هم بزنه!! من الان اینجوری شدم!! الان شما میگید که من با این قضیه کنار بیام؟؟ چرا زنا باید همیشه کنار بیان؟! من مطمئنم که اگه همسرم به جای من بود ومن به دیدن این فیلما معتاد بودم خیلی وقت پیش طلاقم میداد ومیرفت ولی حالا من باید همش در برابر خطا هاش گذشت کنم وباهاش راه بیام!! آخه چرا تو این دنیا بین زن ومرد فرق میذارن؟؟ بابا زنا که حساس ترن رو این قضیه ها!!! من الان فقط خیلی داغونم هنوزم به شوهرم نگفتم وفعلا که هیچ واکنشی نشون ندادم ونمیدونم اینبار چه کنم؟؟ میدونم بازم تا دستشو رو کنم فوری شرمنده میشه وبه پام میفته ودو باره دلمو با حرفای دروغش که منو دوس داره ودیگه قول میده طرف اینجور فیلما نره و.... خامم میکنه،، ولی چه فایده که بعد از مدتی دوباره لو میره،؟؟ اینکه شوهرم واقعا دوستم داره وبا من لذت میبره مطمئنم وشکی ندارم ولی اینکه چرا باید فیلم پورنو ببینه اصلا برام قابل هضم نیست!! میخوام شما کمکم کنید؟؟ حس خوبی ندارم!! داغونم!! مدیران تالار خواهش میکنم بگید چیکار کنم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 01 مرداد 95 [ 00:03]
    سطح
    40
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    تشکرها
    305

تشکرشده 145 در 59 پست

Array
    سلام عزیزم
    من کاملا درکت میکنم چون خودم تجربش رو داشتم..

یه مشاوری بود میگفت حتی اگر خیانت دیدین همون اول به روش نیارین چون حیای بینتون ازبین میره وباید خیلی باظرافت تو اینجورمسایل عمل کنی...

من از تجربه ی خودم میگم بهت..اینبار قبل از اینکه به خودش بگی برو پیش یک روانشناس بالینی اون روانشناس نحوه صحیح برخوردت رو میگه.و درصورت لزوم خودش میگه که شوهرت هم بره پیشش.
    یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند ٬ طلب عشق ز هر بی سروپایی نکنیم.....

12. کاربر روبرو از پست مفید yasna1990 تشکرکرده است .

zolal (سه شنبه 09 دی 93)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دیروز [ 00:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,370 در 1,793 پست

Array
    خانم روزنه امید.

حساسیتهاواحساسات شمارودرک میکنم..من مجردم درتعهدکسی نیستم ولی به دلیل اعتقاداتم وتبعات این فیلمها نگاه نمیکنم ولی به سرعت فکرنمیکنم هرمردی نگاه کردلزوما بدوناهنجاره هرچندآرزو میکنم هیچ کس نگاه نکه ...به شما و همچنین خانم الی تنها توی تایپیک خودش گفتم.مختصات ذهنی وافکاریک مرد که به پورنو نگاه میکنه روبشناسید تارنجتون کاهش پیداکند.آگاهی، شماروقدرتمندوتأثیرگزارمیک ند.واین درک به معنی تأییدرفتارش نیست.وقتی احساسش رودرک کنی وقتی تحکم نکنی اوکم کم میاد سفره دلشو پیشت بازمیکنه بجای اینکه دروغ بگه وپنهانکاری کنه...

وقتی دلایل نگاه کردن ریشه درروابط شمانداره؛اونوقت باید طبیعت مرد روبیشتربشناسی. یکی از دلایل نگاه کردن اینه که، مرد میل به اقتدار واثبات خودش داره نگاه کردن به پورنو ویانگاه تحسین آمیز به مسائل جنسی باهمین روحیه اقتدارجوی مردها ارتباط داره.هرچند باورزش وکارهای مردانه ومدیریت قوی هم میتونه این اقتدارش رواثبات کنه.یکی دیگه از دلایلش تنهایی و نیازبه تخلیه روحی که متأسفانه ممکنه بعضی ازمردها این راه روانتخاب کنند.ضعف دربعضی اعتقادات.میل به یکسان شدن باسایرمردهایی که نگاه میکنند،ترس ازضعف در روابط جنسی هم میتونه باعث دیدن این فیلمهابشه،کنجکاوی وجذابیت مسائل جنسی که بعضی شرکتها به خوبی به اون آگاهندوازش استفاده های تجاری میکنند...

خب همه این علتها دریک مرد جمع نمیشه.مسأله مهم وابستگی شوهرتون هست.هرنوع وابستگی نیاز به درک شدن توسط دیگران داره چه به این فیلمها که غیر اینا،چون واقعا دراراده اون فردنیست..بنابراین وقتی نگاه شما باشناخت وتوأم بادرک باشه(بدون تأیید)،هم خودت کمتر رنج میبری.هم احتمالا شوهرت ازت کمک میخاد

.بهش بگو دوس ندارم نگاه کنی تورو از واقعیتها هم دور میکنه هرکمکی از دست من ساخته ست بهم بگو،خودت بشین فکرکن سروته این فیلمها یکی هست قرارنیست داستان وسریال جدیدی باشه که قبلا ندیدی. همانطورکه توسایر جنبه های زندگیت اراده داشتی من معتقدم که میتونی کاملا ازنگاه کردن به این فیلمها آزادبشی..

بهش اعتباربده تابرای کنار گذاشتن ،احساس قدرت کنه.بهش فرصت وانتخاب بده تاخودش به نتیجه برسه یانهایتا به مشاور مخصوص ومورد اعتمادمراجعه کنید اگه نیومد خودت برو.

توی نت هم سایت تنظیم خانواده هست که دقیقتروتخصصی تربه این موضوعات میپردازه.بدلیل برخی قوانین همدردی ،شرح جزئیات این مسائل ممنوع هست. مسیرمشاوره دراین سایت دراین مسائل، درحد کمک به آرامش وخونسردی وبرخی مهارتهای روحی به شماست

14. کاربر روبرو از پست مفید ammin تشکرکرده است .

zolal (سه شنبه 09 دی 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 فروردین 03 [ 23:18]
    سطح
    88
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 486
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    1,198

تشکرشده 1,406 در 461 پست

Array
    سلام.من با نظرات دوستان موافقم.فقط اینو اضافه کنم که شما به نوبه ی خودتون سعی کن رفتارای دینی تون رو تقویت کنید.مثلا سعی کنید نمازتونو اول وقت بخونید یا حتما خوندن قرآن رو داشته باشید. من فکر میکنم همین امور ،بطور غیرمستقیم میتونه روی همسرتون هم تاثیر بذاره.

انشاالله خدا کمکتون میکنه.

- - - Updated - - -

راستی برکات و تاثیرات فراوان نماز اول وقت و خوندن قرآن هم در زندگی برکسی پوشیده نیست و انشاالله که راهگشا باشه.
    موفق باشید

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.

16. کاربر روبرو از پست مفید zolal تشکرکرده است .

ammin (سه شنبه 09 دی 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)