به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 26 خرداد 97 [ 08:32]
    سطح
    36
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 24 در 13 پست

Array

چرا شوهرم درکم نمیکنه و همیشه وعده وعید میده؟

دو سال پیش من بخاطره خرید خونه طلاهامو فروختم.و شوهرم بهم گفت در اسرع وقت هروقت پول دستم اومد برات میخرم.منم همیشه در جواب میگفتم مهم نیست اگه هیچ وقتم نداشته باشم مهم خونه داشتنه.الان این چیزا رو میگم فکر نکنید که زنی هستم طلا و زلم زیبو برام مهمه.اصلا چون همون قبل هم اصلا ازشون استفاده نمیکردم.یعنی اصلا خوشم نمیاد طلا به خودم بریزم.اما یه چیزایی دل ادمو میشکنه.دو سال گذشت وضع مالیمون خیلی بهتر شد خدا روشکر.شوهرم وارد کاره جدیدی شد و سریع با اولین پولی که در اورد یه گردنبند برا خودش خرید شش میلیون!!این در حالیه که من چند روز خونه نبودم مسافرت بودم..بم تلفنی گفت گردنبند خریدم.من هیچ به روش نیوردم.ولی یه مرد نباید فکر کنه اول زنش!بخدا خود گردنبند مهم نیست نفس عمل برام مهمه.یه بار گفتم عزیزم فکر نمیکنی اول باید برا من میخریدی گفت پس اندازه.نتونستم ظاهر سازی کنم گفتم گردن من باشه پس انداز چنان ناراحت شد.بیخیال شدم.کلا اینجوریه اول برا خودش ساعت توپ میخره برا من سه
    سال بعدش.کلا به من که میرسه فکر پس انداز می افته.بخدا اصلا پولکی نیستم ولی ....چند روز پیش رفتیم پیتزا بخوریم مال من هنوز اماده نشده بود مال اون اوردن اگه من بودم صبر میکردم اون بدون توجه شروع کرد خوردن.کلا اینجوریه تو همه چیز اول خودش.پس دوست داشتنو با چی میشه نشون داد.هی فکر میکنم اعصابم خورد میشه.میبینمش گردنبند مثه طناب دوره گردنش.اصلا ادم حسودی نیستم ولی من بودم طلا فروختم یادش رفت.اینقدرم ادم بیتربیتیه این مرد!خیلی دارم به اینکاراش فکر میکنم و دنبال بهانه برا دعوام.دوستان لطفا راهنماییم کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 21 تیر 93 [ 17:36]
    سطح
    1
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    سلام نور عزیز خودتو ناراحت نکن مشکلات مهم تری از این موضوع تو هم وجود داره درسته تو کاملا حق داری که ناراحت بشی ولی میتونی با در نظر گرفتن خصلت هایه دیگه همسرت که خوبه راحت تر این مسائل رو تحمل کنی، مثلا میتونی اینو در نظر بگیری که همین پشتکار همسرت در زمینه خرید خونه باعث راحتی تو هم شده، میتونی سر یه فرصت باهاش صحبت کنی و بهش بگی مثلا اگه قرار باشه ماشین یا مثلا چیز بهتری بخریم حاضر میشی مثل من راحت گردنبندت رو بفروشی؟ بهش بگو من میدونم تو برای راحتی من همه کار میکنی ولی برام سواله چرا گاهی یادت میره من هستم یا اینکه خودت شبیه اون رفتار کن بعد بپرس ازش که چه حالی شده وقتی تو خودتو به اون ترجیح میدی

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,202

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نور عزیز ، دنبال دعوا نباش، اجازه نده ، این از خودگذشتگی شما (فروختن طلاهات) به وسیله یک رفتار ناپخته ، از بین بره
    خانومی حق با شماست ، منتها اگر بخواهی با همون روش قبلی که توی پست اول نوشتی پیش بروی ، به جای خوبی نمی رسی
    از اینکه شوهرت گردبند برای خودش خریده ، اظهار خوشحالی کن و بهش بگو قشنگه و بعد در یه فرصت مناسب بهش بگو فلان سرویس رو دیدم خیلی خوشم اومده ، می خواهم برام بخری
    وقتی درخواستت رو می گویی سعکن فضای صحبتتون رمانتیک و احساسی باشه ، اصرار نکن ولی خواسته ات را با نهایت عشق به شوهرت بگو
    اگر برایت نخرید ، به روی همسرت نیار
    شرمنده اش نکن
    بار دیگر در مورد طلای دیگر بگو
    وقتی چندبار بگویی ، همسرت پیش خودش شرمنده می شود و برایت می خرد
    نکته: انتظار نداشته باش مردها احساسات زنانه ما را بدانند و یا از علم غیب خودشون بفهمند ، برای رفتار با یک مرد می بایست از قبل آماده شوی ، مقاله های مهارت های ارتباطی رو بخون تا بتونی به موقع ازشون استفاده کنی و نتیجه بگیری

زندگی تون زیباست نذار یه احساس منفی ، آغاز کننده یه دلخوری ابدی بشود

4. 2 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

paiize (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته مهربان (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    خانم عزیز شما مشکل خاصی نداری و مسئله ای که ذهن شما رو درگیر کرده شاید بخشی برمیگرده به عدم شناخت آقایون
    معمولا این مشکل رو اکثر خانوما دارن و جالبه که اگر پای صحبت آقایون بشینی میگن خانوما طلا دوستن و ما رو بخاطر طلا و پول میخوان و خانوما هم میگن آقایون عاشق خرید ماشینن و برای ما طلا نمیخرن
    شاید اگر مردی سعی کن با دید یه خانم به مسئله نگاه کنه این مشکل پیش نمیاد
    یه وقتایی بهتره انصاف رو توی روابط رعایت کنیم
    پیشنهاد بالهای صداقت خیلی خوبه و به نظرم از این طریق جواب می گیری و میتونی به طلا برسی
    ولی این رو بدون که همیشه بین دیدگاه زن و مرد تفاوت وجود داره شما از دید خودت قضاوت می کنی و همسرت با دیدگاه خودش
    اما در مورد خرید پیترا: مورد خاصی نیست که برای خودت دغدغه درست کردی میتونستی با بی خیالی تمام با این رفتار کنار بیای
    اولا که اکثر آقایون شکمو هستن (آقایون تالار بهتون برنخوره اکثر مردا اینطورین) شاید اگه توی دوران عقد یا نامزدی بودین این رفتار ناراحت کننده بود ولی شما دیگه ازدواج کردین و مدتی زمان میگذره و معمولا این از خودگذشتگی ها کمتر میشه
    دوما بهتر بود شما هم خودت رو به بی خیالی میزدی و با همسرت در خوردن پیتزای اول سهیم می شدی و بعد از آماده شدن دومی با همدیگه میل می کردین (به همین راحتی)
    روی رفتارهای همسرت زوم نکن به قول آقای خاله قزی "دقت دق ات می دهد"
    به جای این فکر کمی مثبت تر به مسئله نگاه کن
    این که همسرت شما رو برای تفریح به پیتزا فروشی برده
    یا اینکه همسرت برای آسایش شما و آرامش زندگی تلاش کرده و الان صاحب خونه شدین

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 26 خرداد 97 [ 08:32]
    سطح
    36
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 24 در 13 پست

Array
    Mis-marjan ،بالهای صداقت و هویت گمشده خیلی ممنون از نظرهاتون.اما من اصلا برام خرید طلا مهم نیست که بخوام با نقشه بگم بخره.مهم بی فکر بودن اونه.این که دیگه من بگم بخر ارزش نداره برام.در کل اینجور شخصیت رو داره.اصلا حق وحقوقه منو نمیدونه.حس میکنم اولا بهتر بود الان که هی من از خودگذشتگی میکنم تو همه چیز اون انگار درکش کمتر میشه.مثلا یه زمانی کل حقوقشو داد یه ساعت عالی برا خودش.منم هیچ اعتراضی نکردم که تا اخر ماه سختی میکشیم.ولی اگر زمانی من چیزی بخوام که اندازه حقوق باشه میگه خانم اومدیم یه اتفاقی افتاد یه پولی باشه.حس میکنم از بس قانع بودم این شد!حالا طلا چون چیز جدیده میگم هزارتا موضوع ریزو درشت هست.میدونید راستش اینه که جلو دیگران کوچیک میشم چون حس میکنم باقی میگن به فکر زنش نیست جای اینکه اول رفاهو برا زنش بخواد اول برا خودش میخواد.درسته متاسفانه من خیلی دقت میکنم به رفتارها و ریزبین هستم.یه مدته بیشتر این عادتو پیدا کردم و خیلی ناراحتم میکنه.بازم ازتون ممنون دوستای خوب

- - - Updated - - -

Mis-marjan ،بالهای صداقت و هویت گمشده خیلی ممنون از نظرهاتون.اما من اصلا برام خرید طلا مهم نیست که بخوام با نقشه بگم بخره.مهم بی فکر بودن اونه.این که دیگه من بگم بخر ارزش نداره برام.در کل اینجور شخصیت رو داره.اصلا حق وحقوقه منو نمیدونه.حس میکنم اولا بهتر بود الان که هی من از خودگذشتگی میکنم تو همه چیز اون انگار درکش کمتر میشه.مثلا یه زمانی کل حقوقشو داد یه ساعت عالی برا خودش.منم هیچ اعتراضی نکردم که تا اخر ماه سختی میکشیم.ولی اگر زمانی من چیزی بخوام که اندازه حقوق باشه میگه خانم اومدیم یه اتفاقی افتاد یه پولی باشه.حس میکنم از بس قانع بودم این شد!حالا طلا چون چیز جدیده میگم هزارتا موضوع ریزو درشت هست.میدونید راستش اینه که جلو دیگران کوچیک میشم چون حس میکنم باقی میگن به فکر زنش نیست جای اینکه اول رفاهو برا زنش بخواد اول برا خودش میخواد.درسته متاسفانه من خیلی دقت میکنم به رفتارها و ریزبین هستم.یه مدته بیشتر این عادتو پیدا کردم و خیلی ناراحتم میکنه.بازم ازتون ممنون دوستای خوب

- - - Updated - - -

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,202

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نور گرامی ، متوجه شدم که شما اصلا انسان مادی نیستید و طلا و مادیات براتون در برابر داشتن زندگی بی ارزش هست
    شما ناراحتید که چرا همسرتون شما را در نظر نگرفته و خودخواهانه رفتار کرده است

شما یک زن هستید و از همان کودکی با ایثار و گذشت کردن ، بزرگ شده اید ، خلقت زن هم به گونه ای هست که خداوند ایثار و ازخودگذشتگی و محبت را در نهادش قرار داده تا زن بتواند مادر شود
    منتها مردها نه یادگرفته اند و نه در وجودشون هست ، شما می بایست به جای دلگیر شدن از ایشون ، بهش راه و رسم زندگی را یادبدهی
    خدمتتون عرض کردم با فضاهای رمانتیک با همسرت صحبت کن و از نیازهایت سخن بگو ، تا آگاه شود
    معمولا در این جور موقعیت ها مردها بیشتر تاثیر می گیرند تا موقعیت قهر و دعوا

8. 4 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

paiize (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته مهربان (چهارشنبه 11 تیر 93), مهربونی... (سه شنبه 10 تیر 93), ساحل75 (سه شنبه 10 تیر 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)