به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 08:37]
    سطح
    26
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 89
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

همکلاسی قدیمی

سلام
    اولش از کلاس زبان تخصصی شروع شد شاید ارائه ای که داده بودم تحت تاثیر قرار دادش یا نمی دونم چی شد خیلی دور و برم می پرید( البته درسم خوب بود) تو فیس بوک برام فرند رکوست فرستاد یه بار یه عکس گذاشت تو فیس بوک و من کلی سر به سرش گذاشتم و عصبانی شد آرش دوستم امد گفت خیلی اذیت شده دوسش داری منم گفتمش دختر خوبیه چون واقعا خوب بود طوری که فکرش رو نمی کردم که اهل اینجور حرفا باشه تاییدش کردم و آره دوسش دارم. (بعدا متوجه شدم که آرش از قول من بهش گفت که من دوسش دارم). بعد از اون هی شروع می کرد از ارتباطش با افراد مختلف میگفت در مورد دوستاش ولی نمی دونم چرا زیر بار اینکه اونا دوست پسرش بودن نمی رفت منم زیاد اهمیت نمی دادم بهش. ولی زمانی که به امتحانات نزدیک می شدیم سعی می کرد منو از لحاظ روحی اذیت کنه مثلا مثلا می گفت بعد دانشگاه وایسا باهم بریم و من یه نیم ساعت وا می استادم و بعد می دیدم می امد و میگفت من سوار تاکسی نمی شدم و سوار ماشین یه پسری می شد و می رفت ناراحت می شدم ولی به روی خودم نمی اوردم و اهمیت نمی دادم و یا سعی می کرد جلوی دوستاش منو مسخره کنه حتی تو فیس بوک. یه بار از اینکه نفر دوم شدم تو دانشگاه خیلی ازم ناراحت بود شاید با خودش فکر می کرد که با اینکه اذیتش کردم چرا نتیجش اینقدر خوب شده. و من سعی کردم دلداریش بدم و گفتمش دانشگاهمون مالی نیست که تو فکر این جور حرفا باشی اینا همه کشکن.
    بعضی وقتا عکس های شخصیش رو بهم نشون میداد و من باز اهمیت نمی دادم و بهش می فهماندم که لزومی نداره که به من نشون بدی فکر می کردم و بهم می گفت من با پسرا رسمی برخورد می کنم ولی باهاشون نیستم.
    آرش دوستم بهم می گفت که بهش بگو که دوسش داری و من بهش گفتم باید از حس خودم مطمئن باشم چون من واسه حرفم ارزش قائلم و دوست دارم وقتی حرفی به کسی بزنم روی حرفم باشم و از طرفی حاضرم سختی بکشم ولی با احساسات یه دختر بازی نکنم. ولی این وسط داغون شدم.
    ترم آخر بود و گفت یه پسری بهم پیشنهاد دوستی داده و بهم گفته منو دوست داره، همه کاری برام میکنه و من بهش گفتم خیلی ها هستن که از این جمله دوستت دارم سوء استفاده می کنن، نکن این کار رو و براش از دیده های خودم گفتم و گفت نه.
    ولی زمانی ناراحت شدم که یه بار ازش یه کتاب تاریخ گرفتم و خواستم بدونم که استاد از کدوم بخشش امتحان میگیره و ازش خواستم بهم کمک کنه و گفت دوستم ناراحت میشه که من با یه پسر دیگه صحبت کنم خیلی ناراحت شدم نمی دونم چرا ولی خیلی انقدری که زدم بلاکش کردم.
    بعد یه مدت حس کنجکاوی گل کرد و زدم اکانت فیس بوکش رو هک کردم بهمراه یاهوش.
    یعنی باورم نمی شد. خیلی خیلی با طرف صمیمی شده بود حتی باهم سکس داشتن. به طرف گفته بود که من استمنا می کنم و ... .
    از بلاک درش اوردم و یکی از خاطرات خجالت بار استمناش رو واسش پیام شخصی گذاشتم نمی دونم چرا فقط میخواستم آزارش بدم چون خیلی اذیت شدم خیلی خیلی.
    تا اونجا که متوجه شدم مثل اینکه به طرف میگفت که بیا خواستگاریم ولی اون بی محلی میکرد و اینم بهش گفت که ازدواج جربزه میخواد که تو نداری
    تنها چیزی رو که چک نکردم پیام های آرش و اون بود یعنی جرات نکردم با اینکه آرش رو زیاد نمی بینم ولی دوسش دارم و یکی از بدترین ضربه های زندگیمه اگه بهم خیانت کنه.
    چرا من هنوز فراموشش نکردم، چرا دائما فکر می کنم که یه روزی می بینمش چرا چند مدت یک بار عکساش رو نگاه می کنم و تو ذهنم باهاش حرف می زنم. چرا فکر می کنم که من گناهکارم تو این قضیه. بنظر شما اشتباه من کجا بود. با دوستام مشورت می کنم میگن خاک تو سرت چرا تو هم نبردیش منم بهشون میگم که ممکنه از نظر سکسی ارضا بشم ولی از نظر روحی داغون میشم. من که اینو همه جوره تایید کردم. اگه پسفردا همسر من همچین آدمی باشه چیکار کنم داغون میشم. منی که تو انتخاب کردن اینجور اشتباه می کنم
    بدترین چیزی که برام گذاشت بدبینی بود نسبت به همه بد بین شدم، قبلا وقتی پسر و دختری تو خیابون می دیدم دوستام میگفتن اینا دوستن باهم من بهشون میگفتم شاید خواهر و برادر یا فامیل باشن. یه بار یه پسر و دختر تو پارک دیدم داشتن از هم لب میگرفتن بچه بودن خواستم برم یه کتک مفصل دوتاشون رو بزنم از عصبانیت با اینکه آدم معتقدی نیستم شاید بخاطر حسادت بود یا نمی دونم. یک کلام داغونم داغون

- - - Updated - - -

تازه علاوه بر این متوجه شدم که فیلم های پرنو می بینه که اینم میتونه یکی از دلایل هرزگیش باشه

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hussein39 نمایش پست ها
    اولش از کلاس زبان تخصصی شروع شد شاید ارائه ای که داده بودم تحت تاثیر قرار دادش یا نمی دونم چی شد خیلی دور و برم می پرید( البته درسم خوب بود) تو فیس بوک برام فرند رکوست فرستاد یه بار یه عکس گذاشت تو فیس بوک و من کلی سر به سرش گذاشتم و عصبانی شد آرش دوستم امد گفت خیلی اذیت شده دوسش داری منم گفتمش دختر خوبیه چون واقعا خوب بود طوری که فکرش رو نمی کردم که اهل اینجور حرفا باشه تاییدش کردم و آره دوسش دارم. (بعدا متوجه شدم که آرش از قول من بهش گفت که من دوسش دارم). بعد از اون هی شروع می کرد از ارتباطش با افراد مختلف میگفت در مورد دوستاش ولی نمی دونم چرا زیر بار اینکه اونا دوست پسرش بودن نمی رفت منم زیاد اهمیت نمی دادم بهش. ولی زمانی که به امتحانات نزدیک می شدیم سعی می کرد منو از لحاظ روحی اذیت کنه مثلا مثلا می گفت بعد دانشگاه وایسا باهم بریم و من یه نیم ساعت وا می استادم و بعد می دیدم می امد و میگفت من سوار تاکسی نمی شدم و سوار ماشین یه پسری می شد و می رفت ناراحت می شدم ولی به روی خودم نمی اوردم و اهمیت نمی دادم و یا سعی می کرد جلوی دوستاش منو مسخره کنه حتی تو فیس بوک. یه بار از اینکه نفر دوم شدم تو دانشگاه خیلی ازم ناراحت بود شاید با خودش فکر می کرد که با اینکه اذیتش کردم چرا نتیجش اینقدر خوب شده. و من سعی کردم دلداریش بدم و گفتمش دانشگاهمون مالی نیست که تو فکر این جور حرفا باشی اینا همه کشکن.
    بعضی وقتا عکس های شخصیش رو بهم نشون میداد و من باز اهمیت نمی دادم و بهش می فهماندم که لزومی نداره که به من نشون بدی فکر می کردم و بهم می گفت من با پسرا رسمی برخورد می کنم ولی باهاشون نیستم.

بعد یه مدت حس کنجکاوی گل کرد و زدم اکانت فیس بوکش رو هک کردم بهمراه یاهوش.
    یعنی باورم نمی شد. خیلی خیلی با طرف صمیمی شده بود حتی باهم سکس داشتن. به طرف گفته بود که من استمنا می کنم و ... .
    از بلاک درش اوردم و یکی از خاطرات خجالت بار استمناش رو واسش پیام شخصی گذاشتم نمی دونم چرا فقط میخواستم آزارش بدم چون خیلی اذیت شدم خیلی خیلی.
    تا اونجا که متوجه شدم مثل اینکه به طرف میگفت که بیا خواستگاریم ولی اون بی محلی میکرد و اینم بهش گفت که ازدواج جربزه میخواد که تو نداری
    تنها چیزی رو که چک نکردم پیام های آرش و اون بود یعنی جرات نکردم با اینکه آرش رو زیاد نمی بینم ولی دوسش دارم و یکی از بدترین ضربه های زندگیمه اگه بهم خیانت کنه.
    چرا من هنوز فراموشش نکردم، چرا دائما فکر می کنم که یه روزی می بینمش چرا چند مدت یک بار عکساش رو نگاه می کنم و تو ذهنم باهاش حرف می زنم. چرا فکر می کنم که من گناهکارم تو این قضیه. بنظر شما اشتباه من کجا بود. با دوستام مشورت می کنم میگن خاک تو سرت چرا تو هم نبردیش منم بهشون میگم که ممکنه از نظر سکسی ارضا بشم ولی از نظر روحی داغون میشم. من که اینو همه جوره تایید کردم. اگه پسفردا همسر من همچین آدمی باشه چیکار کنم داغون میشم. منی که تو انتخاب کردن اینجور اشتباه می کنم
    بدترین چیزی که برام گذاشت بدبینی بود نسبت به همه بد بین شدم، قبلا وقتی پسر و دختری تو خیابون می دیدم دوستام میگفتن اینا دوستن باهم من بهشون میگفتم شاید خواهر و برادر یا فامیل باشن. یه بار یه پسر و دختر تو پارک دیدم داشتن از هم لب میگرفتن بچه بودن خواستم برم یه کتک مفصل دوتاشون رو بزنم از عصبانیت با اینکه آدم معتقدی نیستم شاید بخاطر حسادت بود یا نمی دونم. یک کلام داغونم داغون

تازه علاوه بر این متوجه شدم که فیلم های پرنو می بینه که اینم میتونه یکی از دلایل ..... باشه
    قسمتی که مربوط به هک اکانتش بود را نادیده گرفتم. فرض کنیم شما اون اطلاعات را نداشتی .....

این قسمتهایی که بولد مشکی است، جواب اون قسمتهایی است که بولد قرمزه!!

از کجا بفهمی فردا همچین کسی وارد زندگیت نمی شه؟ از همون نشونه هایی که خودت دادی!! همه اون بولد مشکی ها نشونه است.
    اشتباهت هم ندیدن اون نشانه ها و همینطور ندیده گرفتن ارزش و شخصیت خودت بود. اگر برای خودت ارزش قایل بشی، وارد رابطه با اینطور دختری نمی شی!!

شما توی جمله ی آخر به ایشون صفتی دادی که من حذف کردم.
    اگر واقعا به نظرت همچین آدمی هست، فکر نمی کنی باید دنبال ایراد در خودت باشی که با عکس و خاطرات همچین آدمی خودت را آلوده می کنی؟

یه اتفاقی افتاده و یه اشتباهی کردی.
    بهتره عاقلانه بهش نگاه کنی و ازش درس بگیری.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

3. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

m.reza91 (جمعه 23 خرداد 93), meinoush (جمعه 23 خرداد 93), فرهنگ 27 (جمعه 23 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 08:37]
    سطح
    26
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 89
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    متاسفانه یک کپی از تمام گفت و گو هاشون رو وری سیستم دارم که تمام اطلاعات بالا رو از اون بدست اوردم و هر وقت یادم می افتده عصابم بهم میریزه حتی یه بار که واسه تصفیه رفتم دانشگاه دیدمش و من نمی دونم از عصبانیت بود یا از خجالت داغ کرده بودم و هیچ چی نمی فهمیدم.
    میشه بگید اشتباه من چیه، بنظر شما یکجانبه قضاوت کردین.
    مثلا اگه شما به جای من بودید چه درسی میگرفتید. بنظر شما کجای رفتار من اشتباه بود. من کلا تو اینجور قضایا گیجم.
    حالا یه مدت این مورد به جون من افتاده که اون فایل ورده رو واسه خواهرش که روی فیس بوکه بفرستم( یه خاطره توشه که خواهرش 100% باورش میکنه) بالاخره دو حالت داره یا از روی حماقت بوده یا واقعا این خانوم مشکل داره و خانوادش بهتر می تونن بهش کمک کنن مخصوصا خواهر بزرگترش و من از خانوادش اطلاع دقیقی ندارم یعنی وضعیت خانوادگیش رو نمی دونم به چه صورته ولی خواهش رو میدونم که ارشد داره و واسه دکترا میخونه.

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hussein39 نمایش پست ها
    حالا یه مدت این مورد به جون من افتاده که اون فایل ورده رو واسه خواهرش که روی فیس بوکه بفرستم( یه خاطره توشه که خواهرش 100% باورش میکنه) بالاخره دو حالت داره یا از روی حماقت بوده یا واقعا این خانوم مشکل داره و خانوادش بهتر می تونن بهش کمک کنن مخصوصا خواهر بزرگترش و من از خانوادش اطلاع دقیقی ندارم یعنی وضعیت خانوادگیش رو نمی دونم به چه صورته ولی خواهش رو میدونم که ارشد داره و واسه دکترا میخونه.
    چیکار داری به زندگی مردم!!
    یعنی چی که فایلهای خصوصیش را دزدیدی؟
    حالا از اون بدتر می خوای منتشرش کنی؟
    می دونی این کار جرمه؟ فردا رفت ازت شکایت کرد چی؟

به جای این که با دست و پا زدن، بیشتر توی این مرداب فرو بری، خودت را بکش بیرون.
    من جای تو بودم اون فایلها را دیلیت می کردم،
    خودم هم پرونده ی اون آدم را توی ذهنم می بستم،
    می رفتم دنبال زندگیم.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

6. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

meinoush (جمعه 23 خرداد 93), فرهنگ 27 (جمعه 23 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    ولش کن بابا چه کارش داری؟؟
    اشتباهت چیه؟؟ اینه که توقع داری همه همونی باشن که تو می خوای. نمیشه. هر کی خودشه. تو هر کی رو باید همون طوری که هست بپذیری. نمی تونی باید رهاش کنی بری. یعنی چی که حالا می خوای ادبش هم بکنی؟!! شوهرشی؟؟؟ چه کارشی؟؟؟ چند بار باهات فقط حرف زده.
    رابطه جنسی اش به تو چه ربطی داره؟

تا حالا نشده ادمی رو ببینی که بخوای باهاش دوست شی هم جتست. بعدی چند بار باهاش حرف بزنی ببینی اونی نیست که فکر میکردی؟ خوب اینم مثل اون. ولش کن راه خودتو برو.

بهت برنخوره. اون که دروغ نگفته بوده. عکساشو نشونت داده رابطه راحتشو با پسرا قایم نکرده از تو. بدهکارت نیست که.

ولش کن. هر کی که روحیاتش به تو نمی خوره رو ول کن برو.

ضمنا هرزه به کسی م یگن که اصلا براش مهم نیست طرف مقابلش کیه. با هر کی می تونه باشه یه نگاه هم نمی کنه ببینه طرفش کیه چه برسه به اینکه بخواد ببینه افکارش و روحیاتش چطوریه.

موفق باشی.

8. 2 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (جمعه 23 خرداد 93), شیدا. (جمعه 23 خرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام آقا حسین
    خدا دوستون داشته که متوجه اشتباهتون شدین.
    تجربه های زیادی می تونید کسب کنید.

ببینید شما نحوه انتخاب کردن دختر برای خواستگاریتون کاملا اشتباهه.
    اول باید معیارهاتونرا مشخص کنید و خودتون را خوب بشناسید و بعد مطابق با اون دنبال دختر مورد مناسب بگردین.

باید آشنایی را هدف مند و روش مند پیش برید.
    نه اینکه از همون اول احساستون را درگیر کنید بعد که خوب عاشق شدین ببینید معیاراتون بهم نمی خوره.
    باید منطقی عاقلانه انتخاب کنید تا بتونید زندگی عاشقانه داشته باشید.

بیایید از نو شروع کنید.این خانم را کاملا از ذهنتون پاک کنید.خدا را شکر کنید که زود متوجه شدین.
    از مقالات و تاپیک های خواستگاری و... شروع کنید.و مطالعاتتون را بالا ببرید.ببینید یک دختر خوب چه ویژگی دارد. ببینید اصلا این روش آشنایی شما درسته.چه آسیب هایی می تواند داشته باشد و....
    من برای شروع دو تا تاپیک زیر را بهتون معرفی می کنم که مطالعه بفرمایید.

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

10. 2 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

meinoush (جمعه 23 خرداد 93), شیدا. (جمعه 23 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 آبان 97 [ 22:02]
    سطح
    48
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 315 در 142 پست

Array
    گفتید ترم آخری هستید ... ولی رفتاراتون شبیه بچه های ورودی سال اولیه ..
    .
    فقط یه جمله خلاصه و مفید: دست از اینکارا بردارید و به زندگیتون برسید ، قبل از اینکه خودتونو سرزنش کنید که چرا عمرم و جوونیم رو صرف این مسخره بازیا کردم

12. کاربر روبرو از پست مفید Elena1994 تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (جمعه 23 خرداد 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)