به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 02 خرداد 93 [ 16:51]
    سطح
    1
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 38
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    7

تشکرشده 11 در 2 پست

Array

من متاهل هستم و دنبال جدا شدن از خانومی هستم که جدیدا با من آشنا شده و شدیدا به من ابراز علاقه میکنه

با سلام
    من 30 سالمه ، متاهلم و یک پسر یک ساله دارم ، من در زندگیم مشکلات فراوانی داشتم که همه اونها رو تحمل کردم و اکثرا تو خودم ریختم ، (خلاصه میکنم) مشکلم از جایی شروع شد که همسرم برای دیدن پدر و مادرشان به مدت 2 هفته رفتن خانه اونها که شهرستان هستن و من از روی تنهایی و آزاد بودن وقتم تو یکی از شبکه های اجتماعی دختری رو دیدم که عکس گذاشته بودن و گفتن که الان حرم امام رضا (ع) هستن و منم چون حس بدی داشتم ازشون خواستم که نایب و زیاره باشن و دعا برام بکنن بعد ایشون عکس از من خواستن و کم کم ابراز علاقه کردن . شایان ذکر هست من از خیانت کردن متنفرم ، من میخواستم فقط در حد خواهر برادری بتونیم حرفامون رو به هم بزنیم ولی ایشون بیشتر بیشتر ابراز علاقه میکردن که اولین اشتباه من این بود که همون موقع محکم جلوی این قضیه رو نگرفتم. تا اینکه من رو توی کار انجام شده قرار دادن گفتن از مشهد دارن میان تهران فقط برای دیدن من . که تو اون شرایط من شوک بودم و نتونستم جلوشون رو بگیریم و همش از خدا میخواستم یه طوری اومدنشون رو کنسل کنن که متاسفانه نشد و ایشون اومدن به مدت یک روز در خانه با من بودن و چون من واقعا آدم هوس بازی نیستم مجبور شدم گفتم پس باید برای این یک روز صیغه بخونیم که خوندیم و بعدش رابطه جنسی که خواسته ایشون هم بود داشتیم . (بخدا من فقط نمیخواستم دلش رو بشکونم و خود من خیلی علاقه ای نداشتم ، البته ایشون چون متارکه کرده بودن قبلا بکارت نداشتن .حالا من موندم چطور از ایشون جدا شم . میگه جونش به جونم بنده . من نمیخوام این رابطه ادامه داشته باشه و تا الانش هم طوری اتفاق افتاد که اختیار کار از من گرفته بود و من توی یک کار انجام شده قرار گرفته بودم . لطفا راهنمایی بکنید چطور جدا بشم .
    من آدم احساسی هستم نمیخوام بهش آسیب روحی برسه ولی منتقی باید باشم وچون متاهل هستم الان از خودم بدم میاد از طرفی ناخواسته میشه گفت خیانت کردم در حالی که اصلا نه رضایت داشتم و نه لذتی بردم و از طرفی این احساس عشق این دختر رو نمیدونم چکار کنم و چطور کات بکنم

تو رو خدا من رو راهنمایی بکنید . اگر همسرم از این قضیه بو ببره من نابود میشم . خودم باورم نمیشه که گرفتار چنین قضیه ای شدم

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    سلام
    قبل از هر چیز اشتباه خودتون رو کامل بپذیرید و اینکه شما هم مقصر بودید که اون خانم به شما ابراز علاقه کرده چون معمولا این مسائل دوطرف هست .
    اما اشتباه بزرگی بوده و هر جا که متوجه این اشتباه شدید و پشیمون شدید برد کردید .
    حتما خیلی سریع رابطه رو کات کنید . چون اگر همسرتون بفهمه ودیوار اعتماد بینتون شکسته شه ساخن این دیوار کار خیلی خیلی خیلی سختیه .
    پس خواهشا خیلی رسیع تمومش کنید و حتی اگه شده خطتون رو عوض کنید اگر این زابطه ادامه داشته باشه ممکنه اون خاوم بتونه آبروتونو ببره و خیلی داستانها و مشکلات عدیده پیش بیاد .

- - - Updated - - -

اگر شما خواهان رابطه خواهر برادری بودید ، صیغه خوندن چه معنایی داشت ؟؟
    اصلا چرا تو خونه قرار گذاشتین ؟ تو حریم همسرتون ؟
    شما خودتون تحملشو دارید همسرتون با یه مرد دیگه دیگه تو خونه ...؟
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

3. 11 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), asemaneabi222 (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), hojati (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), pasta (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), toojih (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), تبسم عشق (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), ستیلا (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), شیدا. (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), شایسته89 (سه شنبه 30 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 01 مهر 93 [ 19:15]
    سطح
    23
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    76

تشکرشده 68 در 14 پست

Array
    آقای محترم فقط کافیه پستی که نوشتید رو از دید یک شخص سوم بخونید اونوقت کاملا متوجه خواهید شد که چقدر توجیه و تفسیر الکی برای خودتون و رهایی از عذاب وجدانتون ساختید.

«بخدا من فقط نمیخواستم دلش رو بشکونم و خود من خیلی علاقه ای نداشتم ، البته ایشون چون متارکه کرده بودن قبلا بکارت نداشتن

شما که اینقدر به قول خودتون دلسوز هستید چرا دلتون برای خانومتون نسوخت؟ فکر نکردید چرا دارید این خیانت رو در حق ایشون می کنید؟ ایشون برای دو هفته دور از شما بودن و شما کار رو تا مرحله رابطه جنسی رسوندید. چطور میگید در عمل انجام شده قرار گرفتید؟ شما گرفتار این قضیه نشدید بلکه خودتون با آگاهی کامل خودتون رو درگیر این مسئله کردید. الان هم از این دختر خانوم استفاده کردید لذت بردید و دیگه دلتون رو زده. برای همین تازه یاد خانومتون و زندگی متاهلی افتادین

من نمی فهمم شما به عنوان یک مرد چطور میگید من ناخواسته خیانت کردم. این خانم توی شهر دیگه ای بودن و شما خیلی راحت می تونستید قضیه رو توی همون مراحل اولیه کات کنید اما در عرض دو هفته شایدم کمتر به کجاها که نرسیدید. شما باید با قاطعیت کامل و خیلی خیلی محکم جلوی این خانوم رو می گرفتید هر چند من که فکر می کنم شما خودتون هم بی میل نبودید.

به هر حال اولین کاری که باید بکنید اینه که همونطور که خانم زندگی موفق گفتند اشتباه خودتون رو به طور کامل بپذیرید و دست از توجیه بردارید و به سرعت و بدون نگرانی از حال دختر خانم و دلسوزی! برای ایشون رابطه رو کات کنید در غیر اینصورت همه در آتشی که شما به پا کردید خواهند سوخت.
    ویرایش توسط shirin_a : سه شنبه 30 اردیبهشت 93 در ساعت 16:50 دلیل: اشتباه تایپی

5. 13 کاربر از پست مفید shirin_a تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), asemaneabi222 (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), grey-sm (پنجشنبه 01 خرداد 93), hojati (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), maryam240 (سه شنبه 13 مرداد 94), meinoush (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), pasta (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), toojih (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), تبسم عشق (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), ستیلا (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), شیدا. (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), شایسته89 (سه شنبه 30 اردیبهشت 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    7

تشکرشده 11 در 2 پست

Array
    من کاملا از اشتباه خودم باخبرم و بسیار نادم
    ولی همه این اتفاق ها تو 3 روز افتاد ، الانم یک روز از این قضیه میگذره
    من فقط میخواستم با ایشون کمی صحبت کنم چون اوایل برخورد مناسبی داشتن ولی بعدش شدیدا ابراز علاقه به من کردن
    ایشون یکدفعه گفتن که به پدرشون گفتن برای مسابقه فردا صبح دارن میان تهران و من رو تو کار انجام شده قرار دادن و وقتی رسیدن تهران از من خواستن که برم دنبالشون چون جای دیگه ای نداشتن
    صیغه هم چون نمیخواستم بار گناهام بیشتر بشه چون واقعا وجود ایشون تو خونه من خواسته قلبی من نبود و یک جور تحمیل بود

من بسیار تشکر میکنم بخاطر بذل توجهی که داشتین //ولی من الان راهنمایی میخوام که چطور ایشون رو متقاعد بکنم که کات کنن و کاری با من نداشته باشن . طوری که منتقی باشه و به زندگی من آسیبی نرسونه ، چون واقعا ایشون بودن که این وضعیت رو بوجود آوردن

ایشون طوری رفتار کردن که انگار من جادو شده بودم و اختیاری از خودم نداشتم // الان اگر این اتفاق می افتاد خیلی راه های بهتری به ذهنم میرسید ولی الان دیگه گذشته و باید تا بدتر نشده درستش کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_a نمایش پست ها
    آقای محترم فقط کافیه پستی که نوشتید رو از دید یک شخص سوم بخونید اونوقت کاملا متوجه خواهید شد که چقدر توجیه و تفسیر الکی برای خودتون و رهایی از عذاب وجدانتون ساختید.

«بخدا من فقط نمیخواستم دلش رو بشکونم و خود من خیلی علاقه ای نداشتم ، البته ایشون چون متارکه کرده بودن قبلا بکارت نداشتن

شما که اینقدر به قول خودتون دلسوز هستید چرا دلتون برای خانومتون نسوخت؟ فکر نکردید چرا دارید این خیانت رو در حق ایشون می کنید؟ ایشون برای دو هفته دور از شما بودن و شما کار رو تا مرحله رابطه جنسی رسوندید. چطور میگید در عمل انجام شده قرار گرفتید؟ شما گرفتار این قضیه نشدید بلکه خودتون با آگاهی کامل خودتون رو درگیر این مسئله کردید. الان هم از این دختر خانوم استفاده کردید لذت بردید و دیگه دلتون رو زده. برای همین تازه یاد خانومتون و زندگی متاهلی افتادین

من نمی فهمم شما به عنوان یک مرد چطور میگید من ناخواسته خیانت کردم. این خانم توی شهر دیگه ای بودن و شما خیلی راحت می تونستید قضیه رو توی همون مراحل اولیه کات کنید اما در عرض دو هفته شایدم کمتر به کجاها که نرسیدید. شما باید با قاطعیت کامل و خیلی خیلی محکم جلوی این خانوم رو می گرفتید هر چند من که فکر می کنم شما خودتون هم بی میل نبودید.

به هر حال اولین کاری که باید بکنید اینه که همونطور که خانم زندگی موفق گفتند اشتباه خودتون رو به طور کامل بپذیرید و دست از توجیه بردارید و به سرعت و بدون نگرانی از حال دختر خانم و دلسوزی! برای ایشون رابطه رو کات کنید در غیر اینصورت همه در آتشی که شما به پا کردید خواهند سوخت.
    من ذره ای حتی از ظاهر ایشون خوشم نیومد و به خدا قسم میخورم التماس خدا رو کردم که جلوی این قضیه رو بگیره ، ولی وقتی دیدم از مشهد اومده تهران و شب رسیده چه کار میتونستم بکنم . نمیرفتم دنبالش ؟
    واقعا میدونم شاید برای دیگران سخت باشه باورش من تسلیم این شدم که دل اون رو نشکونم . ولی قل شما غفلت کردم باید محکم وای میستادم
    فقط تو رو خدا من رو به اینکه لذت بردم حالا که کارم تموم شده به فکر خانوادم هستم متهم نکنید که به خدا اینطور نیست

7. کاربر روبرو از پست مفید hojati تشکرکرده است .

toojih (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 94 [ 22:37]
    سطح
    64
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,872

تشکرشده 3,054 در 793 پست

Array
    دوست عزیز !
    اولا اگر نام کاربریتون نام واقعی خودتون باشه ، گزارش کنید تا عوضش کنن چون از نظر حریم شخصی ممکنه به مشکل بر بخورید .

ببینید شما اشتباهی رو مرتکب شده اید ، فرق بین اشتباه و گناه اینه که گناه رو پای آدم مینویسند و بالاخره روزی آدم رو مجازات میکنند ، اما اشتباه اینه که شاید گناه نباشه اما تبعاتش از گناه هم بیشتره (تبعات اجتماعی) .
    اینجا شما اشتباهی رو مرتکب شدید که از گناه هم تبعاتش بیشتره .

فکر کنم توی همین تالار خوندم وضعیت فردی مشابه با شما که همگی از موضوع مطلع شده بودند و خانمش قهر کرده بود و در دختر مورد نظر هر روز توی پارک روبروی خونه مرده میومده و میشسته و ناچارا خونشون رو عوض کرده بودند.

من نمی دونم چیکار باید کرد اما برای اونهایی که یه روزی توی همچین موقعیتی ممکنه قرار بگیرند میگم ارزششو نداره که وارد این روابط اشتباه و نادرست بشند ( هر چند شرعا مشکلی نبوده )

متاسفانه شما چند تا گاف بزرگ دارید که کار رو سخت میکنه ، احتمالا با تلفن خودتون تماس گرفتید و بدتر از اون اومدید توی خونه خودتون .
    حالا که شما به اشتباه خودتون پی بردید ، عوض کردن این دو مورد سخت هست .

- - - Updated - - -

ببینین اگر اینجوری باشه آیا ایشون تهران رو خوب بلدند ، آیا آدرس خونه شما رو بلدند ؟
    اگر نه ، پس میشه با جواب ندادن به تلفنهاش موضوع رو تموم کرد ؟

آیا با خودش هم صحبت کردی که باید تموم کنین رابطه رو ؟

- - - Updated - - -

ایشون از ادامه رابطه چی میخوان ؟

9. 7 کاربر از پست مفید omid65 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), hojati (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), sara 65 (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), toojih (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), ستیلا (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), شیدا. (سه شنبه 30 اردیبهشت 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    7

تشکرشده 11 در 2 پست

Array
    اتفاقا ایشون تلفن منزل من رو ندارن فقط موبایلم رو دارن و شب هم بود که آمدن و فکر نمیکنم دقیق خونه رو یاد گرفته باشن (البته شک دارم )

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    شما همه ی این کارها رو آگاهانه انجام دادین. حداقل اینجا که کسی شما رو نمی شناسه می تونین روراست باشین دیگه. خودتون خواستین. دیگه نمی تونین بگین اینکه رفتین دنبال اون خانم و اوردینش خونتونو حتی ادرس خونتونو هم یاد گرفته و خود اینکه یادتون بوده صیغه رو بکنین و وقت داشتین واسه اینکار و بعدم لابد توی همون تختی که با خانمتون می خوابین با اون خانم دومی خوابیدین همه اش از کنترل شما خارج بوده. حداقل روراست باشین. حالتونو کردین دیگه. الانم نمی دونم برداشتم درست بوده یا نه. ظاهرا شما می خواین اون خانم دومی بره حالا به هر دلیلی شاید از ظاهر و بدنش خوشتون نیومده حالا می خواین بره اما می خواین خیلی بی سرو صدا بره و مزاحمتی براتون درست نکنه. این بود سوالتون که چه کار کنین این خانم بی دعوا درست کردن از زندگیتون برن بیرون؟

با فرض نسبتا محال اینکه واقعا همه اینا از کنترلتون خارج بوده و یه نه نتونستین بگین اینهمه بار که لازم بود یعنی جراتمندیتون خیلی مشکل داره. این دو تا تاپیکو بخونین:
    http://www.hamdardi.net/OLD/thread-19883.html
    http://www.hamdardi.net/thread-18343.html

در مورد اینکه این خانم برن از زندگیتون بیرون هم این جراتمند بودنو نیاز دارین. چون وقتی ادم یه کاری می کنه باید انقدر جراتمند باشه که مسوولیت کاراشو به عهده بگیره!

بستگی به اینکه این خانم چقدر از شما اطلاعات داشته باشن و تا چه حدی درگیر شده باشن با زندگیتون مشکل شما راه حلش متفاوت میشه. ادرس خونتونم دارن!

در هر حال امیدوارم دوستان راهنماییتون کنن. اگه هم نشد اشتراک آزاد بگیرین از کارشناسا راهنمایی بخواین.
    اگه هم مشکلتون تنوع طلبی نباشه و واقعا با همسرتون مشکلاتی داشتین می تونین اونا رو هم تاپیک خصوصی بزنین از کارشناسا راهنمایی بگیرین که مشکل اصلیتون حل شه و زندگی مشترکتون موفق باشه.

موفق باشید.

-
    ویرایش توسط meinoush : سه شنبه 30 اردیبهشت 93 در ساعت 17:21

12. 9 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), del (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), maryam240 (سه شنبه 13 مرداد 94), sara 65 (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), toojih (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), هم آوا (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), تبسم عشق (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), شیدا. (سه شنبه 30 اردیبهشت 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 11 خرداد 93 [ 03:40]
    سطح
    4
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    36

تشکرشده 71 در 16 پست

Array
    سلام
    شما خطت رو عوض کن و بهش محل نزار
    من ک پستاتون رو خوندم خیلی دلم گرفت خیلی دلم واسه خانومتون سوخت
    میگید آدرس خونتون رو یاد نگرفت پس نگران چی هستید
    من فکر میکنم خودت نمیتونی ازش دل بکنی

14. 7 کاربر از پست مفید تبسم عشق تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), grey-sm (پنجشنبه 01 خرداد 93), pasta (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), toojih (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), هم آوا (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), شیدا. (سه شنبه 30 اردیبهشت 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    آقای محترم،

اون خانم به شما دروغ گفته. ندیده و نشناخته یهو پاشد از مشهد آمد تهران صیغه شما بشه؟
    از شما پولی هم گرفت؟

فقط این را بهتون بگم که خانمی که صبح توی فیس بوک از توی حرم امام رضا (خیلی برام سخت بودن نوشتنش!!)
    به شما پیام می ده و شب توی تختخواب شما در تهران هست، آدم بی دردسری نیست.

با تمام قوا از این دردسر جدا شو!!!!!!!

الان مشکلتون چیه؟
    از تهدید و دردسرهای ایشون می ترسین؟
    دلتون براش می سوزه؟
    یا خودتون دلتنگش می شید و حس می کنید نمی تونید جدا بشید؟

ظاهرا تا 24 ساعت دیگه نمی تونید پستی ارسال کنید.
    ( هر کاربر عادی در 24 ساعت سه پست می تونه ارسال کنه)
    لطفا در ارسال بعدی مشکلتون را واضح تر توضیح بدین تا راهنمایی بهتری بگیرید.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : سه شنبه 30 اردیبهشت 93 در ساعت 18:59

16. 16 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), asemaneabi222 (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), del (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), deljoo_deltang (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), maryam240 (سه شنبه 13 مرداد 94), meinoush (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), pasta (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), sara 65 (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), toojih (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), هم آوا (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), بابک 1369 (پنجشنبه 01 خرداد 93), خیال (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), ستیلا (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), شایسته89 (سه شنبه 30 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 اردیبهشت 94 [ 17:59]
    سطح
    20
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    76

تشکرشده 54 در 16 پست

Array
    سلام
    نمیدونه آدم چه برخوردی بکنه و چی بهتون بگه که فقط حرف از کمک باشه و مذمتتون نکنه
    برادر من میگین همش طی 3 روز اتفاق افتاده اخه اگر هوس شما نبوده چطور ممکنه یک مرد متاهل در عرض 3 روز به اینجایی برسه که شما رسیدین؟من منکر این نیستم که اکثر ابتذالایی که اتفاق میوفته از سمت خانما شروع میشه انقد که زن خراب داریم و توی جامعه جا افتاده مرد خراب نداریم اما بااین حال باورش سخته که توی 3 روز...
    هرچند که مقصر اول و اخر در قصه شما خود شمایید متاسفانه نه اون خانم
    چرا؟چون افسارتون رو دسته شهوتتون دادین(ببخشید اینو میگما)
    بنظرم تنها راه حل فقط و فقط و فقط اراده قوی هست اراده ای که از خودتون نشون ندادین وقتی گفت میخوام بیام دیدنتون،بهش نه نگفتین
    اراده ای که وقت عشوه و غمزه و درخواستش خرج نکردین که محکم واستین و بگین خونه من جای شما نیست
    همین الانم معلوم نیس چند چندین با خودتون ،هم از کارتون پشیمونید هم نمیخخواین مسببش ناراحت بشه!!!
    ناراحت نشدن ی زن خراب ارزش بی آبرویی و فروپاشی زندگیتونو داره؟
    کسی که انقد بی بندوباره که از شهری به شهر دیگه بیاد واسه کثافتکاری مطمئن باشین امروز که شما ردش کنید چندساعت یاچند روز بعدش سر ی زندگی دیگه هوار میشه پس بیخودی دل واسش نسوزونین
    ببخشید اگه تند حرف زدم واقعا ازتون معذرت میخوام اما آدم نمی تونه راحت از ی همچین چیزی بگذره

18. 9 کاربر از پست مفید خیال تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), asemaneabi222 (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), del (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), toojih (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), هم آوا (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 31 اردیبهشت 93), ستیلا (سه شنبه 30 اردیبهشت 93), شیدا. (سه شنبه 30 اردیبهشت 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)