به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 شهریور 92 [ 14:51]
    سطح
    2
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 29
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

1 از شوهرم خیلی کینه به دل گرفتم مشکلات جنسی هم بدترش کرده

سلام ,من قبلا یه سری از مشکلاتمو اینچا مطرح کردم ولی متاسفانه کمکی بهم نشد.حدود 2ساله منو شوهرم ازدواچ کردیم یه ازدواچ سنتی ,من 24 و شوهرم 30 سال دارنهردو لیسانس.تا یک سال بعد از ازدواجم شوهرم نتونست باهام رابطه جنسی برقرار کنه و همیشه میگفت که میترسه حالا این به کنار که خانوادش منو بردن دکتر ببینن که سالمم یه نه بعداز اینکه فهمیدن باکره هستم و مشکل از پسرشونه کوچکترین صحبتی نکردن حتی کمک نکردن که حل بشه منم به خانوادم نگفتم چون نمیخواستم شوهرم جلو خونوادم خورد بشه بعد از یک سال دیگه صبرم تموم شد و دونست که اقدام میکنم مشکل رو حل کرد ولی باز رابطه زیاد نداشتیم با اینکه ظاهری زیبا دارم و تو رابطه خیلی گرمم بعد فهمیدم که شوهرم خودارضایی میکنه جلو چشم خودم به خیالش که من نمیفهمم حتی وقتی فیلمی ببینه که صحنه هایی داشته باشه از من دور میشه و شروع به خود ارضایی کردن میکنه قبلا که هرزگاهی رابطه داشتیم ارضا میشد ولی از وقتی فیلن های پورن نگاه میکنه دیگه با من ارضا نمیشه از این کاراش خب منم یه جورایی خیلی دلم شکسته . حالا این مشکلات به کنار فشار روحی زیادی که خانوادش هم به من هم به او ن میاوردن من هرروز باید از دانشگاه به خونشون میرفتم و اگه نمیرفتم باهام دعوا میکردن و خیلی مشکلات دیگه و چون ادم ارومی هستم بیشتر اذیتم میکردن منم کاری جز این نداشتم و هر روز میرفتم یقه ی خانوادمو میگرفتم و... یه اتفاق خیلی بد برا مادر شوهرم افتاد یه ذره از مشکلاتم حل شد ولی باز بعد ار اون اتفاق دوباره دخالتاشون بیشتر شده .باز اینا به کنا رچون ترجیح دادم خودمو درگیر این ادما نکنم چون مشکل اصلی من شوهرم هست نه اونا .شوهرم خانوادگی دروغ گو هستن واسه کوچکترین چیز دروغ میگن و من همون روز اول بهش گفتم که به هیچ عنوان چیزای دیگه رو تحمل میکنم به غیر از دروغگویی, واقعا از خانوادش میترسه و کوچکترین کاری رو با اجازه ی اونا انجام میده واین منو خیلی ازار میده حتی همینو از منم میخواد خیلی از خانوادش میترسه حتی سریع بدنش شروع به لرزش میکنه و هر اتفاقی بین من وخونوادش میفته و خودش میدونه که من هیچی نمیگم و واقعا منتظرم که ازم دفاع کنه ولی از ترس هیچی نمیگه و من اینجوری برداشت میکنم که دوسم نداره وگرنه چه جور از خانوادش دفاع میکنه ولی از من نه من نمیخوام خودمو با خانوادش روبه رو کنم وگرنه لال که نیستم خودم جوابشونو میدم ,میگه اگه حق رو به تو بدم وضع بدتر میشه و عصبی میشی نمیدونه که من به خاطر این واکنشای اونه که عصبی میشم نه حرفای خونوادش .24ساعته یا خونه ی باباشه یا تلفنی داره باهاشون حرف میزنه جدیدنم پدرشو باخودش میبره ماموریت که من واکنش نشون دادم گفت دیگه نمیبره حالا خدا خودش میدونه .واقعا عصبی شدم و همیشه بغض تو گلومه افسرده شدم و هر موقع گریه میکنم حتی ازم نمیپرسه چته چون جرات نداره از زبون خودم بشنوه به رو خودش نمیاره چون میدونه به خاطر اونه.شوهرم اصلا اهل شوخی و خنده نیست بر عکس من . مهربونه از لحاظ مالی هم برام کم نمیذاره ولی من ارامش میخوام دوس دارم شوهرم مرد باشه بهش تکیه کنم نه یه فرد بدون اعتماد به نفس و ترسو.واقعا کم اوردم نمیدونم چه کار کنم خیلی از زندگی سرد شدم

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 شهریور 92 [ 02:20]
    سطح
    1
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 34
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    خانم عزیز سلام . من یه مرد هستم و به نظر من همسرتون باید با ترغیب شما به روانشناس مراجعه کنند بابت ترس و لرزشون در باره دفاع از شما یا قابل اتکا بودن.
    اما در مورد عدم تمایلشون به شما با اینکه گفتین زیبا و گرم هستید باید بگم که فیلم های پورن توسط بازیگران زن و مردی به اجرا در میاد که از این طریق دارن پول درمیارن و برخی هاشون میلیون ها دلار ثروت دارن و برای رسیدن به آون از هیچ چیزی دریغ نمیکنن و از تمام روشهای نامتعارف سکس استفاده می کنند و قابل مقایسه با آدم های معمولی نیستند.
    فیلم های پورن فقط برای چند بار دیدن در اوایل ازدواج و آشنایی با روشها میتونه مفید باشه ولی تکرار دیدنشون باعث اختلال میشه و سطح توقع مرد یا زن رو از سکس بالا میبره پس بهتری به نحوی که ناراحت نشن یا جبهه نگیرن عادت ایشون رو ترک بدین. حتی به نظرم بهتره که فیلم های خارجی خانوادگی که سر گذرها فروخته میشن رو توی خونواده نبینید و به جاش از فیلم هایی که صحنه های سکس کمتری دارند استفاده کنید و لذت ببرید.
    شاید بهتر باشه در موقع همبستری خودتون رو براش آماده کنید اونجور که دلش میخواد . از آرایش و جواهرات و لباس های فریبنده ای که در فیلم ها هست سعی کنید استفاده کنید و تا حد ممکن اونجور باشید که میخواد
    راجع به خود ارضایی هم بهتره چند تا مقاله خوب که مضرات این کار رو البته بدون طرح مسایل دینی و فقط با توجه به یافته های پزشکی است و با عقل و منطق جور درمیاد رو دانلود کنید و بزاریدش روی دسکتاپ کامپیوتر یا لپ تابش.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 00 [ 08:55]
    سطح
    67
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 227
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 260 در 112 پست

Array
    سلام حنا جان
    میدونی چرا شوهرت ترس و لرزش داره و نمی تونه باهات رابطه برقرار کنه؟ دلیلش همین خود ارضاییه. مشکل تو نیستی. شوهر منم همین مشکل رو به اضافه مشکلات اخلاقی دیگه داره. مشاور میگه به چشم بیمار بهش نگاه کن که کمتر عذاب بکشی.
    یه سایت هست که اگر توش ثبت نام کنه خیلی میتونه بهش کمک کنه البته اگر اراده هم داشته باشه اون سایت تمام کاربراش معتادای جنسی هستن و همه این مشکلات رو دارن اونجا مثل معتادان مواد مخدر میتونه یه راهنما بگیره که همیشه همراهیش کنه توی ترک کردن حتی جلسات هم برگزار می کنن البته اگر توی شهرتون باشه. و حتی میتونی خودت هم توی اون سایت بری و نحوه ارتباط باهاش رو یاد بگیری. (انجمن معتادان جنسی گمنام)
    forum.sa-iran.org

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط siyamac نمایش پست ها
    خانم عزیز سلام . من یه مرد هستم و به نظر من همسرتون باید با ترغیب شما به روانشناس مراجعه کنند بابت ترس و لرزشون در باره دفاع از شما یا قابل اتکا بودن.
    اما در مورد عدم تمایلشون به شما با اینکه گفتین زیبا و گرم هستید باید بگم که فیلم های پورن توسط بازیگران زن و مردی به اجرا در میاد که از این طریق دارن پول درمیارن و برخی هاشون میلیون ها دلار ثروت دارن و برای رسیدن به آون از هیچ چیزی دریغ نمیکنن و از تمام روشهای نامتعارف سکس استفاده می کنند و قابل مقایسه با آدم های معمولی نیستند.
    فیلم های پورن فقط برای چند بار دیدن در اوایل ازدواج و آشنایی با روشها میتونه مفید باشه ولی تکرار دیدنشون باعث اختلال میشه و سطح توقع مرد یا زن رو از سکس بالا میبره پس بهتری به نحوی که ناراحت نشن یا جبهه نگیرن عادت ایشون رو ترک بدین. حتی به نظرم بهتره که فیلم های خارجی خانوادگی که سر گذرها فروخته میشن رو توی خونواده نبینید و به جاش از فیلم هایی که صحنه های سکس کمتری دارند استفاده کنید و لذت ببرید.
    شاید بهتر باشه در موقع همبستری خودتون رو براش آماده کنید اونجور که دلش میخواد . از آرایش و جواهرات و لباس های فریبنده ای که در فیلم ها هست سعی کنید استفاده کنید و تا حد ممکن اونجور باشید که میخواد
    راجع به خود ارضایی هم بهتره چند تا مقاله خوب که مضرات این کار رو البته بدون طرح مسایل دینی و فقط با توجه به یافته های پزشکی است و با عقل و منطق جور درمیاد رو دانلود کنید و بزاریدش روی دسکتاپ کامپیوتر یا لپ تابش.

اقا siyamac مرسی از اینکه برام وقت گذاشتین یه بار وقت مشاوره گرفتم ولی نیومد تازه این سایتو بهش معرفی کردم ولی گفت به این چیزا احتیاج نداره از لحاظ جنسی دیگه خسته شدم کم اوردم دیگه حوصله ندارم باهاش در این رابطه حرف بزنم و بی خیالش شدم دو ساله که حرف زدم .از لحاظ اجتماعی موفعیت مناسبی داره ولی اعتماد به نفسش پایینه حتی تو ادارشون تمام کارهارو به این میندازن که انجام بده از لحاظ مالی خوب هستیم و همین باعث شده که خانوادش ولمون نکنن و خرج خودشونو از ما بگیزن حتی خونه ی شوهرمو به اسم پدرش زدن و این خیلی منو اذیت میکنه میگم چرا به اسم خودت نمیزنیش میگه باهام دعوا میکنن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط دلسا نمایش پست ها
    سلام حنا جان
    میدونی چرا شوهرت ترس و لرزش داره و نمی تونه باهات رابطه برقرار کنه؟ دلیلش همین خود ارضاییه. مشکل تو نیستی. شوهر منم همین مشکل رو به اضافه مشکلات اخلاقی دیگه داره. مشاور میگه به چشم بیمار بهش نگاه کن که کمتر عذاب بکشی.
    یه سایت هست که اگر توش ثبت نام کنه خیلی میتونه بهش کمک کنه البته اگر اراده هم داشته باشه اون سایت تمام کاربراش معتادای جنسی هستن و همه این مشکلات رو دارن اونجا مثل معتادان مواد مخدر میتونه یه راهنما بگیره که همیشه همراهیش کنه توی ترک کردن حتی جلسات هم برگزار می کنن البته اگر توی شهرتون باشه. و حتی میتونی خودت هم توی اون سایت بری و نحوه ارتباط باهاش رو یاد بگیری. (انجمن معتادان جنسی گمنام)
    forum.sa-iran.org
    دلسا جون مرسی از راهنماییت شوهرم از خانوادش ترس و لرز داره نه من علتشم مادرشه از همون بچگی اعتماد به نفسشو پایین اورده چون خیلی عصبیه و باید حرف حرف اون میبود از لحاظ روانی مشکل داره واسه همین مخصوصا شوهرم که بچه ی اول خیلی تحت تاثیر قرار گرفته من با دونستن این موضوع که مادرش مریضه زنش شدم ولی اینکه شوهرم اینقد ضعیف باشه و ازشون بترسه و تو زندگیم این همه تاثیر داشته باشن نمیدونستم حالا نمیدونم چه کار کنم

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 شهریور 96 [ 22:02]
    سطح
    77
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,300

تشکرشده 3,560 در 934 پست

Array
    من به خودم این اجازه را میدم که بگم متاسفانه مشکل شما جدی هست و باید حتما از طریق مشاوره حضوری و پزشک حل بشه
    با توجه به مشکلی که تو زندگی خودم داشتم و مطالعاتی که کردم ناتوانی اگر خود طرف نخواد قابل درمان نیست
    *موقعیت تحصیلی - شغلیتون چطوریه؟
    *آیا خانواده حمایتتون میکنند؟
    *اگر فرض را براین بگیریم که همسرتون همینیه که هست و تغییری نخواهد کرد آیا مایلید که ایشون را با همین شرایط بپذیرید؟
    * درمورد این ترس و لرز میشه توضیح بدید؟
    The Happiness of Your Life Depends on The Quality of Your Thoughts

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلا نمایش پست ها
    من به خودم این اجازه را میدم که بگم متاسفانه مشکل شما جدی هست و باید حتما از طریق مشاوره حضوری و پزشک حل بشه
    با توجه به مشکلی که تو زندگی خودم داشتم و مطالعاتی که کردم ناتوانی اگر خود طرف نخواد قابل درمان نیست
    *اگر فرض را براین بگیریم که همسرتون همینیه که هست و تغییری نخواهد کرد آیا مایلید که ایشون را با همین شرایط بپذیرید؟

با تشکر از لطفتون خب همین که دارم باهاش زندگی میکنم یعنی مایلم ولی بعضی وقتا خیلی اعصابم خراب میشه کارشناسی گرفتم و الان خانه دارم بله خونوادم حمایتم میکنن در مورد ترسش اینکه مثلا امروز خونه ی باباشه اکه فردا نره میترسه که چه جوابی بده یا اگه برای من طلا یا لباسی بخره خونوادش نباید خبردار شن یا وسیله چیزی بخریم اگه به اونا نگه دعواش میکنن حتی یه بار رفتیم مسافرت به خواهرش الکی گفت که برا ماموریت میره به دروغ گفت یه شهر دیگه ایم برا ماموریت اصلا دلیلی نداشت که بترسه که رفتیم مسافرت البته راستشو به مادرش گفته بود مادرشهمون روز که از مسافرت برگشتیم پدر شوهرمو فرستاد باهام دعوا کرد به جای اینکه بگه رسیدن به خیر و زیارتتون قبول باشه

- - - Updated - - -

با تشکر از لطفتون خب همین که دارم باهاش زندگی میکنم یعنی مایلم ولی بعضی وقتا خیلی اعصابم خراب میشه کارشناسی گرفتم و الان خانه دارم بله خونوادم حمایتم میکنن در مورد ترسش اینکه مثلا امروز خونه ی باباشه اکه فردا نره میترسه که چه جوابی بده یا اگه برای من طلا یا لباسی بخره خونوادش نباید خبردار شن یا وسیله چیزی بخریم اگه به اونا نگه دعواش میکنن حتی یه بار رفتیم مسافرت به خواهرش الکی گفت که برا ماموریت میره به دروغ گفت یه شهر دیگه ایم برا ماموریت اصلا دلیلی نداشت که بترسه که رفتیم مسافرت البته راستشو به مادرش گفته بود مادرشهمون روز که از مسافرت برگشتیم پدر شوهرمو فرستاد باهام دعوا کرد به جای اینکه بگه رسیدن به خیر و زیارتتون قبول باشه

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 شهریور 96 [ 22:02]
    سطح
    77
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,300

تشکرشده 3,560 در 934 پست

Array
    دوست خوبم

من نظراتمو در راستای اصلاح زندگی می گم چون خودتون هم مایل به ادامه هستید
    میدونید که رفع مشکل سرد مزاجی کار آسونی نیست و صبر و حوصله زیادی می خواد
    چون اگر پرخاش کنیم و یا بی حوصله برخورد کنیم مرد به دلیل اینکه هویت مردانه ش مورد تهدید و شک قرار گرفته ( و این تو جامعه ما به علت بستر فرهنگی که داریم خیلی مهمه ) میره تو لاک دفاعی و دربرابر درمان مقاوم میشه
    پس قدم اول : همدلی و صبر و حوصله
    قدم دوم : پرداخت به موضوع به صورت صحیح
    وقتی با همسرتون در صلح و آرامش هستید و زمانی که ایشون پذیرای شنیدن حرفهای شماست خواسته های خودتون را مطرح کنید و مشکلی را که وجود داره به شیوه مناسب و با لحن خوب بگید و ازشون بخواید که به پزشک مراجعه کنند
    قدم سوم : اعتماد به نفس
    اعتماد به نفس مردها نقش مهمی در ایفای نقش جنسی اونها داره
    با توجه به حرفهایی که زدین خانواده ایشون اعتماد به نفس و حس مردانگی را از ایشون گرفتند و شما باید برعکس اونها رفتار کنید. یعنی رفتارهای شما با همسرتون در جهت تقویت اعتماد به نفس ایشون و همراه با تشویق باشه ، بهش این احساس را بدید که ایشون را یک مرد قابل تحسین میدونید و بهش تکیه و اعتماد دارید ( حتی اگر برخلاف این فکر می کنید )
    شاید عجیب بشه براتون ولی طبق مطالعاتی که من داشتم مردهایی که اعتماد به نفس لازم را ندارند مستعد هستند که به ناتوانی مبتلا بشند
    قدم چهارم :
    سعی کنید در کنار ایشون دراز بکشید و حتی اگر رابطه ای بینتون اتفاق نیافتاد به نوازش و ابراز محبت بپردازید. به پوششتون و آراستگیتون اهمیت بدید. کلمات محبت آمیز به کار ببرید و با زبان بدنتون هم اینو نشون بدید ( طرز نگاهتون به هم ، نوازش ؛ گرفتن دست و .. ). این کار رو تبدیل به یک عادت کنید که وقتی هم که موضوع رابطه بوجود میاد به دور از تنش و اضطراب و در فضای آرام و همدلانه باشه
    قدم پنجم : تغذیه
    من در این زمینه زیاد وارد نیستم ولی در اینترنت سرچ کنید ببینید کدوم نوع تغذیه در رفع مشکل به شما کمک میکنه، مثلا استفاده از میگو و خرما و ...
    امیدوارم مشکلتون حل بشه
    The Happiness of Your Life Depends on The Quality of Your Thoughts

[SIGPIC][/SIGPIC]

8. کاربر روبرو از پست مفید نیلا تشکرکرده است .

مصباح الهدی (شنبه 02 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    دوست خوبم

من نظراتمو در راستای اصلاح زندگی می گم چون خودتون هم مایل به ادامه هستید
    میدونید که رفع مشکل سرد مزاجی کار آسونی نیست و صبر و حوصله زیادی می خواد
    چون اگر پرخاش کنیم و یا بی حوصله برخورد کنیم مرد به دلیل اینکه هویت مردانه ش مورد تهدید و شک قرار گرفته ( و این تو جامعه ما به علت بستر فرهنگی که داریم خیلی مهمه ) میره تو لاک دفاعی و دربرابر درمان مقاوم میشه
    پس قدم اول : همدلی و صبر و حوصله
    قدم دوم : پرداخت به موضوع به صورت صحیح
    وقتی با همسرتون در صلح و آرامش هستید و زمانی که ایشون پذیرای شنیدن حرفهای شماست خواسته های خودتون را مطرح کنید و مشکلی را که وجود داره به شیوه مناسب و با لحن خوب بگید و ازشون بخواید که به پزشک مراجعه کنند
    قدم سوم : اعتماد به نفس
    اعتماد به نفس مردها نقش مهمی در ایفای نقش جنسی اونها داره
    با توجه به حرفهایی که زدین خانواده ایشون اعتماد به نفس و حس مردانگی را از ایشون گرفتند و شما باید برعکس اونها رفتار کنید. یعنی رفتارهای شما با همسرتون در جهت تقویت اعتماد به نفس ایشون و همراه با تشویق باشه ، بهش این احساس را بدید که ایشون را یک مرد قابل تحسین میدونید و بهش تکیه و اعتماد دارید ( حتی اگر برخلاف این فکر می کنید )
    شاید عجیب بشه براتون ولی طبق مطالعاتی که من داشتم مردهایی که اعتماد به نفس لازم را ندارند مستعد هستند که به ناتوانی مبتلا بشند
    قدم چهارم :
    سعی کنید در کنار ایشون دراز بکشید و حتی اگر رابطه ای بینتون اتفاق نیافتاد به نوازش و ابراز محبت بپردازید. به پوششتون و آراستگیتون اهمیت بدید. کلمات محبت آمیز به کار ببرید و با زبان بدنتون هم اینو نشون بدید ( طرز نگاهتون به هم ، نوازش ؛ گرفتن دست و .. ). این کار رو تبدیل به یک عادت کنید که وقتی هم که موضوع رابطه بوجود میاد به دور از تنش و اضطراب و در فضای آرام و همدلانه باشه
    قدم پنجم : تغذیه
    من در این زمینه زیاد وارد نیستم ولی در اینترنت سرچ کنید ببینید کدوم نوع تغذیه در رفع مشکل به شما کمک میکنه، مثلا استفاده از میگو و خرما و ...
    امیدوارم مشکلتون حل بشه

نیلای عزیزم متاسفانه من قبلا به دلیل این رفتاراش از شدت عصبانیت مردانگیشو زیر سوال بردم و بهش گفتم که قابل اعتماد نیست و نمیتونم بهش تکیه کنم و مسلما که خیلی ناراحت شده در مورد مساله دوم هر موقع باهم حرف زدیم به دعوا ختم شده و الان گوش نمیده و سریع بحثو عوض میکنه یا بحثمون به خانوادش ربط میده هر چی میگم من الان دارم در مورد خودت حرف میزنم نه خانوادت فایده نداره بحثو از خودش میکشونه به خانوادش بیشتر مواقع که خونه هست پیشش دراز میکشم با هم حرف میزنیم ولی بیشتر حواسش به تی وی هست (نمیدونم میگه همه ی دنیامی ولی این رفتارارو داره )میگه خوب شدم ولی اینو تو عمل نشون نمیده جدیدنم دیگه اون رفتارا مثل اجازه گرفتن از خوانوادش و ... رو جلو من انجام نمیده و همه ی کاراش پنهانی شده به دلیل واکنش من که ناشی از نداشتن سیاست بود و هر چی رو میفهمیدم سریع بهش میگفتم در مورد تغذیشم گوشت خواره و من برعکس بیشتر گیاهخوارم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    خیلی ممنون اینجوری که منتظر کمکای شما باشم بچم بزرگ شده و باید مشکلاتمو با اون حل کنین شایدم خودم تا اون موقع از کهولت سن دار فانی رو وداع گفتم

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام حنا جان میشه به این سوالات جواب بدین:

1)اعتقادات مذهبی خودت و همسرت؟
    2)آیا اهل مطالعه هست؟ تحصیلاتش در چه حده؟
    3)منطقی هست؟ یا لجبازه؟ زودرنجه؟
    4)اهل ورزش؛تفریح یا مسافرت هست؟
    5)از نظر عاطفی چه جوریه؟ از اول رابطه عاطفیتون چه طوری بوده الان چه طوریه؟

- - - Updated - - -

در ضمن مطالعه تاپیک زیر را هم بهت توصیه می کنم:

یه سئوال!چرا بعضی از مردهای متاهل فیلم پورن میبینن؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)