به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 67
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 مرداد 92 [ 14:09]
    سطح
    14
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 30 در 23 پست

Array

با اين تفكر آيا باز به ادامه زندگي فكر كنم؟

http://www.hamdardi.net/thread-28379.html
    با سلام جند وقت پيش واسه حل مشكلم از دوستان كمك خواستم. اينم آدرس تاپيكم. در نهايت به اين نتيجه رسيدم كه باهاش صحبت كنم و دعوتش كنم بريم پيش مشاور. دو روز پيش زنگ زد كه يارانه اين ماهمو واسم بريز منم ريختم حتي بيشتر. امروز پيامك داده ميدوني فرق زن بيوه و دختر چيه؟ من دوزاريو نيفتاد . بهش گفتو اول سلام، بعدش منظورت چيه؟ گفت فكر ميكني از بيوه شدن ميترسم؟ گفتم نميفهمم منظورت چيه؟ گفت برو از يه دكتر آشنا بپرس سر و تهش با 50 تومن هم مياد! فهميدم چي ميگه. تنم لرزيد. گفتم بعدش اون زن با وجدانش چكار ميكنه؟ گفت هر كاري اون مرد ميكنه. اينم تفكر بيمار زن من. باز هم دروغ. مكر و ريا. به نظر شما با اين تفكر آيا باز به ادامه زندگي فكر كنم؟ لطفا كمكم كنيد دوستان عزيز و مديريت محترم سايت همدردي.

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    شما چرا بیشتر از یارانه اش براش ریختید؟
    اصلا چرا یارانه اش را ریختید؟
    زنی که شش ماه هست رفته خونه باباش که لازم نیست مخارجش را شما بدهید.

تا زمانی که باج بدید وضعتون همینه.

3. 4 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

asemani (چهارشنبه 08 خرداد 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 08 خرداد 92), پاکان باران (شنبه 11 خرداد 92), شمیم الزهرا (چهارشنبه 08 خرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 شهریور 92 [ 22:14]
    سطح
    11
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    63

تشکرشده 164 در 76 پست

Array
    سلام آقاى farasooچرا خودتونو گول ميزنيد نميخواى قبول كنى ادامه اين زندگى اصلا و ابداً به نفعتون نيست اگه دوست دارى آينده با مشكلات بيشترى روبرو بشى ادامه بده ولى بدون همسرتون زن زندگى نيست چون اگه اينطور بود به فكر خونه و مسائل مادى نبود و با عشق زندگى ميكرد اون تو اين زندگى بى اعتماد و اين خيلى بدِ . شما احضاريه رو براش بفرست اصلا ببين چه عكس العملى نشون ميده.

5. کاربر روبرو از پست مفید هم صحبت تشکرکرده است .

پاکان باران (شنبه 11 خرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 30 در 23 پست

Array
    سلام دوستان . خانم شيدا باج نيست اگه شوراي حل اختلاف هم بره ميگن يارانشو بايد بهش بدي. احضاريه فرستادم براش و مهرشو گذاشت اجرا. اين يه عكس العمل طبيعيه. خواستم بدونيد چه ذهنيت خرابي داره؟ خانم شيدا نميشه كه همينطور دست رو دست گذاشت؟ عمرمون جوونيمون چي ميشه؟ فقط كم كم دارم به اين نتيجه ميرسم راه زندگي ما به تركستان است..........! 6 ماهه رفته اما هنوز اسم طلاق كه مياد تنم ميلرزه. دوستم ميگه برو خوش باش برو دنبال عشق و حالت بهش فكر نكن. اما مگه ميشه؟ خانم شيدا واقعا ميخوام بدونم شما علم مشاوره خوندي؟ تو همه تالارها مطالب شما را خوندم. هميشه قاطع صحبت ميكنيد . يه جورايي دل آدم قرص ميشه. بهتون تبريك ميگم. نميدونم چقدر از مهريشو ميتونه بگيره. چقد ميتونه دوام بياره. چند وقت پيش ميگفت عمرا ولت كنم. فكر ميكني ميتوني به راحتي از دستم خلاص بشي؟ نميدونم چرا اينطور صحبت ميكنه.اصلا با اين پيامكي كه امشب بهم داده راجع به دكتر و.......... واقعا شدنيه؟ ميشه اين كارو بكنه؟

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    آقای فراسو،
    رشته تحصیلی من مشاوره و روانشناسی نیست.

حل اختلاف می گه باید یارانه اش را بریزید، شما چرا بیشتر از یارانه اش می ریزید؟
    حل اختلاف نگفت زن نباید شش ماه خونه و زندگیش را ول کنه بره؟
    شما می تونی ازش شکایت کنی و تکلیف زندگیت را مشخص کنی.
    این که رفته یه شهر دیگه و اونجا می ره سرکار، یک برگ مثبت دست شماست. نشون می ده که جدی جدی خونه را ترک کرده و جای دیگه ساکن شده.

به جای این که همسرتون بترسه و نگران باشه، زنگ می زنه شما را تهدید می کنه و نگران می کنه.
    باهاش قاطع حرف بزن.
    بگو یا برگرد سرزندگیت یا می رم تکلیفت را قانونی مشخص می کنم.
    طلاقت هم نمی دم. گواهی عدم تمکین می گیرم و می رم برای خودم زندگی می کنم.
    تو هم بشین پیش مامانت خوش باش.

اینها را که بگی و یه هفته بهش زنگ نزنی و احضاریه عدم تمکین بفرستی براش، می فهمه که جدی هستید.

8. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

abjirahele (پنجشنبه 09 خرداد 92), پاکان باران (شنبه 11 خرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 30 در 23 پست

Array
    خانم شيدا قطعا كاملا از قانون خبر داره. اولا كه به راحتي عدم تمكين نميدن.دوما عدم تمكين دادند و مرد حق ازدواج دوم گرفت.اگه بره و ازدواج كنه طبق يكي از بندهاي قانون حمايت از خانواده ميتونه برگرده سر خونه و زندگيش كه اين شدني نيست پس ميتونه طلاق بگيره و مهرشم پابرجاست. يعني طلاق بگيره مهرشم بگيره حتي قسطي و ازدواج هم بكنه. اونوقت اين باج دادن نيست؟ اونا اينقدر تو فاميلاشون طلاق دارند كه قوانين طلاقو بهتر از اصول دين بلدن. خيلي كله شقه. احضاريه 1بار فرستادم. دادگاه عدم تمكين هم افتاده برج 8 . يعني تا اون موقع بلاتكليفم . در ضمن بابام ضامنش شده بود و پاي سفته هاشو امضا كرده و وام گرفتيم واسه خونه. الان گذاشته رفته و اقساطشو من دارم ميدم+ اقساط بانك مسكن+ كلي قسط ديگه. يعني خونه هم به نامشه هم به كامش. تمام حرفهايي كه شما فرموديد بهش گفتم اما واقعا ترسي نداره. گاهي تو تاپيكهاي مختلف ميخونم خانوما از مطلقه شدن ميترسند و سعي وتلاش ميكنند واسه ادامه زندگي تعجب ميكنم. قبلا گفتم سه تا خاله داره هر كدوم يه دختر مطلقه خونه دارن. 2 تا عمو داره كه يه پسر ويه دختر مطلقه دارن+ يكي از عمه هاش+ يكي از داييهاش+ يه دختر دايي. تو فاميل درجه 2و 3 كه خدا بده بركت.. تا دلت بخواد;) به قاضي پرونده عدم تمكين گفتم الان فروردين ماهه شما نوبت داديد واسه آبان. گفت سرمون شلوغه. حق دارن تو شهرشون شايد زياد بد نميدونن. خيلي با خودم كلنجار ميرم كه بيخيال بشم اما نميتونم. من الان بايد بچمو بغل ميگرفتم نه با ديدن يه بچه روانم بريزه به هم. يه نكته جالب از بي قانوني دادگاهها بگم تو شهر ما ميگن از زماني كه دادگاه عدم تمكين تشكيل بشه و زن ناشزه محسوب بشه بهش نفقه تعلق نميگيره اما دادگاه شهر اونا ميگه از زماني كه زن خونه رو بدون دليل ترك كنه بهش نفقه تعلق نميگيره. :mad: اينم از قوانين مثلا اسلامي ما. امشب با اين حرفش خيلي حالمو گرفت . يه آدم به چه درجه اي از.... ميتونه برسه كه بره چنين كاريو انجام بده.حتما بعدش ميخواد بره شوهر كنه و بگه من دخترم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 تیر 93 [ 22:29]
    سطح
    22
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    123

تشکرشده 231 در 92 پست

Array
    من نظر خواستی نمیتونم بدم اما یکم با خودتون و زندگیتون روراست و صادق باشید و حقایق و با چشم باز ببیند و یه تصمیم قاطع بگیرید و تکلیف ودتون و زندگیتون و مشخص کنید اون خانوم اره از شما سوئء استفاده میکنه چون کاملا روحیات شما رو شناخته باید جدی با این مسائل برخورد کنید و مثل همیشه نباشید تا اازتون سوءاستفاده بیشتر نکنن

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 30 در 23 پست

Array
    سلام دوستان 6 ماه به سختی واسم گذشت. هر روز احساس میکنم پدر و مادرم دارن از غصه زندگی من پیرتر و داغونتر میشن روم نمیشه تو چشماشون نگاه کنم. بالاخره با 1000 امید عروس آوردن به جای اینکه الان نوه شونو بغل کنن و ببرن پارک باید دنبال کارهای دادگاه ما باشن. ماه پیش خواستن برن مکه تماس گرفتن با خانواده زنم صحبت کردن و حلالیت گرفتن. حتی از مکه هم زنگ زده بودن بهشون که ما فلان روز میاییم و مهمان دعوت کردیم. شما هم تشریف بیارید. اما دریغ از یه جو معرفت. تو این 6 ماه بالای 20 بار بابام با پدرش تماس گرفته که یا جواب نمیداده یا میپیچونده. گفته بود بهشون ما بزرگتریم بیا برگردونیمشون سر زندگیشون که گفته بوده اگه شرایط دخترمو قبول میکنه بیاد باذزنش حرف بزنه و راضیش کنه برگرده واقعا خسته شدم. از لحاظ روحی روانی و عاطفی دارم کم میارم. درمونده شدم
    خسته شدم

- - - Updated - - -

سلام دوستان 6 ماه به سختی واسم گذشت. هر روز احساس میکنم پدر و مادرم دارن از غصه زندگی من پیرتر و داغونتر میشن روم نمیشه تو چشماشون نگاه کنم. بالاخره با 1000 امید عروس آوردن به جای اینکه الان نوه شونو بغل کنن و ببرن پارک باید دنبال کارهای دادگاه ما باشن. ماه پیش خواستن برن مکه تماس گرفتن با خانواده زنم صحبت کردن و حلالیت گرفتن. حتی از مکه هم زنگ زده بودن بهشون که ما فلان روز میاییم و مهمان دعوت کردیم. شما هم تشریف بیارید. اما دریغ از یه جو معرفت. تو این 6 ماه بالای 20 بار بابام با پدرش تماس گرفته که یا جواب نمیداده یا میپیچونده. گفته بود بهشون ما بزرگتریم بیا برگردونیمشون سر زندگیشون که گفته بوده اگه شرایط دخترمو قبول میکنه بیاد باذزنش حرف بزنه و راضیش کنه برگرده واقعا خسته شدم. از لحاظ روحی روانی و عاطفی دارم کم میارم. درمونده شدم
    خسته شدم

12. 2 کاربر از پست مفید farassoo تشکرکرده اند .

asemani (چهارشنبه 08 خرداد 92), mercedes62 (سه شنبه 14 خرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 مهر 02 [ 23:10]
    سطح
    71
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    825

تشکرشده 868 در 166 پست

Array
    به نام خدا
    سلام
    .
    پيامبر عزيز خدا صلي الله عليه و آله مي فرمايند:
    .
    «خير نسائكم الودود الولود المؤاتية وشرها اللجوج ; بهترين زنانتان زني است كه با محبت، فرزندآور و سازگار باشد، و بدترين آنان زني است كه لجباز باشد .»
    .(قابل توجه خانمهای فمنیست مسلمان!)
    اگر زنت رو میشناسی و میدونی که لجوج هست ، هر کاری شما بکنی اون فقط با نگاه لجاجت کارهاتون رو تفسیر خواهد کرد. تجربم میگه یک مدت مطلقا باهاش هیچ ارتباطی نداشته باشید. نه خشم داشته باشید و نه ترحم و نه احساس شکست. این اولین داروی رفع مشکله که باید درست اجرا بشه! به خودتون برسید و تفریحاتی که تا به حال انجام ندادید رو حتما انجام بدید.
    سپس در خودتون به این باور باید برسید که ایشان با وجود خوبیهاشون همیشه نقش زن بی معرفت و بد لحن و شکننده بعضی حریم ها رو بازی خواهد کرد. حالا با شناخت توانائیها و ضعفهای خودتون ببنید که با همچین کسی میخواهید ادامه زندگی مشترک دهید یا خیر؟ سپس در اینجا بیایید و نتایج فکرتون رو مطرح نمایید و با دوستان اینجا همفکری نمایید تا به درست ترین راه برسید.
    ضمنا خدا خیلی شما رو دوست داشته که بچه ندارید و الا کار در این شرایط فعلی بسیار پیچیده میشد پس بدونید که نبود بچه برایتان در حال حاضر لطف خداست وانشا الله آینده نیز شامل لطفش خواهید بود.
    .
    در پناه حق.
    ویرایش توسط Aram_577 : چهارشنبه 08 خرداد 92 در ساعت 17:12

14. کاربر روبرو از پست مفید Aram_577 تشکرکرده است .

شمیم الزهرا (چهارشنبه 08 خرداد 92)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array
    آقای farasoo شما زیادی دارین خوبی میکنید به همسرتون ، همسرتون رودل کرده .
    یکم قاطع و جدی برخورد کنید . شما باید شاکی باشید که زنتون بدون اجازه شما خانه رو ترک کرده ، بعد خودتون پول به حسابش میریزید ؟ خوب معلومه که اونم راحت به زندگیش با خانوادش ادامه میده .
    وقتی اس ام اس میزنه که پول یارانم رو به حسابم بریز ، شما هم اگر اس ام اس میزدی که من پول به حسابت نمیریزم ، اگر خواستی به زندگیت برگرد ، اگر هم نخواستی از پول خبری نیست .
    شما کدوم شهر هستید که انقدر قانون ها به نفع خانم هاست ؟;) تا اونجایی که من می دونم اگر زن تمکین نکنه ، نفقه ای بهش تعلق نمیگیره .
    کدوم قانون میگه که یارانه رو باید به زنتون بپردازید ؟ شما دارید پول آب و برق و گاز خانه خودتون رو با همین یارانه ها میدید ، اگر دوست داره برگرده به زندگیش .
    من فکر میکنم اون داره از سادگی و خوب بودن زیادی از حد شما سو استفاده میکنه ، یکم قاطع باشید تا خودش بترسه و به زندگیش برگرده .

شما حتی میتونید بهش بگید من مهریه هم بهت میدم ولی هیچ وقت طلاقت نمیدم ، بشین تا موهات رنگ دندونات سفید شه . خودم هم میرم زن میگیرم و زندگیم رو میکنم .همین یک جمله رو بگید خودش حساب کتاب میاد دستش .

16. 5 کاربر از پست مفید tamanaye man تشکرکرده اند .

leyla.M90 (پنجشنبه 09 خرداد 92), nosh nosh (شنبه 11 خرداد 92), پاکان باران (شنبه 11 خرداد 92), ساحل75 (پنجشنبه 09 خرداد 92), شمیم الزهرا (چهارشنبه 08 خرداد 92)

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)