به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 آذر 97 [ 11:18]
    سطح
    4
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    100 Experience PointsOverdrive7 days registered
    تشکرها
    25

تشکرشده 6 در 4 پست

Array

تردید در ازدواج مجدد

سلام . بنده 28 سالم هست و یک سال و نیم هست با خانمی آشنا شدم و الان میخوام تصمیم بگیرم که ازدواج بکنیم یا نه . چون ایشون 31 ساله هستن و نمیتونم بیشتر از این وقتشون رو بگیرم .
    سعی میکنم فکت ها و شناختی که توی این یکسال و نیم ازش پیدا کردم و راجع بهشون <مطمئنم> رو اینجا بنویسم امیدوارم راهنماییم کنید .

_ ایشون قبلا یک بار ازدواج کردن و 7 سال زندگی کردن و یه دختر بچه 4 ساله دارن که پیش پدرش زندگی میکنه بچه . منم سالها قبل با کسی حدود 1 سال فقط نامزد بودم ولی عروسی نکردم و جدا شدیم

+ اگر بخوام از نظر اخلاقی و رفتاری به این خانم نمره بدم واقعا نمره 100 میدم چون بارها و بارها وفاداریش و نجابتش و زن زندگی بودن و بساز بودنش برام ثابت شده و یجورایی تنها موردی که راجع بهش اصلا تردید ندارم سیرت این خانم هست که عاری از هرگونه خورده شیشه هست جوری که منو شرمنده میکنه ...

+ این خانم عمیقا عاشق منه و برای خاطر من حاضره هرکاری بکنه و حتی بخاطر من از حضانت بچش میگذره

_ اما این عشق یجورایی یک طرفه هست چون من فقط میتونم بگم خیلی دوسش دارم و احترام زیادی براش قائلم ولی مثل ایشون وقتی همو دیدیم بال در نیاوردم که وای خدایا این زن آرزوهامه ... اما خانم میگه از همون روز اول شدیدا عاشق من شد و تو آسمونا بوده . اما برای من این علاقه تدریجی و بخاطر رفتار فوقالعاده خوبش ایجاد شده . یعنی در لحظه اول از نظر ظاهری منو جذب نکرد آنچنان و برام عادی بود . الانم فاصله هست بین شدت علاقه اون به من و من به اون

+ ایشون کارمند رسمی دولت هست و از نظر مالی شرایط بهتری نسبت به من داره که شغلم آزاد هست و با وضعیت اقتصادی مملکت کارم روی هواس ...

_ این خانم از نظر ظاهری به هیچ عنوان زشت نیست و ممکن نیست کسی چنین نظری داشته باشه . اما فقط با اون تصوری که من از زن آیندم داشتم کمی متفاوته . یعنی مثلا من تو فکر یه خانم قد بلند سفید پوست بودم اما ایشون یه خانم خوشگله سبزه و قد 158 سانت هست . منظورم اینه که اصلا زشت نیست بلکه همه میگن خوشگله ولی با سلیقه شخصی و تصورات ناخودآکاه من کمی فاصله داره از نظر ظاهری . البته اینم ذکر کنم با اینکه 3 سال از من بزرگتره ولی حتی کوچیکتر هم نشون میده طوری که خیلیا باور نمیکنن این خانم یه دختر 4 ساله داره . و موضوع دیگه اینکه به هرحال ایشون یکبار زایمان داشته و تغییراتی توی بدنش ایجاد شده مثل اسکار سزارین و کشیدگی پوستی و آکنه که نمیدونم بعدها باعث ایجاد حسای بد در من میشه یا نه . گاهی اذیتم میکنه این موضوعات

درضمن اینم بگم خانوادم مخالفت آنچنانی با ازدواجمون ندارن و به خودم سپردن تصمیم گیری رو .

ممنون میشم راهنماییم کنید .
    ویرایش توسط yekdoost : سه شنبه 06 آذر 97 در ساعت 11:33

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 آذر 97 [ 11:46]
    سطح
    31
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    سلام دوسته عزیز
    به تالار همدردی خوش اومدی
    بنظرم شما هنوز اطمینان قطعی پیدا نکردین که با ایشون ازدواج کنین
    و این باعث یه سری مشکلاتی در آینده خواهد شد
    یه چند تا آلارم خطر تو این رابطه هست
    اینکه ایشون میگن بخاطرت از حضانت بچه ام میگذرم در نگاه اول خیلی جذاب میاد که عاشق شما هستن اما کسی که از جیگر گوشه اش که از خون و گوشتشه بگذره فردا آیا از شما نمیگذره؟
    یا سن ایشون هست که زنان به طور متوسط تا 35 سال سن مناسب بارداری دارن اما ایشون الان 31 هستن و تا مقدمات نامزدی و عروسی و بارداری میشن همون 35 ، که تا حد یه فرزند میشه روشون حساب کرد حتی مسئله فیزیولوژیکی هم نباشه یکم بی حوصلگی در میانسالی است که شما در اوج جوونی هستین ، برا همین همیشه میگن خانومها چند سالی از اقایون کوچیکتر باشن
    مسئله سوم نوع نگاه شما است که از حرفاتون معلومه دید ظاهری بیشتری دارین که ممکنه بعدها حس کنین میتونستین انتخاب درست تری داشته باشین
    بنظرم بیشتر دقت کنید

3. کاربر روبرو از پست مفید عسل28 تشکرکرده است .

Quality (سه شنبه 06 آذر 97)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    مطمانید این خانوم عاشق شما هستند؟
    هم زن برای شما کم نیست هم مرد برای ایشون
    به نطرم همون اول باید شما و ایشون به چشم هم زیباو مورد پسند میمدید اما فکر نکنم جفتتون این حس داشته باشید
    بهتر قطع کنید

5. 2 کاربر از پست مفید خادم رضا تشکرکرده اند .

yekdoost (پنجشنبه 08 آذر 97), عسل28 (پنجشنبه 08 آذر 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 خرداد 01 [ 02:25]
    سطح
    46
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 36
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 144 در 79 پست

Array
    پیشنهاد می کنم تاپیک های آقای جوادیان رو مطالعه بفرمایید
    http://www.hamdardi.net/thread-42183.html
    هرچند ایشون فقط با ظاهر همسرشون مسئله داشتند.

این که همسر آینده شما شغل و درآمد خوبی داشته باشه به خودی خود نه تنها بد نیست بلکه اگر مجموعه موفقی رو بسازید خوب هم هست اما عامل خوبی برای انتخاب زن زندگی نیست.

ببینید ایشون یه بچه دارن و الان تحت تاثیر احساسات از حضانتش می گذرن اما این بچه از صحنه روزگار که محو نمی شه! بودن این بچه از همین سن کم تا سال ها بعد حواشی زیادی رو با خودش به همراه داره. به این فکر کنید که ایشون به هر حال به خاطر فرزندشون باید مراوداتی با همسر سابق خودشون داشته باشن. آیا با این بخش از ماجرا کنار میاید؟ وقتی شما صاحب فرزند بشید این حق بچه شماست که با خواهر خودش آشنا بشه و باهاش در تماس باشه. این موضوع برای شما حل شدست؟ و ...

7. 2 کاربر از پست مفید Parastou تشکرکرده اند .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل28 نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز

اینکه ایشون میگن بخاطرت از حضانت بچه ام میگذرم در نگاه اول خیلی جذاب میاد که عاشق شما هستن اما کسی که از جیگر گوشه اش که از خون و گوشتشه بگذره فردا آیا از شما نمیگذره؟
    یا سن ایشون هست که زنان به طور متوسط تا 35 سال سن مناسب بارداری دارن اما ایشون الان 31 هستن و تا مقدمات نامزدی و عروسی و بارداری میشن همون 35 ، که تا حد یه فرزند میشه روشون حساب کرد حتی مسئله فیزیولوژیکی هم نباشه یکم بی حوصلگی در میانسالی است که شما در اوج جوونی هستین ، برا همین همیشه میگن خانومها چند سالی از اقایون کوچیکتر باشن
    مسئله سوم نوع نگاه شما است که از حرفاتون معلومه دید ظاهری بیشتری دارین که ممکنه بعدها حس کنین میتونستین انتخاب درست تری داشته باشین
    بنظرم بیشتر دقت کنید
    سلام ممنون از توجهتون . در مورد حضانت عرض کنم که وقت ملاقات بچه رو گرفته و اینظور نیست که ازش بگذره اوایل هم خیلی خیلی اذیت میشد و دلتنگ تا موقعی که تونست ملاقات بگیره . ذاتا شوهر سابقش به خاطر اینکه بچه دختر هست هیچوقت نمیذاره این خانم با داشتن بچه ازدواج کنه و شرط همراه طلاقشون این بوده که اگر خانم ازدواج کنه حضانت بچه اتوماتیک میره سمت آقا . اینو که از حضانت برای من میگذره به عنوان مثال گفتم . ایشون واقعا هرکاری برای من تابحال کرده و میکنه ... و از این نظر کاملا مطمئنم که منو رها نخواهد کرد یا زیر حرفاش نمیزنه یا خیانت و اینا که اصلا . به خوبی شناختمش و یقین کامل دارم از این نظرا مشکلی نداره (من عشق چشمامو کور نکرده . عاشقش نشدم ، کاملا منطقی یک سال و نیم امتحانشو پس داده بارها )
    در مورد بچه هم تقریبا میتونم بگم یه بچه برام کافیه . با اینکه خود خانم میگه تا دوتا رو حاضره به دنیا بیاره با همه سختیاش .
    در مورد بی حوصلگی میان سالی هم نمیدونم جدا چی بگم ولی چیزی که الان میدونم اینه که شور و اشتیاق و حوصله و کشش جنسی خانم در حال حاضر شاید 5 برابر منه ...
    بله نگاه من ظاهری هست و برام مهمه . چیزی که برام تردید ایجاد کرده اینه که این خانم ظاهر خوبی داره ولی فقط از یه نوع دیگه که توضیح دادم تو پست اول . اینظور هم نیست که من چندشم بشه ازش یا حسی نداشته باشم یا چی . فقط وقتی بیرون گاها یه خانمی میبینم که دقیقا همون ظاهری رو داره که تو نا خود آگاه من هست (قد بلند و سفید) دچار تردید و اضطراب و ناراحتی میشم به مدت مثلا 24 ساعت و بعدش رفع میشه ، اینم بگم ذاتا این خانم یکم پر مو هست و خوب اپیلاسیون هم که میره جای جوش و لکه مشکلی موهاش که یکم ضخیم هست منو اذیت میکنه ولی خوب با خودم میگم خیلی از زنای ایرانی اینطوری هستن و حسای من منطقی نیست ... گاهی میگم من دیوانه ام اگر این خانم رو از دست بدم بخاطر خوبیایی که داره و کمیاب هست . و گاهی هم اینطور به هم میریزم و ترس وجودمو فرا میگیره . جدایی هم که کار راحتی نیست در کل مخمصه بدی گیر افتادم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط خادم رضا نمایش پست ها
    مطمانید این خانوم عاشق شما هستند؟
    هم زن برای شما کم نیست هم مرد برای ایشون
    به نطرم همون اول باید شما و ایشون به چشم هم زیباو مورد پسند میمدید اما فکر نکنم جفتتون این حس داشته باشید
    بهتر قطع کنید
    مرسی از توجهتون . بله تنها موردی که در موردش شک ندارم اینه این خانم عاشقمه و تا آخر عمرشم بهم وفادار خواهد موند . (کاملا مطمئنم )
    در نگاه اول چون با تیپ اداری اومده بود حس خاصی بهش نداشتم و بی تفاوت بودم . بعدها که با آرایش و تیپ بیرون دیدمش فهمیدم زن زیبایی هست انصافا (الانم همه میگن اینو بهم) ولی خوب همونطور که گفتم من توی ناخودآگاهم دوس داشتم یه زن قد بلند سفید داشته باشم مثلا . موضوع اینجاست که بقیه فاکتور های این خانم مثل رفتار و منش کم نظیرش و موقعیت شغلیش به قدری خوبه که من توی دوراهی عقل و احساس گیر کردم بدجور ... گاها هم از اطرافیان میشنوم که آره تو سخت میگیری تو کمالگرایی داری زندگی ایده آل میخوای و اینا بیشتر دچار ترس میشم که نکنه دارم الکی این خانم رو از دست میدم .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Parastou نمایش پست ها
    پیشنهاد می کنم تاپیک های آقای جوادیان رو مطالعه بفرمایید
    http://www.hamdardi.net/thread-42183.html
    هرچند ایشون فقط با ظاهر همسرشون مسئله داشتند.

این که همسر آینده شما شغل و درآمد خوبی داشته باشه به خودی خود نه تنها بد نیست بلکه اگر مجموعه موفقی رو بسازید خوب هم هست اما عامل خوبی برای انتخاب زن زندگی نیست.

ببینید ایشون یه بچه دارن و الان تحت تاثیر احساسات از حضانتش می گذرن اما این بچه از صحنه روزگار که محو نمی شه! بودن این بچه از همین سن کم تا سال ها بعد حواشی زیادی رو با خودش به همراه داره. به این فکر کنید که ایشون به هر حال به خاطر فرزندشون باید مراوداتی با همسر سابق خودشون داشته باشن. آیا با این بخش از ماجرا کنار میاید؟ وقتی شما صاحب فرزند بشید این حق بچه شماست که با خواهر خودش آشنا بشه و باهاش در تماس باشه. این موضوع برای شما حل شدست؟ و ...
    ممنون از توجهتون . در مورد مراودات با همسر سابقشون باید بگم به حدی این خانم از همسر سابقش (که خیانت کرده و خیلی کارای بدتر دیگه) نفرت داره که حتی برای ملاقات بچه هم مادرشو میفرسته که بره بچه رو بگیره بیاره . ذاتا اگر مراوده ای هم داشتن چون میدونم ازش متنفره مشکلی ندارم . در مورد محو شدن بچه هم من چنین انتظاری ندارم . اونم انسانه مشکلش چیه بعدها با دختر خودم آشنا بشه ؟ فکر نکنم چنین افکاری برام پیش بیاد . درکل تا زمانی که با پدرش زندگی میکنه مشکلی ندارم . ذاتا چون دختر هم هست همیشه با پدرش زندگی خواهد کرد .
    ویرایش توسط yekdoost : چهارشنبه 07 آذر 97 در ساعت 09:56

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 09 آذر 97 [ 19:38]
    سطح
    18
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 13
    Overall activity: 42.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 82 در 39 پست

Array
    سلام . به نظر من چیزی که شما را برای ازدواج کردن با این خانم مردد کرده درآمد و شاغل بودن ایشونه.
    اگر از بیرون به ازدواج شما نگاه کنیم تنها مزیت ایشون شاغل بودنشه. درسته اخلاق خوب خیلی مهمه ولی مطمئن باشید تا با یک نفر زندگی نکنید نمی تونید اخلاق واقعی اش را ببینید .
    شما میتونید یک دختر 23_24ساله را انتخاب کنید که ظاهری باب میلتون داشته باشه . و فرزندی هم نداشته باشه .
    من اگر جای شما بودم تلاشم را بیشتر می کردم و خودم درآمدم را بالا می بردم . به نظر من اگر درآمد ایشون سهم زیادی در انتخابشون داره در تصمیمتون تجدید نظر کنید .

10. 2 کاربر از پست مفید minno تشکرکرده اند .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط minno نمایش پست ها
    سلام . به نظر من چیزی که شما را برای ازدواج کردن با این خانم مردد کرده درآمد و شاغل بودن ایشونه.
    اگر از بیرون به ازدواج شما نگاه کنیم تنها مزیت ایشون شاغل بودنشه. درسته اخلاق خوب خیلی مهمه ولی مطمئن باشید تا با یک نفر زندگی نکنید نمی تونید اخلاق واقعی اش را ببینید .
    شما میتونید یک دختر 23_24ساله را انتخاب کنید که ظاهری باب میلتون داشته باشه . و فرزندی هم نداشته باشه .
    من اگر جای شما بودم تلاشم را بیشتر می کردم و خودم درآمدم را بالا می بردم . به نظر من اگر درآمد ایشون سهم زیادی در انتخابشون داره در تصمیمتون تجدید نظر کنید .
    سلام . ممنون از توجهتون . نمیخوام بگم درآمدش نقشی نداره ولی اینطور نیست که فقط و فقط بخاطر در آمدش باشه . درسته اگر این درامد رو نداشت با این وضعیت اقتصادی فعلی اصلا نمیشد حتی به ازدواج فکر هم کرد! در مورد اخلاق واقعیش هم باید بگم ما الان 6 ماه هست عقد موقت هستیم و با هم زندگی میکنیم زیر یه سقف ! اخلاقش توی این 6 ماه یه ذره هم تغییر نکرده . یه شخص تا کی میتونه فیلم بازی بکنه ؟ از این نظر هم خیالم راحته. توی این 6 ماه هم مشکل تفاهمی جدی باهم نداشتیم و خانم بسیار فهمیده ای هست . اینم که بگم آره بعد ازدواج تغییر میکنه رفتارش نه ممکن نیست چون شناختمش به خوبی . تردید اصلی من موضوع کمالگرایی خودم هست . و همچنین قضیه سنی . وگرنه بازم میگم نمرش از نظر اخلاقی 100 هست و هیچ شکی در این موضوع ندارم ... نیومدم اینجا در مورد اخلاقش سوال کنم اصلا چون یکی از نقاط قوت اصلی که داره و تردیدی درش ندارم همینه .
    ممنون میشم دوستانی که مطالب رو میخونن مخصوصا عزیزان متاهل و آقایون هم نظراتشون رو بگن .
    ویرایش توسط yekdoost : پنجشنبه 08 آذر 97 در ساعت 08:47

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    اینم اضافه کنم باهم پیش مشاور رفتیم تست شخصیت mmpi گرفت گفت از این نظر هم مشکلی باهم ندارید . از 3 تا مشاور که رفتیم 2 تاشون گفتن ازدواج کنین فقط مشاور آخری مشکلش با ازدواجمون تردید های ظاهری و عاشق نبودن من بود . تا قبل اینکه اینارو براش توضیح بدم در مورد شرایط هردومون نظرش مثبت بود هم از نظر سنی هم بچه (میگفتن باید پیش خودت کنار بیای با اینکه بچه داره و دیگه راجع بهش فکر نکنی) دوتا مشاور اولی هم میگفتن باید با کمالگراییت مبارزه کنی و این ازدواج رو تایید کردن .در مورد سن هم میگفتن فاصله سنی 3 سال در دراز مدت اهمیتش رو از دست میده و توی سنین بالا اصلا مطرح نیست . ظاهر خانم رو هم میدیدن و خوب تاثیر داشت چون واقعا از من کوچیکترم میزنه ! ولی تردیدای من مخصوصا در مورد مسائل احساسی و ظاهری(که بالا توضیح دادم) هنوز پابرجاست و مشکل تصمیم گیری دارم ...
    خواهش میکنم کمکم کنید باید طی یک هفته تصمیم نهاییم رو بگیرم .
    ویرایش توسط yekdoost : پنجشنبه 08 آذر 97 در ساعت 09:08

13. کاربر روبرو از پست مفید yekdoost تشکرکرده است .

الهه زیبایی ها (جمعه 09 آذر 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 آذر 97 [ 11:46]
    سطح
    31
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    سلام
    دوست عزیز الان شما دقیقا دنبال چه چیز هستین؟

شما وقتی 6 ماه عقد موقت هستین (که من اینم اصلا قبول ندارم ، یک نوع لاپوشونی برای بعضی چیزاس....حالا بماند )حق ندارین دختری مجرد و پاک که ازدواجی هم نداشته درگیر کنین

راهنمایی خواستین و دوستان راهنمایی های لازم کردن
    همه اینها هم بخاطر اینکه شما خوشبخت بشین وگرنه هیچ سودی به ما نداره

کاملا مشخصه شما اومدین اینجا که دنبال تایید بگردین که ما تایید کنیم بله ازدواجتون مناسبه وگرنه کاملا خلاف جریان رودخانه میرین !!!!

وقتی شما از انتخابتون به این حد مطمئن هستین که در مقابل هر راهنمایی که دوستان معقولانه میگن در پی توجیه هستین
    پس نیازی نداره بیش از اندازه وقت بقیه رو بگیرین ، راه خودتونو برین بهتره

موفق باشین
    ویرایش توسط عسل28 : پنجشنبه 08 آذر 97 در ساعت 10:19

15. کاربر روبرو از پست مفید عسل28 تشکرکرده است .

Quality (شنبه 10 آذر 97)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل28 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز الان شما دقیقا دنبال چه چیز هستین؟

شما وقتی 6 ماه عقد موقت هستین (که من اینم اصلا قبول ندارم ، یک نوع لاپوشونی برای بعضی چیزاس....حالا بماند )حق ندارین دختری مجرد و پاک که ازدواجی هم نداشته درگیر کنین

راهنمایی خواستین و دوستان راهنمایی های لازم کردن
    همه اینها هم بخاطر اینکه شما خوشبخت بشین وگرنه هیچ سودی به ما نداره

کاملا مشخصه شما اومدین اینجا که دنبال تایید بگردین که ما تایید کنیم بله ازدواجتون مناسبه وگرنه کاملا خلاف جریان رودخانه میرین !!!!

وقتی شما از انتخابتون به این حد مطمئن هستین که در مقابل هر راهنمایی که دوستان معقولانه میگن در پی توجیه هستین
    پس نیازی نداره بیش از اندازه وقت بقیه رو بگیرین ، راه خودتونو برین بهتره

موفق باشین
    خانم محترم من اگر مطمئن بودم اینجا چیکار میکردم ؟ اگر دنبال تایید بودم تایید 3 تا مشاور کافی نبود برام ؟ مشاور گفت آقا برو تردیداتو حل کن اگر حل شد ازدواج کن . اومدم اینجا از شما کمک بگیرم ببینم تردید هام درسته یا غلطه . در مورد لاپوشونی و جمله ای که بکار بردین و اون سه نقطه شما چقدر من یا این خانم رو میشناسین که اینطور قضاوت میکنین ؟! چقدر ساده به ملت برچسب میزنین . همین خانم که به قول شما برای لاپوشونی و اینا با من صیغه شده من حاضرم روی پاکدامنیش شرفمو قسم بخورم ! دلیل توجیه کردنم اینه احساس کردم شما قضاوت درستی در مورد این خانم نکردین و فکر میکنین یه زن مطلقس که میخواد خودشو بندازه به من ! در حالی که اینطور نیست واقعا و این خانم ذره ای خباثت تو وجودش نداره و مقصر طلاق و زندگی قبلیشم قطعا شوهرش بوده چون شوهرشو از نزدیک دیدم فهمیدم چه دیوی هست . اینارو گفتم که شاید بتونین با دید بهتری راهنماییم کنید همین . متاسفانه توی ایران هر زنی که طلاق میگیره یه دید منفی بهش پیدا میشه که در مورد همه صدق نمیکنه این قضاوت ها ! الانم اگر اینجام بخاطر اینه که میترسم بعد ازدواج نتونم همسر خوبی براش باشم . چون لیاقتش خیلی بالاس بخاطر رفتار و منش منحصر به فردی که داره . وگرنه سرم درد نمیکنه که بیام اینجا وقت شمارو بگیرم که ! ما رابطمون با یه دوستی ساده شروع شد رفته رفته بخاطر نزدیکی شخصیت هامون رابطه محکم تر و طولانی شد ولی من اصلا به ازدواج فکر نمیکردم چون شرایطش رو نداشتم . تا اینکه به خاطر فشارایی که بخاطر شرایط زندگی تو خونه پدری برای خانم ایجاد شده بود بهش پیشنهاد دادم مستقل بشیم و بتونیم راحت تر باهم باشیم همدیگه رو هم بیشتر و بهتر میشناسیم چه بسا ازدواج دائم کنیم(جرم که نکردیم کاملا حلال بوده!) . ولی اون موقع فکر نمیکردم تصمیم گیری اینقدر سخت باشه برام . الانم که یک هفته فرصت دارم تصمیم بگیرم چون خانم از بلاتکلیفی خسته شده . شما تو موقعیت من نیستید فکر میکنید خوشی زده زیر دلم اومدم اینجا ؟ شرایط بسیار خاصی برام پیش اومده تمام سیستم بدنم از استرس ریخته به هم . از همه دوستان مخصوصا مسولین سایت میخوام مطالب رو یبار بدون قضاوت بخونن شاید کمکی به من بکنید که یه عمر مدیونتون میشم .

در ضمن در مورد حق من برای ازدواج با یه دختر که گفتین . من همون پست اولم گفتم قبلا یبار نامزد کردم به هم خورده . البته بازم اینو قبول ندارم که حق ندارم !این بستگی به نظر یه دختر داره که براش مهم باشه این مساله یا نه . فرق من با پسرای دیگه اینه که رابطم رسمی بوده نه پنهانی همین
    ویرایش توسط yekdoost : پنجشنبه 08 آذر 97 در ساعت 11:01

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)