به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 21 خرداد 90 [ 14:45]
    سطح
    32
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 119
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

کسی اینجوری هست (خیلی مهم )

با سلام به همه دوستان :

من یه سوال خیلی مهم دارم که شاید استثنایی باشه ببنید من یه پسره 27 ساله هستم و یه دوست دختر که توی شهرستان زندگی می کنه بعد چند سال با هم قرار ازدواج گذاشتیم و الان نامزدیم اما نه رسمی فعلا برای شناخت بیشتر پیش همیم ...
    مسئله من به این مورد بر میگرده که ایشون خیلی به مسئله جنسی اهمیت میده...همیشه مسائلو به این موضوع میرسونه ..نه اینکه همیشه حرف بزنیم اما خیلی دوست داره در این مسائل صحبت بشه .دوست داره اس ام اسی من از این حرفا بزنم تلفنی حرفای اونجوری بزنیم و من اصلا دوست ندارم این مثائل پشت تلفن باشه چون بی منطقه و فقط دو طرف اذیت میشن ...
    من ریشه این مسائلو نمیدوم اون اهل خود ارضایی هم نیست اما از این حرفا لذت میبره ..و بسیار به بدن من احتیاج داره یعنی اگه من مخالفت نکنم اون در اولین جایه مناسب کاری که نباید بکنیم و بعد ازدواج باید انجام بدیم منو مجبور میکنه که انجام بدم ...باور کنید نمیخوام مسائلی رو توی این سایت باز کنم اما اتفاق جدیدی که برام افتاد توی اتوبوس نشسته بودم کنارش انقدر احساساتیم کرد که مجبور شدم یسری پرده های بینمونو باز کنم ..یه اتفاقاتی افتاد که نمیتونم بگم اما انقدر گفت تو اصلا احساسات نداری اصلا فکر کنم بهم علاقه نداری اصلا تو فکر کنم مرد نیستی که من مجبور شدم یسری اعمال انجام بدم که نمیتونم اینجا بگم ... اما منو دیونه کرد تا اینکارو کردم اما من واقعا مجبور شدم که این کارو بکنم ..مثلا بزارید از حرفاش براتون بزنم مثلا میگه ما اولین شب محرم شدنمون باید پیشم بخوابی و ....)
    سن نامزدم تقریبا 20-21 سالشه و من 27 سالمه اما یه چیزی که منو اذیت میکنه من واقعا دوستش دارم .و نمیخوام اذیت بشه آخه ناراحتیش برام مهمه ...

به خودم یکم شک کردم ..اما من واقعا آدمه پر انرژی در این قضیه هستم شک ندارم شما هم شک نکنید آخه .....

اما واقعا دوست ندارم نامزدم به خاطر این مسائل منو بخواد یعنی یه کم ترسیدم میگم شاید اون برای این مسائل منو انتخاب کرده آخه خیلی چیزه ...

اما من واقعا نمیدونم چرا میخواد من باهاش توی این موارد وارد بشم و همش از مسائل جنسی حرف بزنیم ...

من یه کم ناراحت شدم آخه گفت که هر وقت تو بگی حتی اگه محرم نشیم من میخوام که زن و شوهر واقعی بشیم ...
    خوب من نمیدونم چی بگم .....

دوستان میخواستم بگم من شنیده بودم آقایون بیشتر برای مسائل جنسی ازدواج میکنن و بیشتریم معیار هم این مسئله است ...سوال من اینه ؟؟؟؟؟

آیا خانوم ها هم میشه مثل آقایون فکر کنند و برای این مورد چشمشونو ببندن و فقط آرزوی اون شبا رو داشته باشن ؟

خواهش میکنم به این مسئله جدی فکر کنید آخه خیلی مسئله اس شایدم استثنایی باشه نامزده من ؟؟؟

آخه من دیدم که مردایی هستند که واقعا برای این مسئله از خود بی خود میشن و دور و بر شونو نمیینن اما من توی نامزدم این مسئله رو دیدم ...البته نه انقدر که خیلی تابلو باشه اما اگه آبی باشه شنا گر خوبیه ...

چند بار توی خیابون پلیس ما رو گرفته و بهمون تذکر داده اما اصلا هیچی نمیبینه و همیشه منو مجبور به یسری مسائل میکنه ..

خواهشا توجه کنید که من با اون از اول اینجوری نبودیم اما حدود 1 ساله که بد جوری احساساتی و غیر قابل کنترل شده و این آخری هم دیگه رفته تو اعصابم...

آخه نتونستم بهش بگم نه ... چیزه خواسی نیستا اما من تا حالا فقط در حد بوسه و دست دادن رایطه داشتم و نمیخواستم به این مسائل تا روز عروسی برسه که این دفعه آخر رسید ...

خیلی ناراحتم و از اینکه این شکلی شد به خودم گفتم خوب یه چیه مگه ؟ من بهش یه چیزایی رو ثابت کردم اما بازم میگم اون نباید وارد این مسائل میشد شاید با کسایی بوده که حالا نمیتونه انجام نده و معتاد این کارا شده اما از طرفی میگم نکنه بازم این اتفاقات بیوفته من نمیخوام تا عروسی باهاش کاری بکنم اما سخت منو داره مجبور میکنه ....

شاید بعضیا بهم بخندن آخه همیشه مردا زنا رو مجبور میکنن و نمیتونن تا شب عروسی صبر کنن اما برای من برعکسه

خواهشا منطقی باشد و بهم بگید چیکار کنم ؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

2. 2 کاربر از پست مفید سریتا تشکرکرده اند .

سریتا (چهارشنبه 16 دی 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 فروردین 91 [ 08:41]
    سطح
    45
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,281

تشکرشده 1,260 در 376 پست

Array

RE: کسی اینجوری هست (خیلی مهم )

سلام برادر گرامی
    مسئله ی جنسی غریزه ای که هم تو وجود خانم هاست هم تو وجود آقایون ولی مفهمومش برای خانم ها گاهی با آقایون فرق میکنه
    یه دختر همیشه بعد از مرحله عاشق شدن نیاز جنسی اش بروز میده یعنی یک دختر تا عاشق کسی نباشه نمی تونه از رابطه اش لذت ببره ولی در مورد آقایون ممکنه اینطوری نباشه واگه زمینه فراهم بشه از لحاظ جنسی ارضا میشن
    پس مطمئن باشید نامزدتون از دوست داشتن و عشق زیاد که بهتون نزدیک شده و نباید فکر کنید ایشون خدایی نکرده دختر سبکی هستند و یا اینکه به این کار اعتیاد دارند ولی متاسفانه نحوه ابراز احساساتشون رو بلد نیستند و ناشیانه دارن روابط به سمت هوس میکشونند
    عطش جنسی خانومتون با تحریک شدن بیشتر میشه
    بهتره براش تو ضیح بدین و بگید اگه من با این روند مخالفم فقط برای اینه که تو اذیت نشی چون من نمی تونم از پشت تلفن کامل احساساتم رو یان کنم و دوست ندارم اولین تجربه های عاشقانه مون به این شکل باشه من دوست دارم تو آرامش و بدون استرس باشم و زمانی که بدونم کامل مال همیم این احساسات و روابط بیان بشه

4. 9 کاربر از پست مفید mamfred تشکرکرده اند .

mamfred (چهارشنبه 16 دی 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 96 [ 15:33]
    سطح
    93
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4,250

تشکرشده 4,202 در 1,430 پست

Array

نامزد شما از جمله خانم هاي hot تشريف دارن
    اينكه جاي نگراني نداره..........بعدها قدرشو ميدونين

6. 3 کاربر از پست مفید parnian1 تشکرکرده اند .

parnian1 (چهارشنبه 16 دی 88)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

از دوستان ممنونم mamfred و gh.sana
    اما آیا ایشون میتونن تا اون موقع صبر کنند ..بیشتر ترس من از اینه که نکنه دوری من و فاصله گرفتن من از اون باعث بشه ایشون منحرف بشن ویا اگه کسی رو پیدا کنند برن و خودشونو راحت کنند ..من از این میترسم چون واقعا دوسش دارم نمی خوام با رد کردن خواسته هاش کاری کنم که از من نا امید بشه و فکر کنه من چیزی کم دارم یا نمیخوام باهاش کاری کنم ...

من میترسم بیشتر ردش کنم ...بیشتر برای اینکه آسیب فکری نبینه دارم یسری کارهایی که دوست ندارم انجام میدم ....

من در hot بودنش شکی ندارم از اینکه ازش دورم و نمیتونه احساساتشو با من ارضا کنه ناراحتم و فعلا هم نمیشه ازدواج کنیم آخه داره درس میخونه (دانشگاه) و باید بهش کمک کنم ...

من میخوام بهش کنم خواهشن بهش کمک کنید ...راههاشو بهم بگید ...

8. 3 کاربر از پست مفید سریتا تشکرکرده اند .

سریتا (پنجشنبه 17 دی 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 88 [ 14:43]
    سطح
    28
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

اگه زنا سرد باشن مردا شاکین و می گن طرف سرده .
    اگر زنه گرم باشه مرده می خواد بگه ...
    کسی چه می دونه باید چیکار کنی . خوب یک کاری کن . تو نامزدت رو بهتر می شناسی . همچین یک نموره بهونه گیر می زنیا

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,281

تشکرشده 1,260 در 376 پست

Array

دوست عزیز شما باید بعنوان یه مرد این مهارت رو داشته باشید تا نامزدتون رو با رعایت حریمی از خودتون راضی نگه دارین شما نباید از ایشون دوری کنید چون نیازشون به شما بیشتر میشه
    گرفتن دست ایشون فکر نمی کنم مشکلی باشه
    شما اگه دست خانومتونو به گرمی در دستتون بگیرید و در اون زمان استرس نداشته باشید و بتونید اونو از لحاظ روحی اروم کنید ایشون حتما در احساساتشون متعادل میشن
    دلیل اینکه ایشون به این رفتارها اصرار دارند برای اینکه فکر میکنن شما سرد مزاج هستید و شاید به طریقی هم دارن شما رو امتحان میکنند
    خشک و سرد بودن هم زیاد خوب نیست شما از این ورم بوم افتادین همسرتون از اون ور بوم هیچ کدام تعادل رو برقرار نکردید
    همانطور که ایشون از رویا هاش حرف میزنه شما هم میتونید از رویاهاتون بگید
    خیلی راحت و آروم و مهربان بهش بگید می خوام اولین تجربه ی عاشقانه مون اینجوری باشه تو این فضا باشه و فلان باشه بهمان باشه
    وقتی اون داره از اوج احساساتش حرف میزنه سعی نکنید بزنید توی ذوقش و برخورد کنید
    وقتی داره در مورد روابطتون حرف میزنه باید با سیاست برخورد کنید
    بهش بگید همه ی اینایی که تو بهشون نیاز داری منم دوست دارم و برام آرامش داره و ...
    گاهی اوقات خودتو در بیان احساسات پیش قدم بشید تا فکر نکنه شما سرد وبی تو جه هستید

11. 6 کاربر از پست مفید mamfred تشکرکرده اند .

mamfred (پنجشنبه 17 دی 88)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط شکوفه ی بهاری
    اگه زنا سرد باشن مردا شاکین و می گن طرف سرده .
    اگر زنه گرم باشه مرده می خواد بگه ...
    کسی چه می دونه باید چیکار کنی . خوب یک کاری کن . تو نامزدت رو بهتر می شناسی . همچین یک نموره بهونه گیر می زنیا

شکوفه ی بهاری
    من از دوستان راهنمایی خواستم نه اینکه بگم بده این حالتش بده ووووو اینکه من چند تا زن نداشتم که بدونم زنها چطورین؟ خوب باید با شناخت بری جلو انشاء ا.. شما مشکلی نداشته باشین ....

mamfred
    عزیز راهنماییتون خیلی قشنگ بود
    اما من اتقاقا بهش ثابت کردم که اینطوری نیستم خودش میدونه که من خیلی اونجوریم اما من همیشه دارم این کارو میکنم یه سوالی میپرسم ببینم آیا خانومی هست که از مرد بخواد زودتر رابطه زناشویی واقعی رو شروع کنه؟((( مثلا در ایام نامزدی اون بخواد که مردشو به این کار وادار کنه ؟)))
    3 تا سوال دارم لطفا جواب بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    1- آیا کسی پیدا میشه توی این جمع که به شوهر اول پیشنهاد بده ؟
    آیا بوده ؟؟؟؟؟

2 - آیا این رو نمیشه روی عدم کنترل شخص در نفسش توجیه کرد ؟؟؟؟؟

3- آیا خانومها میشه مثل بعضی مردا فقط برای میل جنسی ازدواج کنه ؟ من مردم و میدونم مردا البته بعضی مردا برای این کار بیشتر چشم و گوششون بسته میشه و ازدواج و ارضای خودشون ازدواج میکنن و بعدن پشیمون میشن ..میگم آیا زنها هم میشه اینطوری فکر کنن؟؟؟؟؟

آخری از همه مهمتره لطفا جواب بدین ..؟؟؟؟؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,281

تشکرشده 1,260 در 376 پست

Array

ببینید درسته که شما تو دوران نامزدی هستید ولی همسرتون قطعا مطمئنه که در نهایت شما شوهرش هستید و خودشو مال شما میدونه و حس مالکیت و نزدکی به شما داره
    اینکه ایشون در این زمینه پیش قدم هستند زیاد به نظر من نگرانی ایجا نمی کنه
    البته این خلاف عرف جامعه ی ماست چون اکثرا آقایون هستند که شروع کننده رابطه اند و خانوم ها حتی گاهی تا چند ماه بعد از ازدواج هم با همسرشون راحت نیستند و نمی تونن پیش قدم بشن
    باید همسرتونو یکم مشغول کنید و خوشحال نگه اش دارین سعی کنید زمانی که باهم هستین بهتون خوش بگذره بیرون برین سینما برین و باهم برین کوه و...اینجوری کمی سرگرم میشه و از اون فاز بیرون میآد
    ولی مثلا اگه ی توی سینما دستتون رو گرفت شما نباید معذب بشین میتونید دستتون رو دور گردنش بندازید تا احساس امنیت و آرامش کنه اینجوری میتونید کمی ایشونو تا زمان ازدواج متعادل نگه دارید
    مسائل جزیی تر رو هم دوستانه باهاش صحبت کنید بگید باید در شرایط مناسبی باشید تا بتونید راحت برخورد کنید

14. 8 کاربر از پست مفید mamfred تشکرکرده اند .

mamfred (چهارشنبه 20 مرداد 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 88 [ 14:43]
    سطح
    28
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

داش سایتا همیشه مظلوم و بیگناه از اینکه بهت گفتم یه نموره بونه گیر میزنی یک نموره شاکی شدی؟

شووور گیر نیووووردم اماخاطرم میمونه چی گفتی .

چه نفسی ؟به نومزدخودش گفته دیگه . به اهل خیا بون که نگفته ؟

داش سایتا بازم می گم یه جورایی به اسم کسب علوم و روموز دنبال بونه می گردی که به سلامتی این نومزدی غیررسمی رو ختم به خیر کنی !

داش سایتا از اون جا که شریف و پاک ونجیبی گمون نمیکنی در کسب اطلاعات دیر کرد داری .

گیریم بهت گفتن اره داش این دختره خیلی کارش درس نیس اونوقت توچیکار می کنی .یه چند وقتی واسش کلاس توجیهی می ذاری و بعد هم ولش می کنی .

داش سایتا مگیر بهونه که بعدها بهونه دومنت را میگیره.

16. کاربر روبرو از پست مفید شکوفه ی بهاری تشکرکرده است .

شکوفه ی بهاری (پنجشنبه 17 دی 88)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

به 3 تا سوالم جواب ندادین ؟

mamfred و دیگر دوستان لطفا پاسخ بدین :

3 تا سوال دارم لطفا جواب بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    1- آیا کسی پیدا میشه توی این جمع که به شوهر اول پیشنهاد بده ؟
    آیا بوده ؟؟؟؟؟

2 - آیا این رو نمیشه روی عدم کنترل شخص در نفسش توجیه کرد ؟؟؟؟؟

3- آیا خانومها میشه مثل بعضی مردا فقط برای میل جنسی ازدواج کنه ؟ من مردم و میدونم مردا البته بعضی مردا برای این کار بیشتر چشم و گوششون بسته میشه و ازدواج و ارضای خودشون ازدواج میکنن و بعدن پشیمون میشن ..میگم آیا زنها هم میشه اینطوری فکر کنن؟؟؟؟؟

آخری از همه مهمتره لطفا جواب بدین ..؟؟؟؟؟

تازه هنوز رسمی نشدیم اما من 70-80 درصد میخوامش پس دنبال بهونه نیستم ... فقط باید بیشتر بدونم ........

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)