به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 29 از 57 نخستنخست ... 919202122232425262728293031323334353637383949 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 568
    عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اسفند 95 [ 04:23]
    سطح
    29
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 139
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    55

تشکرشده 86 در 28 پست

Array
    خدایا
    اینجا کسی هست که جز تو پناهی نداره.
    اینجا کسی هست که جز تو امیدی نداره.
    اینجا کسی هست که جز تو کسی رو نداره.
    مثل همیشه و هر روز، دست منو بگیر و بهم کمک کن.

الهی، الهی قد اتقطع الرجائی عن الخلق و انت الرجائی ...
    من و تو، آبروی مونده-ی باغیم و بارآور

من و تو، باغ آفت دیده-ایم اما بهارآور

چنان از ناامیدی-های هم امید میسازیم

که از یک شمع باورمرده صد خورشید میسازیم

2. 4 کاربر از پست مفید Blue friend تشکرکرده اند .

hamed-kr (پنجشنبه 02 مهر 94), گیسو کمند (یکشنبه 22 شهریور 94), اعجاز عشق (یکشنبه 22 شهریور 94), باغبان (دوشنبه 23 شهریور 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 مهر 01 [ 02:59]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,683

تشکرشده 2,882 در 761 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خواستم تاپیک جدید بزنم ، ولی همه نوشته هامو پاک کردم ، آخه همه چیز دست خود آدمه فکر نکنم چیز جدیدی برام بنویسن همه رو میدونم ، مساله اجرا کردنشه، فقط خواستم درد دل کنم خوب فکر کنم اینجا بهتر باشه

دیشب با خدا حرف زدم آخه 1سالیه که خیلی کم باهاش حرف میزنم خیلی کم گریه میکنم حتی توی خودمم نمیریزم فقط رد میشم از کنار شکستن از کنار غصه از کنار دلتنگی فقط رد شدم نه اشک ریختم که سبک شم نه توی خودم ریختم که با خودم و حرفای دلم تنها باشم سکوت واقعی

حالا فهمیدم چرا گریه نمیکنم آخه دیشب تا اولین قطره اومد، بقیه اشکام انگار تازه مجال پیدا کرده باشن انقدر ریختنو ریختن تا صبح شد ولی من خالی نشدم اگه وقت بود اگه صبح نبود اگه خونه خالی بود فکر نمیکنم بازم میتونستم جلوی خودمو بگیرم

آخه قبلا خیلی با خدا دوست بودم هرشب گله هامو میگفتم ، هرشب غصه هامو میگفتم هرشب میگفتم خدایا فکر نکن نفهمیدم فلانجا نجاتم دادی اگه تو نبودی کلاهم پس معرکه بود،

خدایا قربون اونهمه مهربونیت بشم ، متوجه شدم داشتی منو میدیدی و کمکم کردی ،

خدایا چرا فلانجا کمکم نکردی ؟ خواستی بزرگ شم باشه بیشتر فکر میکنم ، خدا فهمیدم خدا بزرگتر شدم ....

دیشب گفتم خدایا سلام ، بعد مدتها سلام فقط همین ، بزار سرمو بزارم روی سجاده گریه کنم بزار فقط بهت گوش کنم ، ایندفعه نیومدم حرف بزنم اومدم فقط بهت گوش کنم ،

آخ که چقدر دلم برات تنگ شده، حرف بزن باهام ، خودت گفتی اگه خواستین باهاتون حرف بزنم قرآن بخونین باشه قرآن میخونم ، خودت گفتی من از رگ گردن بهت نزدیکترم(نحن اقرب الیه من حبل الورید)

گفتی من به بنده هام خیلی مهربونم (
    ان الله رئوف بالعباد
    )، گفتی من بنده هامو میبینم و
    صبر
    میکنم (
    ان الله بصیر بالعباد والله حلیم
    )، گفتی بعد از هر سختی آسونیه (
    ان مع العسر یسرا

آخرشم گفتی همه تون میایید پیش من (
    انالیه راجعون
    ).

این آخریه بدجوری حالمو عوض کرد یادم رفته بود همه مون باهم میاییم پیشت . خدایا میخواستم این آخرین جمله رو یه بار دیگه بهم بگی تا آروم شم

خیلی ازت ممنونم که مارو میبری پیش خودت

من فقط به خاطر اون روز
    صبر
    میکنم باشه خدا؟ ، به حرفات گوش میدم، خودت گفتی خدا خلف وعده نمیکنه (
    انالله لایخلف المیعاد
    )، چون میدونم تو ام به قولت عمل میکنی و منو میبری پیشت

منو با همه هست و نیستم میبری

فقط قبلش یه چیزی مگه نگفتی من بنده هامو میبخشم ، اگه کارخوب کنن میبخشم ، خدایا من گاهی کار خوب میکنم ولی گاهی که گمت میکنم میزنم همه چیزو داغون میکنم

توی این مدت که ازت دور بودم خیلی حالم بده ، مگه نگفتی خدا بهترین یاری دهنده است(
    انالله خیرالناصرین
    ) ، تو رو قسم به قدرتت خدا، به منم یاری برسون آخه خیلی بد شدم به همه چی گیر میدم

به سعیدمم گیر میدم خیلی دارم اذیت میشم ، بهش میگم برو راحتم بزار ولی میدونم تحمل دوریشو ندارم ،

بهش میگم تو بدی مهربون نیستی ولی میدونم از همه مردهایی که تا حالا دیدم مهربونتره آخه چرا اینقدر بهش گیر میدم چرا اینقدر تنهام

چون نیومدم باهام حرف بزنی؟ چون باهات حرف نزدم ؟ قول میدم هرشب بیام بهت بگم از همه ، وایسم تو ام با من حرف بزنی فقط قسمت میدم به همون جملت که گفتی خدا بهترین یاری کنندست کمکم کن

خدا دارم میمیرم از دست خودم از دلتنگی خدااااااااا بزار پشت در خونت گریه کنم خودت گفتی در خونت به روی همه بازه من در نمیزنم ، فقط گاهی میام بهت گوش میدم

خودت گفتی شما همه چیزو نمدونید و من به همه چیز آگاهم(انی اعلم مالاتعلمون)

زودتر همه مونو ببر پیش خودت هم منو هم سعیدمو ، دعوام کن ، ولی بگو که دست خودم نبود بگو که من نمیخواستم اینطوری بشه خدایا منو ببخش از طرف همه هم خودت هم سعید هم خودم اخه من با خودمم بدم

یعنی دوری تو این بلا رو سرم آورده ؟ خدا ببخشید

ولی یادت باشه خودت گفتی من خدای همه ام (
    الله رب العالمین
    ) یعنی خدای مجرما گناهکارا خوبا بدا همه

خدای منم هستی پس.

بازم منو ببر بنشون روبروتو باهام حرف بزن خودت که میدونی من پای رفتن ندارم مثل همون که پای موندم ندارم من هیچی ندارم جز تو آخه خیلی وقته خالی شدم ، منو ببر خواهش میکنم .

- - - Updated - - -

ببخشید دوباره نویسی شد
    ای خواجه درد نیست... وگرنه طبیب هست

ای بی خبر.. از خورشیدِ پشتِ ابر !

4. 4 کاربر از پست مفید گیسو کمند تشکرکرده اند .

hamed-kr (پنجشنبه 02 مهر 94), اعجاز عشق (یکشنبه 22 شهریور 94), باغبان (دوشنبه 23 شهریور 94), سرشار (دوشنبه 23 شهریور 94)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    یا مَنْ وَهَبَ لاِدَمَ شَیْثاً وَ لاِِبْراهیمَ اِسْماعیلَ وَ اِسْحاقَ وَ یا مَنْ رَدَّ یُوسُفَ عَلى یَعْقوُبَ وَ یا مَنْ كَشَفَ بَعْدَ الْبَلاَّءِ ضُرَّ اَیُّوبَ یا راَّدَّ مُوسى عَلى اُمِّهِ وَ زاَّئِدَ الْخِضْرِ فى عِلْمِهِ وَ یا مَنْ وَهَبَ لِداوُدَ سُلَیْمانَ وَ لِزَكَرِیّا یَحْیى وَ لِمَرْیَمَ عیسى یا حافِظَ بِنْتِ شُعَیْبٍ وَ یا كافِلَ وَلَدِ اُمِّ مُوسى

اى آن‏كه به آدم‏ شيث را بخشيد،و به ابراهيم اسماعيل و اسحق را،و اى آن‏كه يوسف را به يعقوب بازگرداند،و اى‏ آن‏كه بدحالى ايّوب را پس از آزمون برطرف ساخت،اى بازگرداننده موسى به مادرش و فزونى‏بخش دانش‏ خضر،اى آن‏كه سليمان را به داود بخشيد،و يحيى را به زكريا،و عيسى را به مريم،اى نگهدار دختر شعيب،اى سرپرست فرزند مادر موسى،از تو مى‏خواهم بر محمّد و خاندان محمّد درود فرستى، و همه گناهان مرا بيامرزى،و از عذابت پناهم دهى،و مرا مستوجب خشنودى و ايمنى و احسان و آمرزش و بهشت خويش قرار دهى،و از تو درخواست مى‏كنم هر حلقه‏اى كه ميان من‏ و آزاردهنده من است

از كنى،و هر سختى را برايم آسان نمايى،و هر مشكلى را برايم هموار كنى،و زبان هر بدگوى از من را ناگويا سازى،و هر متجاوزى را از من بازدارى،و هر دشمن و حسود بر من را نابود نمايى،و هر ستمگرى را از من بازدارى،و مرا از هر مانعى كه بين من و حاجتم‏ حايل مى‏شود،و مى‏خواهد بين من و طاعتت جدايى اندازد،و از عبادتت بازدارد كفايت فرمايى،اى‏ آن‏كه پريان سركش را مهار نمودى و شياطين متكبّر را مقهور ساختى،و گردن گردنكشان را به خاك ذلّت افكندى،و بدانديشى‏ چيره‏جويان را از مستضعفان بازگرداندى،از تو مى‏خواهم با قدرتت بر هرچه مى‏خواهى،و آسان نمودنت هرچه را بخواهى به هرگونه كه بخواهى اينكه برآوردن حاجتم را در زمره آنچه مى‏خواهى قرار دهى.

6. 3 کاربر از پست مفید خادم رضا تشکرکرده اند .

hamed-kr (پنجشنبه 02 مهر 94), گیسو کمند (دوشنبه 23 شهریور 94), باغبان (دوشنبه 23 شهریور 94)

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    « یا کریم، یا کریم، یا کریم، یا عظیم، یا عظیم، یا عظیم، یا اعظمُ من کلُّ عظیم، یا سمیعَ الدُّعاءِ، یا من لا تُغَیّرُهُ الایّامُ و اللّیالی، صلّ علی محمدٍ و آل محمد، وارحَم ضعْفی و فقری وَ فاقَتی وَ مسْکَنَتی، فانّکَ اَعْلَمُ بها منّی، و انت اعلمُ بحاجتی، یا من رَحِمَ الشیْخَ یعقوب، حین رَدَّ علیه یوسفُ، قرّةَ عَیْنِهِ، یا منْ رَحِمَ ایّّوبَ بعد حُلُولِ بلائهِ، یا من رحم محمداً وَ منْ الْیُتْمِ آواهُ، وَ نَصَرَهُ علی جبابرةِ قریشٍ وَ طَواغیتها، وَ امْکَنَهُ منهم، یا مُغیثُ، یا مُغیثُ، یا مُغیث»

الم يجدک يتيماً فاوي و وجدک ضالا فهدي و وجدک عايلا فاغني

ای خدایی که
    موسی را برای هدایت حتی فرعون فرستادی
    اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ

أَوْلِیَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ

8. 3 کاربر از پست مفید خادم رضا تشکرکرده اند .

hamed-kr (پنجشنبه 02 مهر 94), گیسو کمند (دوشنبه 23 شهریور 94), باغبان (دوشنبه 23 شهریور 94)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دیروز [ 22:43]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 94.0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,825

تشکرشده 6,800 در 2,376 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط همت 1400 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. متاسفانه مدتیه ی بیماری خونه نشینم کرده، از همه شما ملتمسانه میخام دعام کنید.
    با آرزوی شفای همه بیماران
    ............

ای خدا ی من

مراقب دوست ما باش و کمک کن در سلامتی کامل بزودی بتونه بره کوهنوردی و قله ها را فتح کنه - و برگرده یه کله پاچه بخوره و کیف کنه .

ممنون .

10. 4 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

hamed-kr (پنجشنبه 02 مهر 94), فدایی یار (چهارشنبه 25 شهریور 94), گیسو کمند (دوشنبه 23 شهریور 94), همت 1400 (سه شنبه 24 شهریور 94)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 25 شهریور 97 [ 11:49]
    سطح
    65
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 187
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    422

تشکرشده 920 در 276 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خدا جونم سلام
    خدای ماهم ! چقدر بده که آدم تو دلش درد باشه اما نتونه به زبون بیاره ...مجبوره سکوت کنه و خودشو به بی خیالی بزنه

چقدر بده یکیو که همه ی دنیات می دونی ! متعهد ترین و پاک ترین آدم روی زمین بود حالا دیگه عشق دیگرانه!! تا حدی که......
    خدا نمی تونم بگم ، نمـــــــی تونــــــم !!

خدا جونی چقدر بده آدم بفهمه عزیزش داره بهش بد می کنه اما نمی تونی به روش بیاری آخه شاید خجالت بکشه شاید غرورش بشکنه و من اصلا اینو نمی تونم ببینم

چقدر بده فرزند آدم این همه محتاج محبته نه از جنس مادر !! اما محبتی که باید نثارش بشه رو یکی دیگه دریافت می کنه...

خدای ماهم می بینی؟! که من نمی تونم همه چیزو بگم ! خودت که از دلم خبر داری!!!
    ازت می خوام همین جور بذاری قوی باشم...بگذار همین جوری صبور بمونم...بگذار وجودت رو قلبا حس کنم...نگذار نگذار و نــــگـــــذار اسیر شیطان بشم

خدای نازنینم من باز هم می خندم به هر چی مشکله می خندم...نمی گذارم چیزی منو از پای در بیاره...مهربونم می خوام بابت قدرتی که بهم دادی ازت تشکر کنم... تو آغوشت می مونم

خدای ماهم امشب پیش امام رضات گله کردم... اما حالا گله مو پس می گیرم...یا امام رضا منو ببخش
    من اومدم تا حالم خوبتر شه اومدم از این حرم با صفا لذت ببرم...بی خیال دنیا و سختی هاش...خودمو خودته عشقه... چقدر آرامش اینجا رو دوست دارم

دوستت دارم خداجونی و شکرت خدای مهربونم

12. 6 کاربر از پست مفید فاطمه بانو تشکرکرده اند .

hamed-kr (پنجشنبه 02 مهر 94), فدایی یار (چهارشنبه 25 شهریور 94), گیسو کمند (چهارشنبه 25 شهریور 94), zzzz (پنجشنبه 02 مهر 94), اعجاز عشق (چهارشنبه 25 شهریور 94), عشق آفرین (چهارشنبه 25 شهریور 94)

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    إِلَهِي أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ
    فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ
    الهی تو آنچنانی‏ كه دوست دارم
    پس مرا هم چنان كن كه دوست دارى

إِلَهِي وَ رَبِّي وَ سَيِّدِي وَ مَوْلاَيَ لِأَيِّ الْأُمُورِ إِلَيْکَ أَشْکُو وَ لِمَا مِنْهَا أَضِجُّ وَ أَبْکِي‏لِأَلِيمِ الْعَذَابِ وَ شِدَّتِهِ أَمْ لِطُولِ الْبَلاَءِ وَ مُدَّتِهِ -

گفتم که روي خوبت از ما چرا نهان است؟/ گفتا تو خود حجابي ورنه رخم عيان است -

ليت شعري يا سيدي و الهي و مولاي اتسلط النار علي وجوه خرت لعظمتک ساجده// اي کاش ميدانستم اي اقا وخدا و مولاي من ايا اتش دوزخ را مسلط ميکني بر رخسارهايي که براي عظمت تو سجده کنان به خاک افتاده اند

- - - Updated - - -

زين گونه‌ام كه در غم غربت شكيب نيست
    گر سر كنم شكايت هجران غريب نيست

جانم بگير و صحبت جانانه‌ام ببخش
    كز جان شكيب هست و ز جانان شكيب نيست

گم گشته‌ی ديار محبت كجا رود؟
    نام حبيب هست و نشان حبيب نيست

عاشق منم كه يار به حالم نظر نكرد
    ای خواجه درد هست و لیكن طبیب نیست

در كار عشق او كه جهانیش مدعی است
    اين شكر چون كنیم كه ما را رقیب نیست

جانا نصاب حسن تو حد كمال یافت
    وین بخت بین كه از تو هنوزم نصیب نیست

گلبانگ سایه گوش كن ای سرو خوش خرام
    كاین سوز دل به نـاله‌ی هر عندليب نيست

14. کاربر روبرو از پست مفید خادم رضا تشکرکرده است .

hamed-kr (پنجشنبه 02 مهر 94)

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    65
    دستاوردها:
    تشکرها
    422

تشکرشده 920 در 276 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    الهی

دردهایی هست كه با هیچ گوشی نمیتوان گفت

گفتنی‌هایی هست كه هیچ قلبی محرم آن نیست

الهی تلاش‌هایی هست كه جز به مددتو ثمر نمی‌بخشد

تغییراتی هست كه جز به تقدیر تو ممكن نیست

دعاهایی هست كه جز به آمین تو اجابت نمی‌شود

الهی قدم‌های گمشده‌ای دارم كه تنها هدایتگرش تویی

افكار آشفته‌ای دارم، كه تنها سامان دهنده‌اش تویی

الهی برای من تو دعا كن !

16. 3 کاربر از پست مفید فاطمه بانو تشکرکرده اند .

hamed-kr (پنجشنبه 02 مهر 94), zzzz (پنجشنبه 02 مهر 94), اعجاز عشق (پنجشنبه 26 شهریور 94)

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    65
    دستاوردها:
    تشکرها
    422

تشکرشده 920 در 276 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خدای خوبم کاش پدر عزیزم حالش خوب خوب بشه...کاش پر از آرامش بشه...
    من دلم خیلی گرفته ست ... بابای من گناه داره خیلی زجر می کشه

لعنت کنه خدا صدامو که مسبب تمام بدبختی هاست تو سن 27 سالگی قرص اعصاب می خورم

حالا دیگه مثل قبلنا واسم مهم نیست چه اتفاقی افتاده اما از اینکه بابا عذاب وجدان می گیره من نمی تونم تحمل کنم

دیگه منتظر نمی مونم بابا بیاد جلو ! خودم پیش قدم می شم...حالا من دیگه قوی ام...دیگه نباید ببرم

بابا همه ی دنیامه...با تمام وجود دوستش دارم ...خدا جونی هواشو داشته باش

18. 3 کاربر از پست مفید فاطمه بانو تشکرکرده اند .

hamed-kr (پنجشنبه 02 مهر 94), مصباح الهدی (جمعه 03 مهر 94), zzzz (پنجشنبه 02 مهر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 دی 98 [ 13:15]
    سطح
    73
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 303
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    894

تشکرشده 1,236 در 375 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه بانو نمایش پست ها
    خدای خوبم کاش پدر عزیزم حالش خوب خوب بشه...کاش پر از آرامش بشه...
    من دلم خیلی گرفته ست ... بابای من گناه داره خیلی زجر می کشه

لعنت کنه خدا صدامو که مسبب تمام بدبختی هاست تو سن 27 سالگی قرص اعصاب می خورم

حالا دیگه مثل قبلنا واسم مهم نیست چه اتفاقی افتاده اما از اینکه بابا عذاب وجدان می گیره من نمی تونم تحمل کنم

دیگه منتظر نمی مونم بابا بیاد جلو ! خودم پیش قدم می شم...حالا من دیگه قوی ام...دیگه نباید ببرم

بابا همه ی دنیامه...با تمام وجود دوستش دارم ...خدا جونی هواشو داشته باش
    سلام سرکار خانم فاطمه بانو

به طور عادی زن ها پر احساس تر هستن ولی توی یک شرایطی لازم میشه که برای ثبات زندگی از احساس تشون کمی چشم پوشی کنن و با عقل شون پیش برن ، در کنار ایمان و توکل به خدا مهمترین عامل قوی بودن گوش دادن و عمل کردن به کلام عقل و مشورت گرفتن از عقلا است و برای ما آدم های معمولی و کم مهارت احساساتی بودن درست روبروی عقل هست .

بارها دیدید که امروز یه احساس دارید که واقعا عمیق هم هست ولی با یه اتفاق کوچیک کاملاً احساس تون دگرگون میشه و در تضاد کامل با احساس قبلی قرار میگره ، پس ثبات که یکی از مهمترین فاکتور های قوی بودن هست در تعارض با عقل هست و اساسا احساسات به تنهایی قرین با تضاد و بی ثباتی هست.

پس تبدیل به یه آدم بی احساس بشیم؟
    معلوم هست که نه ، ولی باید یاد بگیریم از عقل مون در کم و کیف مهار و مخصوصاً قضاوت های احساسی مون کمک بگیریم.
    اون سه تا خطی که براتون قرمز کردم از یه طرف نشونه سلامت احساسات انسانی هست ولی کاملاً و البته با توجه به سوابق شما یه عیب بزرگ داره و اون این هست که مهار عقلی در اون نیست و این شما و اطرافیان تون رو دچار مشکل میکنه.

اولا عقل میگه چه اهمیتی داره که توی این سن قرص اعصاب میخورین ، مهم سلامتی هست و به بقیه هم هیچ ارتباطی نداره.
    ثانیا ،عقل میگه همون طور که باید به پدرتون احترام میذارین روابط خودتون رو بر اساس شخصیت ایشون باهاشون مدیریت کنین این هم یه ثبات و اطمینان ارتباطی به طرف مقابل تون میده و هم شما دچار سرگردانی در رفتار و احساسات نمیشین و با یه عصبانیت پدرتون هم به قطب مخالف این احساسات نمیرین

اگر واقعا نمیخواید ببرید حتما حتما باید توجه یه ابعاد شخصیت پدرتون در کنار احترام عمیق به ایشون یاد بگیرید روابط تون رو در سطوح مختلف با پدرتون و کلا اطرافیان تون هر کدوم به فراخور شرایط خودشون مدیریت کنید این جور واقعاً قوی میشین ، پس اگر میخواین پیش قدم بشین یا هر چیز دیگه یاد بگیرین حدود روابط تون برای کمک به خودتون و اطرافیان تون باید چه جوری باشه.

اگر نه عقل به مستی فروکشد لنگر
    چگونه کشتی از این ورطه بلا ببرد

20. 4 کاربر از پست مفید hamed-kr تشکرکرده اند .

فاطمه بانو (جمعه 03 مهر 94), فرشته مهربان (جمعه 03 مهر 94), یاس پاییزی (جمعه 03 مهر 94), مصباح الهدی (جمعه 03 مهر 94)

صفحه 29 از 57 نخستنخست ... 919202122232425262728293031323334353637383949 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)