به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 بهمن 93 [ 16:12]
    سطح
    29
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    536

تشکرشده 560 در 192 پست

Array
    سلام آقای استریم ،پست اولتو خیلی مظلومانه نوشتی دلم واست سوخت ولی اینم بدون شما هنوز تو دوران نامزدی هستین باید بیشتر بتونی زنتو به خودت وابسته کنی ،باید بدونه از این به بعد شما تکیه گاهشی محبت یادت نره.

ولی دوستانی که میگن حریم خصوصی و از این چیزایی که جدیدا مد شده خب منم چندتا دیگه بهش اضافه میکنم : هر کسیو تو گور خودش میخوابونن!!!! حریم خصوصی مثل موبایل و پیجهای مختلف تو فیسبوک، ویچت، تانگو، توییتر که همه تو اون محرمن جز شوهر و زن طرف!!!!! با ازدواج کسی مالک کسی نمیشه !!! اینو بگم سعی کنید احترام همدیگه رو نگه دارید همیشه ولی واقعا این جمله آخر خطرناکه که داره باب میشه اتفاقا با ازدواج زنو شوهر مالک همدیگه میشن مالککککککک واقعا چی قشنگتر از این جملست کسی که به این باور نرسیده بهتره ازدواج نکنه.

در مورد حریم خصوصی هم بعضی دوستان گفتن شما هم مثلا میتونی نصفه شب بیای خونه چون حریم خصوصیته خصوصیه دیگه فقط نوعش فرق میکنه !!!!!!!

2. کاربر روبرو از پست مفید capitan تشکرکرده است .

stream (یکشنبه 22 دی 92)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,197

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    عرض خیرمقدم بابت عضویتتون در تلار همدردی
    و تبریک به مناسب ازدواجتون

و اما ذکر چند نکته:

همان طور که رفتن به مدرسه و گذراندن دوران ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه آداب و اصول و قانون خودش را داره
    دوران متاهلی که آن نیز دوره ای است از زندگی ، آداب و اصول خودش را دارد
    اینکه از دوران مجردی ، قدم به متاهلی می گذارید ، هم برای شما و هم برای همسرتون ، تازگی ها ، ویژگی ها ، و قانونمندی هایی ، وجود دارد که می بایست هم شما و هم همسرتون ، با چگونگی های دوران متاهلی و زندگی زناشویی ، آشنا بشوید ، تا از به وجود آمدن مشکل های رایج هم آگاه بشوی ، هم نحوه برخورد با این مشکلات و راه حل آنها را نیز بیاموزید

مشکلاتی که هم اکنون دیده می شود

الف) ویژگی شخصیتی شما

ب)عدم هماهنگی و همراهی بین زن و شوهر

ج)عدم مشخص بودن و آشکار بودن خطوط قرمز زندگی

در خصوص الف "پاسخ به نیاز تایید شدن به وسیله انجام دادن نظر شخصی"

اینکه انتظار دارید ، آنچه را که از شما نظرخواهی می کنند ، دقیقا همان را انجام بدهند ، انتظاری نابه جاست ، چرا که همانطوری که یکی از کابران گفت ، شما حق انتخاب را برای دیگران قائل نمی شوید ، لذا از هم اکنون سعی کنید این انتظار را در خودتون اصلاح کنید
    اگرچه این انتظار یک انتظار طبیعی هست که در وجود همه ما انسانها می باشد ، منتها نمی بایست عدم پاسخ به این نیاز از محیط خارج برای ما تداعی حس" عدم مقبول بودن" شود

راه حل در این خصوص اینگونه نظرخواهی ها و درخواست ها و انتظارت این هست که
    طرفین همدلی و هم حسی با یکدیگر داشته باشند ، و با دید مثبت و انعطاف نظرخواهی کرده و نظر بدهند
    یعنی ، من که می خواهم نظر بپرسم ، انتظار نداشته باشم ، طرف مقابل فقط و فقط نظر من را تایید کند و فضا هم بگذارم که نظر متفاوت را بشونم
    یعنی شما که می خواهی نظر بدهی ، با روی باز صرفا جهت کمک رسانی و بدون چشمداشت به اینکه صدردرصد نظر شما انجام شود، نظر بدهی
    و درنهایت با سنگین و سبک کردن ، اجازه دهیم شخص ، خودش تصمیم بگیرد و مسئولیت تصمیمش را هم بر عهده بگیرد
    و اینها با داشتن مهارت های ارتباطی صحیح بین زن و شوهر ، حاصل می شود

در خصوص ب " هماهنگ بودن در مسائل ازدواج و در پی آن هماهنگی در مسائل زندگی"

اینکه شما و همسرتون می بایست در خصوص ازدواج ، خرید عروسی و .... با هم صحبت کرده باشید و در این خصوص بدون اعمال زور و جبر و به دور از هر گونه قهر و تندی و دعوا به یک نظر مشترک رسیده باشید.
    شاید
    پدر شما یه مبلغ مشخصی رو در نظر داشته باشه واسه مخارج عروسی ولی نظر خانوم شما چیز دیگری باشد
    خرجی را پدر شما غیر ضروری بداند ولی خانوم شما نه
    شما هزینه ای رو تا حدی متقبل بشوید ولی خانومتون انتظار داشته باشه اون هزینه رو هم پدرتون بده

.
    .
    .
    و از این دست مسائل ، لذا بدون رودربایستی ، شفاف و در کمال احترام با همسرتون صحبت کنید و به تفاهم منطقی برسید

لذا وقتی به تفاهم برسید این جمله از خانومتون " مثلا عروسیو هم که اگه بخواد بابات بگیره من گرونترین چیزارو میگیرم چون تو پول نمیدی منم بیشترین خرجارو میکنم " دیگه محلی برای گفتن و استناد کردن نخواهد داشت

در خصوص ج " شفاف کردن خطوط قرمز زندگی"

در دوران نامزدی ، اتش احساسات و ابراز علاقه بسیار داغ و تند هست و مانع از دیدن خیلی مسائل می شود
    بسیاری از زوجین ، از مسائل سطحی گذر میکنند به امید اینکه خودش حل خواهد شد
    ولی به مرور زمان وقتی این اتش تند احساسات فروکش می کنه ، کم کم مسائل مشکل ساز به ظاهر کم اهمیت ، مشکل ساز می شوند
    از جمله همین حریم های قرمز زندگی زناشویی
    در این خصوص
    شما و همسرتون باید بشناسيد و ببينيد چي براتون مهمه بعد براساس اون معيارهاتون رو تنظيم كنيد.
    يه سري چيزا براي ما خط قرمز هستن يعني اگه اونا باشن قبولش نميكنيم و يه سري چيزها خط زرد يعني ترجيح ميديم نباشن ولي اگه باشن ، آسیبشون ، ویرانگر نخواهد بود و میشه اونها رو کنترل کرد
    لذا وارد شدن به فیس بوک و مسائلی از این دست ، مسائلی هست که در همین ابتدا می بایست براشون وقت صرف بشه و به نتیجه رسیده شود

4. 4 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 23 دی 92), stream (یکشنبه 22 دی 92), toojih (جمعه 11 بهمن 92), میشل (پنجشنبه 19 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 مهر 98 [ 13:13]
    سطح
    43
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 120
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    49

تشکرشده 10 در 8 پست

Array
    ممنون از همه دوستان
    تا اینجا که من فهمیدم نظر خانوادش واسش خیلی مهمه و هرچی اونا بگن حتما اون حرفو گوش میکنه!! نظرات من همیشه بعد از مادرو خواهرو برادرو عمه و عمو...... قرار داره
    اگه منم بخوام همچین رفتاری داشته باشم که دیگه هیچی....

حتی خانوادشون نمیذارن یک بار تنها جایی بریم و همیشه باید یک شخص ثالثی باهامون باشه و همین هم باعث میشه خیلی از حرفارو نشه زد...

شغلم هم من دانشجو هستم (خانومم هم کلاسیمه)و روزهایی هم که میرم سر کار از 7 صبح میرم تا 2 نصف شب و کارمم ازاد هستش...

در کل مثلا همین فیسبوکو قبول میکنه ببنده ولی میگه یه پیج با یه نام دیگه خودت واسم بساز حالا نمیدونم چه فرقی میکنه؟کلا هرچیو حرف منو قبول میکنه اولش میگه باشه هرچی تو میگیو دوست داری ولی اون کارو باز همونطور که خودش میخواد با تاخیر انجام میده

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 23 آذر 98 [ 09:29]
    سطح
    58
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    143

تشکرشده 338 در 125 پست

Array
    سلام
    خانم شما در خانه پدری جوری بزرگ شده که همیشه گرون تر بودن نشونه بهتر بودن بوده
    من هم همینطور بودم و هستم در خانه پدری واسه خرید چه لوازم برقی چه موبایل و ... پدرم به فروشنده می گفت بهترین جنس رو می خوا م که قاعدتا گرون ترین هم بود
    و الان این درون من نهادینه شده جنس ارزون = جنس بنجل
    وسیله برقی ارزون = عدم کارایی / خراب شدن زود هنگام هزینه مجدد واسه خرید یکی دیگه

آرایشگاه ارزون تر نتیجه =زشت شدن شب عروسی
    آتلیه ارزون تر = عکس ها ی بد و بی کیفیت د رنتیجه عدم رضایت از عکس ها

..
    .

و مشکل من با شوهرم هم رو ی همینه
    اگه یه جنس توی یه مغازه مثلا 200 تومن باشه و همون جنس توی مغازه بغلیش 250 تومن باشه من گرونتره رو میخرم چون اعتقاد دارم که بهتره
    و اگه اون ارزون تره رو بگیرم اصلا و ابدا دوستش نخواهم داشت .
    خودم کارمندم و می دونم پول در آوردن سخته ولی اینجوری بزرگ شدم و همیشه بهترین ها رو داشتم
    علی الخصوص الان که ازدواج کردم واسه اینکه حد و حدود خودم رو به شوهرم نشون بدم قطعا گرونترین رو می خرم تا یاد بگیره زن خرج داره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 شهریور 97 [ 12:32]
    سطح
    45
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger First Class
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دختر 7 نمایش پست ها
    سلام
    خانم شما در خانه پدری جوری بزرگ شده که همیشه گرون تر بودن نشونه بهتر بودن بوده
    من هم همینطور بودم و هستم در خانه پدری واسه خرید چه لوازم برقی چه موبایل و ... پدرم به فروشنده می گفت بهترین جنس رو می خوا م که قاعدتا گرون ترین هم بود
    و الان این درون من نهادینه شده جنس ارزون = جنس بنجل
    وسیله برقی ارزون = عدم کارایی / خراب شدن زود هنگام هزینه مجدد واسه خرید یکی دیگه

آرایشگاه ارزون تر نتیجه =زشت شدن شب عروسی
    آتلیه ارزون تر = عکس ها ی بد و بی کیفیت د رنتیجه عدم رضایت از عکس ها

..
    .

و مشکل من با شوهرم هم رو ی همینه
    اگه یه جنس توی یه مغازه مثلا 200 تومن باشه و همون جنس توی مغازه بغلیش 250 تومن باشه من گرونتره رو میخرم چون اعتقاد دارم که بهتره
    و اگه اون ارزون تره رو بگیرم اصلا و ابدا دوستش نخواهم داشت .
    خودم کارمندم و می دونم پول در آوردن سخته ولی اینجوری بزرگ شدم و همیشه بهترین ها رو داشتم
    علی الخصوص الان که ازدواج کردم واسه اینکه حد و حدود خودم رو به شوهرم نشون بدم قطعا گرونترین رو می خرم تا یاد بگیره زن خرج داره
    عذرمیخوام ولی حرف شما منطقی نیست حدوحدودشمافقط پول هست ک مشخص میکنه؟فکرنمیکنید طرز فکرشماغلط باشه؟

8. 2 کاربر از پست مفید sadafdarya تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 26 دی 92), stream (سه شنبه 24 دی 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بالهای صداقت نمایش پست ها
    عرض خیرمقدم بابت عضویتتون در تلار همدردی
    و تبریک به مناسب ازدواجتون

و اما ذکر چند نکته:

همان طور که رفتن به مدرسه و گذراندن دوران ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه آداب و اصول و قانون خودش را داره
    دوران متاهلی که آن نیز دوره ای است از زندگی ، آداب و اصول خودش را دارد
    اینکه از دوران مجردی ، قدم به متاهلی می گذارید ، هم برای شما و هم برای همسرتون ، تازگی ها ، ویژگی ها ، و قانونمندی هایی ، وجود دارد که می بایست هم شما و هم همسرتون ، با چگونگی های دوران متاهلی و زندگی زناشویی ، آشنا بشوید ، تا از به وجود آمدن مشکل های رایج هم آگاه بشوی ، هم نحوه برخورد با این مشکلات و راه حل آنها را نیز بیاموزید

مشکلاتی که هم اکنون دیده می شود

الف) ویژگی شخصیتی شما

ب)عدم هماهنگی و همراهی بین زن و شوهر

ج)عدم مشخص بودن و آشکار بودن خطوط قرمز زندگی

در خصوص الف "پاسخ به نیاز تایید شدن به وسیله انجام دادن نظر شخصی"

اینکه انتظار دارید ، آنچه را که از شما نظرخواهی می کنند ، دقیقا همان را انجام بدهند ، انتظاری نابه جاست ، چرا که همانطوری که یکی از کابران گفت ، شما حق انتخاب را برای دیگران قائل نمی شوید ، لذا از هم اکنون سعی کنید این انتظار را در خودتون اصلاح کنید
    اگرچه این انتظار یک انتظار طبیعی هست که در وجود همه ما انسانها می باشد ، منتها نمی بایست عدم پاسخ به این نیاز از محیط خارج برای ما تداعی حس" عدم مقبول بودن" شود

راه حل در این خصوص اینگونه نظرخواهی ها و درخواست ها و انتظارت این هست که
    طرفین همدلی و هم حسی با یکدیگر داشته باشند ، و با دید مثبت و انعطاف نظرخواهی کرده و نظر بدهند
    یعنی ، من که می خواهم نظر بپرسم ، انتظار نداشته باشم ، طرف مقابل فقط و فقط نظر من را تایید کند و فضا هم بگذارم که نظر متفاوت را بشونم
    یعنی شما که می خواهی نظر بدهی ، با روی باز صرفا جهت کمک رسانی و بدون چشمداشت به اینکه صدردرصد نظر شما انجام شود، نظر بدهی
    و درنهایت با سنگین و سبک کردن ، اجازه دهیم شخص ، خودش تصمیم بگیرد و مسئولیت تصمیمش را هم بر عهده بگیرد
    و اینها با داشتن مهارت های ارتباطی صحیح بین زن و شوهر ، حاصل می شود

در خصوص ب " هماهنگ بودن در مسائل ازدواج و در پی آن هماهنگی در مسائل زندگی"

اینکه شما و همسرتون می بایست در خصوص ازدواج ، خرید عروسی و .... با هم صحبت کرده باشید و در این خصوص بدون اعمال زور و جبر و به دور از هر گونه قهر و تندی و دعوا به یک نظر مشترک رسیده باشید.
    شاید
    پدر شما یه مبلغ مشخصی رو در نظر داشته باشه واسه مخارج عروسی ولی نظر خانوم شما چیز دیگری باشد
    خرجی را پدر شما غیر ضروری بداند ولی خانوم شما نه
    شما هزینه ای رو تا حدی متقبل بشوید ولی خانومتون انتظار داشته باشه اون هزینه رو هم پدرتون بده

.
    .
    .
    و از این دست مسائل ، لذا بدون رودربایستی ، شفاف و در کمال احترام با همسرتون صحبت کنید و به تفاهم منطقی برسید

لذا وقتی به تفاهم برسید این جمله از خانومتون " مثلا عروسیو هم که اگه بخواد بابات بگیره من گرونترین چیزارو میگیرم چون تو پول نمیدی منم بیشترین خرجارو میکنم " دیگه محلی برای گفتن و استناد کردن نخواهد داشت

در خصوص ج " شفاف کردن خطوط قرمز زندگی"

در دوران نامزدی ، اتش احساسات و ابراز علاقه بسیار داغ و تند هست و مانع از دیدن خیلی مسائل می شود
    بسیاری از زوجین ، از مسائل سطحی گذر میکنند به امید اینکه خودش حل خواهد شد
    ولی به مرور زمان وقتی این اتش تند احساسات فروکش می کنه ، کم کم مسائل مشکل ساز به ظاهر کم اهمیت ، مشکل ساز می شوند
    از جمله همین حریم های قرمز زندگی زناشویی
    در این خصوص
    شما و همسرتون باید بشناسيد و ببينيد چي براتون مهمه بعد براساس اون معيارهاتون رو تنظيم كنيد.
    يه سري چيزا براي ما خط قرمز هستن يعني اگه اونا باشن قبولش نميكنيم و يه سري چيزها خط زرد يعني ترجيح ميديم نباشن ولي اگه باشن ، آسیبشون ، ویرانگر نخواهد بود و میشه اونها رو کنترل کرد
    لذا وارد شدن به فیس بوک و مسائلی از این دست ، مسائلی هست که در همین ابتدا می بایست براشون وقت صرف بشه و به نتیجه رسیده شود

درود دادا مطالب بالا رو دوباره و دوباره بخون و بهشون عمل کن

ما ازدواج میکنیم تا کاملتر بشیم نه اینکه دیگران رو مثل خودمون کنیم
    وقتی و دونفر با تفکرات و شخصیت و اعتقاد و باور و عادت های مختلف کنار هم یه زندگی رو تشکیل میدن 5 سال طول میکشه باهم آشنا بشن با خصوصیات و اخلاق همدیگه شما توی دوران عقد هستین ایشالله با صبر و حوصله کم کم حل میشه هه چی ایشالله.

دادا فدات شم این چیه نوشتی آخه؟

(( تا اینجا که من فهمیدم نظر خانوادش واسش خیلی مهمه و هرچی اونا بگن حتما اون حرفو گوش میکنه!! نظرات من همیشه بعد از مادرو خواهرو برادرو عمه و عمو...... قرار داره
    اگه منم بخوام همچین رفتاری داشته باشم که دیگه هیچی.... ))

قرار نیست چون همسرتون یه رفتار اشتباه انجام میده شما هم همون کار رو کنین اینکه میشه لجبازی شما باید با صبر و تلاش بهشون یاد بدین اولویت های اول زندگی وقتی متاهل میشین با دوران مجردی فرق داره خواهشا لجبازی نکن که زندگی رو نابود میکنه

اگه از من میشنوی سعی کن یکم انعطاف پذیرتر باشی میدونم حق داری ولی اول زندگیه متاسفانه بعضی ها فکر میکنن زندگی میدان امتیازگیریه نباید کم بیار یو طرفت پررو میشه و از این چرندیات قدیمی نه فدات شم از این خبرا نیست

زندگی مشترکه یعنی آرامش دوست داشتن عشق از خودگذشتگی مهربونی کنار هم بودن احترام گذاشتن

مطلب بالهای صداقت رو بخون و انجامش بده ایشالله درست میشه گلپسر

در مورد فیسبوک هم بهتره با ملایمت باهاشون صحبت کنی میتونی بجاش سایت های ایرانی رو بهش معرفی کنی مثل فیس نما که خیلی هم سایت خوبی هستش.میتونن توی سایت های مخصوص متاهلین و زنان خانه دار برن که مطالب خیلی خوبی توش داره ولی درکل صحبت هم میکنی با ملایمت و دوست داشتن باشن توی یه محیط آروم خیلی بهتر کم کم ایشالله نزار خیلی دلخوری پیش بیاد فکر کنه میخوای همه چیشو تغییر بدی اینا چیزایی نیست که حل شدنی نباشه اونم توی اون محیط دوستایی داره مخصوصا توی داشنگاه مد شده توی فیسبوک عضو میشن گرچه هیچی هم نداره خودم رفتم اصلا خوشم نیومد

من خودم مغازه دارم کارم رو نمیگم درسته ولی روزی 6تا 8 ساعت توی نت هستم خبر میکنم و میام همدردی خانومم اولا دوست نداشت ولی وقتی احساس کرد که ازش استفاده درست میکنم الان هیچ مشکلی باهاش نداره حتی توی خونه هم میخوایم بشه پولمون جمع کنیم یکی بخریم واسه ایشون
    ویرایش توسط khaleghezey : پنجشنبه 26 دی 92 در ساعت 12:18

10. کاربر روبرو از پست مفید khaleghezey تشکرکرده است .

stream (شنبه 05 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    49

تشکرشده 10 در 8 پست

Array
    سلام دوستان
    یه موضوعی پیش اومده واقعا نمیدونم چه کاری کنم بهتره؟
    خانومم امروز میگفت دوست دارم باهام بد اخلاق باشی دوست ندارم انقدر خوش اخلاق باشی
    بعد گفت زیاد هم دوست ندارم بهم ابراز علاقه کنیو حرفای عاشقانه بزنی

من باید چیکار کنم؟یعنی بد اخلاقو بی احساس بشم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 23:11]
    سطح
    14
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadafdarya نمایش پست ها
    عذرمیخوام ولی حرف شما منطقی نیست حدوحدودشمافقط پول هست ک مشخص میکنه؟فکرنمیکنید طرز فکرشماغلط باشه؟
    جسارت نباشه ولی خانم " دختر7" این کار شما مثلا خیلی خوبه ؟ خیلی حرفاتون بی منطق هست خیلی ، جسارت نباشه ها معذرت میخوام بنده همچین خانم محترمی رو بخوام واسه ازداوج پس میزنم ، خدارو شکر میکنم تنهاییم خیلی بهتره تا اینکه با کسی که منطقی نباشه حتی بخام یه قصد آشنایی حرف بزنم
    من خودمم فنی هستم و از کارای فنی خیلی سر در میارم ، واسه دوست خودودمم که میخواست موبایل بگیره گیر داده بود که من فلان گوشی رو میخوام ، منم مشخصات و قیمت گوشی رو در اوردم دیدیم اصلا و ابدا به صرف نیست 600 تومن پول این گوشی رو داد که فقط پول برند هست رو داد اونم با این مشخصات ، خیلی بهش گفتم صلاح نمیدونم اینو کلی حرف و غر شنیدم ، اصلا هم حرف پول نبود چون خودش میخواست هزینه کنه
    با اصرار و حرفای من رفتیم نیگاه کردیم که موبایلی که مد نظر من بود قیمتش 400تومن بود و 100البته از اون 600 تومنی سر تر و بهتر و شیک تر بود ،بعدش خانم پیشنهاد من رو مورد پسند کردن و خرید کردیم ، بعدش کلی تشکر کرد که کاش از اولش به حرف تو گوش میدادم و این همه بحث و دعوا نمیکردیم
    خیلی از خانم ها هم شوهرشون رو دست کم میگیرن و با خودشون میگن از دستش بر نمیاد و فلان و بهمان
    شما خانم ها یه بار دوبار به شوهرتون اعتماد کنین نظر آقاتون رو بخواین ببینین چی میگن چه نظری دارن ناسلامتی زندگی مشترک هست جفت هستن از الان باید زندگی رو شروع کرد واسه ساخت و ساز ، نه سوخت و سوز

بازم معذرت میخوام اگه بی احترامی کرده باشم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط stream نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه موضوعی پیش اومده واقعا نمیدونم چه کاری کنم بهتره؟
    خانومم امروز میگفت دوست دارم باهام بد اخلاق باشی دوست ندارم انقدر خوش اخلاق باشی
    بعد گفت زیاد هم دوست ندارم بهم ابراز علاقه کنیو حرفای عاشقانه بزنی

من باید چیکار کنم؟یعنی بد اخلاقو بی احساس بشم؟
    آقای استریم سلام
    با عرض معذرت خیلی معذرت قصد توهین ندارم
    خانم شما مریض هستن که میگن باهام بد اخلاق باش و ابراز علاقه و حرف های عاشقانه نزن
    کدوم خانمی دوس نداره شوهرش واسش عشق بورزه و عاشقش باشه خوش اخلاق باشه و . . .
    اصلا قابل تحمل نیست .

13. کاربر روبرو از پست مفید محمدم تشکرکرده است .

stream (سه شنبه 08 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    49

تشکرشده 10 در 8 پست

Array
    خودش که میگه دخترا دوست دارند شوهرشون بداخلاق باشه و اخم کنه و .....
    واقعا همینطوره؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 30 مهر 95 [ 23:31]
    سطح
    34
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 132
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    80

تشکرشده 113 در 52 پست

Array
    سلام
    در مورد سوال اخیرتون توصیه می کنم مقاله زیر رو حتما بخونید:
    8 تیپ مردی که خانم ها از آن پرهیز می کنند. - نسخه قابل چاپ
    و در مورد مشکلتون هم خیلی خلاصه بخوام جواب بدم فکر می کنم شما هنوز نتونستید خامتون رو به خودتون وابسته کنید و اون شما رو هنوز تکیه گاه خودش نمی دونه. حالا علتش رو باید در رفتارهای خودتون جستجو کنید. البته شاید هم خانم شما از اون دسته دخترهای مستقل و خودساخته و شایدم مغرور باشه که زمان زیادی لازم داره تا اونو از خانوادش جدا کنید و بیارید به سمت خودتون.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)