به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 54
    عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    تشکر از توضیحات کاملی که دادید .
    راه حلهایی که فعلا به نظر من می رسد:
    1)مطالعات خود و همسرتان را افزایش دهید. برای مثال با هم یک کتاب روانشناسی در مورد خصوصیات زنان و مردان بخوانید و با هم به تبادل نظر بنشینید.

2)من فکر می کنم خانم شما خیلی در اجتماع نیست.درست است؟
    اگر اینگونه است تدبیری بفرمایید تا در جوامعی که خانم های تحصیل کرده و اهل نظر حضور دارند ,شرکت کنند.زیرا انسان به مرور ذهن و افکارش در تبادل نظر با دیگران پخته تر می شود. نظرات خود من قبل از آمدن به این تالار تا الان بسیار فرق کرده و الان خیلی پخته تر شده است.
    الان مشکلات را نسبت به قبل خیلی خیلی بهتر درک می کنم. و این را مدیون خواندن مقالات و مسائل این تالار می دانم.
    *شاید این راهکار خوبی باشد که خانمتون را نیز با این سایت آشنا کرده تا تجربیات و نگاه به ابعاد گوناگون یک مساله و آشنایی با نظرات متفاوت بتواند درک ایشان را همه جانبه تر کند.

*3)حتما و حتما تا آنجا که می شود رابطه خانوادگی با این خانم و دوستتان نداشته باشید. حتما اتاق کارتان را عوض کنید یا بخشی که در آن مشغولید را تغییر دهید.

4)لطفا لیستی از خصوصیات مثبت خانمتان را تهیه بفرمایید و اگر مقدور است برای ما هم بنویسید.

در ضمن تحصیلات شما و خانمتان در چه سطحی است؟

5)حتما بیشتر با هم به مسافرت های زیارتی و سیاحتی بروید.نفس مسافرت و تفریح انسانها را بیشتر به هم نزدیک می کند.

یک نکته دیگر اینکه انسان کامل وجود ندارد و شما با هر کس دیگری هم ازدواج بکنید بالاخره از یک جنبه ناقص است و فرد کامل تر از آن جنبه را پیدا خواهید کرد.
    ازدواج هم به همین دلیل است که زن و شوهر بتوانند نقایص خود را ارتقا بدهند.

2. 2 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 05 مهر 92), meinoush (جمعه 05 مهر 92)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 05 خرداد 03 [ 16:55]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,403

تشکرشده 6,419 در 1,797 پست

Array
    سلام.من ازیه زاویه دید دیگه توضیح میدم شاید کمکی بهتون شد.مشکل اکثرکسانی که دچارچنین عشقهایی میشن "ایده ئال گرایی"هست...به نظرمن در روابط همسران بخصوص بعد ازدواج "دوست داشتن "مهمه.انسان عاشق چیزی میشودکه نداردبه محض رسیدن به او عشق رنگ میبازد چون عشق وظیفه خودشوانجام داده.درآیه قرآن خطاب به همسران میگه:وجعلنا بینکم مودة ورحمة.(۲۱سوره روم)وبین شما دوستی ورحمت(مهربانی) قرارداد. کلمه"مودة از ریشه ود:وبیشتر درمعنای علاقه،وفاداری،همراهی،تاثی روعاطفه ودوستی به کارمیرود.دراین آیه اشاره ای به عشق توی کتابهانشده است...به نظرمن شماعاشق چند صفت دراین خانم شده اید که آنها رودرخود نمیبینید یا ضعیف وابتدایی میبینید مثل قدرت مدیریت،واعتقادات کاملتر...ازنظرخودشناسی احتمالا شما درلایه های درونی وپنهان شخصیت خود رافردی ضعیف ببینید ونیازبه کنترل شدن درخوداحساس کنید وهمنشینی با این خانم قدرتمند وجا افتاده باعث میشود این نیاز درشما ارضا شود(این یه حدسه تشخیص باخودتون)...با این وصف به نظرم شما اون صفاتی رو که فکرمیکنید ضعیف هستید روازمنابع دیگه دریافت کنیدتوی سمینارهاو همایشهای قویتری ازاین خانم شرکت کنیدوسخنرانیها وبحث های اعتقادی رو گوش کنیدیادانلود وتهیه کنیدکه ازمباحث شما با این خانم قویتروموثرترباشد.واگر دچارضعف وسرزنش شخصیت هستید.سعی کنیدخودراهمانطورکه هستی بپذیری واین سرزنشها رو شناسایی وحل کنی.شایداین تایپیک کمکت کنه:http://www.hamdardi.net/thread-26620.html
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.
    ویرایش توسط ammin : جمعه 05 مهر 92 در ساعت 12:02

4. 3 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

del (شنبه 06 مهر 92), مصباح الهدی (جمعه 05 مهر 92), الهام20 (سه شنبه 12 آذر 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    ببینید تا اینجا چیزی که مشخصه اینه که شما این خانم را تحسین می کنید. این کششی که دارین ایا واقعا عشقه؟ ادم به سمت هر چیز برتر و بهتر جذب میشه و براش تحسین برانگیزه. اما ممکنه عشق نباشه.
    نوشتین ایشون متاهل هستن. اگه مشکل نداشته باشن با شوهرشون جدا نمی شن که. اگه هم به فرض جدا بشن دلیلی نداره که حاضر باشن با شما ازدواج کنن. خودتون هم همسر دارین و بچه. پس همونطوریکه خودتون نوشتین رسیدن شما دو نفر احتمالش کمه.
    یه چیز دیگه شما حتی اگه 50 سالتونم بود بازم فرصت کافی برای رسیدن به چیزایی که می خواین داشتین. فقط باید امید داشت. شما که سی سالتونه اگه حس می کنین جایگاهی مهارتی هست که می خواین بهش برسین تلاش کنین می رسین. حداقل یکی از ویژگی هایی که در ایشون هستو دوست دارین و از بین بقیه ویژگی هاشون اسون تر به نطر میادو انتخاب کنید و سعی کنین اول به اون ویژگی برسین.

- - - Updated - - -

ببینید تا اینجا چیزی که مشخصه اینه که شما این خانم را تحسین می کنید. این کششی که دارین ایا واقعا عشقه؟ ادم به سمت هر چیز برتر و بهتر جذب میشه و براش تحسین برانگیزه. اما ممکنه عشق نباشه.
    نوشتین ایشون متاهل هستن. اگه مشکل نداشته باشن با شوهرشون جدا نمی شن که. اگه هم به فرض جدا بشن دلیلی نداره که حاضر باشن با شما ازدواج کنن. خودتون هم همسر دارین و بچه. پس همونطوریکه خودتون نوشتین رسیدن شما دو نفر احتمالش کمه.
    یه چیز دیگه شما حتی اگه 50 سالتونم بود بازم فرصت کافی برای رسیدن به چیزایی که می خواین داشتین. فقط باید امید داشت. شما که سی سالتونه اگه حس می کنین جایگاهی مهارتی هست که می خواین بهش برسین تلاش کنین می رسین. حداقل یکی از ویژگی هایی که در ایشون هستو دوست دارین و از بین بقیه ویژگی هاشون اسون تر به نطر میادو انتخاب کنید و سعی کنین اول به اون ویژگی برسین.

6. کاربر روبرو از پست مفید meinoush تشکرکرده است .

مصباح الهدی (جمعه 05 مهر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 آذر 93 [ 14:01]
    سطح
    18
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 18 در 8 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    سلام
    تشکر از توضیحات کاملی که دادید .
    راه حلهایی که فعلا به نظر من می رسد:
    1)مطالعات خود و همسرتان را افزایش دهید. برای مثال با هم یک کتاب روانشناسی در مورد خصوصیات زنان و مردان بخوانید و با هم به تبادل نظر بنشینید.

2)من فکر می کنم خانم شما خیلی در اجتماع نیست.درست است؟
    اگر اینگونه است تدبیری بفرمایید تا در جوامعی که خانم های تحصیل کرده و اهل نظر حضور دارند ,شرکت کنند.زیرا انسان به مرور ذهن و افکارش در تبادل نظر با دیگران پخته تر می شود. نظرات خود من قبل از آمدن به این تالار تا الان بسیار فرق کرده و الان خیلی پخته تر شده است.
    الان مشکلات را نسبت به قبل خیلی خیلی بهتر درک می کنم. و این را مدیون خواندن مقالات و مسائل این تالار می دانم.
    *شاید این راهکار خوبی باشد که خانمتون را نیز با این سایت آشنا کرده تا تجربیات و نگاه به ابعاد گوناگون یک مساله و آشنایی با نظرات متفاوت بتواند درک ایشان را همه جانبه تر کند.

*3)حتما و حتما تا آنجا که می شود رابطه خانوادگی با این خانم و دوستتان نداشته باشید. حتما اتاق کارتان را عوض کنید یا بخشی که در آن مشغولید را تغییر دهید.

4)لطفا لیستی از خصوصیات مثبت خانمتان را تهیه بفرمایید و اگر مقدور است برای ما هم بنویسید.

در ضمن تحصیلات شما و خانمتان در چه سطحی است؟

5)حتما بیشتر با هم به مسافرت های زیارتی و سیاحتی بروید.نفس مسافرت و تفریح انسانها را بیشتر به هم نزدیک می کند.

یک نکته دیگر اینکه انسان کامل وجود ندارد و شما با هر کس دیگری هم ازدواج بکنید بالاخره از یک جنبه ناقص است و فرد کامل تر از آن جنبه را پیدا خواهید کرد.
    ازدواج هم به همین دلیل است که زن و شوهر بتوانند نقایص خود را ارتقا بدهند.
    از این که برای من وقت گذاشته و پاسخ داده اید بسیار سپاسگزارم
    تا حد زیادی پاسخ خود را گرفته ام اما برای روشن تر شدن ابعاد قضیه به مواردی که ذکر کردید پاسخ می دهم
    1- با همسرم کتاب های روانشناسی زیادی خوانده ایم از جمله کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی را با هم مطالعه و حتی بخش هایی را مباحثه کرده ایم. برای تربیت فرزندمان مرتب کتاب می خریم و اگر بخواهم آن ها را لیست کنم در این مقال نمی گنجد. همسرم به نوبه خود اهل مطالعه هست اما مشکل من با او نیست من عاشق خانم همکارم شده ام می دانید که عشق منطق نمی شناسد.
    2- همسرم خیلی اجتماعی نیست اما چنین نیست که خیلی هم از مرحله پرت باشد. البته در مقایسه با آن خانم واقعا منزوی است. البته اگر او را با این سایت آشنا کنم حتما موضوعی را که در این تایپیک مطرح کردم می خواند و آبرویم را می برد و ممکن است زبانم لال کار به جدایی بکشد
    3- همسرم روی ان خانم بدون دلیل موجهی حساس است. در نتیجه علی رغم اصرار آن خانم و شوهرش بر روابط خانوادگی حتی الامکان از دیدار با آن ها خودداری می کند و شاید درمدت چند ماهی که با آن ها آشنا شده ایم به ندرت به خانه هم سر زده ایم. وی آن زن را غالبا با زشت ترین الفاظ یاد می کند و این مرا که به شدت به وی علاقه دارم دچار نوعی افسردگی می کند اگر کمی هم به وضعیت من هم توجه داشت شاید می توانستم با او در این خصوص صحبت کنم و او احتمالا می‏توانست مرا آرام کند . اما حساسیت و رفتار بچه گانه اش مرا اذیت می کند. همان طورکه بزرگ تر ها خیلی اوقات حرف های مهم خود را به بچه ها یشان نمی گویند من هم بسیاری از مسایل مربوط به آن خانم را که در محیط کار اتفاق می افتد برای همسرم تعریف نمی کنم و فقط گاهی اوقات به مناسبت تعریف اتفاقات روزمره محل کار مختصر توضیحی می دهم تا از یک طرف در محیط خانه هم به یاد او باشم و از طرف دیگر بتوانم کمی سبک شوم. همچنین اتفاقا قرار است اتاق آن خانم عوض شود و به اتاق بغلی منتقل شوم اما همین که به این قضیه فکر می کنم حالم بد می شود و اشک از چشمم جاری می شود. فراموش نمی کنم زمان هایی که آن خانم برای مدتی به مرخصی رفته بود چنان به هم ریخته بودم که کلیه کارهایم مانده بود و توسط مافوقم توبیخ شدم!
    4- همسرم مشخصات مثبت زیاد دارد. اما هر چه حساب می کنم خصوصیات مثبتش در مقابل آن زن به حساب نمی آید. آیا شما می توانید یک دانش آموز دبستانی را با یک پرفوسورمقایسه کنید؟
    من کارشناسی ارشد دارم و مدرک خانمم دیپلم است.
    5- با همسرم مسافرت زیاد رفته ام. در واقع بیشتر زندگی ما در غربت و در مسافرت گذشته است. می ترسم لو بروم زیرا همسرم به کار رایانه وارد است و ممکن است به نحوی به این صفحات دسترسی پیداکند. آن خانم هم به خاطر کارش به سایت های روانشناسی زیاد سر می زند و ممکن است این تایپیک را بخواند و برایم شر درست شود. و الا بیشتر توضیح می دادم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط meinoush نمایش پست ها

- - - Updated - - -

خیلی جالب بود و استفاده کردم.
    نمی دانم شاید عشق نباشد. و فقط یک جاذبه و کشش به سوی برتر ها باشد . اما شواهدی هست که اثبات می کند عشق است. مثلا وقتی ایشان پا به اداره می گذارد و صدای کفشهایش را می شنوم قلبم به شماره می افتد و وقتی صدای سلام کردنش را به همکاران می شنوم و از خود بی خود می شوم وقتی وارد اتاقم می شود و سلام می کنم می خواهم دیوانه شوم .
    امام امیدوارم شما درست گفته باشید. اهداف بلندی دارم که می توانم به آن ها برسم و آن خانم و همسرش را نیز در موفقیت خود شریک کنم .البته اگر همسرم بگذارد!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ammin نمایش پست ها
    سلام.من ازیه زاویه دید دیگه توضیح میدم شاید کمکی بهتون شد.مشکل اکثرکسانی که دچارچنین عشقهایی میشن "ایده ئال گرایی"هست...به نظرمن در روابط همسران بخصوص بعد ازدواج "دوست داشتن "مهمه.انسان عاشق چیزی میشودکه نداردبه محض رسیدن به او عشق رنگ میبازد چون عشق وظیفه خودشوانجام داده.درآیه قرآن خطاب به همسران میگه:وجعلنا بینکم مودة ورحمة.(۲۱سوره روم)وبین شما دوستی ورحمت(مهربانی) قرارداد. کلمه"مودة از ریشه ود:وبیشتر درمعنای علاقه،وفاداری،همراهی،تاثی روعاطفه ودوستی به کارمیرود.دراین آیه اشاره ای به عشق توی کتابهانشده است...به نظرمن شماعاشق چند صفت دراین خانم شده اید که آنها رودرخود نمیبینید یا ضعیف وابتدایی میبینید مثل قدرت مدیریت،واعتقادات کاملتر...ازنظرخودشناسی احتمالا شما درلایه های درونی وپنهان شخصیت خود رافردی ضعیف ببینید ونیازبه کنترل شدن درخوداحساس کنید وهمنشینی با این خانم قدرتمند وجا افتاده باعث میشود این نیاز درشما ارضا شود(این یه حدسه تشخیص باخودتون)...با این وصف به نظرم شما اون صفاتی رو که فکرمیکنید ضعیف هستید روازمنابع دیگه دریافت کنیدتوی سمینارهاو همایشهای قویتری ازاین خانم شرکت کنیدوسخنرانیها وبحث های اعتقادی رو گوش کنیدیادانلود وتهیه کنیدکه ازمباحث شما با این خانم قویتروموثرترباشد.واگر دچارضعف وسرزنش شخصیت هستید.سعی کنیدخودراهمانطورکه هستی بپذیری واین سرزنشها رو شناسایی وحل کنی.شایداین تایپیک کمکت کنه:http://www.hamdardi.net/thread-26620.html
    احسنت بر شما
    درست می گویید البته معلومات من در رشته تخصصی خودم از آن خانم بیشتر است و گاهی اوقات حتی از من مشاوره هم می گیرد. اما خصوصیات متعددی از این خانم است که مرا تحت تاثیر خود قرار داده است . آن خانم نوعی جاذبه روحی قدرتمنددارد که همان طور که در پست های قبلی هم گذاشتم . حتی بارزسین مرکز را هم تحت تاثیر خود قرار داده است. تکلیف من ضعیف النفس که چند ماهی با او دمخور بوده ام که مشخص است. با این حال شروع می کنم و به توصیه های تمامی عزیزانی که مرا مورد لطف خود قرار دادند ان شاءالله عمل می کنم.

8. 5 کاربر از پست مفید نمی توانم حلش کنم. تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 05 مهر 92), del (شنبه 06 مهر 92), meinoush (جمعه 05 مهر 92), کاغذ بی خط (چهارشنبه 13 آذر 92), مصباح الهدی (جمعه 05 مهر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 آبان 92 [ 22:34]
    سطح
    2
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    100

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    عشق نيست ...
    هوسه به نظر من ...
    يعني چي كه شما علاقه مند به خانومي شديد كه ميدونيد همسر داره و تازه باهاش رفت و امد هم داريد؟
    اين يعني خيانت به خودتون
    خيانت به همسرتون
    خيانت به دوستتون
    خيانت به فرزندتون ...
    من فكر ميكنم ما ادمها خيلي از مواقعنياز به يك نيروي معنوي بزرگ داريم تو زندگيمون كه بهش تكيه كنيم .
    به اين نيرو تكيه كنيد و خودتون رو از دام شيطان ذهنتون رها كنيد لطفا .
    از اون اتاق بيايد بيرون و در مكاني دور از اون خانوم به فعاليتتون ادامه بديد .

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    95
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,037

حالت من
    Mehrabon
    Array
    خیلی خوب است که وارد فاز عملگرایی شده اید.
    همان طور که خودتان هم متوجه شده اید شما بیشتر احتیاج دارید تا تمام احساساتتان را خالی کنید.اما به دلیل اینکه امکان دارد اطلاعاتتان فاش شود این کار کاملا شدنی نیست.
    لذا پیشنهاد می دهم که حتما با یک مشاور با تجربه مرد صحبت کنید و راهکارهای ارائه شده از ایشان را هم پیاده بفرمایید.(خواهشمندم هر یک از دوستان اگر مشاور باتجربه ای را می شناسند معرفی کنند)

یک سوال دیگر هم دارم :
    شما قبل از ازدواج آیا معیارتان این بود که خانمتان تحصیل کرده باشد ؟ یا الان در حال حاضر به این فکر می کنید که ای کاش خانم من تحصیلات عالیه داشت؟ (با توجه به اختلاف تحصیلیتون پرسیدم.)

11. کاربر روبرو از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده است .

ammin (شنبه 06 مهر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    95
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,037

حالت من
    Mehrabon
    Array
    یک سوال دیگر هم برای خودم ازتون دارم:

اون خانم اگر چه رفتاری داشت شما عاشقش نمی شدید؟
    1)مثلا اگر در محیط کار در مورد مسائل غیر کاری با شما بحث نمی کرد ؛بهتر بود؟
    2)یا اینکه اگر تا حدی در رفتارش غرور بود چه طور؟
    3)آیا لحن ایشان زیادی مهربانانه بود؟ باید با شما سنگین تر صحبت می کردند؟ باید رسمی تر صحبت می کردند؟
    4)پوششان تاثیر گذار بوده؟
    5)سایر موارد....

در واقع من این سوال را بیشتر برای تجربه خودم می خوام. چون نمی خوام در آینده در محیط کارم به طور ناخوداگاه باعث خیانت یک مرد نسبت به همسرش بشم و همینطور دوست ندارم که در این اندازه هم به همسر آینده ام خیانت کنم.
    پس ممنون می شم اگر به طور دقیق منو از تجربیاتتان بهره مند سازید و راهنمایی بفرمایید که رفتار یک خانم در محیط کار باید چگونه باشد؟(از دید شما که از این بابت ضربه خورده اید برای من مفید خواهد بود) ممنون

13. کاربر روبرو از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده است .

ammin (شنبه 06 مهر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 تیر 95 [ 16:53]
    سطح
    62
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,594

تشکرشده 1,946 در 612 پست

Array
    سلام با احترام به شخصیت شما و همکارتون و همین طور نظر دوستان
    باید صراحتا و مختصرا بگم که احساس شما به این خانوم هرگز عشق نیست بلکه میل جنسی شدیدیه که با تفکرات ذهنی زیاد و پر وبال دادن به شخصیت این خانوم و همچنین صحبت و رابطه بیش از حد با اون و در کنارش عدم دسترسی به اون خانوم به دلیل حفظ شخصیت خودتون هر روز داره بیشتر و سرکوب تر میشه

شما باید از اون خانوم فاصله بگیرین و سعی کنید روابط خودتون با همسرتون و تقویت کنید
    متاسفم که بگم بودن یک مرد و زن و تو یه اتاق و کلی گرم گرفتنشون با هم طبیعی که همچین تبعاتی داشته باشه

یه خانومی مسنی میشناسم که همیشه که میخواست ما جوون ها رو نصیحت کنه میگفت اول زندگی همسرتونو حسابی بترسونید که اگه دست از پا خطا کنه شما هم کم نمیارین و مقابله به مثل میکنید شما هم بهتره وقتی دارین به عشق و احتمال زیاد فانتزی های ذهنیتون راجع به اون خانوم فکر میکنید به این فکر کنید که همسرتون هم همین احساس و به شوهر این خانوم داره و اینطوری میشه که ناگهان فانتزی ذهنی و تصور عشق آتشینتون فرو کش میکنه
    [align=center]ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده ایم ...از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم[/align]

15. 3 کاربر از پست مفید جوانه؟؟؟ تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 05 مهر 92), del (شنبه 06 مهر 92), مصباح الهدی (جمعه 05 مهر 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    یه چیز دیگه هم هست. هیچوقت خیلی یکی رو واسه خودت بزرگ نکن. اون خانم هم که انقدر خوب و مقتدر می بینیش حتما ضعف هایی داره. یاد گرفته که پنهانشون کنه و موارد قدرتشو رو کنه. پس اگه کسی برات تحسین برانگیزه هر چی می تونی ازش یاد بگیر و اگه می تونی اون مواردی رو که در اون ادم دوست داری دونه دونه در خودت ایجاد کن. بعدم ولش کن اون ادمو.
    ببین تو دنیا ادمای زیادی هستن که از ما قدرتمند تر زیباتر و برترن. ما که نمی تونیم با همه اشون دوست باشیم یا با همه اشون ازدواج کنیم یا همه اشونو کنار خودمون داشته باشیم. ادمای معمولی هم نمی تونیم کنار خودمون داشته باشیم. پس از هر کسی هر چی که می تونی یاد بگیر و راه خودتو ادامه بده. خیلی هم یکی رو واسه خودت بزرگ نکن که راه نفست بسته بشه. همه ادمن. یکی شرایطش و استعدادشو داشته یکی یا شرایطشو نداشته یا استعدادشو یا علاقه انگیزه اشو. وگرنه همه ادما تقریبا مثله همه ان. نوابغ خاص البته جای خود دارن که ادمایی که ما می بینیم معمولا جزو اونا نیستن.
    موفق باشی.

17. 7 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 06 مهر 92), del (شنبه 06 مهر 92), saraamini (سه شنبه 12 آذر 92), کاغذ بی خط (چهارشنبه 13 آذر 92), مصباح الهدی (جمعه 05 مهر 92), الهام20 (سه شنبه 12 آذر 92), خانوم مجرد (سه شنبه 12 آذر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    به نظرم همسر خیلی باهوشی دارید که بدون هیچ دلیل موجهی حساسیت خودش رو روی اون خانم نشون میده. خانمهای باهوش می تونن بفهمن مردهاشون ذهنشون کجا درگیره. ضمن اینکه تنها راه مشکل شما اینه که کمتر با این خانوم صحبت کنید، ببینیدش، بش فکر کنید، ازش حرف بزنید، ورود و خروجش رو چک کنیدف رفت و امد باش داشته باشید و .... به نظر می رسه شما دقیقا تمام بساط نزدیک شدن به این خانم رو فراهم کردید و بعد انتظار دارید عاشق هم نشوید. تنها راه بستر زدایی است. امیدوارم بتونید گوش، چشم، زبان و فکرتون رو تحت کنترل خودتون بگیرید با توکل به خدا.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

19. 4 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 05 مهر 92), del (شنبه 06 مهر 92), saraamini (سه شنبه 12 آذر 92), مصباح الهدی (جمعه 05 مهر 92)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)