به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 11 آذر 96 [ 10:48]
    سطح
    61
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,178

تشکرشده 1,175 در 313 پست

Array
    سلام

ببخشید این حق طلاق احیانن به اون همکارتون که هفته پیش عاشق شدین ربطی نداره؟؟؟؟؟
    [align=center]هیج کس نمی تواند بدون رضایت شما، در شما احساس حقارت به وجود آورد![/align]

[align=center]اگر شخصیت خود را با فعالیت های شغلی خویش می سنجید، پس وقتی کار نمی کنید فاقد شخیصت هستید![/align]

2. 7 کاربر از پست مفید ایوب تشکرکرده اند .

alireza198 (سه شنبه 14 اردیبهشت 95), Parsa1 (دوشنبه 14 مرداد 92), shabe niloofari (یکشنبه 13 مرداد 92), shapoor (چهارشنبه 16 مرداد 92), tamanaye man (یکشنبه 13 مرداد 92), گل آرا (یکشنبه 13 مرداد 92), ویدا@ (یکشنبه 13 مرداد 92)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array
    متاسفم که به جای اینکه دنبال راه حل برای حل مشکلاتت باشی ،دنبال گرفتن حق طلاق هستی . شما که به این زندگی امیدی ندارید چرا میخواهید ازدواج کنید که بعدش طلاق بگیرید ؟ میخواهید یک پسر بیچاره رو بدبخت کنید یا خودتون رو ؟

خیلی هم خودتون رو بالاتر از همسرتون ندونید ، من توی پست های شما چیز خاصی از شما نمیبینم ، یک مدرک فوق لیسانس که ماشاا... همه دیگه این روزها دارن ، این برتریه ؟ یا عاشق یک مرد غریبه شدن برتریه ؟ حداقل اوشون انقدر معرفت داشته که با اینکه حق طلاق رو داره تاحالا طلاقتون نداده .

4. 6 کاربر از پست مفید tamanaye man تشکرکرده اند .

mercury (شنبه 11 مرداد 93), Mosbatfekrkon (یکشنبه 13 مرداد 92), shabe niloofari (یکشنبه 13 مرداد 92), shapoor (چهارشنبه 16 مرداد 92), گل آرا (یکشنبه 13 مرداد 92), ویدا@ (یکشنبه 13 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 تیر 93 [ 16:36]
    سطح
    22
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    37

تشکرشده 188 در 61 پست

Array
    من یه چیزی می نویسم اگه خواستین پاکش کنید.
    با خوندن پست این خانم مخصوصاً آخری بهم ثابت شد که چرا می گن با دختر بالاتر از خودت ازدواج نکن چون واقعاً بعضی خانم ها جنبه شو ندارن !!!!

خانم محترم این چه غروریه که شما رو گرفته ! به چیت می نازی !!!
    فکر کردی حق طلاق رو بدن بهت چی می شه؟ اگه ازش جدا بشی با توجه به سن و سالتون بعد از طلاق فکر می کنین کرور کرور واستون خواستگار میاد؟؟
    جالبه که تازه می گین بیچاره مشکلی هم نداره !!!

البته خیلی دختر رو دیدم از شما خیلی بالاتر ولی خاکی و افتاده! پس نمیشه کلی گفت.
    شما می خواین ازدواج کنید و بهش عشق بورزین ! این چه طرز نگاهی هست آخه!
    به قول اون دوستمون بهتره قید این ازدواج رو با این طرز تفکر بزنین !

6. 4 کاربر از پست مفید Mosbatfekrkon تشکرکرده اند .

mercury (شنبه 11 مرداد 93), tamanaye man (یکشنبه 13 مرداد 92), گل آرا (یکشنبه 13 مرداد 92), مصباح الهدی (یکشنبه 13 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 29 اسفند 93 [ 18:29]
    سطح
    26
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 83
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    106

تشکرشده 219 در 87 پست

Array
    خب شما که حاضر نیستی از مهریه بگذری و یا کمش کنی پس از نظره من راه دیگه ای نمیمونه فقط یه راه حل دیگه هم هست اونم اینکه شما در مقابل حق طلاق مهریه رو نبخشی اما در وکالتی همسرتون بهتون میده واسه حق طلاق قید بشه که چنانچه شما خواستید به صورت یک جانبه طلاق بگیرید و از حق طلاق استفاده کنید تمام یا قسمتی از مهریه بخشیده خواهد شد .
    ببینید خانم این که شما بخواین برای گرفتن حق طلاق الکی محبت کنید و یا یک سیاست دروغی رو بکار بگیرید عملا یک کاره فریبکارانه محسوب میشه ! و من فکر نمیکنم سیاست این سایت ارائه ی راهکار های فریبکارانه باشه !

شما میخواین یک چیزی بگیرید پس باید در مقابل یک چیزی هم بدید این که دیگه یک معادله ی خیلی ساده است مخصوصا برای شما که تحصیلات عالیه دارین !

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 تیر 93 [ 16:36]
    سطح
    22
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    37

تشکرشده 188 در 61 پست

Array
    ضمنا يك نكته اي كه اين خانم مرتبا داره تكرار مي كنه و كسي هم جوابشو نداده منو ناراحت كرده ! اينكه مرتب به روستايي ها توهين مي كنه !
    خانم محترم من خودم شريف و يكي از بهترين دانشگاهي آمريكا درس خوندم. به روستايي بودنم هم افتخار مي كنم. كلي از بچه ها تو شريف بودن كه روستايي بودن و فرهنگشون از خيلي شهري بالاتر بود !
    عزيز من اينقد به تحصيلاتت نناز تحصيلات واسه آدم فهم و شعور نميشه چه بسا بي سواد هايي كه شعورشون از من دكتر بيشتر باشه!

9. 2 کاربر از پست مفید Mosbatfekrkon تشکرکرده اند .

mercury (شنبه 11 مرداد 93), مصباح الهدی (یکشنبه 13 مرداد 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 اردیبهشت 94 [ 09:58]
    سطح
    92
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 980
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points10000 Experience Points
    تشکرها
    14,388

تشکرشده 15,106 در 3,401 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام دوست عزیز

حرفات رو درک میکنم اما راه حل مشکل شما گرفتن حق طلاق نیست!!

و همچنین در شرایط کنونی تدارک عروسی هم منطقی نیست!!!

بهتره قبل از ورود به مرحله جدید زندگیتون مشکلات عدم تفاهم و.....را حل نموده بعد وارد زندگی شوید.

راه حل گرفتن حق طلاق مشکلی از شما حل نمیکنه شایدمضافش کنه.....

یادآوری میکنم که همسرتون انقدر کمالات داشته که توسط دختری فوق لیسانس و فهمیده و امروزی انتخاب بشه!!!

کاش به احترام انتخابمون کمی تلاش برای حل مشکلات کنیم......

موفق باشی دوست عزیز

O.o°•♥خـــٌـدایــا راز دل با تــو چـہ گویَـم ڪِہ تــو خــود راز دِلــــی ♥•°o.O

http://gifportal.ru/data/smiles/cveta-674.gif

11. 4 کاربر از پست مفید ویدا@ تشکرکرده اند .

asemani (یکشنبه 13 مرداد 92), sanjab (یکشنبه 13 مرداد 92), shapoor (چهارشنبه 16 مرداد 92), tamanaye man (یکشنبه 13 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 بهمن 92 [ 20:27]
    سطح
    10
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    23

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ارغوان62 نمایش پست ها

عاقبت گرگ زاده گرگ شود گرچه با آدمی بزرگ شود

ایشون همین خوی و خصلت روستایی، امی و سنتی را همچنان دارا هستند و بنده این دوسال وقت، انرژی، پول، احساس, اعصاب، آبرو............ کرور کرور گذاشتم که ایشون تغیر کنه

نشد

که
    نشد

من از دوستان راهکار خواستم چطور نیتونم ایشون رو رام کنم که حق طلاق رو بمن بده همونطور که ایشون روز اول منو رام کردن؟؟؟

- - - Updated - - -
    سلام ارغوان خانوم
    ببخشید رک حرف میزنم اما فکر میکنم راه رو دارید اشتباه میرید من همسر شما رو نمیشناسم پس درمورد ایشون نظری نمیدم ولی در مورد حرفای شما:ببنید شما خیلی از خودتون از هر لحاظ مطمعن هستید این رای اعتماد بنفس یک خانوم خیلی خوبه تا ارزش خودشه حفظ کنه اما زیادش باعث نابودیه زندگیش میشه
    اول از همه وقتی همسرتون ازتون خواستگاری کردن شما باید همه ی جوانب و در نظر میگرفتید همه ی ادما تو زندگی دنبال پیشرفتن این خیلی خوب هستش وقتی همسر شما میخواست خانومی در سطح بالا انتخاب کنه خوب کار بدی انجام ندادن من تمام جزئیات و نمیدونم ولی شاید خود شما و شرایط باعث تغییر رفتار ایشون شده و موجب دعواهاتون شده شاید سرکوفت زدن یا یه چیزی مثل این باعث تغییر همسرتون شده اما خوب وقتی ایشون هم خونه و هم ماشین و به اسم شما زدن یه چیزی رو نشون میده و اون علاقه و اعتماد هستش شما بهتره یکم مثبت نگر باشید.
    در مورد این جمله تون در مورد روستایی ها بخشید ارغوان جان کی گفته روستایی ها امل هستن؟من روستایی های زیادی دیدم که چه باسواد و چه بی سواد شرف و غیرتشون بیشتر از یک شهریه با اصالت هستش یادتون باشه روستایی بودن یه عیب نیست.
    اما خوب تفاوت فرهنگ حتی تو خانوداه های یک فامیلم وجود داره و اگه خیلی فرق دارید باید از اول اینارو میسنجیدید.
    شما خیلی بد بینانه دارید نگاه میکنید چرا از الان دنبال جدایی و این چیزا هستید بهتره فکر این مسائل نباشید
    باور کنید زندگیتونو خراب میکنه و همسرتونم گناه داره چرا با زندگیش میخواد بازی کنید هم با زندگیه خودتون هم با زندگیه ایشون.البته با این اوصافی که گفتید ایشون آدم خوبی به نظر میرسن اما یادتون باشه هیچ انسانی حق نداره کس دیگری رو بخصوص همسرشو رو تحقیر کنه چون همین امر اعث سردی طرف مقال میشه
    همه فکراتونو بکنید اما اگه بازم موفق نشدید مشکلات و حل کنید بهتره فعلا تدارک عروسی نبینید و با همسرتون صحبت کنید چون با این فکر ازدواج کردن کار مناسبی نیست.
    ایشالله موفق میشین
    ویرایش توسط یانار : یکشنبه 13 مرداد 92 در ساعت 18:11

13. 4 کاربر از پست مفید یانار تشکرکرده اند .

del (دوشنبه 21 مرداد 92), Mosbatfekrkon (یکشنبه 13 مرداد 92), ویدا@ (یکشنبه 13 مرداد 92), مصباح الهدی (یکشنبه 13 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 آبان 92 [ 23:37]
    سطح
    11
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    64

تشکرشده 101 در 50 پست

Array
    سلام ارغوان خانم
    دوست من قابل درک هست که زندگیت دچار مشکلاته و خسته ات کرده اما نظر شخصی من اینه شما یک مقداری داری توانایی های خودت را صرفاً بزرگنمایی می کنی. اول اینکه این چیزایی که به عنوان دلیل سر بودنت از همسرت گفتی دیگه ما هم زنیم دیگه همچین چیزای حاد و دهن پر کنی نیستن عزیز من. بعدشم شما وقتی می تونی به عنوان یک زن خاص به خودت افتخار کنی که نخوای این بنده خدا را تا آخر عمر بچزونی و از زندگیش بری بیرون و گر نه این که دیگه تحصیلات و کمالات نمی خواد عزیز من شمسی خانم خدا بیامرزم مثلاً همینطوری طلاق گرفت. اگر آدم توانایی هستی که به احتمال زیاد هم هستی شغلت هست درآمدتو داری خانواده ات هست و خونه و ماشین هم که مال شماست که! نهایتش توافقی طلاق بگیر و برو خودت روی پای خودت وایسا زندگی کن. نمیشه آدم هم خدا رو بخواد هم خرما رو که! اگر نمی خوای باهاش زندگی کنی چطور دلت میاد به عروسی و طلاق همزمان فکر کنی؟

15. 3 کاربر از پست مفید مهرانا9 تشکرکرده اند .

sanjab (یکشنبه 13 مرداد 92), ویدا@ (یکشنبه 13 مرداد 92), شیدا. (پنجشنبه 17 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 آبان 93 [ 00:21]
    سطح
    26
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    63

تشکرشده 34 در 11 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ارغوان62 نمایش پست ها
    سبحان عزیز ممنون از راهنماییتون ولی من به هیچ وجه نمیتونم مهریه مو ببخشم و نمیخوام
    بله تنها سلاح زنه تو دوره زمونه ای که مردها راه به راه یا خیانت میکنن یا رفیق بازی یا ........ فقط مهریه اس مهریه رو ببخشی دیگه چی میمونه
    راه دیگه ای واسه گرفتن حق طلاق نیست ؟؟
    دوستان دیگه نظری ندارن؟ با محبت؟ سیاست؟ ........... چه میدونم اصلا الان وقت گفتنشه یا بذارم واسه بعد عروسی؟
    میدونید که الان آمار خیانت در ازدواج در کشورهای غربی بین زن و مرد تفاوت زیادی نداره و تقریبا به همون تعداد که مردان خیانت می کنن، زنان هم خیانت میکنن. حالا شما هم که ظاهرا استقلال مالی می تونید داشته باشید مثل زنان در غرب ؛ پس از کجامعلوم شما خیانت نکنید و بعد هم نرید از مهریه و حق طلاق باهم استفاده(سوء استفاده) کنید !!!

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 مرداد 94 [ 18:26]
    سطح
    30
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    395

تشکرشده 383 در 145 پست

Array
    ارغوان جان می تونی چند تا مثال بزنی از رفتارهای ایشون که به نظرت غیرمتمدنانه میاد که انقدر آشفته ت کرده که به قول خودت روزی یک فصل گریه می کنی و با این عصبانیت درباره همسرت می نویسی؟
    آیا محبت از نظر شما فقط پیامهای عاشقانه و گل خریدن و ... است و اینکه مردی هر چه که داره رو به نام خانمش بزنه - هر چند ایشون تو خرید و پس انداز کمکش کرده باشه - به نظر شما نوعی ابراز عشق و محبت محسوب نمی شه؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)