مشكلتان در همدردي توسط چه كسي حل شد؟

با سلام خدمت تمامي اعضاي جامعه همدردي
واضحه كه اكثريت (تاكيد ميكنم اكثريت نه همه) افرادي كه در اين جامعه به عضويت در اومدند؛ در پي حل مشكلي در زندگي خود دست به دامن همدردي شده اند. (از جمله خود من)
دوست داشتم عزيزاني كه از زمان طرح مشكلشون مدت زمان قابل قبولي ميگذره، اينجا بيان و بگن كه مشكلشون حل شد يا نه. و اگر حل شده توسط چه كسي؟
عزيزاني كه در نظرسنجي فوق نظر خود را اعمال ميكنند، در ادامه تاپيك لينك مشكل خود را به همراه چند خطي توضيح، ذكر كنند.

چند نكته:
1- منظور از عدم حل مشكل، اين نيست كه مثلاً "من يه دختري رو ميخواستم و بهش نرسيدم." ممكنه شخص خودش هم پذيرفته باشه كه بر فرض مثال فلان دختر مناسب او نبوده. و نتيجتاً از ادامه رابطه منصرف شده. من اينگونه مشكلات را حل شده مينامم، ممنون ميشم شما هم با تعريف بنده از حل مسئله در نظرسنجي شركت كنيد.
2- خواهشا اعضا به هيچ عنوان در نظر و مطالب مرتبط به لينك مشكل فرد، دخالت و اعمال نظر نكنند و در فضايي دموكراتانه نظر خود را راجع به حل مسئله خودشون (فقط مشكل خودشون) اعمال كنند. مثل همكاري كه قبلاً با هم در "بت پرستي" داشتيم.
3- دوباره ميگم مشكلاتي رو كه در نظرسنجي شركت ميديد، حتماً مشكلاتي باشند كه زمان قابل قبولي از طرحشون در سايت گذشته باشه. (مثلاً 3 ماه)
4- همانطور كه همگي مطلع هستند در نظرسنجي بيش از يكبار نميتوان شركت كرد، عزيزان لطف كنن در ارائه توضيحات براي مشكلشون (پستهاي بعدي) از همين قانون پيروي كنند و فقط و فقط يك پاسخ ارسال نمايند.
5- منظور از ارائه توضيحات تجديد طرح مشكلاتتون در اين مكان نيست. بلكه منظور ارائه توضيح درباره حل يا عدم حل مشكل است. مثلاً "من يه مشكلي در ارتباطات دختر و پسر مطرح كردم (طبق لينك زير) كه دوستان كمك كردن و از اشتباه بيرونم آوردند(حل شد)" و يا "من مشكلي در قسمت خانواده عنوان كردم، (با ذكر لينك مطلب) ولي با گذر 10 ماه هنوز كه هنوزه ضمن رعايت راهنماييهاي اعضا و مدير حل نشده، بهتر كه نشده بدتر هم شد (حل نشد)"

مشكلتان در همدردي توسط چه كسي حل شد؟