سلام . من دختر28 ساله هستم.6ماه قبل برای کار مراجعه کردم .رییس اقای 35 ساله موافقت کردن و تو بهترین جا بهم کار دادن .از روز 3 شروع به کار شروع به sms زدن کرد.من مدرک دکترا و از خانواده های سرشناس شهرم . شدیدا مخالفت کردم وخواستم ارتبات در حد روابط کاری باشه . ناراحت شد ولی مرتب از زیبایی من تعریف می کرد.میگفت تا هالا هیچکس به اون نه نگفته .من استفا دادم .مرتب sms عذرخواهی میفرستاد .با کسی مشورت کردم گفت ادم خوبیه و بهش فرصت بدم .3هفته بعد دوباره برگشتم .رفتارش کاملا محترمانه ولی خیلی هوامو داشت واکثر ماموریتهای مهم منو میفرستاد که واضحا بقیه براشون عجیب بود .کاراش باعث شد کمی بهش اعتماد وعلاقه پیدا کنم ولی بقیه شدیدا حسادت میکردن.بویژه یه خانم که اواخر مرتب به اتاقش میرفت و با چشم گریون بیرون میومد که بعدا متوجه شدم مدتها اون اقارو دوست داشته ولی پیشرفت نداشته .تا اینکه 2 هفته قبل رییس زنگ زد شدیدا عصبی و پرخاشگر که من اصلا قصد ازدواج ندارم و دوست دخترم ازت متنفره ! نا گفته نماند که جناب رییس تو این 2-3 هفته از یکی از تجارتاش شدیدا ضرر کرده و حتی 3 ماهه حقوق کارمنداشو نداده و توی این 2-3هفته حوصله نداره.به نظر شما این ادم قابل اعتماده ؟کارمو ترک کنم یا هنوز فرصت بدم ؟با توجه به اینکه کمی بهش علاقمند شدم .