به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71

Threaded View

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 03 آبان 98 [ 02:40]
    سطح
    72
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 66.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    645

تشکرشده 634 در 321 پست

Array
    شیدا جان ببخشید ولی بعد خوندن پستتون یهو خندم گرفت احساس کردم داشتید موهاتون میکندید
    اینکه گفتم سراسری میخونم بخاطر متن (
    من نمی دونم این مدرک تحصیلی چه ارزشی داره که به خاطرش آرامش زندگیت و غرور همسرت را داری از دست می دی. خانم عزیز از پدرت پول بگیری بری دانشگاه آزاد درس بخونی چی به زندگی شما اضافه می کنه؟ میگی برای آینده خودم هست و افتخار بچه ام که بگه مامانم فوق لیسانس داره و ... اولا که الان از هفتاد میلیون ایرانی، هشتاد میلیونش مدرک بالای فوق لیسانس داره. چیزی که زیاده دانشگاه و مدرک بی ارزش! ) شما بود میخواستم بگم واسه قبول شدنم زحمت کشیدم درس خوندم پس ادامه دادنش برام مهمه
    و دقیقا" متوجه نمیشم الان درس خوندن من اینقدر مساله هست؟؟؟من درست و غلطش نمیدونم فقط اینو میدونم اگه درسم از زندگیم حذف شه دیگه هیچ شادی ندارم هدف و انگیزه ندارم من گارد نمیگیرم و کاملا" به حرفهاتون دقت میکنم و فکر میکنم و سعی تو حل نقاط ضعفم دارم ولی شماهم لطفا" شرایط منو بفهمید من همیشه تنهام تنها باید خرید برم تنها مهمانی برم گردش حذف مسافرت حذف من حتی اجازه ندارم دکور خونم رو جابجا کنم!!!!
    الان که خونه و کنارش هستید چرا نمی تونید ساعت خوابش را تنظیم کنید؟
    چرا همه چیز را توجیه می کنید؟
    چرا اینقدر نسبت به زندگی و بچه و همسرتون بی مسئولیت هستید؟
    ساعت خوابش رو به 8 9 شب نرسوندم چون خودم 10 شب نمیخوابم و وقتی یه بچه 9 شب بخوابه 6 صبح بیداره و به نظرتون من که زودتر از 3 شب نمیخوابم چجوری 3 ساعت کلا" بخوابم؟؟؟ نگید بهم خوب زود بخواب خدا شاهده من نمیدونم چرا شب ها خوابم نمیبره پیش روانشناسم چندسال پیش رفتم گفت بعضی ها سیستمشون شب بیدار حالا نمیدونم این حرف چقدر درسته و فقط زمانی که سرکار میریم زودترین تایمی که خوابم میبرد 11 اینا بود حتی واسه درس خوندنم تو شب ارامش دارم نمیدونم علتش چیه بعدم من غیر ساعت خواب بچم میشه بگید نسبت به چه چیزی بی مسولیت بودم (بپه غیر خواب خیلی مسایل دیگم داره از غذا و تعویض و بازی تا چکاپ دکتر و ....)(خونم که والا من عین یه مستخدم فقط دارم سرویس میدم از نظافت و پخت و پز گرفته تا ....) ممنون میشم به همین صراحت بگید من چیکار کنم

2. 2 کاربر از پست مفید sahra100 تشکرکرده اند .

shahrzad61 (سه شنبه 15 مهر 93), شیدا. (دوشنبه 14 مهر 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)