به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 21 تیر 91 [ 14:25]
    سطح
    14
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 79
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

حرفهای اخرم در این سایت که همدردی نیست و اتهام زننده هست

تاپیکم رو بستین بدون اینکه بهم اجازه صحبت کردن بدین

مگه من گفتم که در مورد صیغه بحث بشه من به درستی کاری که کردم کاملا ایمان دارم چون از روی تحقیق و اگاهی کافی نسبت به دینم عمل کردم من سوالم اصلا یه چیز دیگه بود شما بودین که اومدین بحث رو منحرف کردین اومدین تو اون تاپیک حتی بهم تهمت زدین که سنی هستم و دارم تبلیغ سنی بودن رو میکنیم.میدونین که گناه تهمت زدن بدتره؟؟؟بعد گفتین برو از مرجع مذهبی بپرس در حالی که خودم میدونم که کار گناه نکنم و در همه مراحل زندگی ام به خصوص بعد از ازدواج دومم همیشه به مراجع مذهبی در مواردی که نمیدونم مراجعه کردم و نیاز به شما نداشتم که بهم یاداوری کنین این شمایید که بهتره یه کم اطلاعاتتون رو بالا ببرین و الکی به کسی تهمت نزنین

واقعا ناراحتم که ما اینقدر از شیعه بودن فاصله گرفتیم و امامان رو فقط میخوایم برای اینکه بریم در خونشون و از ناراحتی هامون بگیم که اونها بیان واسطه شن ولی حتی اندکی نمیریم صحبتهاشون رو بخونیم و وفتی هم کسی میاد حرففی میزنه بدترین تهمتها رو بهش میزنیم اونم از روی نااگاهی خودمون.که در حقیقت داریم به اون معصومین تهمت میزنیم
    خیلی ناراحتم بیشتر به خاطر این نااگاهی مون
    واقعا که چقدر نااگاهیم و شما هستین که در توهم هستین نه بنده که هرگز کاری خلاف شرع نه کرده و نه میکنم

برای اگاهی شما یه سری اطلاعات میذارم که دیگه الکی تهمت ناروا به کسی نزنین

http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa1254

مام صادق علیه السلام فرمودند: هر کسی که ازدواج موقت کند و بعد غسل کند، از هر قطره‌ای که از آب غسل می‌چکد، خداوند هفتاد ملک را خلق می‌نماید که تا روز قیامت برای او طلب آمرزش و بخشش نمایند و تا روز
    قیامت بر کسی که از این عمل دوری کند لعنت می‌فرستند. وسائل الشیعه ج 14 ص 444-447

امام صادق علیه السلام فرمود: هنگامی که پیامبر صلی الله علیه و آله به معراج رفت، فرمود: جبرئیل نزد من آمده و گفت: ای محمد(ص) خداوند تبارک و تعالی می فرماید: من گناهان زنانی که از امت تو متعه شوند را بخشیدم. رسائل ج 14/ لئالی ج 3 / من لا یحضر ج 3.

http://blog.amiralitafreshi.com/?p=17

و زیاد هستن از این روایات که میبینین کسی هم نگفته گناه هست یا اینکه برای شرایط خاص هست

میدونم اینم بسته میشه اما وظیفه خودم دونستم که کمی اگاهی بعضی ها بالا بره الکی تهمت نزنن

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 مرداد 92 [ 13:58]
    سطح
    28
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    VeteranSocialTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    7,577

تشکرشده 8,600 در 1,498 پست

Array

RE: حرفهای اخرم در این سایت که همدردی نیست و اتهام زننده هست

برادر خوبم آقای ایمانی گرامی

به شخصه از مشکل پیش آمده متاسفم. شما هم مثل هر کاربر دیگری حق دارید که مشکلتون رو که وقیح تر از خیلی دیگر از مشکلات مراجعان این سایت نیست، راجع بهش صحبت کنید و راهنمایی بخواهید.
    اما لازمه اینکه شما به نتیجه مطلوبی در رابطه با طرح و گرفتن مشاوره برای سوال یا مشکلتون برسید این است که فقط در همون مورد صحبت کنید و نخواهید به جنبه های دیگر مثل بحث های دینی و اجتماعی این موضوع که با اهداف سایت مغایرت دارد بپردازید. شما اگر بحث تاپیکتان را طوری مدیریت کنید که بحث فقط حول خانواده خودتون و آسیب های احتمالی عملکردتون برای خانواده متمرکز باشه قطعا کسی تاپیک شما را نخواهد بست.
    توصیه اکید میکنم: حتما مدیریت تاپیکتون رو بعهده بگیرید و اگر کسی خواست شما را متهم کنه و بحث را چالشی کنه بلافاصله دکمه گزارش را که در کنار پست اون شخص هست بزنید و مورد را به مدیران گزارش کنید و مطمئن باشید مدیران در اسرع وقت در صورتیکه لازم بدانند پست ایشون را حذف یا به فرد مورد نظر تذکر و اخطار میدهند و یا شخص را در صورت تکرار رفتار مذمومش بن کنند.

شما به هیچ وجه خودتون وارد جر و بجث با اون شخص نشید تا مدیران به راحتی بتونند به وظیفه شون عمل کنند.

پس لطفا به جای اینکه دلخور بشید و تالار رو به نفع اعضایی که خلاف قانون تالار عمل کردند، ترک کنید، بمونید و با آرامش تاپیکی در زمینه مشکلتون باز کنید تا انشا الله با هدایت دوستان و کارشناسان به نتیجه برسید.

3. 15 کاربر از پست مفید بی دل تشکرکرده اند .

بی دل (پنجشنبه 08 تیر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 24 اسفند 91 [ 18:19]
    سطح
    24
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    742

تشکرشده 756 در 179 پست

Array

آقای ایمانی بحث مذهبی اش مفصله و اگر جاش بود پاسخ می دادم اما من بهتون نگفتم به مرجعتون مراجعه کنید گفتم به یک مشاور مذهبی مراجعه کنید. یعنی طلبه هایی که درس روانشناسی هم خوانده اند و هم متخصص هستند و هم زبان شما را می فهمند و مثلا بهتان نمی خندند.

در بقیه ی موارد به توصیه ی بی دل عمل کند.
    مؤمن شوخ و شنگ است و منافق اخمو و عصبانى (پیامبر اکرم ص )

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 بهمن 92 [ 23:55]
    سطح
    70
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    12,283

تشکرشده 12,256 در 2,217 پست

Array

با سلام،

ایمانی گرامی،
    همانطور که بی دل گفت نیاز هست خودتون مدیریت تاپیکتون رو به عهده بگیرید. در پست های خود به مسائل مذهبی نپردازید، سعی در اثبات عقاید خود نداشته باشید و اگر کاربری با شما به بحث پرداخت، به جای بحث کردن با او، پستش رو به مدیران گزارش دهید. شما فقط می توانید در مورد مسائلی که مربوط به روانشناسی و مشاوره خانواده و ازدواج می شوند از این تالار کمک بگیرید.

از اینکه تاپیک قبلیتون به بحث و انحراف کشیده شد متاسفم.
    اگر از تالار همدردی کمک می خواهید، لطفاً یک تاپیک جدید باز کنید و در رابطه با مشکل اصلی تون از اعضا کمک بخواهید.

باز از دوستان تقاضا داریم که با بحث راجع به مسائل اعتقادی تاپیک ها رو به انحراف نکشانند.
    یک پست از این تاپیک حذف شد.

موفق باشید.

6. 4 کاربر از پست مفید hamed65 تشکرکرده اند .

hamed65 (پنجشنبه 08 تیر 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 25 مهر 92 [ 09:18]
    سطح
    69
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,891

تشکرشده 4,928 در 1,071 پست

Array

قوانین همدردی
    1 - حفظ مقررات جمهوری اسلامی ایران .
    سایت و تالار گفتمان همدردی تابع کشور ایران بوده و کاملا همسو با نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می گردد. و پیرو فرامین مقام معظم رهبری می باشد.
    لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با قوانین حاکم بر رسانه های مکتوب جمهوری اسلامی جداْ خودداري فرماييد. همچنین مطلب ، عکس ، فیلم یا هر گونه موردی که موجب خدشه به مسائل دینی ، مذهبی ، سیاسی و امنیتی کشور بشود، مطلقا ممنوع است.ضمناْ از نوشتن هرگونه مطلب یا درج عکس یا فیلم مربوط به مسائل تفرقه انگیز سياسی خودداری كنيد كه در اين صورت ، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.
    بدیهی هست مطالب همسو با نظام جمهوری اسلامی بلامانع بوده و تشخیص آن به عهده مدیر همدردی خواهد بود.

=======================================

آقای ایمانی محترم

اگه شما مشکلتون رو از دیدگاه شخصی خودتون و مشکلی که برای خودتون به وجود آورده مطرح می کردید، قضیه فرق می کرد.
    شما پای دین و مذهب رو وسط کشیدید. و کارتون رو جنبه دینی بهش دادید و انتظار دارید همه بگن قسمت اول حرفهاتون درست، بعد بیان بدون موضع گیری فقط بپردازن به مشکل شخصی شما!!!!

چون به حدیث اشاره کرده بودید، خدمتتان عرض کنم که؛
    خود امام معصوم می فرماید:
    هر حدیثی که از زبان ما (اهل بیت-ع-) به شما برسد و مخالف قرآن و عقل باشد خواه دارای صحیح ترین سند باشد و خواه بی سند باشد، آن حدیث از ما نیست و آن را به دیوار بکوبید. در این اصطلاح کوبیدن به دیوار شدید ترین ردّ کردن است که توأم با تنفّر نیز هست.

8. 3 کاربر از پست مفید هستی تشکرکرده اند .

هستی (یکشنبه 11 تیر 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array

آقا. من می تونم بهتون بگم چرا تاپیکتون به بحث آزاد کشیده شد. علتش خود شما بودین. شما فقط مشکلتون مطرح نکردین. شما سعی کردین خودتون و کارتونو توجیه کنین و به نوعی بله. تبلیغ این کار خودتونو کردین. وگرنه توی این تالار خیلی حرفای خاص زده شده اما چون مراجع تمرکزش برای حل مشکلش بوده و نخواسته توجیه کنه کارشو یا درست جلوه بده هرکسی که می تونسته سعی کرده تا جای ممکن بهش کمک کنه. پس از خودتون شکایت کنین.

در مورد مشکلی که داشتین براتون توی اون پست توی اون تاپیک که باز کرده بودین گذاشتم. همسر صیغه ایتون خودش می دونسته داره میاد توی زندگی یه زن دیگه. خودش از کاری که می کرده اگاه بوده و عواقبشو هم حتما پذیرفته که یکی اش همین بچه دار نشدنه. پس باید مسوولیت این تصمیمی رو که گرفته بوده بپذیره.

دوستان هم براتون توضیح دادن که بچه ی مخفی سخته و برای همسر صیغه ایتون بیاین عواقب این نوع بچه دار شدنو توضیح بدین. به هر حال بچه مراقبت و توجه و محبت می خواد. نمی تونین اینا رو بهش بدین.

همونطوری که دوستان هم نوشتن کار بیشتری توی مشاوره مجازی از کسی برنمیاد. می تونید اگه از مشاوره حضوری قبلیتون رضایت نداشتین به یه مشاور دیگه مراجعه کنید.

10. 3 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

meinoush (پنجشنبه 08 تیر 91)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 11:59]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,616

تشکرشده 37,118 در 7,019 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

با سلام و احترام
    جناب آقای ایمانی بنده تاپیک شما را بررسی کردم، حق با شما بود.
    بعضی اعضاء که دقت کافی در کارهای مشاوره ای نداشتند تاپیک شما را سهوا وعمدا به انحراف کشاندند و شما هم چون آشنا نبودید گرفتار این بازی شدید و خودتون هم به جو دامن زدید.
    من هم اکنون با اصلاحاتی تاپیک شما را باز کردم.
    همانطور که بی دل اشاره کردند اگر کسی جواب احساسی و چالشی داد به ما گزارش کنید تا حذفش کنیم. و خودتون هم به هیچ وجه بحث دینی و جامعه شناسی و غیره راه نیندازید وجواب هم ندهید. صرفا مشکل خود را پیگیری کنید.
    با تشکر

12. 11 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

مدیرهمدردی (جمعه 09 تیر 91)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)