به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 مهر 92 [ 14:15]
    سطح
    1
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 46
    Overall activity: 0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    سلام من حدود ۳ سال هست که ازدواج کردم شوهرم رفتارش خیییلی با من بده همش منو تحقییر می کنه همشش بهم توهین می کنه جلو خانوادم منو خرد می کنه و سرم داد می زنه و کوچیکم می کنه و همیشه موقعی که عصبانی می شه و یا بحثمون می شه منو کتک می زنه چندین بار منو تو خیابان کتک زده خییییلی خسته ام ازش هر چی مهربونی می کنم هرررررچی محبت می کنم نمی خوااااااد عوض بشه تو رو خدا کمکم کنید به خدا ازش خسته شدم دیگه خسته شدم بس که تحقییر شدم احساس پوچی می کنم داغونم

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    فایزه خانم سلام.
    برو به این لینک و سمت راست بالا نوشته "ارسال موضوع جدید"
    اونجا برای خودتون تاپیک جداگانه پست کنید.

3. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

taraneh89 (شنبه 24 فروردین 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 27 فروردین 92 [ 14:40]
    سطح
    1
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    سلام حضور تمام دوستان عزیز من امروز عضو شدم چون به جز خدا اینجا تنها جایی است که میتونم حرف دلم را بزنم: عزیزان نمیگوی یک طرفه قضاوت کنید ولی آیا کسی هست که با وجود سواد و تحصیلات عالیه و سواد بالا و صبر و حوصله باز از شوهر تحصیل کرده اش کتک بخورد:
    من تنها یک مورد از مواردی که اسیب روحی و جسمی را شرح میدهم امیدوارم بتوانید کمکم کنید چگونه با این مساله کنار بیایم:
    شب هنگام وقتی به ارامی و سادگی با همسرم صحبت میکردم ناگهان در ازای این جمله من که : عزیزم اینقدر به من بد نکن خدا و روز قیامتی هست عینک در دستش را پرتاب کرد که به بالای پیشانیم خورد در یک لحظه درد در وجودم پیچید و شوکه شدم و خواستم چیزی بگویم و یا بزنم توی صورتش اما خوداری کردم و گریه ام افتاد و گفتم چرا الهی خیر نبینی چرا؟ که ضربه دوم را هم با کوباندن جعبه بزرگی بر سرم تلافی کرد و بعد از آن به زمین افتادم و گریه میکردم از درد و خشم و حقارت
    حتما گروهی می گویید کتک نبوده؟ 1. تعریف کتک چیست
    2. در جواب حرف زدن چه باید کرد؟
    3. چرا باید سکوت کنم و یک انسان نامتعادل دست به خشنت علیه من بزند در حالیکه قانونی و شرعی حق چنین کارهایی را ندارد و من قانونی و شرعی جق دفاع دارم؟
    4. ایا صاحب مال مقصر است یا دزد مال
    5. ایا گذشت های مکرر من و خداگونه رفتاری من غلط بوده؟
    6. ایا صرف حرف های تحریک امیز من به قول گروهی شوهر من حق دارد اشیا را به سمت من پرتاب کند؟
    7. اگر کتک بخورم درد بکشم ولی جایی از بدنم سرخ یا سیاه نشود و یا در عرض 24 ساعت خوب شوند من قادر به دفاع از حق خود که نباید کتک بخورم خواهم بود؟
    8. چگونه میتوانم عصبی بودن دروغگو بودن شوهر مردم فریبیش را به دیگران اثبات کنم؟
    9. چرا حتی به خودم و خودش دروغ میگوید من میخواهم با او زندگی ارامی داشته باشم پس مریض نیستم به دروغ بگویم همسرم به من اسیب میرساند در واقع اسیب هایی که دارم میبینم مرا مجبور کرده از او بیزار شوم
    10 کسی هست کمکم کند؟
    آیا این عصر عصر خشونت و دروغ نیست؟
    با سپاس از کسانی که به درد من هم گوش سپردند

- - - Updated - - -

عزیزم واقعا درکت میکنم بهتر است جدا شی تا اینکه اینقدر خودت را اسیب بزنی من که اول زندگیم هست اگر شوهرم تغیر نداد خودش را و با اخلاق و صبور نشد ازش جدا خواهم شد تبعات زندگی با مرد خشن بدتر از طلاف است من با این همسر امیدی به بچه هم ندارم. گرچه باز با اساتید صحبت کنی بهتره تا به حرفهای من همدردت. شاید من اشتباه کنم

- - - Updated - - -

عزیزم فائزه جان واقعا درکت میکنم بهتر است جدا شی تا اینکه اینقدر خودت را اسیب بزنی من که اول زندگیم هست اگر شوهرم تغیر نداد خودش را و با اخلاق و صبور نشد ازش جدا خواهم شد تبعات زندگی با مرد خشن بدتر از طلاف است من با این همسر امیدی به بچه هم ندارم. گرچه باز با اساتید صحبت کنی بهتره تا به حرفهای من همدردت. شاید من اشتباه کنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)