به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 159 123456789101121314151101 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍3176 موضوع

انجمن: درگیری و اختلاف زن و شوهر

» موضوعات عادی
  1. Tavajoh با شوهر دهن لقم چکار کنم😭

    آغاز شده توسط  *مونا*, Monday 31 October 22 22:30
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 283
    Saturday 05 November 22, 18:26 برو به آخرین پست
  2. بهانه جویی های همسرم کلافه م کرده

    آغاز شده توسط  Somebody20, Sunday 14 August 22 15:23
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 453
    Tuesday 16 August 22, 08:36 برو به آخرین پست
  3. همسروخانواده ام

    آغاز شده توسط  عطریاس, Wednesday 22 June 22 10:14
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,139
    Thursday 23 June 22, 09:01 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,189
    Thursday 19 May 22, 22:47 برو به آخرین پست
  4. شکسته شدن حرمتها

    آغاز شده توسط  Shahab9, Friday 21 January 22 09:46
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,519
    Friday 21 January 22, 11:13 برو به آخرین پست
  5. هرزه بینی همسر

    آغاز شده توسط  رفتگر, Saturday 11 December 21 13:39
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,672
    Saturday 11 December 21, 17:22 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,708
    Friday 10 December 21, 12:13 برو به آخرین پست
  6. Question همسرم زیاد تنبلی می کنه و زیاد میخوابه

    آغاز شده توسط  saberjj, Friday 19 November 21 21:35
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,226
    Saturday 20 November 21, 18:57 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,136
    Saturday 13 November 21, 17:38 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,529
    Monday 08 November 21, 16:57 برو به آخرین پست
  7. واکنش من در مقابل کنجکاوی ها و افکار مسموم دیگران در مورد طلاق

    آغاز شده توسط  آی تک, Tuesday 19 October 21 01:33
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 1,767
    Monday 01 November 21, 01:23 برو به آخرین پست
  8. در مقابل تهدیدهای سنگین و خطرناک چه برخوردی داشته باشم؟

    آغاز شده توسط  اثر راشومون, Sunday 19 September 21 23:17
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 1,722
    Tuesday 28 September 21, 09:58 برو به آخرین پست
  9. آیا باز هم به روزهای قبل برمیگردیم؟؟؟؟

    آغاز شده توسط  setare21, Tuesday 03 August 21 10:36
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 14
    • نمایش ها: 1,886
    Sunday 12 September 21, 13:32 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 1,317
    Wednesday 08 September 21, 09:30 برو به آخرین پست
  10. وسواس فکری و افسردگی شدید شوهرم داغونم کرده

    آغاز شده توسط  خیال تو, Wednesday 04 August 21 11:06
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 884
    Saturday 07 August 21, 21:09 برو به آخرین پست
  11. انتقال داده شده: راهنمایی کنید بابت تحمل سالها عقده و گذشت از یک شب ترسناک

    آغاز شده توسط  رفتگر, Thursday 29 July 21 15:19
    •  
    •  
  12. اختلافاتم با همسرم داره زیاد میشه

    آغاز شده توسط  reihane_b, Saturday 03 April 21 01:30
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 19
    • نمایش ها: 2,198
    Friday 09 July 21, 07:48 برو به آخرین پست
  13. مشکل عجیب من : همسرم بچه ی نوزادشو نمیخواد

    آغاز شده توسط  Farzin_S, Saturday 12 June 21 02:58
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 19
    • نمایش ها: 1,824
    Saturday 19 June 21, 00:11 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 496
    Tuesday 08 June 21, 12:20 برو به آخرین پست
 

صفحه 1 از 159 123456789101121314151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
    Array
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 6 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright © 2022 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
تاریخ این انجمن توسط مصطفی نکویی شمسی شده است.
Forum Modifications By Marco Mamdouh
اکنون ساعت 02:11 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4 می باشد.