به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 06 تیر 98 [ 09:13]
    سطح
    21
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    38

تشکرشده 19 در 11 پست

Array

دروغهای مادر خاستگار

سلام وقت همگی بخیر

دوستان من تعریف سایت همدردی رو زیاد شنیدم و خواستم مشکلم را برای شما بزرگواران بنویسم
    شاید تجربه هاتون رو در اختیارم گذاشتید.
    از پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم.

بنده دختری هستم 26 ساله مدرک لیسانس و خانواده ای از لحاظ مالی و عقایدی معمولی
    یک سالی هست که پسری به من ابراز علاقه میکنند البته با رعایت تمامی شئونات شرعی
    و حفظ احترام
    بعد از یکسال شناخت من ایشون رو به خانوادم معرفی کردم

ایشون مدرک دیپلم دارن اما وجه اجتماعی موجه و از نظر خانوادگی کاملا مثل هم هستیم و موارد دیگه

الان در مرحله اشنایی هستیم مادر ایشون با مادر من تماس گرفتند و باخود من هم همینطور
    من دروغهایی رو از سمت ایشون متوجه شدم که درسته کوچکن اما جوری هستند که احساس میکنم
    ایشون رودرو موافق ازدواج هستند و پشت من انگار زیاد رضایت ندارند...

یک اینکه پسر ایشون به من گفتن مادرم قراره با شما تماس بگیره و شرایط من رو دقیق بهت بگه که اگر موافق بودی بیایم برای خاستگاری...
    خیلی بیشتر ازون که باید برای من صحبت کردو گفت که وضعیت مالی نرمالی دارند و نباید من توقعی از پسرش داشته باشم من خودم اینرو میدونستم و اهل تجملات نیستم ولی چند نوبت ایشون بامن تماس گرفتند و به من این احساس القا شد که می خوان من صرف نظر کنم از تصمیم
    جوری که خود اقاپسر هم ناراحت شدن و به مادرشون گفتند خب یکبار کافیه چرا هی تماس میگیری

در صورتی که در مدت یکسال مادر ایشون اصرار داشتند که زودتر بیان برای خاستگاری...

مورد دوم اینکه ایشون با مادر من تماس گرفتند و گفتند اجازه بدین من تنها بیام برای صحبت مادرم هم گفتن باید با پدرش صحبت کنم و ایشونم گفتن که دوباره تماس میگیرن تا خبر بگیرن حتی این گفته هارو به پسرشون انتقال دادن.

اما الان که موعد تماسشون رسیده به پسرشون گفتن که قراره خودشون تماس بگیرن!!!!!!!!!!!!!!!!
    قرار نبود من زنگ بزنم!

ایشون دائما به پسرشون میگن مهر من بدلشون نشسته منو دوست دارن و موافق ازدواج ما هستند
    اما من با صحبتاشون متوجه ضدو نقیص هایی شدم که درسته کوچیکه اما ممکنه باعث دلخوری بشه
    و ازدواج رو بهم بزنه....

چندبار دیگه ام این ضدونقیصهارو بیان کردن.

لطفا به من بگید در مواجه با این ضدو نقیص ها چکار کنم ؟؟ و اینکه خاستگار من پدر ندارن و تنها کسی که دارن مادرشونه

2. کاربر روبرو از پست مفید صلحیه تشکرکرده است .

afsa (چهارشنبه 04 بهمن 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    38

تشکرشده 19 در 11 پست

Array
    امیدوارم کمکم کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 مرداد 02 [ 01:45]
    سطح
    45
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 39
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    73

تشکرشده 41 در 23 پست

Array
    عزیزم میتونم درکت کنم
    سعی کن ناراحتیتو پیش اقا بروز ندی و هیچی نگی مگراینکه ناراحتی خیلی واضح باشه
    میدونم سخته ناراحت میشی اما اگه ناراحتی ازاین مسائلو بروز بدی چندبرابر میشه
    من درهمین حد میدونم...
    و خودم هم دوست دارم راهنمایی های دوستان واسه تاپیکتونو بخونم چون این مشکل رو دارم ولی خیلی بدتر
    حرمت های ریخته شده و لحن بدمادر و حمله به من و تاکیدهایی بدتر از تاکید های مادر خواستگار شما مبنی براینکه هرجور راحتی هرجور راحتی
    وچیزهایی که اصلا بهش ربطی نداره اما ازشون حرف میزنه
    ویرایش توسط afsa : چهارشنبه 04 بهمن 96 در ساعت 20:23

5. کاربر روبرو از پست مفید afsa تشکرکرده است .

صلحیه (پنجشنبه 05 بهمن 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 03 خرداد 03 [ 00:06]
    سطح
    96
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 337
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,591

تشکرشده 2,300 در 744 پست

Array
    با سلام

به نظر من

فقط اگر با اون اقا در تماس هستید بیان می کنید که

خانواده من تا وقتی خانواده شما پیگیری نکنند....و خواستگاری رسمی انجام نشه....اجازه ارتباط بیشتر رو به ما نمیدن

و خودتون هم جواب پدرتون رو بهشون نگید.

بعد ببینید جی کار می کنن...اینط.ری اندازه قابل اعتماد بودن هم دستتون میاد

در مورد مادر شون هم......خیلی نترسید نمیشه گفت از سر بد جنسیه ....در هر صورت شما باید همیشه با سیاست رفتار کنید

7. 2 کاربر از پست مفید الهه زیبایی ها تشکرکرده اند .

Eram (شنبه 07 بهمن 96), صلحیه (پنجشنبه 05 بهمن 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 بهمن 00 [ 00:33]
    سطح
    77
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 203
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,750

تشکرشده 764 در 211 پست

Array
    سلام ... حالتون خوبه ؟

خیلی از مواقع پیش میاد که آقا پسر دختر خانمی رو میپسندن و حتی بهش علاقه مند میشن ، اما خانواده آقا پسر یا دختر خانم با این ازدواج موافق نیستن و شروع به سنگ اندازی و به هم زدن این رابطه میکنند.

اما :

به نظر من اگه آقا پسر به شما علاقه داشته باشه و انتخاب اول و آخرش شما باشین در نهایت خانوادشو راضی میکنه که علاوه بر رضایت به این وصلت ، شما رو به عنوان عروس خودشون قبول کنن.

و اگر شما هم متقابلا به ایشون علاقه مند باشید به گونه ای برخورد میکنین که مادر ایشون از رفتار نامناسبشون با شما شرمنده و خجالت زده شوند و برای اصلاح رابطه تلاش کنند.

البته در بعضی از مواقع تلاش طرفین بی نتیجه خواهد ماند و این دختر و پسر هستن که تصمیم میگیرن با وجود همه این معضلات و سنگ اندازی ها با هم و در کنار هم بمونن یا نه.

ولی در کل به نظر من مشکل عمده ای برای ادامه جریان این ارتباط وجود نداره جز یک مورد. از آقا پسر بخواهید که هر چه زودتر به اتفاق پدر و مادر خود (هر دو) به خواستگاری بیاید و تا اون زمان ارتباط خودتون رو با ایشون قطع کنین و ادامه روند خواستگاری رو به خانوادتون واگذار کنین.

و یه چیز دیگه : سعی کنین خودتونو زیاد مشتاق نشون ندین.البته جوری هم نباشه که از اون طرف بوم بیفتین.فقط به گونه ای برخورد کنین که خانواده پسر متوجه شن پسر خودشون اصرار بیشتری به این ازدواج داره.

معمولا خانواده پسر به دنبال یک دختر همه چیز تمام برای آقا زادشون میگردن و چنان چه دختر انتخابی یه کم از سطح ایده آل پایین تر باشد ساز ناسازگاری کوک میکنن و ... (دختر ایده آل : دختر خوشگل ، شاغل ، پولدار ، دارای خونه و ماشین ) ولی به مرور زمان در بسیاری از مواقع همه چیز درست خواهد شد و حتی در بعضی از موارد عروس خانم از قاپ زن محل به سوگلی طایفه ارتقا درجه خواهد گرفت.البته !!!!!

البته هستن خانواده هایی که هیچ جوره با عروس خود کنار نیامده اند و برخوردشون همیشه از سر کینه و بغض بوده است.پس حتما این مورد به خصوص رو در پاسخ مثبت یا منفی خودتون به این آقا پسر لحاظ کنین.به هر حال رضایت خانواده ها هم برای ازدواج شرطه مخصوصا مادر داماد. واضح بگم اگه مادرش راضی نبود می ارزه بهش جواب نه بدی البته این وحی منزل نیست.

من توی دانشگاه به دختر خانمی علاقه مند شدم که از دید خودم از همه نظر بهترین بود.ولی متاسفانه مادرم بعد از یک سال به این وصلت راضی نشد که نشد و در نهایت اون دختر خانم به دلیل نارضایتی مادرم به من جواب رد داد. شاید این بهترین تصمیم ممکن نباشه ولی عاقلانه ترین راهکار موجوده.به هیچ وجه نباید نقش خانواده ها رو در یک ازدواج موفق دست کم گرفت. به نظر من یک پسر متوسط با خانواده راضی خیلی بهتر از یک پسر عالی با خانواده ناراضی است.

موفق باشین.
    ویرایش توسط سرشار : چهارشنبه 04 بهمن 96 در ساعت 23:59

9. 4 کاربر از پست مفید سرشار تشکرکرده اند .

afsa (پنجشنبه 05 بهمن 96), mercedes62 (پنجشنبه 05 بهمن 96), tavalode arezoo (پنجشنبه 05 بهمن 96), صلحیه (پنجشنبه 05 بهمن 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    38

تشکرشده 19 در 11 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط الهه زیبایی ها نمایش پست ها
    با سلام

به نظر من

فقط اگر با اون اقا در تماس هستید بیان می کنید که

خانواده من تا وقتی خانواده شما پیگیری نکنند....و خواستگاری رسمی انجام نشه....اجازه ارتباط بیشتر رو به ما نمیدن

و خودتون هم جواب پدرتون رو بهشون نگید.

بعد ببینید جی کار می کنن...اینط.ری اندازه قابل اعتماد بودن هم دستتون میاد

در مورد مادر شون هم......خیلی نترسید نمیشه گفت از سر بد جنسیه ....در هر صورت شما باید همیشه با سیاست رفتار کنید
    سلام نه ما دیگه بعد از اقدام ایشون برای خاستگاری رابطه ای نداریم...درواقع اون یکسال هم شاید کلا چندبار همدیگرو دیدیم
    میترسم راضی به ازدواج نباشن و سعی کنن یر مستقیم خرابش کنن اگر ردرو میگفتن که من هم خاستگااری رو بهم میزدن
    اقا پسر همین یک نفرو داره و من مطمنم بیشتر وقتم رو با ایشونم خیلی برام مهمه که رابطه بین مارو سعی کنه خوب بکنه نه بد....

میشه راجب سیاست بیشتر توضیح بدید ؟؟ من تو رابطه با اقایون سیاست دارم تا حدودی ولی در رابطه با مادرشون؟
    البته وقتی اقا پسر بهم گفتن که مادرم گفته من قرار نیست زنگ بزنم ؟ تعجب کردمو اقا پسر گفتن نه من گفتم که زنگ بزنه!
    واقعا نمیدونم باید چیکار کنم هم برای من تعریف میکنه که مادرم خیلی دوستت داره و مدام ازت تعریف میکنه اما متاسفانه احساس میکنم یر مستقیم
    میخاد بهم بریزه یچیزایی رو

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام

به نظرم بهتره اجازه بدید آقای خواستگار خودش مساله را حل کند. اگر مادر ایشون مساله ای با این ازدواج داشته باشند و آقای خواستگار نتوانند اکنون از پس آن بربیایند و ایشان را مجاب کنند بعدها نیز برایتان مشکلات زیادی ایجاد می کنند. نشانه ها را در این زمان جدی بگیرید.
    البته من دروغی از جانب ایشان در نوشته های شما ندیدم.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

12. 3 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

Eram (شنبه 07 بهمن 96), بارن (شنبه 07 بهمن 96), صلحیه (جمعه 06 بهمن 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    38

تشکرشده 19 در 11 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سرشار نمایش پست ها
    سلام ... حالتون خوبه ؟

خیلی از مواقع پیش میاد که آقا پسر دختر خانمی رو میپسندن و حتی بهش علاقه مند میشن ، اما خانواده آقا پسر یا دختر خانم با این ازدواج موافق نیستن و شروع به سنگ اندازی و به هم زدن این رابطه میکنند.

اما :

به نظر من اگه آقا پسر به شما علاقه داشته باشه و انتخاب اول و آخرش شما باشین در نهایت خانوادشو راضی میکنه که علاوه بر رضایت به این وصلت ، شما رو به عنوان عروس خودشون قبول کنن.

و اگر شما هم متقابلا به ایشون علاقه مند باشید به گونه ای برخورد میکنین که مادر ایشون از رفتار نامناسبشون با شما شرمنده و خجالت زده شوند و برای اصلاح رابطه تلاش کنند.

البته در بعضی از مواقع تلاش طرفین بی نتیجه خواهد ماند و این دختر و پسر هستن که تصمیم میگیرن با وجود همه این معضلات و سنگ اندازی ها با هم و در کنار هم بمونن یا نه.

ولی در کل به نظر من مشکل عمده ای برای ادامه جریان این ارتباط وجود نداره جز یک مورد. از آقا پسر بخواهید که هر چه زودتر به اتفاق پدر و مادر خود (هر دو) به خواستگاری بیاید و تا اون زمان ارتباط خودتون رو با ایشون قطع کنین و ادامه روند خواستگاری رو به خانوادتون واگذار کنین.

و یه چیز دیگه : سعی کنین خودتونو زیاد مشتاق نشون ندین.البته جوری هم نباشه که از اون طرف بوم بیفتین.فقط به گونه ای برخورد کنین که خانواده پسر متوجه شن پسر خودشون اصرار بیشتری به این ازدواج داره.

معمولا خانواده پسر به دنبال یک دختر همه چیز تمام برای آقا زادشون میگردن و چنان چه دختر انتخابی یه کم از سطح ایده آل پایین تر باشد ساز ناسازگاری کوک میکنن و ... (دختر ایده آل : دختر خوشگل ، شاغل ، پولدار ، دارای خونه و ماشین ) ولی به مرور زمان در بسیاری از مواقع همه چیز درست خواهد شد و حتی در بعضی از موارد عروس خانم از قاپ زن محل به سوگلی طایفه ارتقا درجه خواهد گرفت.البته !!!!!

البته هستن خانواده هایی که هیچ جوره با عروس خود کنار نیامده اند و برخوردشون همیشه از سر کینه و بغض بوده است.پس حتما این مورد به خصوص رو در پاسخ مثبت یا منفی خودتون به این آقا پسر لحاظ کنین.به هر حال رضایت خانواده ها هم برای ازدواج شرطه مخصوصا مادر داماد. واضح بگم اگه مادرش راضی نبود می ارزه بهش جواب نه بدی البته این وحی منزل نیست.

من توی دانشگاه به دختر خانمی علاقه مند شدم که از دید خودم از همه نظر بهترین بود.ولی متاسفانه مادرم بعد از یک سال به این وصلت راضی نشد که نشد و در نهایت اون دختر خانم به دلیل نارضایتی مادرم به من جواب رد داد. شاید این بهترین تصمیم ممکن نباشه ولی عاقلانه ترین راهکار موجوده.به هیچ وجه نباید نقش خانواده ها رو در یک ازدواج موفق دست کم گرفت. به نظر من یک پسر متوسط با خانواده راضی خیلی بهتر از یک پسر عالی با خانواده ناراضی است.

موفق باشین.

سلام ممنون که وقت گذاشتید

من هم اصلا موافق نسیتم با اینکه با پسری ازدواج کنم که مادرش ببا ازدواجمون موافق نباشه،کاش اگر موافق نبود بیان میکرد من هم اجازه ادامه نمیدادم
    ولی مشکلی که هست اینه که مادرش پیش پسرش مدام از من تعریفف و تمجید میکنه وقتی با من تماس گرفت مدام از عشق پسرش
    به من گفت و برام توصیف کرد پسرش چه کارهایی حاضره برام انجام بده و از ته قلبش دوستم داره مدام به من گفت که راضیه از ازدواجمون
    احساس میکنم فکر میکنه من بالاتر از پسرش هستم...
    چه از لحاظ خانوادگی چه تحصیلی چه اخلاق چه ظاهر نمیدونم ولی هرچیزی که هست قضیه موقعیت من نیست چون من بالاتر ازشون هستم
    بغیر از وضعیت مالی که هردو مثل هم هستیم...

اینکه مدام به من ابراز علاقه میکنه مادرش و بعد یک کارهایی انجام میده که ممکنه ازدواج رو بهم بزنه اصلا برای من قابل فهم نیست...
    البته خیلی ایشون سعی میکنن مادرش از برنامه ها سرباز نزنه و خیلی ناراحت میشن در نهایت مادرش کار درست رو انجام میده اما بازم این مسله نگران میکنه من رو
    و خیر من اصلا خودم رو مشتاق نشون ندادم یعنی انقدر این آقا مشتاقه و تو طول روز احوال من رو میپرسه که حد نداره!
    حتی ما خیلی وقته همدیگرو ندیدیم و بمن گفته دیدارمون باشه واسه وقتی که رسما اومدم خاستگاریت
    یعنی اقا پسر کاملا مشتاقه...

اوضاع خیلی پیچیده ای هست من می خوام قلب مادر ایشون رو بدست بیارم و همچین قلب خودش رو
    فقط نمیدونم در مقابل این دروغها چه عکس العملی باید نشون داد بنظر شما باید بی تفاوت باشم ؟؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط deljoo_deltang نمایش پست ها
    با سلام

به نظرم بهتره اجازه بدید آقای خواستگار خودش مساله را حل کند. اگر مادر ایشون مساله ای با این ازدواج داشته باشند و آقای خواستگار نتوانند اکنون از پس آن بربیایند و ایشان را مجاب کنند بعدها نیز برایتان مشکلات زیادی ایجاد می کنند. نشانه ها را در این زمان جدی بگیرید.
    البته من دروغی از جانب ایشان در نوشته های شما ندیدم.
    سلام ممنون از پاسخگوییتون
    من هم همین کار رو کردم دخالتی نکردم
    ااما مثلا به وضوح صحبت ایشون رو با مادرم میشنیدم چون صدای تلفنشون بلند بود
    اما چیزی که پسرشون از گفته های مادرش تعریف کرد اصلا چیزهایی نبود که من میشنیدم
    مثلا میگفت شنبه تمس میگیرم اما نمیگرفت و به پسرش میگفت خودشون قراره زنگ بزن این از نظر من دروغه از نظر شما دروغ نیست ؟؟

من نمیدونم به ایشون بگم مادرت این حرفو زد یا نه دخالت نکنم ؟
    مادرم میگن دخالت نکن بزار خودم باهاشون قضیه رو پیش ببرم اما این وسط دروغگویی ایشون داره این حس رو به خاستگار من القا میکنه
    که مادرو پدرمن ناراضی ان و دارن سنگ اندازی میکنن!!

14. کاربر روبرو از پست مفید صلحیه تشکرکرده است .

Eram (شنبه 07 بهمن 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 مرداد 98 [ 12:03]
    سطح
    21
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 53
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    66

تشکرشده 19 در 12 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صلحیه نمایش پست ها

چندبار دیگه ام این ضدونقیصهارو بیان کردن.

لطفا به من بگید در مواجه با این ضدو نقیص ها چکار کنم ؟؟ و اینکه خاستگار من پدر ندارن و تنها کسی که دارن مادرشونه
    سلام. آروم و صبور باشید و هیچ کاری نکنید و در این شرایط این کار خیلی کار بزرگ و شاید کمی سختی هست.
    احتمالا تناقضات و شاید وسواس مادر به این دلیل هست که برای پسرش نقش پدر و مادر رو بازی کرده و البته طبیعی هست که در ادامه اگر ازدواج صورت بگیره این وسواس ها و مداخلات احتمالا ادامه خواهد داشت مخصوصا اگر این پسر تنها فرزند یا تنها پسر این خانم باشه.اگر شما میل درونی به این ازدواج دارین بهتره با شگردهای زنانه مهرتون رو در دل این خانم جا کنید مخصوصا اگر خاستگارتون هم با توجه به نداشتن پدر وابستگی بیش از حدطبیعی به مادرشون داشته باشن.
    مثلا اگه 50 سالشه بگو عزیزم 40 ساله بنظر میایباور کن جواب داده

16. 2 کاربر از پست مفید yyousefi1981 تشکرکرده اند .

Eram (شنبه 07 بهمن 96), صلحیه (یکشنبه 15 بهمن 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 03 خرداد 03 [ 00:06]
    سطح
    96
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 337
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,591

تشکرشده 2,300 در 744 پست

Array
    سلام

به نظر من نمیشه قضاوت کرد که علت نیو مدن شون به خاطر مادرشون بوده.....

ظاهرا شما هم مثل خودمن از اون خانواده های دختر هستید که این جور موقع ها منفعلانه برخورد می کنید

و فقط منتظرید اونها حرکتی بکنن و خودتون دخالت و نقشی ندارید.....که اگر اینجور نبود تا حالا باید ی رابطه ای بین خونواده ها شکل میگرفت

که اینجور موقع ها مادرتون بتونن رابطه رو از سر بگیرن به بهونه ای...

ولی خب حالا من بودم این کارو میکردم حالا باز خودتون با توجه به شرایطتون تصمیم بگیرید که درسته یا نه.

اگر تو این مدت بی خبر بودید از اقا پسر کاملا......ی تماس کوچیک در حد حال و احوال پرسی که مثلا بگید

من نگران شدم فکر کردم خدای نکرده اتفاقی براتون افتاده ......خوبید ؟ سلامتید؟ .....خبری ازتون نبود......

شاید واقعا دلیلی براتون اوردن که دیدید شما زود قضاوت کردید!!!!!خوب به حرفاش دقت کنید

بعد اگر دیدید اصلا انگار نه انگار بگید خب خدارو شکر که سلامتید ....ولی خب فکر نمیکنید من جلوی خانوادم از اعتبار می افتم ؟

خانواده شما قرار بود تماس بگیرن تا ما بیشتر و زیر نظر خانواده ها اشنایی رو ادامه بدیم....ولی خبری نشد!!!!

ما به عنوان دو تا ادم بالغ داشتیم برای ایندمون تصیمم می گرفتیم....اینطور نیست؟؟(وایستید ببینید چی میگه)

من شما رو بهشون معرفی کردم به عنوان ی ادم خوب و خو نواده دار.....از ما این انتظار میره که عاقلانه تر مسیر اشنایی رو پیش ببریم......

یا اگر دیدید اهنگ خداحافظی میزنن که ما منصرف شدیم و .....بگید خب به نظرتون اخلاقی نبود که به ما هم اطلاع می دادید؟؟!!!

(این تو لفافه یعنی خیلی بی اخلاقی.....دلتون هم خنک میشه)

اشکالی نداره اگر ی طرف به این نتیجه میرسه که مناسب هم نیستیم.....من برای شما ارزوی خوشبختی میکنم

فقط خب فکر نمیکنید منم باید تو جریان میذاشتید؟؟؟
    .................................................. .................................................. ......................
    مراقب لحن حرفاتون باشید و حتی میمیک صورتتون.....خیلی مهمهطلبکارانه نباشه

تو تلگرام هم نگید حضوری که عالیه نشد تلفنی

در مورد سیاست هم ......مثلا اون جایی که بهتون گفتن مامانم دوست داره و به دلش نشستی و فلان....بگید من هم به ایشون ارادت دارم و ایشون

به عنوان مادری که برای شما هم پدری کردن هم مادری .....خیلی عزیزن وفداکاری کردن و فلان.....جای خیلی تقدیر و قدردانی داره.....از این جور حرفها

اینم در مورد دیپلم بودن و اینکه شما ازشون سرتری بگم

ببین عزیزم حدستون درسته.....خود پسر هم بهش فکر نکرده باشه خانوادش حتما یادش میارن که اون لیسانه تو دیپلم....با توجه به اینکه میگید مادرشون

میگفتن توقع مالی نداشته باش و از این حرفا ....میگم.

به نظر من اگر ادامه پیدا کرد رابطتون مطمئنش کنید

حالا یا خودتون یا خونوادتون..... که سواد زندگی متاهلی برای ما مهم تره نه مدرک دانشگاهی....برای ما فلان چیز و فلان مورد در اولویته....
    .................................................. ..............................................

امیدوارم کمکی کرده باشم....ان شاالله درست شه...توکلتون به خدا

اگه خواستید مارو هم تو جریان بذارید که چی شد
    ویرایش توسط الهه زیبایی ها : شنبه 07 بهمن 96 در ساعت 14:47

18. کاربر روبرو از پست مفید الهه زیبایی ها تشکرکرده است .

صلحیه (یکشنبه 15 بهمن 96)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)