به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 مهر 95 [ 15:31]
    سطح
    61
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 220
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    826

تشکرشده 744 در 192 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    کیت گرامی و آسمان آبی گرامی با عرض معذرت که میان صحبتتون می آم.

بحث صرف انتقال تجارب نیست.
    افراد زیادی به جزء شما دو بزرگوار این مطالب را مطالعه کرده و می کنند.
    ما بنا به مسئولیت خود جسارتا یه پستی زدیم تا افراد دقیقا بدانند نظر تخصصی این سایت در رابطه با اینگونه مشکل ها چیست.
    به هر حال صلاح کشور خویش خسروان دانند.
    زندگی شما عزیزان در نهایت یک پست به تاپیک دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر اضافه می کند. که البته تاسف انگیز هست اما اگر بخواهید بی توجه بتازید اجتناب ناپذیر هم هست.

همیشه تجربه ها و خطا و آزمون ها راهکاری مفیدی برای حل مسائل انسانی نیست. ما آنقدر وقت و عمر نداریم که بخواهیم مرتب راههایی را برویم و برگردیم.

به بهانه کنجکاوی، آزمون کردن، کسب آگاهی و به هر بهانه دیگری پا گذاشتن در مسائل احساسی رابطه دختر و پسر معمولا وابستگی هایی ایجاد می کند که ما مفصل در لینکهایی که معرفی کردیم و شما دو بزرگوار را رنجوندیم آمده است.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آسمانی آبی نمایش پست ها
    من اصلا متوجه نمیشم چرا مدیر گرامی انقدر جو دادن به مسیله!!!!!!!!!!ما هم که دهریم میگیم که درگیر بودیم و اذیت شدیم و حرف از چطوری تموم کروم این منجلاب.......چرا یه طور صحبت میکنید انگار ما داریم تیلیغ این قضیه رو میکنیم!!!!! من ازتون به شدت ناراحت شدم.....من که شخصا خوشحال میشم همه پست های منو بخونند و اشتباه نکنند،کاش منم قبلش کسی بهم گفته بود با این یال و کوپالم گیر نمیفتادم.شما هم اول بخونید خواهشا بعد این طور تذکر بدید!تجارب تلخ ما برای هر کی که این پست هارو بخونه کافیه و نیاز به تذکر نداره واقعا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط capitan نمایش پست ها
    یعنی دوست پسراتون ارزش اینو دارن مدیر همدردی رو ناراحت کنید!، دلم سوخت چه مظلومانه جوابتونو دادن.

ضمن اینکه این سایت در این جهت مشاوره نمیده، یادآور میشم شما از این روابط خارج شدی دوباره یه رابطه دیگه در پیشه متاسفانه! اگه قرار باشه دنبال انتقامو دل خنک شدن باشید پس هنوز دارین به قبلیا فکر میکنید بازم متاسفانه!

ریسک این روابط همینه، نزنی میخوری! شما الان فکر این هستی چرا رفت ولی اگه میموند و شما مطمءن میشدی عاشقته همزمان هم یه خواستگار پولدار واستون میومد عنوان تایپیکت میشد این: دوست پسرم عاشقمه منم خیلی دوسش دارم ولی عاشقش نیستم با کدوم ازدواج کنم؟! بعدش با هر کدوم میرفتی حسرت اون یکی رو میخوردی، اینا عشق نیست یه بهتر جدی بیاد خواستگاریت یادت میره. واسه همینه میگم اگه پسره نمیزد میخورد

تو این زمینه دخترخانما رو خوب میشناسم حتی بهتر ازخودشون، نه بخاطر شناخت از دخترا، بلکه بخاطر ماهیت این روابط بدون تعهد
    واسه دوست پسرامونننننننن!!!!!!شما اصلا پیام های من شخصا خوندی؟!!!!!حالا شناخت خانوم ها باشه پیشکش.
    من واقعا چون خودم اذیت شدم اینجام و نگرانم این دوستمون یه لحظه یه لحظه پاش بسره....طفلک هم گفتم از طرف خودش قصدش ازدواج!البته وقتی مدیران سایت پیام هارو نمی خونن از بقیه چه انتظاری داریم ما!؟
    ویرایش توسط کیت کت : یکشنبه 11 آبان 93 در ساعت 00:42

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,681

تشکرشده 36,023 در 7,409 پست

Array
    کیت کیت گرامی .

وقتی شما به شکل آفت انتقال متقابل
    خودت را درگیر تاپیک آسمان آبی می کنی این اشتباه پیش می آید که خطاب را هم بیشتر به خودتان بگیرید . دوباره پست مدیر همدردی را بخوانید و جمله قبلی خودتان در پاسخی که به پستی که مدیر برای آسمان آبی ارسال کرده بود را ببینید !!! ایشان برای آسمان آبی راهنمایی دادند شما خطاب بهشون بیان کردید سخت می گیرند لذا در پست اخیر مدیر شما را هم در خطاب خود وارد کرد که بفهماند چرا پستش را سخت گیری دیده ای و حالا شما برآشفته شدی .

اگر دقت کنید همین رفتار شما چه در راهنمایی با آفت انتقال متقابل ، چه با تاپیک های معترضه اتان ، چه این پستتان .... همه بیانگر هیجان زدگی شماست در مسائل که موجب واکنشهای سریع همراه با زود رنجی می شود .

بهتره آرام باشید و از واکنش تأخیری در اینجور مواقع بهره بگیرید .

البته من با توجه به روحیاتتان انتظار دارم در مقابل این پست بنده هم جبهه بگیرید . مگر اینکه منطقی به فکر خودتون و تغییر روند و روش برآمده باشید

از آسمان آبی غذر خواهم بخاطر اینکه در تاپیکشان پستی برای دیگری ارسال کردم.ضرورت بود

4. 2 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

capitan (سه شنبه 13 آبان 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 11 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    خوب از این مسایل بگذریم.اسمان جان خیلی مراقب باش....به نظرم اصلا سعی نکن با این اقا ارتباط داشته باشی.همون طور که گفتم منم با ایشون همکارم و میدونم اگه قصدش درست بود می تونست حداقل باهات تماس بگیره!
    یه پزشک هم اینده نسبتا مشخص تری داره می تونه حداقل باهات نامزد کنه.اگرم ازدواج کنه که علوم پزشکی امتیازهای ویژه ای براش قایل میشه پس بدون واقعا نیتش درست نیست مخصوصا با اون پیشنهادی که بهت داده.
    من نگرانتم دوست من.هر چقدر بزاری بگذره سخت تصمیم دریت یخت تر میشه اشتباه منو نکن.بالاخره تونستم اما با واقعا سختیییییی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    کیت کیت گرامی .

وقتی شما به شکل آفت انتقال متقابل
    خودت را درگیر تاپیک آسمان آبی می کنی این اشتباه پیش می آید که خطاب را هم بیشتر به خودتان بگیرید . دوباره پست مدیر همدردی را بخوانید و جمله قبلی خودتان در پاسخی که به پستی که مدیر برای آسمان آبی ارسال کرده بود را ببینید !!! ایشان برای آسمان آبی راهنمایی دادند شما خطاب بهشون بیان کردید سخت می گیرند لذا در پست اخیر مدیر شما را هم در خطاب خود وارد کرد که بفهماند چرا پستش را سخت گیری دیده ای و حالا شما برآشفته شدی .

اگر دقت کنید همین رفتار شما چه در راهنمایی با آفت انتقال متقابل ، چه با تاپیک های معترضه اتان ، چه این پستتان .... همه بیانگر هیجان زدگی شماست در مسائل که موجب واکنشهای سریع همراه با زود رنجی می شود .

بهتره آرام باشید و از واکنش تأخیری در اینجور مواقع بهره بگیرید .

البته من با توجه به روحیاتتان انتظار دارم در مقابل این پست بنده هم جبهه بگیرید . مگر اینکه منطقی به فکر خودتون و تغییر روند و روش برآمده باشید

از آسمان آبی غذر خواهم بخاطر اینکه در تاپیکشان پستی برای دیگری ارسال کردم.ضرورت بود
    اینکه من افت شدم یا نه نمیدونم.به خودم نگرفتم...صرفا انتقاد کردم که نمیشه سانسور کرد یه اتفاق بدیه که تو جامعه داره میفته!کاش در موردس اشکارا اموزش میدادن خیلی ها درگیر نمیشدن.و اینکه شما دقت کنید باعث توهین یکی از دوستان به منم سدید.تایپ لحن نداره واقعا.من شغلم به خساسی مال شماست بلکن حساس تر من زیر دستم ممکنه کسی از دست بره.پس احساساتی حرف ننیزنم.اروم میگم شما هم اروم بخونیدش.

6. 2 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (دوشنبه 08 دی 93), فرشته مهربان (یکشنبه 11 آبان 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    61
    دستاوردها:
    تشکرها
    826

تشکرشده 744 در 192 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array

آسمان آبی : سلام کاپیتان
    ما اینجا اصلا دلمون نمیخواد کسی رو ناراحت کنیم
    شاید دلیلشم اینه تازه واردیم و خوب مقررات اینجارو نمیدونیم. اگه سهوا قانونه شمارو نادیده گرفتیم معذرت میخواییم
    به هرحال سوالمون رو مطرح کردیم و بعضی از دوستان هم پاسخ خوبی دادن .بعضی از دوستان هم میتونستن بدون شمشیر بیان جلو
    فرشته مهربان از شما هم ممنونم که وقت گذاشتید و با ما همفکری کردید
    مدیر عزیز شما هم همینطور
    کیت کیت جان بهتره ماهم دیگه موضوع رو کش ندیم، فوقش دیگه سوال نمیپرسیم و نوشته های بقیه رو میخونیم صرفا

8. کاربر روبرو از پست مفید (آسمانی آبی) تشکرکرده است .

capitan (سه شنبه 13 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    دوست خوبم من به عنوان یه خانم درک میکنم که ارتباط شما از همون ابتدا به قصد ازدواج بوده . اکثر دوستیها از طرف دختران به همین قصده و به دلیل احساسی بودن خیلی زود وابسته و دلبسته و عاشق اقا پسر میشن . و خود این باعث میشه که خیلی از ایرادات طرف مقابل به چشم نیاد و ازش غافل بشن . و فقط خوبیهای پسر رو میبینند . حتی بعد از سالها رابطه نه شناخت درستی از پسر دارند نه حتی متوجه این موضوع میشن که این رابطه یک طرفه ست . و اقا پسر ایشون رو برای ازدواج انتخاب نکرده ! حتی برخی از این رابطه های دوستی و یکطرفه منجر به ازدواج هم میشه . و این یک طرفه بودن اونجا خودش رو نشون میده . و چه بهتر که قبل از ازدواج براتون مشخص بشه .بهترین راه برای فهمیدن این موضوع اینه که رابطه رو قطع کنید اگه ایشون واقعا خواهان شما باشه و برای ازدواج انتخاب کرده باشه از راه درستش اقدام میکنه . البته نباید به اصرارهای ایشون برای در رابطه نگه داشتن شما توجه کنید . پسری که واقعا شما رو دوست داشته باشه حتما تلاش میکنه و برای به دست اوردنتون از راه درست وارد میشه .

10. 5 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

capitan (سه شنبه 13 آبان 93), love less (دوشنبه 12 آبان 93), rayehe (دوشنبه 12 آبان 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 08 دی 93), کیت کت (دوشنبه 12 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط واحد نمایش پست ها
    دوست خوبم من به عنوان یه خانم درک میکنم که ارتباط شما از همون ابتدا به قصد ازدواج بوده . اکثر دوستیها از طرف دختران به همین قصده و به دلیل احساسی بودن خیلی زود وابسته و دلبسته و عاشق اقا پسر میشن . و خود این باعث میشه که خیلی از ایرادات طرف مقابل به چشم نیاد و ازش غافل بشن . و فقط خوبیهای پسر رو میبینند . حتی بعد از سالها رابطه نه شناخت درستی از پسر دارند نه حتی متوجه این موضوع میشن که این رابطه یک طرفه ست . و اقا پسر ایشون رو برای ازدواج انتخاب نکرده ! حتی برخی از این رابطه های دوستی و یکطرفه منجر به ازدواج هم میشه . و این یک طرفه بودن اونجا خودش رو نشون میده . و چه بهتر که قبل از ازدواج براتون مشخص بشه .بهترین راه برای فهمیدن این موضوع اینه که رابطه رو قطع کنید اگه ایشون واقعا خواهان شما باشه و برای ازدواج انتخاب کرده باشه از راه درستش اقدام میکنه . البته نباید به اصرارهای ایشون برای در رابطه نگه داشتن شما توجه کنید . پسری که واقعا شما رو دوست داشته باشه حتما تلاش میکنه و برای به دست اوردنتون از راه درست وارد میشه .
    چه راه حل خوبی.موافقم.واقعا درسته کسی ادم بخواد اون سر دنیا هم باشی میاد دنبالت و یا شرایط فراهم میکنه.از کسی که زورش میاد تماس بگیره چه انتظاری میره؛شما هم حتی یه لحظه فکر نکن این اقا کلا می تونه برای کسی کیس ازدواج باشه؛فردی که اونقدر انسانیت نداره و با احساسات یه نفر دیگه بازی میکنه کلا تو خیلی از جاهای زندگیش حتی با همسرش،تو محیط کارش،خانواده و.... مشکل داره
    ویرایش توسط کیت کت : دوشنبه 12 آبان 93 در ساعت 13:04

12. 4 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

capitan (سه شنبه 13 آبان 93), rayehe (دوشنبه 12 آبان 93), sanjab (دوشنبه 12 آبان 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 08 دی 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    61
    دستاوردها:
    تشکرها
    826

تشکرشده 744 در 192 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط واحد نمایش پست ها
    ممنون از همفکریه شما

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط کیت کت نمایش پست ها
    چه راه حل خوبی.موافقم.واقعا درسته کسی ادم بخواد اون سر دنیا هم باشی میاد دنبالت و یا شرایط فراهم میکنه.از کسی که زورش میاد تماس بگیره چه انتظاری میره؛شما هم حتی یه لحظه فکر نکن این اقا کلا می تونه برای کسی کیس ازدواج باشه؛فردی که اونقدر انسانیت نداره و با احساسات یه نفر دیگه بازی میکنه کلا تو خیلی از جاهای زندگیش حتی با همسرش،تو محیط کارش،خانواده و.... مشکل داره

14. 3 کاربر از پست مفید (آسمانی آبی) تشکرکرده اند .

rayehe (دوشنبه 12 آبان 93), فرشته مهربان (سه شنبه 13 آبان 93), کیت کت (دوشنبه 12 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    خوب دیگه خدارو شکرررررررر........!فقط دیگه اون دفعه قبل برات باشه تجربه برگشت اصلا خام نشو؛اصرار کرد شماره مادرت بده اقدام کنه......تو همین تالار کلی پسرهای 23_24 ساله هستن سربازن تازه اول راهن اما میرن خواستگاری دختر مورد علاقشون.عزیزم اگه ایشوم پزشک عمومی باشن؛دوران طرحشون پایه حقوقشون 6 میلیون حد اقل؛با 6 میلیون نمی تونه یه حلقه بخره برات و نامزدت کنه اگه واقعا قصدش ازدواج باشه؟......پس دفعه دیگه اومد گول نخور.
    و بدون با وجود اینکه من مطمینم تو دختر خوش قلب و خوبی هستی اما کلا بچه های رشته های پزشکی دوست دارن با هم رشتشون ازدواج کنند...
    خلاصه؛مراقب باش.و خوشحالم تصمیم درست گرفتی و گول اسم و رسم و رفتاراش نخوردی.موفق باشی

16. 4 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (دوشنبه 08 دی 93), فرشته مهربان (سه شنبه 13 آبان 93), واحد (سه شنبه 13 آبان 93), بانوی آفتاب (دوشنبه 12 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 بهمن 93 [ 16:12]
    سطح
    29
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    536

تشکرشده 560 در 192 پست

Array
    کیت کت عزیز من نوشته هاتونو کامل خوندم حتی زیر بعضیاش تشکر زدم، قصدم توهین به شما نبود و فرشته مهربان یا مدیر همدردی باعث نشدن من چیزی بگم فقط بر اساس نوشته های خودتون صحبت کردم. ببین وقتی دوستان جواب استارترو میدن اینکه یه نفر سومی بیاد همزادپنداری کنه و برعلیه مشاوره دهندگان حرفی بزنه باعث میشه خود استارتر هم جلوی بقیه جبهه بگیره، هرچند میدونم شما و من و دوستان دچار سوتفاهم شدیم و هر کسی خواسته کمکی کنه، اما گاهی لازمه در کنار بخشش یه تلنگری هم به اون شخص استارتر زده بشه تا بدونه داره راهو اشتباه میره

نقل قول نوشته اصلی توسط آسمانی آبی نمایش پست ها
    من 5 ماهی میشه با پسری آشنا شدم و خیلی هم دوسش دارم ، یعنی نمیخوام از دستش بدم.منتها گاهی اوقات حس میکنم رابطه یک طرفه هستش.حالا یا واقعا اینطوریه یا من اینجوری فکر میکنم
    ایشون ادمه پرکار و فعالی هستن، جوری که به علت شغلشون اکثرا شبا دیر میان .البته موقته ، یعنی طرح اتمام تحصیل دارن
    من هرشب به ایشون اس ام اس میدم، مثلا میگم کی کارت تموم میشه ، کی میای .وقتی میان جواب میدن.و تقریبا یک یا دوساعتی اس ام اس صحبت میکنیم.صبا هم زود میرن
    از اخلاقش خیلی راضی ام ولی تا الان 4 یا 5 مورد پیش اومده که اومده اس ام اس نداده ، فرداش علتش رو جویا شدم گفته خیلی خسته بودم خوابیدم.حس میکنم کمی مغروره .چون بارها ناراحتیمو ابراز کردم هیچوقت نمیگه معذرت میخوام ولی علتش رو توضیح میده
    منم وقتی ناراحت میشم حس میکنم دیگه نمیتونم ارتباطز برقرار کنم و باید خودش پیشقدم شه .در اینجور موقه ها بعد از دو شب یا سه شب که اس ام اس نمیدیم ، وقتی از سرکار میاد حدود 1 یا 1:30 شب خودش یه اس ام اس ابراز دلتنگی یا متوایی در مورد خوابیدن بدون شب بخیر در قالب متن آماده میفرسته .یعنی از زبونه خودش نیست
    و لی من دوس دارم از زبونه خودش بشنوم که مثلا بگه چرا نیستی یا دلم برات تنگ شده . ولی متاسفانه اینطوری نیست.از دوستانی که تجربه دارن میخوام راهنماییم کنن. آیا به اس ام اس دادن هام ادامه بدم شبا ؟ یا چند شب قط کنم تا برای من دلتنگ بشه؟ البته فکر میکنم برای ایشون اس ام اس دادن هام عادت شده چون دو سه شب که نمیدم خودشون پیشقدم میشن.
    از طرفی میترسم با قط کردنش ازم سرد شه
    چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید.آیا آدمه خشکیه؟ یا طبیعیه
    هر شب اس ام اس دادن شما مربوط میشه به شوهرتون!! البته من توصیه اکید میکنم در آینده هر شب به شوهرتون اس ام اس ندید!!!! بذارید یه کم براش دست نیافتنی باشید حتی برای شوهر این مورد که جای خود دارد. شما شخصیت وابسته دارید، احساس تنهایی، تجربه یا هر چیزی که اسمشو بذارید حتما هم عشق اولتونه بی شک. فکرشو بکنید این احساس عمیق و زیبای شما دخترخانما اولین بار خرج شوهر میشد چی میشددددد( اینو برای بقیه دخترخانما هم گفتم)

گسترش این روابط قبل ازدواج، چون خانما بیشتر قصدشون از این روابط ازدواجه (تو اکثر کشورهای دنیا هم صادقه حالا کم و بیش) باعث میشه نتونن بعد از ازدواج آنچنان که باید برای شوهرشون مایه بذارن، مدام هم این جملات که مردا همشون مثل همن! مگه مرد سالم هم داریم؟! مردا ذاتشون اینه پس ما هم مادیات برامون مهمه! سر زبونشونه، متاسفانه این دید خانما نسبت به آقایون از همین شکستها و سواستفاده ها سرچشمه میگیره.

واقعا چی میشه اگه این احساس قشنگ خانما که هر پسری آرزوشه یه دختر نسبت بهش داشته باشه زمان ازدواج هم باشه و سختگیریها کمتر بشه. منظورم از اینکه میگم تو این روابط هیچ تضمینی نیست که یکی ضربه نخوره همینه، آسمان آبی عزیز وقتی دوست پسر شما میبینه شما فکر و ذکرت شده اینکه بفهمی واقعا دوستت داره یا نه چرا باید شما رو مطمئن کنه؟؟؟!!! میدونی چرا ؟! اگه شما رو از خودش مطمئن کنه دیگه اونوقت شما دغدغه اصلیت فکر میکنی چی میشه؟؟!! خب شما الان مطمئن میشی طرفت عاشقته خیالت راحته، همین موقع یه خواستگار برات میاد شک نکن تا جزئی ترین مورد خواستگارتو بررسی میکنی اگه بهتر باشه که شک میکنی به دوست پسرتم چیزی نمیگی اگه هم بدتر باشه با افتخار میری به دوست پسرت میگی بخاطر تو ردش کردم!!!!
    حالا این طرف قضیه که الان شما داخلشی، همین الان بهترین خواستگار هم برات بیاد ردش میکنی!! چرا چون نسبت به دوست پسرت حریص شدی، چون احساس میکنی غرورت جریحه دار شده، چون احساس میکنی تو چنگت نداریش
    میتونی تو همین انجمن یا سایتهای مشابه جستجو کنی، دخترایی رو میبینی که چنان از دوست پسرشون تعریف میکنن که انگار فرشتست آخرش هم میگن یه خواستگار پولدارتر برامون اومده کدومو انتخاب کنیم!!!! خودمم هنوز به جواب سوالم نرسیدم یعنی یه دختر با اون احساسات چرا اینجوری به شک میفته!!! جز اینکه تو روابط دوستی نباید دختر خانمو از عشقت مطمئن کنی، این آقا هم میخواد ضربه نخوره میشه بهش حق داد چون تعهدی نیست

حالا سوال من: تو یه رابطه دوستی وقتی یه پسره میبینه ممکنه اگه دخترو مطمئن کنه که عاشقشه و هر لحظه ممکنه واسه دوست دخترش خواستگار بیاد و خواستگاره انتخاب بشه، چرا باید پسر مورد نظر ما خودشو تو موضع ضعف بذاره؟؟

در کل من به نوع رابطه دوستی شما کار هم نداشته باشم، اینو باید بگم که شما باید خواسته بشی نه اینکه خواهان باشی
    ویرایش توسط capitan : سه شنبه 13 آبان 93 در ساعت 02:13

18. 2 کاربر از پست مفید capitan تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (دوشنبه 08 دی 93), فرشته مهربان (سه شنبه 13 آبان 93)

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)