به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 آبان 91 [ 11:25]
    سطح
    15
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 38
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    50

تشکرشده 50 در 30 پست

Array

RE: چجور یه نفر عزیزی که رفته رو فراموش کنم

بله فک کنم شاید اینم مهم باشه توی فراموش نکردنم و لی اینم موردو که نمیشه از سرم بیرون کنم من کلا روی دخترا حساس شدم از هنر پیشه هاو خواننده های مورد علاقش که زنن تا دخترای توی اینترنتت. اگه سرتون درد نمیگیره من یه کم دردو دل کنم :
    راستش بعضی از دخترایی که باهاش صمیمین میشناسم روی خیلیهاشون حساسم اینم شاید مشکلی باشه که مغزمو میخوره ونمیذاره فراموش کنم خب توی فیس بوک همه این دخترا بیحجابو با آرایشهای مختلف عکس دارن منم خب یادم نمیاد یه بار جلوش آرایش کرده باشم بس که خنگ بودم فک میکردم اینجور واسه زندگیمون بهتره الان پشیمونم ا
    زونجایی که این آقا پسر دقیقا پسر شیطونیه منم یه صفه ناشناس دارم که میرمو باهاش صفه این دخترارو نگا میکنم واسه عکس این دخترا لایک میزنه یا نطرش چیه . عزیزمم به بعضیهاشون میگه چقد با اینا صمیمیه اصلا چیزی که با من بود دقیقا عکس ایناست به من میگفت گم شو خفه شو کارش داشتم میگفت باز چیه ازینجور برخوردا .
    بعضی دخترا هم الان همکلاسی دانشگاهشن همش میترسم نکنه عاشق همکلاسیاش بشه یه بار واسه یه همکلاسش که توی فیس بوک دیدمش ومتوجه شدم زیادی به عشقم عزیزم عزیزم میگه پیام دادمو گفتم ازش درموردش پرسیدم نمیدونم راس گفت یا نه ولی دختره گفت ما فقط دوست معمولییم با همین انقد ناراحت شدم که یادمه تا ساعت 4 صب داشتم گریه میکردمو همش واسه عشقم زنگ زدم ولی اون ...اشغال میکرد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 مرداد 92 [ 00:03]
    سطح
    52
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class5000 Experience Points1000 Experience Points
    تشکرها
    1,919

تشکرشده 1,958 در 415 پست

Array

هيچكس عزيز

به جاي اينكه نگران اين باشي كه اون خداي نكرده عاشق كس ديگه اي بشه يا نه كمي بيشتر به خودت برس . و سعي كن از فكرش دربياي بيرون . وقتي از همديگه جدا شدين سعي كن با فكر كردن به اينجور مسائل كه البته براي اين دوران طبيعي هم هست خودتو ناراحت نكني .

گفتي شايد بهتر بود تو هم مثل اون دوستاي دختر ديگه اين آقا كمي بيشتر آرايش مي كردي تا شايد بيشتر به تو هم توجه مي كرد ولي عزيزم تو فكر مي كني توجه اين آقا به اين نوع آرايشها و تيپ ها براي چيه ؟ به نظرت بيشتر براي خوشگذروني و سو استفاده و عياشي نيست ؟ تو فكر مي كني اين آقا از ارتباطش يا اين خانمها چه هدفي داره ؟ مي خواد واقعا باهاشون ازدواج كنه ؟

هميشه سعي كن خودت باشي و رفتار خودتو بي جهت به خاطر كسب جلب توجه كسي تغيير ندي مگه اينكه واقعا در جهت اصلاح و بهتر كردن رفتارت باشه نه بدتر كردن .چون در اينصورت بعد از يه مدت از اينكه ديگه خودت نيستي خسته ميشي و متوجه ميشي به اون نتيجه اي هم كه مي خواي نرسيدي .

3. 7 کاربر از پست مفید saboktakin تشکرکرده اند .

saboktakin (پنجشنبه 25 خرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 تیر 91 [ 15:10]
    سطح
    21
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,069

تشکرشده 1,083 در 257 پست

Array

دوست عزيز حرفهاي سبكتكينو خوب بخون

در ضمن دليلي واسه اين همه تجسس نداري, مسلمه كه اون اقا احترامي واسه خودش و حرف زدنش قايل نبوده و دليلي نداره كسي كه شخصيت ثابتي داره تو رفتارهاش اينهمه تفاوت باشه و يكجا بي ادبانه و جايي با سياست حرف بزنه, اين فقط يه معني داره كه اون انسان به درد شما نميخوره و هنوز بالغ نشده

تو ميگي نميتونم فراموشش كنم و خودتم راهي رو ميري كه بياد جلو چشمت و يا روح و روان خودتو ازار ميدي, اين اشتباهه

فيس بوك يا هر جاي ديگه, اين مهم نيست , مهم اينه كه اون بايد حذف بشه از ذهنت و اين رو هم بدون اگه اين اقا با اين روند ادامه بده تو زندگي مشترك احتماليش هم با هر خانمي باشه به مشكل برميخوره, مگه ارايش و نداشتن حجاب و ... دليل ترك كسي ميتونه باشه!!!

نه عزيزم مشكل اينه كه براي زندگي مشترك ساخته نشده

توقف فكر يعني هر جا فكرش اومد سراغت به راحتي و با كنترل روي احساست بتوني خودتو سرگرم كاري ديگه بكني واصلا تداعيش نكني نه اينكه بري تو فيسبوكش و...

اينها همه ميشه عذاب تو

دوست من , فقط و فقط يك چيز رو بدون كه نه اولين دختري هستي كه اين مسايل رو ديده و ازارش داده و نه تنها كسي هستي كه دلش شكسته و به فكر ترميم زخمهاشه

توي اين تالار و توي زندگي واقعي پر اين موارده فقط بايد يادبگيري چطور شرايط زندگيتو مديريت كني و هميشه شاد و سالم زندگي كني

واسه كسي زندگي نكن و ازينكه داري سالم زندگي ميكني ناراحت نباش. من مطمينم قوانين خدا روي زمين عادلانه است و نتيجه عملمون به خودمون برميگرده

مواظب خودت و روح پاكت باش و نزار اين افكار ذره اي تورو از خودت دور كنه, تو هميني , خودتو دوست داشته باش

5. 6 کاربر از پست مفید naghashi تشکرکرده اند .

naghashi (پنجشنبه 25 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 مهر 97 [ 09:20]
    سطح
    74
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 193
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Social1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,610

تشکرشده 8,998 در 1,493 پست

Array

سلام دوست گلم

به همدردی خوش اومدی عزیز دلم

اینجا هر چقدر بخوای می تونی با ما درد و دل کنی! دوستهای خوب پیدا کنی! خودت رو از لحاظ روحی بدون قرص

بسازی و با احیای یک شخصیت سالم بهترینها رو داشته باشی عزیز دلم

پستت و نظرات پر مهر و خوب تک تک بچه ها رو خوندم! اول از همه بدون خدا خیلی دوستت داشته که به این سایت

خوب که واقعا خونه مجازیه پرمهریه رهنمونت کرده!

گل من!

میدونی بزرگترین مسئله تو چیه؟ وابستگی بیش از حد و افراطیت به آدمها! این خیلی خطرناکه عزیز دلم!

چرا نام کاربریت رو گذاشتی "هیچ کس" ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا تو با حضور یک پسر که به عشق تو بیتوجهه باید "همه کس" بشی؟؟

می دونی این وابستگی افراطی تو میتونه بعدا یک بیماری غیر قابل درمان روانی بشه؟

تو داری فردیت و استقلال شخصیتت رو از دست میدی!

تو حتی اگر با اون پسر ازدواج هم بکنی حتما از تو وابستگی و ابراز علاقه بیش از حد و بیمار گونه ات کلافه میشه و

ممکنه حتی کارت به طلاق بکشه! که با این شخصیت تو ممکنه به کارهای خطر ناکی دست بزنی!

نوشتی تو خانوادت آرامش نداری! چرا آرامش نداری؟ آیا تو خانوادت مشکل یا دعوا یا اختلافی هست؟

آیا به تو در خانوادت محبتی شده؟

در حال حاضر شغلت و وضعیت تحصیلیت چیه عزیز دلم؟

تو اگر خواهان درمانی باید به ما و به خودت کمک کنی که بتونیم از دختر خوبمون یک خانوم مستقل ، آزاده و با کمال

اعتماد به نفس بسازیم که اگر اراده کنه همه پسر ها به پاش میافتن!

تو به شدت عزت نفس و اعتماد به نفس و استقلال شخصیتت رو از دست دادی که باید احیاش کنی!

تو یک وابستگی خطرناک داری! انقدر عزت نفست اومده پایین که مدار خوشحالیت رو گذاشتی تو جواب های یک پسر

که حتی به فحش دادنشم راضی هستی!

اسم این رو عشق نگذار!

تو عشق احترام هست! وارستگی و آزادی هست! تکامل روحی هست! عزت نفس و غرور هست!

اما همه اینها در تو شکسته! پس اسمش عشق نیست!

بیا سعی کن مدار زندگیت رو بر روی خودت بگذاری!

باید اعتماد به نفست رو احیا کنی!

باید خودت رو دوست داشته باشی و به خودت بها بدی! نباید اجازه بدی کسی به تو بی احترامی کنه یا تور رو بشکنه

حتی همسر آیندت!

اول خودت رو خوب بساز بعد به ازدواج فکر کن!

پسرها عاشق دخترهایی هستن که اعتماد به نفس و عزت نفس دارن و اصلا وابسته نیستن!

و از دخترهای آویزون و مزاحم و بدون اعتماد به نفس بیزارن!

پس بیا و برای خودت ارزش و احترام و عزت نفس قائل شو تا دیگران هم بهت احترام بگذارن!

اونوقت می بینی که دیگه نه افسرده ای نه وابسته به اون پسر!

اونوقت به این روزهای خودت می خندی که میخواستی با اون پسر ازدواج کنی!

دوست خوبم کمکمون می کنی؟

خداوند تو رو آزاد و مستقل آفریده! پس به اصل خودت برگرد عزیز دل

7. 6 کاربر از پست مفید bahar.shadi تشکرکرده اند .

bahar.shadi (پنجشنبه 25 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 19:52]
    سطح
    83
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 255
    Overall activity: 61.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    9,194

تشکرشده 9,663 در 1,930 پست

Array

من راستش دچار یه سری مشکل شده بودم مثلا لرزش دستو گریه های بی دلیل و ناگهانی بعد آخر خنده هام گریه میکنمو ..
    گمونم این بخاطر فشاریه که به اعصابت وارد شده ..شما از روشهایی که گفتیم استفاده کن و از ارتباط با خدا هم استفاده کن انشاا... به مرور بهتر میشی.

وامان ازاین فیس بوک..تنها کاری که میتونی بکنی اینه که فیلتر شکنت رو پاک کنی..چون الان در وضعیتی نیستی که بتونی به کنجکاویت غلبه کنی و به فیسبوک سرک نکشی..

بس که خنگ بودم فک میکردم اینجور واسه زندگیمون بهتره الان پشیمونم
    زندگیمون؟؟!!!بازکه زیاده روی کردی..کدوم زندگیتون؟؟؟

چرا پشیمونی؟؟؟اگه قراره باشه یه مرد به صرفا رایش و ظاهر با زنی ازدواج کنه اون ازدواج دوام نمیاره چون اولا اقابا دیدن ارایشای بیشتر و بهتر جذب افراد دیگه میشه،ثانیا مگه یه زن میتونه تموم مدت با ارایش باشه و تموم کارای خونه و همسرداری و بچه داری رو هم انجام بده و ازهمه مهتر وقتی مثلا زن باردار میشه ظاهرش تغییر میکنه خوبه اقا بگه خوب چون قیافت عوض شد برو گمشو...؟
    ممکنه یه روزی برسه غم و اندوه داشته باشی و حال ارایش کردن هم نداشته باشی،دلت بخواد با شوهرت دردل کنی.خوبه شوهرت بگه برو پی کارت و بیفته دنبال دخترای دیگه؟؟؟

در واقع حرفایی که اون اقا ممکن بود بعد ازدواج بهت بگه رو الان بهت گفته و خدارو باید شکر کنی که زود شناختیش.

اینکه ارایش کنی یا نه به خودت مربوطه اما هر تصمیمی گرفتی فقط بخاطر خودت باشه..توی ازدواج باید دختر و پسر همدیگه رو همینجوری که هستن بپذیرن

موفق باشی

9. 5 کاربر از پست مفید بهار.زندگی تشکرکرده اند .

بهار.زندگی (پنجشنبه 25 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    15
    دستاوردها:
    تشکرها
    50

تشکرشده 50 در 30 پست

Array

مرسی از همتون واقعا خداروشکر اینجارو پیدا کرد . بهار 66 عزیز پسری که دوسش دارم میدونی خیلی پسر مهربونیه ینی قلبش مهربونه من نمیدونم چرا از من بدش میاد یه بار بهم گفت از دستت خسته شدم من حس میکنم این بدرفتاریهاش و فحشاش به خاطره این بود که از من کلافه شد میخواست ولش کنم اما من نتونستم هر کار کرد ازش متنفر شم نشدم میدونی بهار 66 عزیزم من مقصر بودم اون پسر خوبیه خداییش من چشماو لبخند مهربونش البته قبل اینکه بدونه عاشقش شدم چند سال پیش ، هیچوقت یادم نمیره .

حرفای بهار شادی درسته بهار شادی من حرفام زیاده اما شاید بگم بهتر بشه کمکم کنین
    من ابراز علاقم بیمارگونست بخدا باور میکنید مامانم و دوستام میدونن قضیه رو میدونی نطر اکثرشون چیه؟ میگن تو بیشتر شبیه مادرا اونو دوست داری

مامانم که وقتی فهمید گفت تو دوشخصیتی هستی چون من توی خونوادم اصلا احساسمو بروز نمیذم مامانم ازین همه احساس وحشتناکم تعجب کرد خیلی هم تحقیرم کرد که من ارزش خونوادمو پیش اون پسر پایین اوردمو و...
    بهار شادی بله من گفتم خونوادم آرامش ندارم از بچگی شاهد دعواهای مامانو بابام بودم تا امروز پدرم اخلاقاش خیلی بده دوسش دارم اما گاهی ازش متنفرم اون با اخلاقاش که نمیخوام اینجا بگم زندگیو همیشه برای مامانمم میخواد سخت کنه
    اصلا مشکل داره من همیشه غصه مامانمو میخوردم نمیدونم چرا پدرم اینجوره اما هست دیگه کاریش نمیشه کرد کسی هم جرات نداره ازش ایرادی بگیره

وقتایی بود که از زندگیم خسته میشدمم انقد که بابام زندگیمونو سخت میکرد انقد غصه داشتم دلم میخواست یه مرد بیاد پشتم وایسته منو با خودش ببره من همیشه پشتم خالیه دلم میخواست به عشقم تکیه کنم میدونید اون یه مرد واقعی بود میدونم اگه دوسم داشت خیلی مهربون بود خیلی هم مرد و وفادار بود اما
    اون دوسم نداشت حتی سر سوزن نمیدونم شاید من لایق عشقش نبودم خدا مهر منو به دلش ننداخته من اونو خیلی دوست داشتم و الانم دارم اما چون دیگه نیست ومیدونم نمیبینمش آخه ما از هم دور شدیم خیلییییییییییییییییی من یه شهر دیگم واسه همین توی دلم میدونم اون محبتو و مردونگیش واسه یکی دیگست
    همونی بود که همیشه توی رویاهام بود یادمه اولین بار که نگام کرد تنم لرزید
    خلاصه اون انگار از دنیای رویاهای من اومده بود بیرون همون که قرار بود پشتم وایسته دستمو بگیره کمکم کنه منم واسش یه تکیه گاه محکم میشدم چون سختی کشیدم تجربم زیاده همه جا همراهش میشدم ولی... اینا همش رفت پوچ بود من موندمو همه ی امید و آرزوهام که رفت
    میخوام ازینجا استقلال یاد بگیرم میخوام تنهایی از پس زندگیم بربیام میخوام برم سر کار ولی کو کار....

11. 3 کاربر از پست مفید hichkas.a تشکرکرده اند .

hichkas.a (پنجشنبه 25 خرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 تیر 91 [ 15:10]
    سطح
    21
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,069

تشکرشده 1,083 در 257 پست

Array

میخوام ازینجا استقلال یاد بگیرم میخوام تنهایی از پس زندگیم بربیام
    دوست خوبم تبريك ميگم

فكر كنم خودتم متوجه شدي كه اينهم مرحله اي از زندگيته و خيلي خوبه كه ميخواي رو خودت كار كني

تجربه نشون داده وقتي خودتو بشناسي و ارزش گذاري روي خودتو شروع كني فرصتهاي زيباي زندگي ميان سراغت

خودتو كوچيك و كس ديگه اي رو بزرگ نكن

اول خودت رو بساز و بدون بزرگي و اعتماد به نفستو بيشتر كن و ديگه هم به اون اتفاق فكر نكن بلكه تجربه زيبا و ارزشمند زندگيت بدون و خوشحال باش كه اين تجربه رو داري و ديرتر بهش نرسيدي

يه وقتايي به اونهايي كه زودتر ازمن اومدن اينجا و خواستند كه زندگيشونو تغيير بدن غبطه ميخورم

تو الان خيلي جلو افتادي

درد دل هم بكن و بدون نوشتنش ارومت ميكنه اما وقتي نوشتي بريزش دور , بزار از ذهنت بيان بيرون و ديگه راهشون نده

به خودت هم زمان بده و عجله نكن, قول ميدم اگه خوب و اگاهانه بري جلو زندگي زيبايي ميتوني واسه خودت بسازي

غم و شادي مال همه ماست

مهم اينه درس بگيريم و تو بهترين درسي كه الان گرفتي اينه كه ميخواي تنهايي از پس زندگي بربياي

13. 4 کاربر از پست مفید naghashi تشکرکرده اند .

naghashi (پنجشنبه 25 خرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 12 آبان 91 [ 04:09]
    سطح
    13
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    تشکرها
    149

تشکرشده 149 در 41 پست

Array

هیچکس خانوم
    آبجی گل

من با بهار66 موافقم که گفت به فیس بوک سر نزن و آنتی فیلترتو پاک کن
    تو میدونستی نتیجه یه روانشناسی نشون داره که بیشتر آدمایی که میرن فیس بوک، افسرده میشن؟!!

چون اونجا فقط لبخندهارو میبینی، فقط عکسهایی میبینی که ژست های خوشحال گرفتن
    جوری که انگار همه از زندگیشون راضی هستن، همه خوشکلن، همه بی نقصن، همه اعتماد به نفسشون بالاست، همه پولدارن، همه ساعت و عینک و کیف و کفش و لباسای مارکدار میپوشن و و و...

و کامنت هایی میبینی که باز هم همین حس رو بهت القا میکنن که همه خوشبختن به جز تو!
    این خاصیت فیس بوکه

باور کن بیشتر چیزایی که اون تو میبینی فقط چیزای سطحی هستن. تو عمق مسائل رو نمیتونی تو سایت های اجتماعی مثه فیس بوک ببینی

و عزیز من، باید بگم که چشم و هم چشمی تو فیس بوک هم وجود داره.شاید بیشتر از زندگی واقعی!

من میدونم تو الان اون دخترارو خیلی عالیییییییی میبینی. عالی و بی عیب و نقص
    ولی باور کن اینا همش از کمبود اعتماد به نفسه

اشو میگه: به مجله های آرایشی زیبایی نگاه نکنین چون اونوقت فکر میکنین زشت هستین!
    فیس بوک هم یه همچین جاییه چون همه بهترین عکساشون رو با روتوش و آرایش و کلی چیز دیگه میذارن رو پروفایلشون

سعی کن رو خودت بیشتر کار کنی و اعتماد به نفست رو به دست بیاری
    اون پسر هم از طرف همه اعضایی که اینجا نظر دادن از جمله خود من، رد صلاحیت شد
    والسلام!

15. 5 کاربر از پست مفید گوشت تلخ تشکرکرده اند .

گوشت تلخ (پنجشنبه 25 خرداد 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array

عزیز جان همه ی عشقا دو طرفه نیستن. خیلی خوبه که سعیتو کردی که به کسی که دوستش داری برسی. اما نشده. اینو بپذیر و خوشحال باش که تلاشتو کردی. ادم اگه اگاهانه عاشق می شد که خودش تصمیم می گرفت عاشق کی بشه. اول دل از دست ادم می ره بعدش عقل می بینه کجا رفته. اون پسر هم درک کن. دست خودش نیست که چه کسی رو دوست داشته باشه گلم. مهم اینه که تو برای به دست اوردن کسی که دوستش داشتی تلاشتو کردی و حالا هم باید قبول کنی که تموم شده و فقط با یه لبخند به یادش بیاری.
    اون پسری که می گی الان اماده ی ازدواج نیست. وقتشه که بچه بازی کنه و با این و اون بره بیرون خوش بگذرونه. به ظاهر و این چیزا نگاه کنه و خلاصه الان هم اگه راضی می شد ازدواج کنین به دردت نمی خورد. ازدواج هم امادگی می خواد.
    یه وقتی هم هست که ادم همه احساسش مال عشق نیست. مال نیازه. یعنی تو حس کردی که به این پسر نیاز داری که بتونه کمکت کنه. یعنی الان احتمالا احساساتت ترکیبی از عشق و نیاز باشه که قسمت نیازه که داره ازارت می ده.
    موفق باشی.

17. 4 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

meinoush (پنجشنبه 25 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    15
    دستاوردها:
    تشکرها
    50

تشکرشده 50 در 30 پست

Array

lمرسی بچه ها . راستش فیس بوک الان یه مدته که دیگه توی صفه ی دوستای دخترش نمیرم همین یر روز میرم فقط صفحشو میبینم و میام بیرون اونم چیزی از صفش قابل دیدن نیست ینی یه کاری کرده من نتونم ببینم فقط دو تا عکسه .همین . وقتایی میرم که دلم واقعا براش تنگ میشه.
    مینوش عزیز اینو من مطمینم که عشق من از روی نیاز نیست نیازم فقط اذیتم میکنه چون من همون اوایل فهمیدم توی زندگی بااین آقا هیچی از نیازای عاطفی من براورده نمیشه حتی به اینم فکر کردم ازش مثلا کتکم بخورم اما هر کار کردم که این واقعیت باعث شه من ازین وضع بیام بیرون نشد
    اون نیاز منوو برطرف نمیکنه هیچ وقت .نمیدونم مشکلم چیه که چرا از دلم بیرون نمیره البته اینو بگم من الان اون عشق داغو ندارم الان حس میکنم دوسش دارم دوست داشتن خیلی بزرگتره
    ایننو نمیدونم تجربه کردین یا نه
    ا
    گه بدونم مشکل کجاست حلش میکنم آخه چرا با اینکه میدونم هیچ فایذه ای برای زندگیم نداره بازم یه طوری دوسش دارم وقتی میفهمم سرکاره توی چشمم اشک جم میشه کلی قربون صدقش میرم یا وقتی الان که چند ماه دیگست تولدشه به این فک میکنم چفد بزرگ شده دلم واسش پر میزنه نمیدونم نمیتونم بیان کنم ولش کن

مثلا میدونید اگه اون روزی ازدواج کنه من واقعا اگه بتونم تحمل کنم و طاقت بیارم همیشه یه جوری از دور کنارش می مونم هیچوقت نفهمه (اما نمیخوام اینجور شه ) من حتی بچه دار بشه عاشق بچش میشم مطمینم .

نقاشی جان من میخوام رو خودم کار کنم اما بلد نیستم تنها راه به نظر خودم کار بود که نشد از شما کمک خواستم در واقع برای اینکه چجوری ازین افسردگی و خستگی دربیام نمیخوام توی خونه بشینم الکی کمک میخوام برا ی دختری که میخواد مستقل شه اما واقعا کاری نیست من تلاش کردم بی فایدست یه مورد بود که خونوادم اجازه نمیدن میگن دختر هر جا کار نمیکنه . دلم میخواد فایده داشته باشم اینجور انگار بی ارزشم اونم دوسم نداشت این بیشتر بهم فهموند که بی ارزشم پس شما بگید ارزش یه دختر به چیه؟؟؟ وقتی کسیو که دوس داری اینجور برخورد کرد و رفت لیسانس گرفتی توی رشته ای که دکتراشوو اگه بگیری و دانشمند شی کار هست ینی رشتشم به دردی نمیخوره اصلا من گیجه گیجم یکی هست واسم برنامه ریزی کنه؟ ؟؟؟؟؟ من خیلی ذهنم آشفتست کمک میخوام . راستی توقف فکر خیلی خوبه متوقف میشه ولی خب یه مسکنه درمان نیس

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)