به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

Threaded View

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام آقا و خانوم به دنبال خوشبختي

اسم کاربری شما همیشه منو یاد فیلم در جستجوی خوشبختی با بازی درخشان ( نه ببخشید با بازی خیلی خیلی درخشان) ویل اسمیت و پسرش جیدن اسمیت می اندازه.
    تو اون فیلم هم نقش اول فیلم همه تلاش اش رو برای رسیدن به هدفش می کنه. و آخر هم موفق میشه و چه موفقی. حالا شما نه تنها نام کابری ات منو به یاد اون فیلم انداخت، بلکه تلاش ات هم اقتباسی از اون فیلم هست.

اين تاپيك يكي از بهترين تاپيك هايي بود كه تا الان خوندم. بعد از تاپيك خواستگاري آقاي فدايي كه فروزان شد، از اين تاپيك به لحاظ آماري مطالب مفيد زيادي رو ياد گرفتم.
    اگر اين تاپيك رو باز نمي كردي هيچ وقت نمي بخشيدمتون .

مطمينم تو انتخاب شريك آينده ام، موارد تاپيك شما خيلي كمكم ميكنه آقای ویل اسمیت نه ببخشید آقای به دنبال خوشبختی

آقا و خانوم خوشبختي بي نهايت سپاسگذارم ازتون.
    صميمانه از خدا براتون طلب خوشبختي روز افزون و آرامش دارم. یلداتون هم مبارک باشه.

يقين دارم خيلي از زوجيني كه مشكلات بسيار زيادي دارند، بهتون حسودي دارن ميكنند. كه پيشنهاد ميكنم سريع نفري دو كيلو اسپند دود كنيد. البته خانوم به دنبال خوشبختی دو کیلو بیشتر دود کنه چون فقط ایشان هستند که سر کار براشون لقمه برده میشه

برخلاف نظر دوستان، من خيلي خوشم اومد كه دو نفري تو اين تاپيك حضور پيدا كردين.
    از اونجايي كه اطلاع دارم، زوجيني كه اهل حل مسيله هستند، و با مراجعه به مشاور، مشكلاتشون رو بيان ميكنن، قبل از اينكه مشاور پاسخي ارايه بدهد، خودشون به جواب معماهاي مبهم زندگي شون دست پيدا ميكنند. و صرفا بيان مطالب ناگفته و انباشت شده، براي شخص سومي، موجبات اطلاع زوجين از شرايط يكديگر ميشود.
    خوشبختانه شما نيز اهل حل مسيله هستين و مطمين هستم، الان خودتون با بازگشايي اين تاپيك و آگاهی از صحبت های همدیگر، به جواب سوالاتتون دست پيدا كردين.

يه پيشنهاد هم دارم، بريد يه وبلاگ براي همديگر درست كنيد، و حرفاتون رو براي مدير وبلاگ فرضي از جانب دو زوج بزنيد. شك ندارم اينقدر با درك هستين كه خودتون بهترين مشاور خودتون خواهيد شد.

من همش دنبال اين بودم كه به جز اختلافات اندك فرهنگي كه بين خانواده همسر شما و خود شما هست، در گير چه خصوصياتي هستين كه با بهبود اون خصوصيات، به سمت خوشبختي با سرعتي بيشتر حركت مي كنيد. كه خوشبختانه فرشته مهربان خيلي خوب گفت. كه ازش تشكر ميكنم. ولی برای نام کاربری تون همیشه شنیده بودم میگن هر چیزی رو که می خواهید بدست بیارید تکرار کنید. مثلا اگر ماشین سورنتو مشکی 2008 می خواهید ( این آرزو رو نکنی یه وقت، اگر خواستی یه مدل بالا ترش رو بگو) ، عکس اش رو قاب بگیرید بزنید تو اتاق تون. این مطلب رو آقای رندی گیج هم زیاد تو کتاب ها و سخنرانی هاشون میگن. حالا برای همین دوچار دوگانگی شدم با صحبت فرشته مهربان که به کمال گرایی ربط دادن.

ببخشيد كه نظرم رو ندادم چون يقين دارم بهترين نظر رو خودتون تا الان به يكديگر دادين! اگر تاپیکتون ادامه پیدا کرد نظرم رو می دم
    ویرایش توسط mohamad.reza164 : دوشنبه 30 آذر 94 در ساعت 20:29

2. 3 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

sahar67 (چهارشنبه 02 دی 94), فدایی یار (دوشنبه 30 آذر 94), شمیم الزهرا (شنبه 05 دی 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)