توی تاپیکهای قبلیم راجع به یکی از خواستگارام گفتم که قرار عقد رو گذاشته بودیم و خریدها هم انجام شده بود.بعد از دوماه بیخبری پدر اون آقا با پدر من تماس گرفت گفت که بیاین حلقه رو پس بگیرین و یه صحبت دیگه هم داشتیم.بابا رفت.خود پسر هم از شهرستان اومده بود.گفته بودن ما اهل مال حرام نیستیم ولی ما هم هزینه کردیم و سرویس طلا خریدیم والان ضرر کردیم.آخر کار حلقه رو داده بودن.بابا گفته بود شما روز آخر اومده بودین همه چیزو تموم کنین.از برخوردتون مشخص بود.ولی اونا گفتن که ما قصدمون صحبت منطقی بود و برخورد پسر شما(برادر من)بد بود.خوب الان حداقل معلوم شد اون کلاهبردار نبوده.ولی باز فکر من مشغول شده.به نظر شما اون همونقدر که من فکر میکردم بد بود؟من یه سری خصوصیات و رفتاراشو میگم.لطفا شما قضاوت کنین.
1-اون از نظر ظاهری و ازدید من خیلی جذاب بود.متاسفانه هنوزم حسم همینه.
2-حقوق منو پرسید.حتی آدرس آپارتمانمم به یه بهانه ای میخواست بگیره.خیلی مادی بود ومیشه گفت آدم زرنگی بود.
3-یه بار به من گفت وقتی من با تو هستم همه دخترا با اخم به تو نگاه میکنن(خودشیفتگی)وخودشم به دخترای دیگه خیلی نگاه میکرد.مادرش که خیلی مذهبیه میگفت مردا حق دارن نگاه کنن.زن باید پوشیده باشه.
4-روز اول گفت پوشش شما خیلی مناسبه.کم کم حرفشو عوض کرد.روز آخر به پدر من گفت دختر شما وقتی اومد خونه من موقع اومدن مهمون باید چادر سرش کنه.(از چند روز قبل به من میگفت فکر میکنم چادر خیلی به تو میاد)
5-چند مورد دروغ شنیدم ازش.
الان شدیدا دچار تردید شدم که منتفی شدن عقد اتفاق مثبتی بود یانه.با توجه به این که جذابیتی که اون برام داره هیچ مردی نداشته چه قبل و چه بعد از اون.اون اولین مردی بود که من ازش خوشم اومده بود.خواهش میکنم نظرتونو بگین