به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 بهمن 93 [ 13:08]
    سطح
    1
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 4
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

عشق من و نفرت شدید طرف مقابل

3سال پیش پسری به اسم حسین به من پیشنهاددوستی داد من خیلی ازش متنفربودم و ازروی دلسوزی باهاش صحبت میکردم ازاول که وارد زندگیم شد اسم ازدواج رو آورد درصورتی ک من هیچ تمایلی به ازدواج باهاش نبودم .عشق اون به قدری آتشین بود و به من محبت کرد که من کم کم احساس کردم دوسش دارم ازطرفی هم به پاک بودنش ایمان آوردم ۱سال بعد کم کم بهم گف ک خانوادش با ازدواجمون مخالفن ولی خودش دوباره برمیگشت ۲سال گذشت تا من از اون شهر رفتم وقتی رفتم بهم گف نمیتونه بامن ازدواج کنه من هم انقدر عصبانی شدم که هرچند وقت یه دفعه بهش اس میدادم و بهش میگفتم حلالت نمیکنم و خیلی بی معرفتی ۲سال به همین منوال گذشت و حالا بهم میگه ازم متنفره من فکرمیکنم به خاطر زخم زبونایی ک بهش زدمه.من خیلی دوسش دارم و از وقتی ازش جداشدم نتونستم زندگی کنم.ما 2ساله از هم جداشدیم ولی اون هرچند وقت زنگ میزنه و حالمو میپرسه و میگه عذاب وجدان داره حتی چند دفعه هم خوابای عجیبی میبینه و زنگ میزنه ک ازم حلالیت بگیره.شما فکر نمیکنید چون خیلی منتشوکشیدم و همش بهش زنگ میزدم و خواهش میکردم ازم زده شده.واقعیتش اینه حسین انقدر منو دوس داشت ک تاحالا اینجور عشقی رو ندیده بودم .امکان داره ازش دوربشم برگرده.کمکم کنید حتی چن دفعه سعی کردم برم بایکی دیگه اما بعد1هفته نتونستم تحمل کنم.عشق ما خاص بود.دلیل تنفرش این نیس ک 2سال تموم بهش زنگ میزدم و همش جروبحث داشتیم .لطفا کمکم کنید خیلی ناراحتم

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    سایه جان سلام به همدردی خوش امدید . عزیزم اینجا کسی در مورد دوستی یا ادامه اون راهکار نمیده . بهترین کار اینه که بطور کامل قطع ارتباط کنید . اگر ایشون واقعا به شما علاقه داشته و هنوز هم داره میاد سراغتون و ازتون خواستگاری رسمی میکنه . و اگر نکرد مطمئن باشید که علاقه ای نبوده . از اینجور دوست داشتنها و قربون صدقه ها تو همه دوستیها هست . عزیزم اینها نشونه علاقه واقعی نیست . علاقه واقعی زمانیه که به خواستگاری شما بیاد و حاضر بشه بقیه عمرش رو با شما قسمت کنه . ارزش خودت رو بفهم و اینقدر خودت رو تحقیر نکن .

3. 10 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

Aram_577 (چهارشنبه 01 بهمن 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 01 بهمن 93), فرشته مهربان (دوشنبه 06 بهمن 93), نیکیا (پنجشنبه 02 بهمن 93), هم آوا (چهارشنبه 01 بهمن 93), مسافر زمان (جمعه 03 بهمن 93), بارن (چهارشنبه 01 بهمن 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 02 بهمن 93), سكوت شب (چهارشنبه 01 بهمن 93), شیدا. (چهارشنبه 01 بهمن 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    جمعه 25 اردیبهشت 94 [ 03:35]
    سطح
    4
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 21 در 11 پست

Array
    اینکه آدم بدون شناخت بره خاسگاری یه دختر و حتی بعد یه مدت کوتاه 2 ماهه نامزدی بره بشینه سر سفره عقد و بعد پی ببره که ای دل غافل چه غلطی کرده که طرفو انتخاب کرده چون زمین تا اسمون با هم فرق داشتن!خیانت به خودش و طرف مقابل که هست هیچ بلکه خیانت به نوع بشره!چون این وسط امکان داره یه بچه ای هم پیداش بشه که نتونن مسئولیتشو قبول کنن ...
    پس هی نگید اگه کسیو دوست داشته باشی فوری باید بری خاسگاری..حداقل من اگه عاشق کسیم باشم تا درست و حسابی نشناسمش نه به خودش حرفی میزنم نه تو ذهن خودم به عنوان همسر آینده تصورش میکنم چه برسه به خانواده ها!!!

5. 2 کاربر از پست مفید پاییز69 تشکرکرده اند .

ali -guilan (پنجشنبه 02 بهمن 93), آنیتا123 (شنبه 04 بهمن 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پاییز69 نمایش پست ها
    اینکه آدم بدون شناخت بره خاسگاری یه دختر و حتی بعد یه مدت کوتاه 2 ماهه نامزدی بره بشینه سر سفره عقد و بعد پی ببره که ای دل غافل چه غلطی کرده که طرفو انتخاب کرده چون زمین تا اسمون با هم فرق داشتن!خیانت به خودش و طرف مقابل که هست هیچ بلکه خیانت به نوع بشره!چون این وسط امکان داره یه بچه ای هم پیداش بشه که نتونن مسئولیتشو قبول کنن ...
    پس هی نگید اگه کسیو دوست داشته باشی فوری باید بری خاسگاری..حداقل من اگه عاشق کسیم باشم تا درست و حسابی نشناسمش نه به خودش حرفی میزنم نه تو ذهن خودم به عنوان همسر آینده تصورش میکنم چه برسه به خانواده ها!!!
    اصولن خاستگاری برای این می رن که،وارد فرایند شناخت بشن.اگر کسی بدون اینکه

وارد این مرحله بشه با گذران وقت پای سفره بشینه بعد دل غافل ببینه،تقصیر خودشه

که سهل انگاری کرده.

اگر نمی شناسیش چطور عاشقش هستی؟اگر نه به خودش نه به خانواده نمی گی

چطور می خوای بشناسیش؟

7. 4 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (دوشنبه 06 بهمن 93), مسافر زمان (جمعه 03 بهمن 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 02 بهمن 93), شمیم الزهرا (دوشنبه 06 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 بهمن 93 [ 13:08]
    سطح
    1
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 4
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    خیلی ممنون از راهنماییتون.باید بگم که قصد از رابطه ی ما آشنایی واسه ازدواج بود حتی دایی و خواهر ایشون بامن صحبت کردن .چون پسر باایمون و خوبی بود من بهش علاقه مند شدم.من انقدی هست سنم که تشخیص بدم کدوم آدم واسم مناسبه.راسیتش من فکر میکنم چون حسین رفته دانشگاه و تحت تاثیر محیط دانشگاه قرار گرفته .به نظرمن شاید جو مناسب نباشه و آدم ها خیلی زود تحت تاثیر قرار بگیرن ولی هر آدمی یه روزی بر میگرده به ذاتش.فقط سوال من اینه که چیکارکنم تا به خودش بیاد.اگه ازش دوری کنم جواب میده؟هرچند وقت یه دفعه زنگ میزنه و از من میخاد که حلالش کنم.به نظر من من مقصرم چون انقدر تو این مدت بابت اینکه نظرش راجع به ازدواج عوض شده بهش زخم زبون زدم هر کسی به غیر از اون بود همین حسو نسبت بهم داشت.لطفا کمکم کنید خواهش میکنم

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,674

تشکرشده 36,015 در 7,406 پست

Array
    سلام سایه خانم

همانطور که واحد گرامی بیان داشتند راه درست برای شما قطع رابطه کامل هست . در هر صورت نه این راه برای ازدواج درست هست و نه وضعیت پیش آمده بین شما نشانه خوبی هست لذااگر آمده اید اینجا راهنمایی درستبشنوید که کارشناسانه به شما می گویم که قطع کامل ارتباط کنید و راه های ارتباطی را ببندید و از فکر و خیال بیرون آیید چرا که خیالاتتان سراب است ، حتی به شما توصیه نمی کنیم که بطور جدی به وی بگویید خواستگاری بیاید چون اعلام کرده که خانواده اش مخالف هستند و خودش هم نشان داده موافق نیست و عشق وی عشق جنسی بیش نبوده لذا برای خود ارزش قائل باشید و درپی این باشید که با قطع ارتباط کامل و بی محلی به وی عزت نفس آسیب دیده خود را احیاء کنید .

اگر هم مایل هستید کسی راهی برای ادامه رابطه به امید ازدواج به شما در اینجا نشان دهد باید بگویم نتیجه نخواهید گرفت چون در اینجا بنا به منطق واقع بینانه و روند علمی راهنمایی داده می شود و این هم خلاف این روند است چنانکه می بینید پستهای شخصی مثل پاییز69 و کیت کت به همین دلیل حذف شده . یعنی هرکس دیگری هم در این راستا راهنمایی دهد حذف خواهد شد.

موفق باشید

لینکهای زیر هم مفید است برای شما :

دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر

سطوح رابطه دختر و پسر
    ما قصدا و عمدا چنین روابط عاشقانه ای رو تخریب می کنیم!!!!

10. 3 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 06 بهمن 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 06 بهمن 93), شیدا. (دوشنبه 06 بهمن 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)