به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 198
    عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 25 مهر 86 [ 17:22]
    سطح
    47
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 103
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranRecommendation Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

RE: دوبار؛چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashoogh Haminjast
    سلام .
    شما فرمودید که هیچ اختلاف قابل ذکری با همسرتان ندارید پس خود این ثابت میکنه که همسرتان شما را دوست دارد چون اگر غیر این بود حنما تا الان با هم اختلاف پیدا کرده بودید . یک کمی هم باید از وسواستون کم کنید .
    فکر میکنم غریزه ی جنسی در مردان کمتر از زنان باشد و راحتتر بتوان این غریزه را در مردان کنترل کرد . چیزهایی که به ذهن بنده میرسد را اشاره می کنم بعد بقیه ی دوستان قطعا نظرات ارزشمندی خواهند داد .

اول اینکه بنده چند سوال از شما دارم : آیا شما به دیدن آن تصاویر توسط همسرتان حسودی می کنید ؟

دوم اینکه آیا شما از روش های متنوع ارتباط جنسی استفاده می کنید ؟ ( از ارتباط جنسی با هم همیشه راضی هستید ؟)
    ^^^^^^^^^^^^^^^6
    بنده فکر می کنم یا اینکه همسر شما بر اساس عادت و کنجکاوی به آن تصاویر نگاه می کند و منظور خاصی جز ارضای این عادت ندارد .یا اینکه شما هنوز روش مورد علاقه ی همسرتان را برای ارتباط سکسی مطلوب او پیدا نکرده اید و ایشان برای ارضای این نیاز به سمت راههای دیگر غیر از روش معقول میرود که احتمالا به خودارضایی هم کشیده می شود .. و یا اینکه در بدترین حالت همسر شما یک بیمار سکسیست که نیاز به سکس فراوان دارد .
    بنده فکر میکنم کلید حل این معما در دستان خود شماست که روش سکس مورد علاقه ی همسرتان را پیدا کرده و او را به طور کامل ارضا کنید . باز هم میگم که از وسواستون کم کنید . نمیدونم استفاده ازین ضرب المثل درسته یا نه که میگن سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندند .
    جواب سوال اول چرا دروغ بگويم خيلي حسادت مي كنم ...چون من يك زن معمولي هستم نه يك مانكن كه شغلش ايجاب بكند كه تمام وقتش راصرف خودش كند و در نتيجه از لحاظ زيبايي با آنها برابري نمي كنم....

جواب سوال دوم نمي دانم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 اسفند 02 [ 15:41]
    سطح
    94
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 948
    دستاوردها:
    VeteranRecommendation Second Class10000 Experience PointsSocialTagger Second Class
    تشکرها
    2,041

تشکرشده 2,229 در 569 پست

Array

سلام سارا ،

در انجمن "درگیری و اختلاف زن و شوهر " فایلی هست به نام "وابستگی همسرم به خانواده " که اگر چه در موضوع و محتوا ممکنه متفاوت باشه اما فکر می کنم
    توصیه هایی که از سوی مدیر محترم سایت به عنوان مهارتهای ارتباطی برای تقویت ارتباط بین همسران آورده شده برای شما هم قابل استفاده باشه .
    یه سری به اونجا بزن .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    94
    دستاوردها:
    VeteranRecommendation Second Class10000 Experience PointsSocialTagger Second Class
    تشکرها
    2,041

تشکرشده 2,229 در 569 پست

Array

سلام ستاره عزیزم .

مرسی از لطفت .
    اگه ساکتم به معنای پرحرفی "معشوق همینجاست" و "گل آفرید" نیست :P
    ولی جدای از شوخی ، هستم . فقط ترجیح می دم از تجربه و دانش دوستان خوبم استفاده کنم.

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 شهریور 01 [ 10:24]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    2,961

تشکرشده 3,584 در 906 پست

Array

سلام به همه دوستان:
    ازبحث « جنس مخالف نه متفاوت » خارج شدم . انجا يك نفر پرسيد اين حرفها به موضوع اينجا ربط ندارد وبه قسمت« دو بار چرا ؟»مربوطه
    الان ربطش را مي گويم :
    خطاب به دوستان خوبم كه فيلم بزن ،بزن تماشا مي كرديد عرض كنم كه اين دعواي زرگري را كه ديديد پيام هايي برا ي ما داشت كه اگر اجازه بدهيد با زبان
    قاصرم بگويم .قبل از ان مي خواهم خدمت اقاي گردافريد و معشوق همين جاست بز رگوار،بگم كه من به عنوان خواهر شما نسبت به شما ارادت دارم .خدا
    ازبرادري كمتان نكند .من به مردها حسودي نمي كنم (چون از زن بودن خودم راضي هستم).چون حكمت خداوند متعال اينگونه قرار گرفت كه مارا جفت ( متفاوت)
    افريد وبردوش هركدام وظايفي گذاشت كه هركدامشان به جاي خود از ارزش ويژ ه اي برخوردار است . مرد يك سري ويژگي ومسئوليت دارد. زن يك سري ويژگي و مسئو ليت
    تا دركنار هم كامل شوند وبه ارامش برسند وخداوند درحق هيچ كدامشان ظلمي روانداشت .
    قابل توجه خواهرهاي خوب: ببينيد در بحث هاي اخر « جنس مخالف نه متفاوت » اگر مردي قدرتش زير سوال رود ديگر هيچ چيز را به اين زودي نه مي شنود ونه مي خواهد
    كه بشنود چون به اصل نياز وخواسته و خصيصه او ضربه وارد امده . هرچه بيشتر دليل وبرهان بياوريم بيشتر قدرتش راتهديد كرده ايم.حتي اگر جايي
    هم كوتاه بيايم اوبيشتر باصطلاح خشمگين مي شود ودور خود حصار مي كشدومي خواهد ازان قسمت تهديد شده دفاع كند . پس بايد دراين مواقع كاملا خلع سلاح شد و كوتاه امد يعني
    « نيم من »شد . زمان بدهيم تا اوخود را دوباره بيابد و مطمئن گردد كه از صلابت و اقتدارش كم نشده . اگر غير از اين باشد روح اودر تب وتاب قرار مي گيرد
    زني كه ازاين موضوع «متفاوت باخودش » غافل است فكر مي كند هرچه بيشتر اورا درفشار قرار دهد اورا بيشتر متوجه خود كرده كه زهي خيال باطل .
    هرچه بيشتر فشار ازناحيه زن وارد شود مرد بيشتر پشت ماسك خشن خود مي رود وازخود دفاع مي كند..هرچه تكذيب شود احساسات خوش خود را نسبت به زن
    مخفي تر مي كند و او را محروم تر و به دنبال تاييد و تشويق در خارج از خانه مي گردد.تا اين خلاجبران شود و زن كه بيشتراز قبل تنها شده بيشتر ......
    جرو بحث فاصله ها را زياد مي كند هرچه شدت و درجه حرارت بحث زيادشود شدت ودرجه حرارت عشق كم مي شود.. پس اصل تشوييق وتاييد راهرگز فراموش نكنيم
    احساسات يكديگررا بپذيريم .با قدرت كاري نداشته باشيم .خودمان را به همديگر ثابت نكنيم و چيزي را به هم تحميل نكنيم وهمديگرا مقصرندانيم و تقصيرهارا به گردن بگيريم.
    نيازهاي همديگر را بشناسيم و متفاوت باقي نمانيم و تاسرحد توان مايه بگذاريم ويكي شويم .
    قسمت « مرحبا اي عشق خوش..»يادتان هست چه صحبت هايي درمورد عشق واقعي شد .پس عاشق عاشق و مشتاق مشتاق يكي ويكرنگ و يكدل به
    همديگر عشق بورزيم .از اصل خود جدا نيفتيم و( زن يعني ارامش )زن يعني مهرباني يعني عشق. براي روح خسته انها مرهم و مامن باشيم شب هنگامي كه خسته ازفعاليت
    روزانه ودرمانده از ناملايمات به اشيانه خود گام مي نهد برسر قدمهايش گل محبت بكارشت و بانثار لبخند به پيشبازش شتافت و باتري هاي خالي اورا شارژ كرد (شايد بعضي خانمها بگويند پس من چه مگر من خسته نيستم .ولي عشقي كه مي بخشيم تنها عشقي است كه
    دريافت مي كنيم و به طرف ماباز خورد مي كند و خستگي خودرا نيز به در مي كنبم )وروز بعد با بقچه اي از محبت راضي و خرسند با كلي نيروو اميد راونه كار و تلاشش كرد.تا بتواند با دستان پرمهرش ارامش و امنيت را به خانه سوغات بياورد .
    خانمهاي عزيز : جهاد زن حفظ خانه و خانواده است . دراين راستا به زني كه شوهرش از او راضي باشد مصداق شهيد رامي دهند . اين كم نيست.!!!!!!!!!!!!!
    دراين زمانه كه الهي شكر، جنگ و جهادي نيست مردان سلاح گرم را زمين گذاشتند و من وتو خواهرخوبم بايد سلاح سرد عشق و محبت را برداريم و كانون خانواده را براي خود و همسر و فرزندانما ن گرم نگه داريم .
    تا احساس خلاء ونياز نكند و جاي ديگري نيازش را براورده كند . من مطمئنم اگر مرد تامين شود هيچ وقت طرف كس ديگري نمي رود مگر كساني كه ساديسم دارند كه حسابشان جداست.
    فرقي نمي كند همين طور زناني كه به بيراهه كشيده مي شوند اگر نيازشان(عزيزو مورد توجه بودن) در خانه پدر و همسرتامين شود هيچوقت.... .
    پيامبر (ص)فرمودند: بهترين زنان شما انهايي هستند كه نازاو عقيم نباشند ومهربان و عفيف باشند ،انها كه درنزد خاندان خود بزرگ و عزيز ودربرابر شوهر
    مطيع و رام ، هنگامي كه نزد شوهر است خود رابيارايد وچون باديگري برخورد مي كند خودرا كاملا بپوشاند ،دستورش رابشنود وامرش رااطاعت كند.
    برادرهاي محترم وگراميم:هنگامي كه زن جدال مي كند مي خواهد بازباني كه خوب ترجمه نمي شود بگويد به من توجه كن -مرا دوست داشته باش -كنارم بمان تا هميشه -
    هيچ وقت زن ديگري را به من ترجيح نده - هيچ وقت تركم نكن هرچه نسبت به او بي توجهي و بي اعتنايي به خرج دهيد او نيازمندتر نسبت به دريافت توجه بيشتر فشار مي اورد
    و غافل است ازاينكه هرچه فشار بياورد محرو م تر ميگردند چون مرد احساس مي كند اقتدارش -قدرتش-مرديتش زير سوال مي رود واين اشتباهي است كه هيچ كدامشان متوجه ان نيستند
    و دائما از هم شكوه مي كنند.
    پس من گفته قبل را اصلاح مي كنم : « زن خوب و مهربان كه شوهرش ازاو راضي است يكي ، خدا هم يكي»
    اين صحبتهاي من از سر تجربه اي است كه به دست اوردم ولي تاوان سختي دادم .زندگي درسهاي خوبي به من داد اما.....
    خدايا كمكمان كن به جاي اينكه تجربه ديگران شويم و مايه ي عبرت .عبرت بگيريم و ازتجربه ها بهره مند شويم .اه!!!!!!!!!! كه نا اگاهي چه مي كند با ادم....
    اه!!!!!!!!!!!!!!!!!مسافت زمين تا اسمان را مي پيمايد.
    خوب ديگه مثل اينكه فيلم هندي شد ....(كات)

عاجزانه و ملتمسانه ازشما خوبان مي خواهم براي عاقبت بخيري من وفرزندانم دعا كنيد.
    خداياابرهاي كينه و اختلاف رااز دل همه ي ما بيرون.خدايا همه ي دلها را مهربان وافتابي قرار بده.«امين»

يارب زسر لطف و كرامت
    نظرم كن
    من شاخه بي برگ و برم
    بارورم كن
    يارب بنشان بردل من
    نور حقيقت
    وز ظلمت و جهلم برهان
    سحرم كن
    دانم كه تو سلطان جهاني
    خدايا !
    هر لحظه كه غافل شوم از تو
    خبرم كن
    اي بابا حرفهاي ستاره رو جدي نگيريد .نمي دونم چرا از اون طرف تالار «جنس مخالف نه متفاوت»اومد اين طرف «دوبارچرا؟»سرش به كجا خورد كه پاك قاطي كرده؟
    بابا داشتيم مي جنگيديم .پس چرا پر چم سفيد را بالا بردي ؟اين مردها فكر مي كنند كم اوردي ها . ما هر طور شده بايد انها راتغيير دهيم ( گفتگوهاي دروني منفي :فكر كرده ،ادمش ميكنم،زورشو نشونم مي ده..... به هر قيمتي كه شده،حتي اگر از خانه فراري بشه.....)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 شهریور 01 [ 10:24]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    2,961

تشکرشده 3,584 در 906 پست

Array

سلام:
    دوست خوب و نازنينم خيلي خانمي ولي( من هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم )مارا بيشتر همراهي كن. دلم برا ي صحبتهاي قشنگت تنگ شده .با سپاس فراوان.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 آذر 89 [ 11:10]
    سطح
    76
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 55
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

سلام طاهره ؛
    بنده به شما احترام خاصی قائلم با اینکه با ورودتون به بحث جنجالی منو ستاره ( که این ستاره گرد آفرید بیچاره رو هم مورد عنایت قرار داد ) هیچ فرقی به حالم نمیکنه ولی ازتون میخوام تحت تاثیر این بچه قرار نگیرید.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    94
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,041

تشکرشده 2,229 در 569 پست

Array

ای ول ستاره ،
    برای همین چیزاست که اینقدر دوستت دارم .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    94
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,041

تشکرشده 2,229 در 569 پست

Array

و تو معشوق همینجاست و تو گردافرید و شما همه کسانی که با ما همراهید ...
    همتون رو دوست دارم و برای همینه که پا به پاتون می یام .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 آذر 89 [ 11:10]
    سطح
    76
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 55
    دستاوردها:
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

سلام .
    و جواب ستاره اینکه :
    منم همانطور که قبلا هم اشاره کردم نه فقط شما بلکه تمام زنان ایران خواهران منند و مردها هم برادرانم و باعث افتخارمه که یه روز جونم رو برای مردم ایران عزیزم بدم .
    متنی که نوشتید فرازهای مختلفی داشت برخی از جملاتت فوق العاده خوب بود و ارزش همه ی دعوامون رو داشت و بعضی ها هم قابل نقد . اما از آنجایی که نقد نظر تو بی فایده ست فقط یه آفرین بهت میگم تا کیف کنی . نقدش رو بی خیال میشم تا یه وقت بهت بر نخوره . ( البته بعدها اگه ظرفیتش رو پیدا کردی بهت میگم ) .

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 30 آبان 88 [ 11:45]
    سطح
    81
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

با درود؛دوستان یک چیزی بگم و آن این موضوع است:خیلی جالبه ها!ما عجب ملت مهربان،صبور،مهمان نواز،فهیم و نمی دونیم چی چی مامانی هستیم!!!(از همان حرفهای مجری های تلویزیون) چقدر همدیگر را تحمل می کنم،آخ که عشق می کنم چقدر هم را تحمل میکنیم!!!!همه با هم متحد می شیم کشورمان را آباد می کنیم،همه در صلح و صفا،گلستان می شود به جان هر چی فمینیسته. . . . . . . . توپِ توپ میشه!!!!!!!!!از همین تالار گفتمان شروع می کنیم تخت گاز با هم می ریم جلو!!؟؟حالا اگر این وسط *بیجه ای به بیست تا بچه تجاوز کرد* یا *70% مردم زیر خط فقر بودن(شایدم بیشتر)*فدای سرمون!!!!؟؟؟؟کارکارِ آمریکاست دیگر،پس کریستوف کلمب بیخودی اونجا پیدا کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)