[align=justify][align=justify][align=justify][align=justify]سلام من 24 سالمه و 7 ماهي ميشه نامزد كردم و از نظر مالي اوضامون خوبه اما خانواده نامزدم به پاي ما نمي رسن بگذريم من براي عقد رفتم پيشه يه شيخي و يه عقد ساده كردم ميشه گفت تقريبا همراهمون5نفر بيشتر نبودن و الان 7ماهي ميشه كه مادر شوهرم اصلا به اين فكر نيست كه واسم جشن بگيره با اينكه ما بهش گفتيم همش ميگه پول نداريم بهانه مياره و حتي روزهاي عيد هم نمياد بگه تو تازه عروسي اينم عيديت مامان خودم از ريز ترين چيزها تا درشت ترين خريدارو واسه نامزدم كرده اما مادر شوهرم واسه من حتي اون روزي كه داشتيم ميرفتيم بيرون كه مامانم واسه نامزدم خريد كنه مادر شوهرم فقط يه چادر گرفت و پاي كفش منو نگاه كرد و گفت نياز نيست چيزي بخرم ديگه فكنيد اون چطوريه بگذريم هر وقت كه ميرم خونشون بهم با زبون تندش تيكه ميندازه اوايل با نامزدم درميون نميزاشتم تا اينكه صبرم تموم شد هميشه ميرفتم خونشون يه برنامه اي داشتم و وقتي بر ميگشتم با ناراحتي بود من ازهر نظر كه فكر كنيد از اونها بالاترم حتي از نامزدم بالاترم از تحصيلات بگير و شغل و از نظر مالي وحتي با اين شرايط خوبم هيچ وقت پز نيمدم و با همه خاكي برخورد ميكنم اما نمي دونم چرا باهام اين برخوردو ميكنه من عروسه آخريشم با جاري هاي ديگم كه صحبت ميكنم ميبينم اونها هم گلايه دارن هم از زبون تندش و هم از اينكه خصيصه و واسه عروسهاش ارزش قائل نميشه حتي كالايي كه مال پسرهست وقتي رفتيم واسه خريد مادر خودم نصف پول اونهاروداد حتي مادر شوهرم نگفت نميخواد بديد انگار هميشه از ما توقع داره همه اين مشكلات داره منو ديونه مي كنه با شوهر هيچ مشكلي ندارم و اونم در مقابل اين مشكلاتم ناراحت ميشه ولي ميگه چيكارنم مادرمه نميتونم برم بهش حرف بزنم ميترسم ناراحت بشه و نفرينم كنه به خدا ديگه خسته شدم ميخواستم كمكم كنيد كه چه كار كنم هر وقت پيش مياد بياد خونه ما همش توقع داره كه ما از خودمون مايه بگذاريم الان تو اين 7 ماه نامزدم همش پيشه ماست مادر شوهرم اصلا برو خودش نمياره كه پسرم بيا خونه انگار اصلا پسري نداره البته من از خدامه كه نامزدم خونشون نره چون ميترسم با حرفاي مامانش با من بد بشه لطفا كمكم كنيد كه چه كار كنم با اين اوضاع موقعي كه رفتيم واسه تحقيق همه ميگفتن خانواده خوبين اما حالا ميبينم حرف مردم درست نبوده
دلم ميخواداين اوضاع درست بشه و مادر شوهرم با هام خوب بشه من حتي روز مادرهم واسش كادو گرفتم هزارتا كاراي خوبه ديگه واسش كردم يك دفعه نگفت دستت درد نكنه هميشه توقع داره
[/align][/align][/align][/align]