سلام و وقت بخیر خدمت دوستان..من یه نگرانی دارم که میخوام عنوان کنم و دوستان عزیز باتجربه راهنمایی کنن.....حالا عرض میکنم خدمتتون...من به یکی از بستگانم علاقه من هستم و خودمونو خانواده هامون کاملا همدیگر ور میشناسیم..خویشاوندیمونم آنچنان نزدیک نیست ولی خوب میشه اسمشو گذاشت آشناییت فامیلی ...ایشون 21 ساله و من 27 ساله.طی گفت و گویی که با هم داشتیم..هم من متوجه شدم و هم خودش به من گفت..اینه که اون راه و رسم عشق ورزیدن و محبت کردن..دوست داشتن...اون شور و حرارت عاشقی و فوت و فن رابطه ی احساسی...عاطفی و عاشقانه رو بلد نیست...طوری که انگار تا الان توی عمرش به مقوله عشق و ازدواج فکر نکرده و نرفته دنبالش تا یاد بگیره.در صورتیکه من کالا نقطه مقابلش هستم در این زمینه.علتش هم بمن گفت که من یکسری درگیری ها و مشکلات کاملا شخصی روحی و ذهنی دارم برای همین فعلا موقتا نمیتونم وارد رابطه احساسی با کسی بشم.اما من برداشتم اینه که شاید بخشی از علت این مشکلش همین باشه اما بخشی دیگش برمیگرده به شخصیتش که در این جور مقوله ها ضعیفه...الان نگرانیم اینه که ممکنه این خصلتش همین باشه و بعدا در آینده مشکل ساز بشه..به نظر شما این عیب برطرف میشه یا همیشه براش میمونه؟...کسی که از نظر عاطفی و احساسی خساست داشته باشه و بسته عمل کنه صددرصد در زندگی مشترک تاثیر سو داره و من اصلا و ابدا نمیتونم همچین ریسکی رو بپذیرم و با همچین شخصی ازدواج کنم...حتی اگر مجنونش باشم...البته اینم بگم که خودشم اینو قبول داره که باید اونم مثل من باشه و از بابت اینکه فعلا اینطوری نیست خیلی ناراحته و خودشم گفت که داره اذیت میشه..برای همین پیشنهاد دادم برای مدتی شاید یک سال باهم در ارتباظ نباشیم تا اون بتونه مشکلشو برطرف کنه و خودشو پیدا کنه.ممنون میشم دوستان نظرشونو بگن..اگر اطلاعات کمی دادم بپرسین تا بگم... نمیدونم کامل توضیح دادم یا نه...متشکرم