سلام دوستان خسته نباشید

نماز روزه هاتون قبول باشه

تشکر از تموم دوستانی که در تمام حال به تموم دوستان از جمله بنده کمک های بی شماری کرده اند اسم زیاده و نمی شه همرو صدا زد

دوستان شرمنده تموم شما ها شدیم تا به امروز پیش خودتون فکر می کنید که من شاید ادم سیم خار داری باشم که میام هر ساعت اینجا راهنمایی می گیرم ولی باید خدمتتون عارض بشم که خدا وکیلیش تو این تالار خیلی موجب شده که راه رو از بی راهه شناساییش کنم و بهترین روش و به کار بگیرم نه در ازدواج بلکه در تموم مراحل زندگی روزمره امیدوارم همه ی شما هم با من هم نظر و هم عقیده باشید بخاطر همین میام با شما هم همدردی می کنم ولی نمیشه گفت همدردی چون ازدواج درد محسوب نمی شه که به هر حال پوزش از دوستان

دیگه سر شناس شدیم تو این تالار با مشکلاتی که برای ما پیش اومده مکه ماشالله این تاپیک هم قسمت 7 رو سیر میکنه می دونم اعصابتون خورد میشه

دوستان ما در تاپیک قبلی که http://www.hamdardi.net/thread-28908.html نام داشته

به نتیجه ای خاص مثل تاپیک های قبلی بنده دیگه نرسیده بودیم

مشکل جدیدم چجوری بگم شاید مشکلی نباشه ولی از دیدگاه من چرا هستش

من راستش خیلی تجربم بیشتر شده بخاطر این تالار این خانومی هم که من باش در ارتباط هستم برای ازدواج خصوصیات + داره و یکم - الان ذکر می کنم

از خصوصیات + می توان شمرد که:

صداقت و تقوا و روزه و نماز و ایمان پیشگاه اولش بوده که برای من قابل ستایش بوده تا به اینجا

اهل دوستی های قبل ازدواج نبوده مطمئن شدم و تا به امروز پاک زندگی کرده مثل من

اهل دود و رفیق بازی نیستش

اهل مادیات نیست پوشش خوبی داره مثل بنده شیک پوش

اهل مهریه کم بوده چون سنت پیغمبرو خوب میشناسه

خانواده درستی داره

خوشبرخورد و مضلوم هستش

این بود از خصوصیات خوب که تا به امروز پی بردم بهشون اما خصوصیات - که باید ذکر بشه

احساساتش خیلی بالاست یعنی خیلی که چی بگم درصد خلوصش بسیار بالاست که ممکنه یکم دچار شک و ابهام بشه

هر روز اس ام اس های عاشقانه میده

دوست داره که همش بهش محبت شه من مشکل ندارم منم خیلی ادم گرم مزاجی هستم و عاشق ناز و نوازش و بوسه هستم(معذرت از دوستان برای اگاهی از خلق و خو و راهنمایی بهتر ذکر شده)

اگه یه موقع من اس ام اس و تلفنشو جواب ندم که بیشتر اوقات جواب میدم و اگر روزی در جلسه باشم نتونم میزنه زیر گریه (پیش نیاز همون احساساتی که ذکر کردم)

هر جا رفتم باید بهش خبر بدم نمی دونم درسته یا نه

و....

اما من این خصوصیات منفی رو منفی واقعی نمی بینما در زمان اشنایی جایز نیست درست عرض می کنم؟

ولی من مقدار بیش از اندازه ای می ترسم وابستگی عاطفی نا خود اگاه از سوی بنده یا ایشون که مطمئن هستم از سوی ایشون پیش اومده خیلی می ترسم نمی دونم به خانوده خودم بگم نگم چیکار کنم دوستان؟

دوستان می ترسم راهنمایی کنید خواشا
همین امروز صبح بهم این اس ام اس و داده

نکند تو ای پرنده بپری از آسمانم/نکند خدا نکرده که بدون تو بمانم

بخاطر این موضوعات مردد شدم ولی خیلی دوسش دارم تا به حال نگفته بودم چیکار کنم اخه

مرسی از تک تک دوستان گل نماز روزه هاتونم قبول باشه