به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

Threaded View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 20 مرداد 88 [ 15:55]
    سطح
    47
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    169

تشکرشده 176 در 51 پست

Array

جرقه ای برای آغاز!؟

بسم الله الرحمن الرحیم

رویه ای منطقی در پروژه های صنعتی وجود داره که ما قبل از ورود به فاز طراحی ، ساخت و اجرا ، فازی رو تحت عنوان امکان سنجی انجام میدیم . در فاز امکان سنجی هم نیاز سنجی پروژه انجام میشه و هم طراحی مفهومی اون . ( چرا یی و چگونگی )
    نمی خوام بگم برای ورود به تالار دارم این فاز رو طی می کنم ، اما به این هم راضی نیستم که نوشتن ها و ننوشتن های من باعث رنجش یا جسارت به همیار و همدردی بشه .( اعم از پستهایی که می نمی نویسم یا سوال یا تشکرهایی رو که بی پاسخ می زارم ) همچنین ببخشیدم که قدری از تیترهای ژورنالیستی برای نوشته هام استفاده می کنم .

اما حرف امروزم چیه :
    خب ما یه انتظاراتی از تالار و محیط و مطالبش از سویی و از مدیر و گردانندگان و اعضاء از سوی دیگر ممکنه داشته باشیم که حتی از دیدگاه ایده آلیستی هم انصافا بخش قابل توجهی از اون خواسته ها و انتظارات به مدد تلاش مدیر محترم تالار و گروه گردانندگان و حقا همیاری ، همدلی و همدردی اعضای خوب و خونگرم تالار حاصله و برآورده شده .
    حضور در محیطی که مدیر و کارشناس افتخاری علاقه مند و همیاران و همراهان دلسوزش و غیره ، همه و همه پا به پای هم در شکل دهی و گرمی فضای اون نقش ایفا می کنن برای تازه وارد چون منی مسرت بخشه .

میگید چکار کنم ؟ اگه شما هم یه آرمانخواه باشید حتما نگاه آرمانی و بعضا ایده آل به موضوعات و پدیده های اطرافتون دارید ! این نوع نگاه انتظاراتتون از خود و دیگران رو مترقی تر میکنه . مجبورتون میکنه پیشروانه بیندیشید و بگویید و بنویسید . در این دیدگاه تشکرها هم بایستی مفهوم عمیق داشته باشن .
    از این رو اگه از مطالباتمون از محیط و قالب تالار – که جنبه تخصصی خود و البته محدودیتهای خاص خود ش رو هم داره – بگذریم ،( احتمالا مدیر محترم حسب مورد و نیاز فراخوان داشته باشن ) راجع به اعضاء و گروههای گردانندگان و انجمنی باید لااقل یه شرح وظایف تعریف بشه ، نمیگم صلاحیتها احراز بشه اما شفافیت در درجه ها و گرید ها جنبه های تخصصی ، اسنادی و اعتباری تالار رو ارتقا میده .
    در این بستر این تالار خواهد توانست سطح خودش رو در ارایه تحلیلهای جامعه شناختی روانشناسانه و ریشه یابی معضلات و ناهنجاری ها در جامعه علمی کشور بالا ببره ، جایی برای خودش باز کنه و در آینده ای نه چندان دور آمارهاش مرجعی برای تصمیم گیران امر در کشور مورد وثوق قرار بگیره و البته و صد البته ملجاء و پناهی برای همدردی و حل و رفع مشکلات و زدودنده ی آلام و غمهای اعضای خودش باشه .

2. 6 کاربر از پست مفید آرمانخواه تشکرکرده اند .

آرمانخواه (چهارشنبه 04 اردیبهشت 87)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)