به انجمن خوش آمدید
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51
 1. #21
  عضو همراه

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۷ [ ۱۲:۱۳]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۶-۲۲
  محل سکونت
  قم
  نوشته ها
  1,137
  امتیاز
  34,735
  سطح
  100
  Points: 34,735, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 17.0%
  دستاوردها:
  VeteranSocial25000 Experience PointsTagger Second Class
  تشکرها
  2,960

  تشکرشده 3,572 در 905 پست

  Rep Power
  0
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  حل مشکل جنسی
  اگر احساس می کنید که سکس در زندگیتان رو به افول دارد،
  می توانید توصیه های زیر را به کار بندید:  • سکس را نمی توان پایه و مبنای یک رابطه ی سالم دانست. می توان آن را بسط طبیعی رابطه ای پنداشت که در آن گرفتن و بخشیدن آسایش و حمایت دوطرفه امری متداول است. از اینرو، خوب بودن رابطه ی جنسی بین طرفین، مستلزم خوب بودن رابطه به طور کلی از همه ی جوانب است.
  • رابطه ی جنسی با آسیب پذیری همراه است. عملی است که با اعتماد فکری، احساسی و جسمی جریان می یابد. اگر در رابطه ی جنسیتان دچار ناکامی شده اید، بهتر است که رابطه تان را به صورت کلی بررسی کنید. آیا توانسته اید محیطی برای گرفتن، بخشیدن، آسایش و اعتماد فراهم کنید؟
  • سکس نباید از روی اجبار انجام گیرد. رابطه ی جنسی باید راهی برای ابراز حمایت، عاطفه و تقابل باشد. آن موقع است که می تواند سرچشمه ی افکار و رفتارهای تحسین برانگیز بیشتری شود.
  • غیر منطقی است که در طول روز به همسرتان بی محلی کنید، مدام با او دعوا و مرافعه راه بیندازید، اما انتظار داشته باشید که بتوانید همان شب سکسی رویایی با او داشته باشید. بی احساسی، بی محلی، و دشمنی، صمیمیت جنسی را غیر طبیعی می کند. پس اگر می خواهید روابط جنسیتان با یک ریتم خوب در جریان باشد، باید بتوانید رفتارها و احساساتتان را هم با همان ریتم تنظیم کنید.
  • اگر می بینید که در رابطه تان به طور کلی مشکل خاصی وجود ندارد، اما در روابط جنسی خود مشکل دارید، این مشکلات ممکن است به دلایل مختلف باشد. بعضی وقت ها پیش می آید که یکی از طرفین یا هر دو رابطه ی جنسی را چندان مهم نمی دانند و از لیست اولویت هایشان حذف می کنند. این افراد به طریقی اجازه داده اند که کارها و فعالیت های دیگرشان، جای سکس را در رابطه شان بگیرد. آنها باید راهکارهایی به کار بندند تا سکس را هم به رابطه شان وارد کنند.
  • حتی اگر در رابطه همه چیز سر جای خودش باشد، باز هم رابطه ی جنسی بین دو طرف ضروری است. صمیمیتی که از رابطه ی جنسی بین دو طرف ایجاد می شود، رابطه را بسیار توسعه داده و به سطح بالاتری می کشاند.

  ازدواج بدون رابطه ی جنسی
  آیا شما و همسرتان اکثر اوقات تمایل چندانی به سکس از خود نشان نمی دهید؟ ازدواج های بدون رابطه ی جنسی، این روزها بسیار شایع شده است. و از آنجا که سکس و صمیمیت حاصل از آن، بخش بسیار مهمی از رابطه را تشکیل می دهد، فقدان تمایل جنسی می تواند ازدواج را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.
  آیا این فقدان تمایل جنسی به خاطر مشکلات بیولوژیکی است یا نشانه ی مشکل بسیار عمیق تری است؟
  برای اینکه بتوانید خود و همسرتان را بهتر درک کنید، باید تلاش کنید تا علت این مسئله را بفهمید. به این موارد دقت کنید چون ممکن است همان علتی باشد که دنبال آن هستید.
  • تغییرات بیولوژیکی (هم در زن و هم در مرد)
  • افسردگی
  • وجود بچه ها
  • کمبود انرژی، خستگی
  • کمبود خواب
  • فقدان اعتماد و احترام در رابطه
  • حسادت و دشمنی
  • کمبود اعتماد به نفس
  سبک های متفاوت در رابطه ی جنسی
  آیا برای شما هفته ای یک بار سکس کافی است، درحالیکه همسرتان هفته ای سه بار طلب میکند؟ آیا تفاوت در تمایلات و شهوات جنسی شما باعث ایجاد مشکل در رابطه تان شده است؟ کارشناسان معتقدند که رابطه ی جنسی خوب و کامل است که برای هر دو طرف ارضاء کننده باشد. توصیه هایی در این زمینه برایتان عنوان می کنیم:
  • اگر احساس می کنید رابطه ی جنسی بین شما و همسرتان برطرف کننده ی نیازهای شما نیست، دست از گله و شکایت بردارید و ببینید واقعاً از رابطه جنسی چه می خواهید. یعنی اول باید بتوانید نیازهای خودتان را بشناسید.
  • آیا واقعاً نیازهای همسرتان را هم می دانید؟ اگر نمی دانید، پس بفهمید. شاید شما و همسرتان چندان که فکر می کنید هم با هم تفاوت نداشته باشید. وقتی هر دو شما آرام و منطقی هستید، در این رابطه صحبت کنید. همدیگر را محکوم نکنید و آزادانه با هم صحبت کنید.
  • رابطه هم شامل مذاکره است و هم سازش و توافق. دنبال برنامه ای باشید که برای هر دو شما مناسب باشد. برنامه تان را به مرحله ی عمل درآورید، و آنقدر تلاش کنید تا موفق شوید. اگر دیدید برنامه تان چندان کارآمد نبود، دلسرد نشوید، باز بنشینید و برنامه ی جدیدی بریزید. به ندرت پیش می آید که امیال جنسی هر دو طرف رابطه با هم یکسان باشد. باید به دنبال حد وسط بین نیازهای خودتان و همسرتان باشید.
  • هیچوقت مبنای رابطه تان را سکس قرار ندهید. شما به عشق، محبت و همدلی نیز نیاز دارید، و سکس می تواند بازتابی از این احساسات باشد. با رابطه ی جنسی احترام و اعتماد بین شما دوچندان خواهد شد.
  • افراد مختلف، زبان های متفاوتی برای عشق و عشق ورزی دارند. مثلاً خیلی از آدم ها فکر می کنند، "من خانه را برایت تمیز و مرتب کردم، فکر می کنی این به آن معنا نیست که دوستت دارم؟" فکر می کنید همسر شما می تواند زبان عشق ورزی شما را بفهمد و درک کند؟
  • به نیازهای احساسیتان هم کمی دقیق شوید، چون می توانند بر رابطه ی جنسی شما تاثیر بگذارند.
  • با چه تجربه ی جنسی وارد این رابطه شده اید؟ مثلاً اگر دل خوشی از رابطه های جنسی قبل خود نداشته باشید، ممکن است نسبت به این موضوع در رابطه ی جدید هم بی میل شوید. نگاهی به تجربیاتتان بیندازید چون میتوانند برایتان کمک کننده باشند.
  • به دلایل نادرست سکس نکنید. مثلاً سکس نباید راهی برای ارزش دادن به همسرتان باشد. رابطه ی جنسی باید بسط محبت، احترام و احساسات شما برای همسرتان باشد.
  • چه بهانه هایی می آورید؟ بهانه تان این است که ممکن است هر لحظه دختر کوچولویتا وارد اتاق شود؟ حل این مشکل خیلی راحت است، می توانید در را قفل کنید و از بچه ها هم بخواهید که مزاحمتان نشوند!
  • یادتان باشد که در مسائل جنسی، این کیفیت است که ارزش دارد نه کمیت.
  • انتخاب های شما نتایج متفاوتی دارند. مثلاً اگر انتخاب کنید که کار کنید، تحصیل کنید یا تشکیل خانواده بدهید، احتمالاً وقت کمتری برای داشتن روابط جنسی خواهید داشت. برای گرفتن نتایج متفاوت، رفتارها و تصمیماتتان را باید تغییر دهید.
  • کیفیت یک رابطه به این بستگی دارد که چقدر قادر است نیازهای هر دو طرف را برآورده کند. به نیازهای همسرتان هم با دیدی منطقی نگاه کنید و سعی کنید آنها را ارضاء کنید.
  • از خودتان یا همسرتان بپرسید: آیا واقعاً خسته ای؟ یا فقط از او خسته شده ای؟
  • آیا همه ی تلاشتان را برای تحریک امیال جنسی همسرتان می کنید؟ شاید رفتارها و کارهایتان حین رابطه ی جنسی برای او خسته کننده و تکراری شده باشد. رویه تان را تغییر دهید. هر کاری از دستتان برمی آید برای تحریک و مجذوب کردن همسرتان بکنید. گاهی اوقات حتی کوچکترین حرکات هم میتواند در نظر همسرتان تحریک کننده باشد. با پزشکتان صحبت کنید و ببینید آیا عوامل هورمونی و بیولوژیکی می تواند بر میل جنسی شما تاثیرگذار باشد یا خیر.

  منبع:http://www.mardoman.com/family/ssolve.aspx

 2. 3 کاربر از پست مفید setareh تشکرکرده اند .

  setareh (چهارشنبه ۰۱ اسفند ۸۶)

 3. #22
  عضو همراه

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۷ [ ۱۲:۱۳]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۶-۲۲
  محل سکونت
  قم
  نوشته ها
  1,137
  امتیاز
  34,735
  سطح
  100
  Points: 34,735, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 17.0%
  دستاوردها:
  VeteranSocial25000 Experience PointsTagger Second Class
  تشکرها
  2,960

  تشکرشده 3,572 در 905 پست

  Rep Power
  0
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  شوهرانتان را هرگز از واقعيات زندگي دور نگه نداريد


  حتماً بارها از زن هاي اطراف خود و گاهي از مادرتان شنيده ايد که مي گويند نبايد کل واقعيت زندگي را با شوهر در ميان بگذاري منظور از اين جمله چيست؟ آيا مفهوم اين است که مردها آنقدر ضعيف و ناتوانند که نمي توانند واقعيت هاي زندگي خود را تحمل کنند. اگر چنين است پس چگونه توانسته اند تمامي صفحات تاريخ را پر کنند و حادثه و حماسه ها بيافرينند. اغلب گفته مي شود مردها نمي توانند قبول کنند که اشتباه کرده اند. اغلب گفته مي شود مردها نمي توانند قبول کنند که اشتباه کرده اند. پس چگونه توانسته اند حاکمان پهن دشت علم و صنعت شوند. زيرا که گفته شده است که کارهاي بزرگ نتيجه خطاهاي بي شمار است. پس مي توانيم به اين نتيجه برسيم که اين عقيده که يک زن هميشه بايد شوهرش را از حقايق زندگي دور نگه دارد مربوط به دوران جاهليت مي شود. اگر مرتکب چنين اشتباهي در زندگي زناشويي شويد، زماني فرا خواهد رسيد که احتياج مبرمي به حضور شوهرتان در صحنه زندگي زناشويي داريد ولي او را فرسنگ ها دور از خود مي يابيد و نمي توانيد انتظاري غير از اين داشته باشيد. زيرا او را از حقايق زندگي دور نگاه داشته و شايد غريبه هايي باشيد که در زير يک سقف زندگي مي کنيد.
  زني مي گفت: «پس از بيست سال زندگي زناشويي واقعاً دريافتم تنها و بي کس هستم و داستان غم انگيز او از آنجا شروع مي شود که بر اثر دردها به دکتر مراجعه مي کند. دکتر پس از معالجه در مي يابد که او احتياج به عمل جراحي دارد. وقتي به خانه بر مي گردد جريان را با شوهرش در ميان نمي گذارد و سعي مي کند تمام جريان را يک موضوع فوق العاده کوچک و پيش پا افتاده تلقي کند. زيرا مادرش هميشه به او گفته بود هرگز نگذار شوهرت بفهمد که تو بيمار هستي زيرا هيچ مردي از يک زن بيمار خوشش نمي آيد. قرار مي شود روزي در بيمارستان بستري شود و تحت عمل جراحي قرار گيرد. در بيمارستان قبل از اينکه شوهرش به ديدنش آيد از دکتر مي خواهد که شوهرش را در جريان بيماري او قرار ندهد و پس از عمل جراحي مشخص شد که بيماري او يک نوع سرطان بوده است و احتياج به جراحي مجدد داشته است. بار دوم هم دور از چشم شوهر تحت عمل جراحي قرار مي گيرد و قاعدتاً هر آدمي در آستانه بيماري روحيه اش را از دست مي دهد و احتياج به کسي دارد که از او دلجويي کند. اما اين زن تنها بود زيرا دخترش ازدواج کرده بود و در شهري ديگر زندگي مي کرد. و شوهرش هم از ماجرا به طور کلي خبر نداشت در اينجا لازم است يادآور شوم که اين گونه زنان خود چنين زندگي را براي خود رقم مي زنند. گرچه گاهگاهي با بعضي از مردان سنگدل و بي رحم برخورد مي کنيم، اما نبايد فراموش کرد که در وجود همه آنها احساس و عاطفه وجود دارد. و اگر آنها را هميشه در ميان حقايق زندگي نگاه داريم مي توانند يار و ياور زنان خود باشند.
  منبع : چگونه شوهرانمان را بهترين دوستان خود کنيم- نوشته‌ : شرلي‌ ال‌ ردل - ترجمه‌ : آلماندخت‌ مزيناني.

 4. 4 کاربر از پست مفید setareh تشکرکرده اند .

  setareh (چهارشنبه ۱۲ خرداد ۸۹)

 5. #23
  عضو همراه

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۷ [ ۱۲:۱۳]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۶-۲۲
  محل سکونت
  قم
  نوشته ها
  1,137
  امتیاز
  34,735
  سطح
  100
  Points: 34,735, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 17.0%
  دستاوردها:
  VeteranSocial25000 Experience PointsTagger Second Class
  تشکرها
  2,960

  تشکرشده 3,572 در 905 پست

  Rep Power
  0
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  متاسفانه بی وفایی و خیانت همیشه وجود داشته و همواره جای صحبت و بحث را در مورد آن باز نموده است. امروزه برخی از کانال های تلویزیونی مانند REALITY TV درمورداین موضوع برنامه های متعددی دارند اما براستی چرا برخی از مردان خیانت می کنند؟
  همه مردان تا حدی می دانند که خیانت کار درست و پسندیده ای نیست و از ابتدا اکثر آنها حتی فکر خیانت را هـم به سـر خطور نـمی دهند ولـی مـتاسـفانه گاهی دچار این اشتباه و گناه بزرگ می شوند. در ادامه 10 دلیل اصلی خیانت در مردان را می خوانید.
  دلیل شماره 10
  عدم رقبت همسر به داشتن روابط جنسی
  برخی از زنان در روابط زناشویی با شوهر خود ممکن است تمایل به این روابط را از دست داده و یا کمتر به این موضوع اهمـیت دهـنـد که ایـن امـر مـمـکن اسـت باعـث فشارهای روانی و جسمانی به مرد شده و منجر به کج روی او گردد.
  دلیل شماره 9
  خیانت همسر
  برخی از مردان به بی وفایی و انحراف هـمسـر خـود پـی برده و تـنـها راه آرام کـردن و فرونشاندن خشم خود را در مقابله به مثل می یابند که عملی غیر منطقی مینماید.
  دلیل شماره 8
  زیاده خواهی و تنوع طلبی
  برخی از مردان بدلیل داشتن میل به زیاده خواهی و تنوع طلبی و هیجانات کاذب و زود گذر به این عـمل زشـت تن می دهند. آنها به زن به دیده "غنیمت جنسی" می نگرند و با وجود یک زن در زندگی، تصور می کنند فرصتهای زیادی را از دست داده اند.
  دلیل شماره 7
  بی خطر شمردن خیانت
  ز دست دیده و دل هر دو فریاد که هر چه دیده بیند دل کند یاد. این ضرب المثل قدیمی تازمانیکه دوربین مدار بسته ای برای کنترل مردان وجودنداشته باشدحقیقتی محسوب ميشود. برخی تصور می کننـد که اگر خیانت بکنند کسی متوجه نشده و به کسی نیز صـدمـه ای نـخـواهـد رسیـد و ایــن استـدلال را بهانـه ای بـرای انـجام عـمـل زشـت خود برمیشمارند. اما توجه داشته باشـیـد که هـر قـدر مـردان به دلیل عدم کنترل حیله گر تر شوند، زنان به همان اندازه شبکه جاسوسی و کنترلی خود را گسترش خواهند داد.
  دلیل شماره 6
  عقده های جنسی
  بعضی مردان مایلند بدانند که چقدر از لحاظ جنسی برای دیگر زنان جالبند و در روابط طولانی این سوال برایشان پـیش می آید که آیا هنـوز در بازار خریداری دارند یا خیر که یافتن این پرسش ممکن است آنها را بـرای رسـیدن بـه اهداف غیر مشروعشان سوق دهد.
  دلیل شماره 5
  بولهوسی و هوسرانی
  این یک حقیقت غیر قابـل انـکـار اسـت کـه مـردان هوسران توانایی "نه" گفتن در روابط جنسی را نُـدارنـد. بـا ایـنـکه آنـهـا بـطـور هـمیـشـگـی با پـیشـنهادات جـنسی بمباران نمیشوند، گاهی ممکن است موقعیتی ایستادگی ناپذیر برایشان پیـش آید. در ایـن زمان مردان بی جنـبه و هوسـبـاز تصـور می کنـنـد کـه این موقـیت شاید دیـگر هرگز در زندگی آنها ایجاد نشود و تن به زشتی میدهند.
  دلیل شماره 4
  اخلاق و رفتار غیر قابل تحمل همسر
  رفتارهای زشـت، نــق زدنــهـای دائـمی، نزاع ها و مجادله های فراوان دسـتور العمـل مناسبی برای ایجاد سردرد است و در تصـور برخـی مـردان ( البته به غلط )، خـیـانت بهترین راه فرار از جهنم خانه بوده و بهتر از آسپرین به درمان سـردرد کمک می کنــد.
  دلیل شماره 3
  سهل انگاری زنان
  اکثـر زنـان خـیـلی سـریـع و راحت شوهرشان را بخـاطر رفتارهای بی وفـا مـنـشـانـه او می بخشند که این موضوع شاید به دلیل ترس از تـنـهایی و یا فطرت رقیق القلبی زنان باشد.حتی ممکن است برخی از زنان خود را مقـصر اصلی خیانت شوهرشان پنداشته و قدمهایی رابرای بهبود روابطشان بردارند.این واقعیت که بسیاری از زنان به شوهرشان اجازه گریز از جرم و جنایت را میدهند ممکن است موجبات مضاعف شدن مشکلات آنها را فراهم آورد.
  دلیل شماره 2
  عدم جذابیت همسر
  سر کردن مدت طولانی با یکدیگر گاهی اوقات باعث تنبلی و سستی زنان می شود. به این معنا که دیگر به سر و وضع خود نرسیده و جذابـیـتی نـدارد و مانـنـد گـذشته به شیفتن شوهرشان نمی پردازند. مرد نیز دیـگر همـسرش را زیبـا نیـافته و زنـدگی با او هیجان و لذت قدیم را نخواهد داشت.
  دلیل شماره 1
  از بین رفتن عشق و علاقه
  افسوس که پس از گذشت زمـان طـولانــی با هــم بـودن، بـرخــی مـردان آن عــشـق و عــلاقه و احـساساتـی را که در ابتدا به همسرشـان داشتند، از دست میدهند. اما این رابطه به جزئی از وجودشان مبدل شـده. جـدایی بسیار دردناک و تاثر برانگیزاست. پس بجای جدایی باید چاره ای اندیشید و به زندگی شیرین در کنار هم ادامه داد.
  نتیجه
  خیانت در زندگی امری نکوهیده و ضد اخلاقی است که اثرات زیان بار آن قطعا" دیر یا زود گریبان گیر فرد خواهد شد. بنابراین چنانچه مشکلی در روابط وجود دارد باید با دید باز به آنها نگریست و با اندیشه و تدبیر سعی در حل آنها نمود. صادق باشید
  ////////////////////////////

 6. 6 کاربر از پست مفید setareh تشکرکرده اند .

  setareh (چهارشنبه ۰۱ اسفند ۸۶)

 7. #24
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۱۵ اسفند ۸۶ [ ۲۰:۴۴]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۱۱-۲۰
  نوشته ها
  143
  امتیاز
  4,257
  سطح
  41
  Points: 4,257, Level: 41
  Level completed: 54%, Points required for next Level: 93
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  74

  تشکرشده 79 در 55 پست

  Rep Power
  25
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  تن تو را یکسره رام و پر
  برای من ساخته اند.

  دستم را که بر آن می سرانم
  در هر گوشه کبوتری می بینم
  به جستجوی من،
  گویی، عشق من، تن تو را از گل ساخته اند
  برای دستان کوزه گر من.

  زانوانت، سینه هایت، کمرت
  گم کرده ای دارند از من
  از زمینی تشنه
  که دست ار آن بریده اند
  از یک شکل،
  و ما با هم
  کاملیم، چون یک رودخانه
  چون تک دانه ای شن.


  پابلو نرودا

 8. 2 کاربر از پست مفید merka تشکرکرده اند .

  merka (سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۸۷)

 9. #25
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۱۵ اسفند ۸۶ [ ۲۰:۴۴]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۱۱-۲۰
  نوشته ها
  143
  امتیاز
  4,257
  سطح
  41
  Points: 4,257, Level: 41
  Level completed: 54%, Points required for next Level: 93
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  74

  تشکرشده 79 در 55 پست

  Rep Power
  25
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  تو را بانو نامیده ام
  بسیارند از تو بلندتر، بلندتر.
  بسیارند از تو زلال تر، زلال تر.
  بسیارند از تو زیباتر، زیباتر.

  اما بانو تویی.

  از خیابان که میگذری
  نگاه کسی را به دنبال نمی کشانی.
  کسی تاج بلورینت را نمی بیند
  کسی بر فرش سرخ زرین زیر پایت
  نگاهی نمی افکند
  و زمانی که پدیدار می شوی
  تمامی رودخانه ها به نغمه در می آیند
  در تن من.
  زنگها آسمان را می لرزانند
  و سرودی جهان را پر می کند.

  تنها تو و من
  تنها تو و من، عشق من،
  به آن گوش می سپریم.

 10. 4 کاربر از پست مفید merka تشکرکرده اند .

  Eram (چهارشنبه ۰۱ مرداد ۹۳),merka (شنبه ۲۵ اسفند ۸۶)

 11. #26
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۱۵ اسفند ۸۶ [ ۲۰:۴۴]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۱۱-۲۰
  نوشته ها
  143
  امتیاز
  4,257
  سطح
  41
  Points: 4,257, Level: 41
  Level completed: 54%, Points required for next Level: 93
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  74

  تشکرشده 79 در 55 پست

  Rep Power
  25
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  اگر نمی توانم همیشه مال تو باشم
  اجازه بده گاهی زمانی از ان تو باشم
  اگر نمی توانم گاهی زمانی از ان تو باشم
  بگذار هر وقت که تو می گویی کنار تو باشم
  اگر نمی توانم دوست خوب و پاک تو باشم
  اجازه بده دوست پست و پلید تو باشم
  اگر نمی توانم عشق راستین تو باشم
  بگذار باعث سر گر می تو باشم
  اما اینطوری مرا ترک نکن
  بگذار در زندگی تو دست کم چیزی باشم.
  شل سیلور اشتاین

 12. کاربر روبرو از پست مفید merka تشکرکرده است .

  merka (سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۸۷)

 13. #27
  عضو کوشا

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۲۶ فروردین ۸۸ [ ۱۰:۱۱]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۸-۰۲
  نوشته ها
  318
  امتیاز
  4,441
  سطح
  42
  Points: 4,441, Level: 42
  Level completed: 46%, Points required for next Level: 109
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  28

  تشکرشده 32 در 28 پست

  Rep Power
  0
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  فكر ميكنم بهتره واقع بينانه تر نگاه بشه؟ آتنا خانوم من مردم. از اينكه برام آچار بخرن متنفرم! احتياج به يك همفكر دارم. هر كدوم از خانومها كه يك مرتبه فقط يك مرتبه براي فهميدن حال همسرتون تو يك شرايط بعد از دعوا و نه براي اينكه ببينيد هنوز دوستون داره يا نه بهش زنگ زديد به من هم بگيد!
  خانومها مجموعه اي از توقعند! خوب چون نياز دارند!؟

 14. کاربر روبرو از پست مفید santatian تشکرکرده است .

  Eram (چهارشنبه ۰۱ مرداد ۹۳)

 15. #28
  عضو فعال

  آخرین بازدید
  یکشنبه ۱۸ مرداد ۹۴ [ ۱۴:۰۸]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۶-۱۲
  محل سکونت
  همدردی
  نوشته ها
  2,295
  امتیاز
  31,060
  سطح
  100
  Points: 31,060, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 10.0%
  دستاوردها:
  VeteranSocial25000 Experience Points
  تشکرها
  11,614

  تشکرشده 12,532 در 2,269 پست

  Rep Power
  249
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  فقط خانمها بخوانند  به مردان قدرت دهيد ، تا صميميت فوران كند . مرد موجودي عاشق قدرت است . مرد از اينكه قدرتمند باشد حظ ميكند . در آسمان اوج ميگيرد و شما را نيز همراه خود بالا ميبرد. از اينكه توانا باشد يا احساس توانايي كند لذت ميبرد. تا وقتي كه مشغول كشتن اين احساس در مردان هستيد بدانيد كه تنها ميتوانيد خواب خوشبختي را ببينيد. اگر قدرت مرد را ناديده بگيريد يا از آن انتقاذ كنيد بدانيد كه ديگر پري روياهايش نخواهيد بود.او دنبال كسي است كه به قدرتهايش ايمان داشته باشد. و حتي ضعفهايش را در جهت تقويت تواناييهايش مثبت جلوه دهد.پس بدانيد كه:

  1- اگر خودتان داراي درآمد هستيد ،هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نكشيد.حتي اگر درامد بيشتري داريدهرگز به روي خودتان هم نياوريد.بگذاريد همسرتان فكر كند كه همه چيز در دست اوست.و اداره امور خانه به دست قدرتنمد او اداره ميشود.

  2- مطلقا او را با كسي مقايسه نكنيد.شوهر خواهرم دو تا خانه داردفلاني اينقدر درامد دارد و تو مثل گداها هستي.اگر واقعا به بهبود اوضاع مالي فكر ميكنيد او را براي تلاش بيشتر تشويق كنيد.انتقاد دشمن صميميت است.

  3- تو بي عرضه اي ، فاتحه خواندن بر صميميت است. تو بي عرضه اي يعني فرو ريختن مرد. يعني به دست خود خانه را خراب كردن. هر مفهوم مشابه " تو بي عرضهاي " فاتحه اي بر صميميت و عشق متقابل مرد است..

  4- شوهر خود را حلال مشكلات بدانيد. مشكل را به او بگوييد و از او بخواهيد آن را حل كند.و تاييد كنيد كه تنها او قادر به حل اين مسئله است.

  5- به مردان اندرز ندهيد.مردان دوست دارند كه مشكلات را به تنهايي حل كنند.و اگر به شما چيزي نميگوينديعني به تنهايي قادر است موضوع را حل كند.و در صورت لزوم با شما در ميان ميگذارند.با نصيحت نكردن زندگي خود را عاشقانه كنيد.

  6- سكوت مردان را نشكنيداين اشتباه خانمهاست كه وقتي مرد ساكت است مدام به سمت آنها ميروند و با آنها حرف ميزنند.اگر او ساكت است به سكوت نيازمند است.و احترام به اين سكوت يعني صميميت بيشتر.

  سكوت طولاني در زنان ممكن است به معني آزرده خاطر بودن باشد اما در مردها اين طور نيست.

  7- به مردان فضا بدهيد گاهي او را رها كنيدتا با خود خلوت كندبا دوستان به ورزش برود و به خانواده خود تنها سر بزند.مدام دنبال او نباشد. فضاي رها شدن! اين چيزي است كه مردان گاهي به آن نياز دارند. اگر به انها اين فضا را هديه بدهيد. انها نيز به شما عشق ميورزند.

  8- مرد دوست دارد كه از او قدر داني شود. تشكر به مرد قدرت پرواز ميدهد.از هر كار كوچكي كه براي شما انجام ميدهدتشكر و قدر داني كنيد.تا او نيز بي حساب به شما عشق بورزد.

  9- مرد بايد تاييد شود.تواناييهاي مرد را تاييد كنيدو تاكيد كنيد او صاحب بهترين تواناييها و شايسته ترين همسر( شوهر) است.

  10- بايد مورد اطمينان باشد. به او اعتماد كنيدبا اطمينان خاط از اينكه او ميتواند ، شما ميتوانيد به راحتي بسياري از كارها را به بسپاريد.

  11- مردها را تشويق كنيدمرد عاشق تشويق است.كف زدن ها را فراموش نميكند.. مرد، افرين شما را تا عمر دارد به خاطر ميسپارد.  نکاتی که در بالا ذکر شد شاید در نگاه اول بسیار ساده و سطحی و بی اهمیت جلوه کند ولی باور کنید که با رعایت همین نکات ساده ( و البته بی هزینه ) بسیاری از مشکلات مربوط به نبود صمیمیت بین همسران حل میشود.  موارد بالا برای خانمها است . به همین صورت نکاتی هم وجود دارد که اقايان باید رعایت کنند که با رعایت انها از سوی اقايان و رعایت نکات بالا از سوی خانمها قطعا" صمیمیت در زندگی پر رنگ تر خواهد شد .آری صمیمیتی که اگر در خانه حاکم باشد همه مشکلات کم رنگ میشوند و حاضر نخواهید بود که انرا با دنیا عوض کنید.

  مگر ما از زندگی چیزی جز صمیمیت و یکدلی و فضایی با عشق و محبت میخواهیم؟ مگر نه اینست که حتی ان کسی که بدنبال کسب ثروت است هدفش رسیدن به آرامش است؟
  منبعش رو نمي دونم ، ايميل يکي از دوستامه

 16. 7 کاربر از پست مفید baby تشکرکرده اند .

  ali -guilan (چهارشنبه ۲۱ آبان ۹۳),asemaneabi222 (سه شنبه ۳۱ تیر ۹۳),baby (جمعه ۰۱ دی ۹۱),نازنین2010 (یکشنبه ۰۵ مرداد ۹۳)

 17. #29
  عضو کوشا

  آخرین بازدید
  دیروز [ ۰۳:۲۴]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۱۲-۲۹
  نوشته ها
  349
  امتیاز
  10,322
  سطح
  67
  Points: 10,322, Level: 67
  Level completed: 68%, Points required for next Level: 128
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
  تشکرها
  638

  تشکرشده 671 در 208 پست

  Rep Power
  44
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  از baby به خاطر مطالب بسيار كاربردي و عالي كه نوشته ممنونم. اميدوارم همه خانوماي انجمن حداقل اين مطالبو يكبار بخونن!
  مردها به چشم رقيب به هم نگاه مي كنن. دوس دارن برتريشون نسبت به بقيه براي همه ثابت بشه (و صد البته براي همسرشون)
  البته مردها اونقدرها هم كه ميگن پر توقع نيستند. فقط دوس دارن همسرشون اونا رو به عنوان يك "مرد" قبول داشته باشه و از خصوصيات مردانه اونا تعريف كنه. البته اين خصوصيات از نظر خود مرد بايد نشانه مردانگي به حساب بيان ها !!! (حتي اگه از نظر زن نشانه مردانگي نباشه يا اينكه واقعا نشانه مردانگي نباشه)
  مثال مي زنم: جايي رو در نظر بگيرين كه كبوتر بازي يكي از تفريحات مردان بحساب بياد و بين آقاييون توي اين كار رقابت باشه و براي هم به اصطلاح كري بخونن. خوب اگه يه خانومي به شوهرش بگه "به نظر من تو بهترين كفتر باز اين شهري" يكي از خصوصيات مردانه اونو (ظاهرا) تقويت كرده. به اون نشون داده كه از رقباي ديگش بهتره.

 18. 2 کاربر از پست مفید mostafun تشکرکرده اند .

  ali -guilan (چهارشنبه ۲۱ آبان ۹۳),mostafun (شنبه ۲۳ بهمن ۸۹)

 19. #30
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  شنبه ۲۹ بهمن ۹۰ [ ۰۸:۳۶]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-۱۰-۱۵
  نوشته ها
  79
  امتیاز
  2,335
  سطح
  29
  Points: 2,335, Level: 29
  Level completed: 24%, Points required for next Level: 115
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  1 year registered1000 Experience Points
  تشکرها
  270

  تشکرشده 276 در 51 پست

  Rep Power
  0
  Array

  RE: فقط خانمها بخوانند...

  فقط خانم ها بخوانند

  آقایان بیش از هر چیز، انتظار دارند همسرشان با آنان دوست باشد و شرایط و موقعیت شان را به خوبی درک کنند. اگر می خواهید در ارتباط خود موفق باشید و همسرتان را از خود راضی نگه دارد، به نکات زیر توجه کرده و آن ها را در زندگی به کار بندید تا متوجه تغییرات بزرگی شوید.
  تصمیمات او را جدی تلقی کنید:
  بیش تر خانم ها دوست دارند همه چیز مطابق میل خودشان باشد اما توجه داشته باشید که نباید نسبت به خواسته ها و نیازهای همسرتان بی توجهی نشان دهید. به همسر خود احترام بگذارید. اگر قرار باشد تمام مدت به او بی توجهی کنید، برای حرف هایش ارزش قائل نشوید، او را کوچک و خوار کنید و فقط در مورد تمام مسائل شکایت کنید، مطمئن باشید که زندگی شما دوام نخواهد یافت. باید به او اجازه دهید که مرد خانه باشد.

  حقیقت این است که برخی از خانم ها راز دار نیستند و کم تر اتفاق می افتد که همسرشان حرف دل خود را نزد آنان بازگو کند.

  مشوق او باشید:
  خانم ها به راحتی این کار را در مورد دوست های خود انجام می دهند. کاری می کنند که احساس خوبی در آنان ایجاد شده و اعتماد به نفس شان افزایش یابد و از عباراتی نظیر: «تو فوق العاده شده ای، این رنگ خیلی برازنده توست، شوهرت باید افتخار کنه که با تو ازدواج کرده و...» استفاده می کنند. اما کم تر اتفاق می افتد که در مورد همسر خود، این کار را انجام دهند. شاید تصور می کنند ضمیر آقایان، غیرقابل نفوذ است اما حقیقت این است که آنان هم ضمیر حساس و شکننده ای دارند و گاهی به قوت قلب دادن های شما نیازمندند، بنابراین اگر ترفیع رتبه گرفته و در شغلش به مقام بالاتری دست یافته است، به افتخارش، جشن بگیرید و به او یادآوری کنید که ارزش و لیاقتش را داشته، و حتی اگر لباس مورد علاقه اش را پوشیده بود، به او بگویید: «خیلی خوش تیپ شده ای!»
  ¨
  به زیبایی خودتان اهمیت دهید:
  به ظاهر خود اهمیت بدهید، لباس های زیبا و تمیز بپوشید، موهای تان را مرتب کنید و در مجموع، ظاهرتان را آراسته نگاه دارید.


  قابل اعتماد و وفادار باشید:
  مردان به دنبال زنانی هستند که بتوانند به آنان اعتماد کرده و روی شان حساب کنند. حقیقت این است که برخی از خانم ها راز دار نیستند و کم تر اتفاق می افتد که همسرشان حرف دل خود را نزد آنان بازگو کند. مردان می خواهند همسرشان نسبت به آنان متعهد و مسؤول باشد.

  از سرزنش، دست بردارید و به او احترام بگذارید:
  وقتی شما به همسرتان احترام می گذارید، گویی به خودتان احترام گذاشته اید. او را به خاطر اشتباهاتش سرزنش نکنید و مدام تصمیماتش را به باد انتقاد نگیرید. آقایان، خانمی که منطقی باشد و در شرایط عصبانیت، خود را کنترل کرده و با بحث منطقی به دعوا خاتمه دهد را بیش تر می پسندند.

  اجازه دهید از شما پشتیبانی و حمایت کند:
  خداوند، مرد را حامی زن آفریده است. آقایان از این کار لذت برده و احساس خوبی پیدا می کنند. برخی از خانم ها تصور می کنند اگر مردی بخواهد از آنان حمایت کند، شخصیت شان زیر سؤال می رود. اگر به ازدواج و زندگی مشترک اعتقاد دارید، پس چرا نمی خواهید قدرت طبیعی یک مرد را قبول کنید؟!
  بیش تر خانم ها دوست دارند همه چیز مطابق میل خودشان باشد اما توجه داشته باشید که نباید نسبت به خواسته ها و نیازهای همسرتان بی توجهی نشان دهید


  خوش اخلاق باشید:
  آقایان به دنبال همسری هستند که شخصیت زنانه اش شکل گرفته باشد، مهربان باشد، مرتب داد نزند و از او ایراد نگیرد. مردان در زندگی خود، به دنبال آرامش هستند، می خواهند اوقات خوشی داشته باشند و از زندگی لذت ببرند، بنابراین خوش مشرب باشید، به سرعت عصبانی نشوید و داد و فریاد کردن را به کلی فراموش کنید.

  بگذارید با خودش خلوت کند:
  آقایان نیاز دارند مدتی را به دور از شما بگذرانند، پس فضای لازم را به آنان بدهید تا ذهن خود را متمرکز کرده و افکارشان را منسجم سازند؛ شاید بخواهند زمانی را با دوستان خود بگذرانند و سرگرمی های مورد علاقه شان را انجام دهند. این کار، احساس خوبی در آنان ایجاد می کند و سبب می شود بعدها، سرحال تر و با نشاط تر شوند، آیا این همان چیزی نیست که شما انتظار دارید؟ زمانی که روز سختی را پشت سر می گذارند، تمایلی به صحبت کردن در مورد آن ندارند! پس اگر همسرتان از شما درخواست کرد که او را راحت بگذارید، بهتر است این کار را انجام دهید.

  اجازه دهید خودش باشد:
  برای برخی خانم ها، سخت است که شوهرشان را همان گونه که هست، بپذیرند و دوست بدارند. بیش تر خانم ها تمام مدت در تلاش اند که مدل مو، طرز لباس پوشیدن، شغل و حتی دوستان همسر خود را عوض کنند و آنان را مطابق معیارهای فردی خود سازند. چرا آنان را همان گونه که هستند، قبول نمی کنید و از زندگی لذت نمی برید؟!

  از او بخواهید که کمک تان کند:
  در روزهای تعطیل که در خانه هستید و برنامه تفریحی ندارید، از او بخواهید در کارهایی که انجامش برایتان اندکی دشوار است، به شما کمک کند. با این کار، هم وقت تان پر می شود و هم احساس مردانگی بیش تری به او دست می دهد. برای نمونه می توانید از او خواهش کنید که در گلکاری باغچه، به شما کمک نماید.

  به او عشق بورزید:
  شاید این مسأله بسیاری از خانم ها را متعجب کند اما آقایان هم دوست دارند که عاشق شوند و در مقابل، عشق دریافت کنند. خیلی از خانم ها تصور می کنند اگر با همسر خود سرد و بی احساس برخورد کنند، بهتر است. این تفکر نادرستی ست؛ تا جایی که می توانید، خود را نسبت به او علاقه مند نشان دهید چرا که آقایان به دنبال همسری هستند که به آنان علاقه داشته و مجذوب شان باشد.

  منبع: اينترنت

 20. 5 کاربر از پست مفید niyaz-62 تشکرکرده اند .

  ali -guilan (چهارشنبه ۲۱ آبان ۹۳),niyaz-62 (پنجشنبه ۲۱ بهمن ۸۹)


 
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright © ۱۳۹۷ vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
vBCredits II Deluxe v2.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2010-2018 DragonByte Technologies Ltd.
Runs best on HiVelocity Hosting.
اکنون ساعت ۱۴:۲۰ برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.