به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: دو راهی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 03 اردیبهشت 89 [ 11:46]
    سطح
    30
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 89
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Talking دو راهی

سلام دوستان این برای بار دوم است که این موضوع را ارسال میکنم .شما از من هدف از آشنایی خانم رو خواسته بودید خوب باید بگم که در آینده میخواهم با این خانم باهاش ازدواج کنم قبلا برخوردهایی در زمینه کمک درسی باهم داشتیم و من از این خانم تقاضای جزوه درسی را کردم بودم که فردای آن روز دو دستی تقدیمم کرد.این خانم ورودی سال 85 دانشگاه پیام نور و من ورودس سال 84 و در حقیقت ترمهای آخر هستم در حقیقت سه سال است که این خانم را می شناسم رفتار بسیار خوب و پسندیده ای داره و شاید همین موضوع باعث شده که به اون علاقه پیدا کنم هر دوی ما دانشجویی فعال در زمینه درسی هستیم من 25 سالمه و این خانم فکر کنم حدودأ 22 ساله باشند. در حقیقت در برخورد با این خانم این توانایی را ندارم که مستقیم باهاش رابطه بر قرار کرد و احساس شرم میکنم به همین علت خواستم از دوستش کمک بگیرم و به این دوستش مانند اعضای خانواده خود اطمینان دارم در حقیقت این خانمی که قراره موضوع را بهش بگم متأهل هستند و تقریبا 23 ساله میباشند.هدف از ملاقات با دوستش در حقیقت گرفتن شماره این خانم هستش که من حداقل اگر رو در رو احساس شرم میکنم بتونم موضوع رو تلفنی بیان کنم که البته برای احترام بیشتر باید از خانمی که دوستش دارم قبلأ اجازه گرفته شودو به همین خاطر به دوستش میگم اول اجازه بگیره بعد اگر قبول کرد شمارشو بده تا باهاش حرف بزنم دیگه در این ملاقات با دوستش قرار نیست بحثی ار خصوصیات شخص و خانوادگی بشه .
    با نهایت تشکر از مدیران انجمن که در این روزای سرد زمستانی با اظهار نظرهایشان دل ما را گرو نگه می دارند و به انسان اطمینان و باور بیشتر میدهند.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 اسفند 89 [ 17:38]
    سطح
    38
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 2
    دستاوردها:
    تشکرها
    56

تشکرشده 56 در 35 پست

Array

RE: دو راهی

دوست عزيز سلام،
    به نظر بنده چون هدفتان ازدواج هست بهتره خجالت رو كنار بذاريد و خودتون مستقيم مساله رو بهشون بگيد،
    خانمها از آقايون با دل و جرات خوششون مياد،
    من خودم مثل شما هستم،اما اگر قضيه ازدواج باشه ديگه نگراني اي ندارم و بدون خجالت احساسم رو به طرف مقابلم ميگم.
    براتون آرزوي خوشبختي دارم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 01 دی 88 [ 19:24]
    سطح
    29
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط M_d
    دوست عزيز سلام،
    به نظر بنده چون هدفتان ازدواج هست بهتره خجالت رو كنار بذاريد و خودتون مستقيم مساله رو بهشون بگيد،
    خانمها از آقايون با دل و جرات خوششون مياد،
    من خودم مثل شما هستم،اما اگر قضيه ازدواج باشه ديگه نگراني اي ندارم و بدون خجالت احساسم رو به طرف مقابلم ميگم.
    براتون آرزوي خوشبختي دارم.
    سلام.من خودم دقيقا تو دانشگاه عاشق شدم.ولي اولش مثل شما بودم.قبلش با رفتار و نگاه بهش فهمونده بودم كه دوسش دارم ولي خودم اولين بار مستقيما نگفتم.از طريق يكي از دوستاش.مطمئن باش جواب اولش منفي هست.ولي شما چون دوسش داري بازم اصرار كن.اينقدر كه بگه بايد فكرامو بكنم.اگه بعد از فكر كردن هم منفي بود بايد دلايلشو ديد چيه.اگه منطقي نبودن بازم اصرار ................................در نهايت اميدوارم از همه لحاظ به هم ديگه بيايد و به اون چيزي كه ميخوايد برسيد.........براي منم دعا كنيد.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 بهمن 91 [ 00:06]
    سطح
    35
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 53
    دستاوردها:
    تشکرها
    121

تشکرشده 125 در 66 پست

Array

دخترها خیلی خوب نوع نگاه و رفتار آقایان را نسبت به خودشان تشخیص میدن... و احتمالا ایشان متوجه احساس شما شدن... به عنوان یه دختر دوست دارم خود پسر با اعتماد به نفس و خیلی صادقانه حرف خودش را بزنه و با قاطعیت یه جواب از من بخواد ، حالا جواب چه منفی باشه چه مثبت ...اگه به دوست ایشون اطمینان کامل دارید میتونید یه جورایی برای گفتن حرفتون زمینه چینی کنید و اگر خودتون اقدام کنید بهتره...ضمنا شما که قصدتون ازدواج است پس از چی خجالت میکشید...خیلی با اعتماد به نفس و محکم جلو بردید و حرف خودتون را بزنید ، و بعد هم خیلی محترمانه منتظر جواب ایشان بمانید و از ایشان بخواهید در یه وقت معین به شما جواببدهند ... در گفتگو اول به هیچ وجه خیلی اصرار یا پافشاری نکنید و فقط حرف خود را محکم و قاطع بگویید ، یه جوری که ایشان مطمن بشوند که شما انتخاب خودتون را با دقت و اطمینان انجام دادید..
    یه نکته هم برای خوشحالی شما بگم...اگر شخص خاصی در زندگی این خانم نباشد و ایشان هم نسبت به شما حس بدی نداشته باشد(منظورم اینه که نه از شما بدش بیاد و نه خوشش بیاد )...مطمن باشید ایشان بعد از مدتی عاشق شما میشه و شاید هم شیفته و شیدا تر از شما خواهد شد ...
    دوستان در تاپیکهای دیگه جوابهای خیلی خوبی دادن ، میتونید سرچ کنید و استفاده کنید

http://www.hamdardi.net/thread-9519.html
    میتونی این لینک راا مطالعه کنی

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 مرداد 94 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    11,614

تشکرشده 12,542 در 2,269 پست

Array

حسینم عزیز
    به نظر من هنوز شما در مرحله انتخاب یا عدم انتخاب قرار نگرفته اید که اسمش رو گذاشتین دوراهی!
    دوستان نظرات خوبی ارائه کردند ، بنظر من هم شما خودتان باید این توانائی رو داشته باشید که خواسته تان را مطرح کنید.
    اما این خواسته بهتره این باشه که اجازه بخواهید برا خواستگاری با خانواده به منزلشون برید (نه اینکه در وهله اول ازشون خواستگاری کنید - با گرفتن یه جزوه ومثلا اینکه خوش خطه که نمیشه گفت فرد مناسبی برا زندگیه)، بسیاری از اطلاعاتی که لازمه نسبت به همسر آینده تان کسب کنید در منزل اونها نهفته است.
    کلیات وضعیت زندگی وپیشینه اونها، نحوه برخورد اعضا خانواده باهم ، تمایلات وگرایشات مذهبی ، اجتماعی و....
    موفق باشید

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 16 اسفند 89 [ 14:14]
    سطح
    30
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 4 پست

Array

دوست عزیز. من دختری هستم که دقیقا این مساله تو دانشگاه واسم اتفاق افتاد. آقایی که قرار بود پیشنهاد بده به جای اینکه خودش مستقیم بیاد بهم بگه از طریق دوستم وارد شد. و من به همین دلیل که اون واسه چنین مساله مهمی خجالت کشیده بود و نتونسته بود حرفش رو بزنه ردش کردم و حتی حاضر نشدم با خودش مستقیم صحبت کنم. و پیش خودم گفتم اگه بخواد از اولین و مهمترین مرحله شروع زندگی خجالت بکشه پس به درد زندگی هم نمی خوره. و همچنین بازم پیش خودم گفتم اگه واقعا منو می خواد خودش میاد جلو ولی اون نیومد و این شد که الان اون تنها و منم تنها!

7. کاربر روبرو از پست مفید khaz@n تشکرکرده است .

khaz@n (شنبه 05 دی 88)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)