به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 88 [ 21:03]
    سطح
    30
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 4 پست

Array

تردید در انتخاب همسر؟؟؟(جنسیات یا منطق؟)

بعضي وقتا خيلي چيزا دست خود آدم نيست اين انسان بيشتر احساسش خودبخوديه بعضي وقتا چيزي دلش ميخواد که آدم شرمش مياد از گفتنش براي خودم هم منطقي فکر کنم مسخره مياد اما حقيقته پنهانه! اين يکي درباره خودمه بر سر اين مسئله خنده دار و بغرنج کلي اعصابم بهم ريخته مناظره اي بين منطق و احساس گيج شده ام راستش من عاشق دختري شده ام که خيلي دوسش دارم از نظر اخلاق بهم مياييم اما چيزي که در اين مدت فکر مرا مشغول کرده اينه که من از لحاظ جنسي علاقمند به سينه هاي (بزرگ)(ببخشيد) اما تو اين دنيا آدم اون چيزي که خيلي دوس داره بر خلافش نسيبش ميشه اين دوس دختره من هم که يه ساله باهم اشنا شديم و قراره خانواده براي عقد گذاشتيم(دو ماه ديگه)اما سينه هاش از نظر من خیلی مناسب نیست(کوچک) منطقم ميگه بابا بي خيال ؛ احساس جنسيم ميگه اين چيزي نيست که بتوان راحت ازش گذشت واقعا ماندم چيکار کنم کمکم کنيد

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

RE: نقش اندازه سینه ها در انتخاب همسر؟؟؟

سلام دوست عزیز... خوش آمدید

باید به شما بگویم این طرز فکر در اغلب مردان به چشم می خورد که برمی گردد به ""ذهنیات و تثبیت آن""".

توصیه می کنم تاپیک زیر را مطالعه نمایید که کاملا به این مسله(مطرحه از سوی شما) با دید دقیق و علمی پرداخته است:

تاپیک>> کلیک کنید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 04 آذر 90 [ 02:02]
    سطح
    45
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 121
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    325

تشکرشده 334 در 122 پست

Array

RE: تردید در انتخاب همسر؟؟؟(جنسیات یا منطق؟)

اگر دوستتون قبول كنه ميتونه با يك عمل زيبايي سايز سينه هاشو افزايش بده.

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 96 [ 15:33]
    سطح
    93
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4,250

تشکرشده 4,202 در 1,430 پست

Array

http://www.drsanaee.com/index.aspx?siteid=99&pageid=544
    ميشه روش فكر كرد

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 آبان 91 [ 04:48]
    سطح
    33
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    تشکرها
    191

تشکرشده 189 در 69 پست

Array

اینکه همسرتون از نظر شما زیباباشه و براتون جاذبه جنسی داشته باشه مهمه و نمیشه از این فاکتور به خاطر موارد دیگه گذشت.
    اما چیزی که می خواستم ازتون بپرسم اینه که مشکل ظاهری ایشون از نظر شما فقط همینه یاصورت و اندام ایشون هم از نظرتون چندان جذاب نیست.
    اگه در کل ایشون به نظرتون زیبا هستند و فقط همین یه مشکله سعی کنید منطقی تر تصمیم بگیرید.شما نمی تونید همه فاکتور ها و ایده ال ها تون را باهم در یه شخص پیدا کنید. تناسب فرهنگی,مذهبی,اخلاق , تحصیلات وجاذبه اولیه ظاهری تا حد اگه در ایشون بود دیگه بیش از این مته به خشخاش ندید و فکر نکنید شخص دیگه ای با خصوصیات خوب ایشون ولی با اندامی که شما انتظار دارید راحت پیدا میشه.
    هرکس نقاط ضعف و قوتی داره که باید اینها را درکفه ترازو بزارید و تصمیم بگیرید.
    اون ظاهر ایده ال که شما انتظار دارید هم بیشتر در مدل ها با انواع عمل های جراحی و ارایش و نورپردازی ماهرانه میشه پیدا کرد که مسلما هیچکدوم انها برای شما نمیتونه همسر مناسبی باشه.
    ولی اگه این مسئله براتون واقعا مهمه و جز بایدهای ازدواجه و بخاطرش میتونید از خیلی مسائل چشم پوشی کنید با خودتون رودربایسی نکنید و بار حسرتش را تا اخر عمر بدوش نکشید.
    عمل جراحی هم که دوستان پیشنهاد کردند ریسکهای خودش را داره و توصیه نمیشه مگر اینکه ایشون ریسک عمل را بخاطر رضایت بیشتر از ظاهرشون و ازدواج باشما قبول کنند.
    بهر حال این مسئله کوچک که چندان هم در کیفیت رابطه جنسی موثر نیست مشخصه که برای شما اهمیت داره و تا با این مسئله کنار نیومدید بهتره تصمیمی نگیردید.اگه واقعا باعث تردیدتون شده پیش مشاور برید تا شما را از این سر درگمی دربیاره وبتونید تصمیم مناسب را بگیرید .
    این مهمه که شما نیازهای جنسی تون را بتونید با همسرتون برطرف کنید.
    موفق باشید.

6. 2 کاربر از پست مفید tarane.h تشکرکرده اند .

tarane.h (یکشنبه 08 آذر 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 فروردین 91 [ 08:41]
    سطح
    45
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,281

تشکرشده 1,260 در 376 پست

Array

سلام
    سعی کنید معیارهاتونو اولویت بندی کنید ببینید چه چیزی براتون اهمیت بیشتری داره
    رفتار و کردارو عادت ها و تفاهمات یا ظواهرو غیره
    من کاملا با پیشنهاد جراحی سینه مخالفم شما باید همسرتون رو همونجور که هست بپذیرید
    خودتون یکم فکر کنید اگه در شروع یک رابطه از دختر مورد علاقتون بخواهید که سینه هاشو عمل کنه تا بزرگ بشه چه فکری خواهد کرده زمانی که هنوز در مرحله ی شناخت هستین
    عطش جنسی خیلی زود فروکش میکنه بخصوص در آقایون ولی اگر بعدا به چشم یه کمبود تو زندگیتون بهش نگاه کنید و این قضیه تو زندگی براتون خیلی پر رنگ باشه بهتره همین الان با خودتون رو راست باشید تا بعدا همسرتونو زیر ذره بین نگیرید و اونا با دیگران مقایسه نکنید

8. 2 کاربر از پست مفید mamfred تشکرکرده اند .

mamfred (یکشنبه 08 آذر 88)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 88 [ 21:03]
    سطح
    30
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 56
    دستاوردها:
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 4 پست

Array

با تشکر از دوستان که مرا راهنمایی کردن ژلهای افزاینده سینه تا چه حد میتونه موثر باشه؟ تاثیرش زیاد طول میکشه؟ نامزدم یه سال از من کوچیکتره و متولد60 هستش از دیگر ابعاد من ازش راضی ام قیافش دلنشینه اندامشو دوس دارم از نظر اخلاق در یک سطحیم و خودم هم دوس ندارم فقط به خاطر آن یک مورد از دستش بدم و شاید به قول دوستمان ترانه همچین آدمی (همسری) ایده آل از همه چیز، نشه به این راحتی پیدا کرد و درثانی بهترین همسر گرفتن ارتباط دو سویه هست یعنی خودت هم باید بهترین باشی شاید بگین اینطور نیست و در خیابان میشه نقض اینرا ثابت کرد البته من خیلی هارو دیده ام که خودش به یه شاهی نمی ارزه اما کنارش یه همسری رو که هر لحاظ ایده آله زده کنارشه اما من تجربه دارم که اینطور ازدواجها زیاد خوش نیستن اگه یکی سرتر باشه روزگار از طرف مقابلش درمیاره میتونم ثابت کنم میدونین چرا به دنبال این فلسفه ها میرم میخوام بعد از ازدواجم در رویای بهترینها نباشم

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    191

تشکرشده 189 در 69 پست

Array

با اوصافی که شما از ایشون دارید و اینکه ایشون براتون مقبول و دلنشینه فکر نمی کنم این مسئله مشکلی ایجاد کنه.تاثیر این مسئله در رابطتون تنها در صورتیه که مغز شما شرطی شده باشه یعنی فکر کنید لذت کامل تنها در صورتی هست که سینه های شریک جنسیتون بزرگ باشه.(رجوع به مقاله نقاب)
    در غیر این صورت بعد از مدتی این مسئله براتون عادی میشه با توجه به اینکه کیفیت رابطه جنسی به اندام ایشون تا زمانی که روی اعتماد به نفسشون تاثیر نزاره, بستگی نداره.
    زیبایی بیشتر یه مسئله اجتماعی است و ما اصولا چیزی را می پسندیم که از نظر دیگران هم زیباست.مثلا امروزه خانومهای با اندام ظریف مورد پسند و زیبا خوانده می شوند.در صورتی که 50 سال پیش خانومهای چاق در نظر عموم زیباتر بودند.
    اگه همسرتون از نظر دیگران زیبا باشند بر روی شماهم مستقیما تاثیر میزاره و شما هم ایشون را زیبا می بینید .
    این نقطه ضعف که شما گفتین از اونجا که کسی متوجه اون نمیشه به مرور زمان و البته خیلی زود از نظر شما هم از بین می ره.
    برای بزرگ کردن سینه هم جز عمل جراحی کاری نمیشه کرد که البته خطرناک است و درد مداوم و اسپاسم و انقباض در حین فعالیت بدنی راهمراه داره.پروتز سینه تا 15 سال هم درصورت عدم تصادف دوام داره. در صورت تصادف یا ضربه شدید هم باید حتما پروتز از بدن خارج بشه.
    فرد باید حداقل 6 ماه یکبار معاینه بشه و برای افرادی که تصمیم دارند بچه دار بشوند و به بچه شیر بدهند اصلا مناسب نیست.با اینکه عمل های امروزی به غدد شیردهی اسیب نمی زنند, شیر دهی برای افرادی که پروتز سینه می کنند مناسب نیست.
    تنها در صورتی که فرد از لحاظ اعتماد به نفس و رضایت از خود دچار مشکل باشه برای بهبود کیفیت زندگی شاید اینهمه ریسک و درد قابل قبول باشه.
    بهترین کار اینه که افراد خودشون و همسرشون را همون جور که هستند دوست داشته باشند.
    البته در مورد شما که در مرحله انتخاب هستین بهتره بیشتر در مورد خواسته هاتون توی زندگی تامل کنید.
    موفق باشید.

11. کاربر روبرو از پست مفید tarane.h تشکرکرده است .

tarane.h (دوشنبه 09 آذر 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 96 [ 15:33]
    سطح
    93
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4,250

تشکرشده 4,202 در 1,430 پست

Array

پروتز هيچ اختلالي در حاملگي، شير دهي و باروري ايجاد نمي كند. گرچه تقريباً قريب به اتفاق كسانيكه اين عمل را انجام مي دهند هيچ مشكل جدي پيدا نمي كنند ولي بايد حين عوارض نادر به افراد گوشزد شود. فشار آوردن و ضربه زدن به سينه با داشتن ژل cohesive هيچ مشكلي براي افراد ايجاد نمي كند.
    منبع :http://www.drsanaee.com/index.aspx?siteid=99&pageid=544

نقل قول نوشته اصلی توسط tarane.h

برای بزرگ کردن سینه هم جز عمل جراحی کاری نمیشه کرد که البته خطرناک است و درد مداوم و اسپاسم و انقباض در حین فعالیت بدنی راهمراه داره.پروتز سینه تا 15 سال هم درصورت عدم تصادف دوام داره. در صورت تصادف یا ضربه شدید هم باید حتما پروتز از بدن خارج بشه.
    فرد باید حداقل 6 ماه یکبار معاینه بشه و برای افرادی که تصمیم دارند بچه دار بشوند و به بچه شیر بدهند اصلا مناسب نیست.با اینکه عمل های امروزی به غدد شیردهی اسیب نمی زنند, شیر دهی برای افرادی که پروتز سینه می کنند مناسب نیست.
    تنها در صورتی که فرد از لحاظ اعتماد به نفس و رضایت از خود دچار مشکل باشه برای بهبود کیفیت زندگی شاید اینهمه ریسک و درد قابل قبول باشه.

.
    منبع اين توصيه ها رو ذكر كنيد لطفا چون مطالبي كه من در سايتهاي پزشكان متخصص خوندم دقيقا عكس مواردي بود كه شما ذكر كردين!!!

13. کاربر روبرو از پست مفید parnian1 تشکرکرده است .

parnian1 (دوشنبه 09 آذر 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    191

تشکرشده 189 در 69 پست

Array

دوست عزیز همون طور که شما می گید توی سایت پزشکان متخصص که خودشون این عمل را انجام می دهند کمتر و یا اصلا به مشکلات بعد از عمل اشاره نمیشه.
    اما منبع من افرادی که به چشم دیدم و از خستگی زود هنگام و درد بعد از فعالیتهای بدنی(حتی در حد پیاده روی)ناراحت بودن است .
    یکی از دوستای من همون طور که دکترش گفت توانایی شیر دهی را بعد از عمل داشت ولی در ماه دوم شیردهی همراه با شیر ژل هم از سینه هاش خارج می شد و به ناچار مجبور شد سریع امپول بزنه تا شیرش خشک بشه.در مورد ضربه هم در صورت که ضربه شدید باشه و باعث برندگی ژل بشه باید سریعا از بدن خارج بشه.به همین خاطره که کمتر پزشکی حاضر به انجام این عمل در ناحیه باسن میشه.
    بهرحال پروتز سینه هم از هر مدلی که باشد ممکن است در مقطعی نیاز به تجدید جراحی داشته باشد و اتفاقا اتفاق غیر شایع و غیر محتملی نیست .

خلاصه با وجود اینکه این عمل امروزه خیلی باب شده من کسی را ندیدم که از عوارض بعد از عمل ناراحت نباشه .
    فقط بعضی ها ادعا می کنند نتیجه بعد عمل ارزش سختیش را داره .بهر حال یه ریسکه که شخص باید با مطالعه دقیق بپذیره. من هم فقط دانسته های شخصی خودم را به دوستان گفتم .و تصمیم نهایی با خود فرده.
    خوندن سایت زیر با اینکه خیلی با ملاحضه از عوارض بعد از عمل گفته شده خالی از لطف نیست.
    http://kbdi.ir/Default.aspx?PageID=16

15. کاربر روبرو از پست مفید tarane.h تشکرکرده است .

tarane.h (دوشنبه 09 آذر 88)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)