به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 فروردین 91 [ 18:07]
    سطح
    40
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 196
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 12 در 8 پست

Array

+تا کی باید تنها باشم؟؟؟

با سلام خدمت همه دوستان عزيز
    نمي دونم چقدر حرفهامو باور مي کنيد ولي توي اين 21 سال عمرم فقط با يه دختر دوست بودم و خيلي هم همديگرو دوست داشتيم البته دوستي ما با بعقيه کلي فرق داشت(مي خوايد بيشتر بدونيد موضوع عشق يا احساس رو بخونيد تا بيشتر بفهميد)به هر حال بعد 10 ماه دوستي رابطه ما بهم خورد و الان از اين موضوع چند ماهي است که ميگذره واقعا احساس تنهايي مي کنم چون نتونستم کسي رو جاي گزينش بکنم من مي خوام کسي رو داشته باشم که وقتي دلم گرفت اون کنارم باشه بتونم باهاش حرف بزنم کسي که درک کنه من چي ميگم از زماني که با اين سايت اشنا شدم بيشتر دلم گرفت وقتي که مشکلات شما عزيز زان رو مي خنوندم وميديدم که مثلا يکي نوشته من عاشق پسر عمه ام هستم و اون خبر نداره يا يکي ديگه نوشته بود من يکي رو دوست دارم ولي به دليل مشکل قلبيش نمي تونه با من باشه
    يه جورايي اشک منو در مياورد که چرا ادمي مثل من که قبلا نه گناهي انجام دادم نه با 10 نفر ديگه دوست بودم اين توروي بايد تنها باشه شما هم تا تنها نباشيد تا کسي رو نداشته باشيد که حرف دلتون رو بهش بزنيد نمي فهميد که من چي ميگم
    ميدونيد چرا ميگم اين سايت برام اشک اوره به خاطر اين که ميبينم شما عزيزان چطوري کسي رو بازم دوست داريد حتي با تمام مشکلاتي که سر راهتون وجود داره از شما مي خوام بهم بگيد چطوري ميتونم با يه دختر دوست بشم البته هنوز کسي رو انتخاب نکردم چطور می تونم کسی رو داشته باشم که مشکلاتم رو رفع کنه ؟؟؟؟؟؟

وقتي با خودم خلوت ي کنم مي بينم که روزگار مي تونست مهربون تر باشه ...مي تونست يه ذره اين طوري نباشه...به کي بر مي خوره؟به کجا بر مي خورد؟
    والا به خدا طوري نميشد..شايد اينم جزيي از مکتوب باشه مگه نه؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 21 فروردین 87 [ 15:29]
    سطح
    40
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    تشکرها
    4
    تشکرشده 4 در 1 پست
    Array

RE: تا کی باید تنها باشم؟؟؟

سلام
    آره همدم خواستن یکی که سنگ صبور درددلهات باشه به جاست !ولی یه چیز بگم تورو خدا به هرکس اعتماد نکن !ببین من خودم دخترم به خاطر مهربونی و طبیعت دختر بودن ممکنه اولین دختری که یهذره اظهار محبت کنه با فکر کنی همدم خوبیه !ولی دخترا همشون این مقدار مهربونیو دارن میخوام بگم فکر نکنی هر دختری همون فرشته ی نجاتته!

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 14 خرداد 90 [ 16:25]
    سطح
    38
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    تشکرها
    102

تشکرشده 103 در 36 پست

Array

RE: تا کی باید تنها باشم؟؟؟

سلام دوست عزیزم
    چیزی که میتونم بگم اینه که این نیازی که در خودت حس میکنی یه نیاز کاملآ طبیعیه که هر پسر و دختری در خودش حس میکنه و راه حل درست و کامل شرعی و عرفی اون هم ازدواج کردنه. ولی متأسفانه به هزار و یک دلیل که همه میدونیم در حال حاضر میانگین سن ازدواج پسرها 30 و دخترها 27 ساله. از تو دوست خوبم میخوام به این نکته توجه کنی که تو الان سنت 9 سال از میانگین سن ازدواج پایینتره، فکر میکنی این همه پسر و دختری که تا این سن و حتی بالاتر ازدواج نمیکنن نیازهای تو رو ندارن یا همه اونا تو این مدت با 100 تا دختر رابطه داشتن?

میدونم دلت گرفته و این حرفا رو از روی دلتنگی زدی،همه ما گاهی این حس بهمون دست میده و یه جورایی با خدا دعوامون میشه و فکر میکنیم کمتر از اونیکه حقمون بوده تو زندگی بهمون رسیده .من این مواقع اینجوری فکر میکنم که من و تو همون قدر از این دنیا و زندگی حق داریم که یه کورمادر زاد، یه معلول،یه دختر بچه 5 ساله که تو زباله ها دنبال یه چیز بدرد بخور میگرده و میلیونها انسان دیگه که برای سیر کردن شکمشونم مشکل دارن،حق دارن. اونوقت بجای اینکه بگم چرا من فلان و فلان رو ندارم از خودم می پرسم چرا من بدن سالم دارم ولی اونا ندارن،چرا من هر وقت گرسنه ام به راحتی غذا میخورم ولی اونها نه،چرا من هزاران نعمت دارم و اونها نه،چرا.. چرا.. چرا .
    خوب میبینی هیچ وقت ازاین دعوای با خدا چیزی بیشتر از شرمندگی نصیبم نشده و البته بعدش آرامش و شکر.از اونجایی که آدم فراموشکاری ام هر چند مدت یکبار این دعوا تکرارمیشه و هر بار خدا یه دونه میزنه پس کله ام که یادم بیاد اونچه باید بیاد. آخرین باری که این حس بهم دست داد یه دختر معلول جلوم ظاهر شد که با زحمت خیلی زیاد تو گل و برف با عصایی که زیر بغل داشت خودشو میکشوند تا بره سر کلاس دانشگاه ...و باز من ماندم و شرمندگی.
    اینا رو در جواب چرا هات و اینکه میتونست زندگی بهتر از این باشه گفتم نه برای دوای دردت.
    برای اون هم اول هدفت رو معلوم کن که دنبال چی هستی ،دوست ،همسر یا هر چیز دیگه،بعد با توجه به تمام شرایط راه حل مناسب رو پیدا کن. بدون که اینجا همه با تمام وجودشون کمکت میکنن
    همیشه شاد باشی

4. 7 کاربر از پست مفید Arash27 تشکرکرده اند .

Arash27 (جمعه 29 مرداد 89)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)