به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34
 1. #1
  عضو همراه آغازکننده

  آخرین بازدید
  جمعه ۰۹ مهر ۸۹ [ ۱۶:۵۷]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۱۱-۱۳
  نوشته ها
  953
  امتیاز
  20,283
  سطح
  89
  Points: 20,283, Level: 89
  Level completed: 87%, Points required for next Level: 67
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran10000 Experience Points
  تشکرها
  1,946

  تشکرشده 1,964 در 675 پست

  Rep Power
  106
  Array

  Talking تفاوت هاي زنان و مردان (جنسي ،روانشناختي و..... )

  [align=justify]
  با سلام به دوستان در متن ذيل چند نكته در مورد تفاوتهاي زنان و مردان در باب تمايلات جنسي و روانشناختي بيان مي كنم :

  تمايلات جنسي:

  * مردان مدام به برقراري رابطه جنسي مي انديشند. اين يكي از تصورات زنان نسبت به مردان است. بله اين گفته كاملا واقعيت دارد اما زنان بايد آگاه باشند كه اين يكي از خصوصيتهاي بيولوژيكي مردان است.در واقع مردان در طبيعت اينگونه طراحي گرديده اند و نبايد به آنها به ديد موجوداتي شيطاني نگريست. علت ديگر را ميتوان در تبليغات گسترده رسانه ها در فيلمها و آگهي هاي تبليغاتي جستجو كرد كه مدام سكس و پورنوگرافي را ترويج ميدهند.

  * انگيزش بصري نقش مهمي در تهييج جنسي مردان ايفا ميكند. مردان از لحاظ جنسي موجوداتي بصري هستند اما زنان بيش از آنكه با نگاه كردن و يا لمس كردن از لحاظ جنسي برانگيخته گردند، نسبت به كلام و واژه ها و لحن صدا از خود واكنش نشان داده و برانگيخته ميگردند. عدم آگاهي نسبت به اين تفاوت بارز ميان دو جنس ميتواند براي زنان و مردان مشكل ساز باشد.

  *تخيلات نيز نقش بسيار قدرتمندي در تهييج جنسي مردان ايفا ميكند.اين بدان معناست كه مردان بسيار در مورد رابطه جنسي خيالپردازي ميكنند. يافته ها بيانگر آن است كه مردان 3 برابر زنان برقراري رابطه جنسي را در روياهاي خود ميبينند.

  * مردان و زنان در سطح انرژي و تمايلات جنسي نيز با يكديگر تفاوت دارند. زنان معمولا يك باطري و يا منبع انرژي دارند كه تمام كارهاي خود را با آن انجام ميدهند از قبيل كار، مراقبت و رابطه جنسي. اما مردان يك باطري تعبيه شده يدك صرفا براي برقراري رابطه جنسي همواره در اختيار دارند. بدين مفهوم كه يك مرد ممكن است مانند يك دونده ماراتون خسته و ناتوان باشد اما كماكان انرژي كافي براي برقراري رابطه جنسي در اختيار خواهد داشت. اما اين سناريو براي زنان هيچ مصداقي ندارد. اما تصور ''خيلي خسته براي برقراري رابطه جنسي'' بندرت به ذهن يك مرد خطور ميكند. اين مسئله به ساختار مغزي زن و مرد مربوط ميگردد. ميل جنسي زنان شديدا به بخش احساسي و عاطفي مغزشان مرتبط است. ميل جنسي مردان كمتر به احساسات مقيد است. اين تفاوت نيز ميتواند تنش جنسي بزرگي را ميان زنان ومردان پديد آورد. اما اين نيز يك تمايز بيولوژيكي ميباشد.

  * زنان و مردان هر دو تحت تاثير سيكل هورموني قرار دارند. اكثر زنان سيكل 28 روزه اي داشته كه بروي خلق و خو و تمايلات جنسي آنان تاثير گذاراست. مردان نيز داراي سيكل بيولوژيكي هستند. مردان داراي انباشت تستوسترون 3 روزه در بدن خود ميباشند. يك مرد معمولي داراي سائق جنسي 3 روز در ميان ميباشد. يعني تمايل دارد حداقل 3 روز در ميان رابطه جنسي داشته باشد. اما اين سيكل نيز همچون سيكل زنان در افراد مختلف با يكديگر تفاوت دارد. البته اين موضوع نبايد توجيهي براي زياده خواهي مردان باشد از آنجايي كه اين تمايلات قابل كنترل ميباشد.

  * خيانت جنسي براي مردان و خيانت احساسي (رابطه صميمي) براي زنان غير قابل تحمل است. بدين مفهوم كه براي يك مرد حتي تصور خيانت جنسي همسرش ميتواند واكنش شديدي در وي ايجاد كند. اما در زنان بيشتر از اين موضوع هراس دارند كه نكند همسرشان آنها را رها كرده و عاشق زن ديگري شود.

  * پيك جنسي (اوج تمايلات جنسي) در مردان در سن 18 سالگي و در زنان در سنين 35 تا 40 سالگي ميباشد. يكي ديگر از تفاوتهاي فاحش.

  *شدت اورگاسم (اوج لذت جنسي) در زنان بيشتر از مردان ميباشد.

  *مدت رسيدن به اوج لذت جنسي در مردان كمتر از 3 دقيقه و در زنان 10 تا 20 دقيقه(حداقل 12 دقيقه) بطول مي انجامد.ي كي ديگر از تفاوتهاي دردسر ساز.

  * كاهش تناوب روابط جنسي در مردان وزنان واكنشهاي متفاوتي ايجاد ميكند: در مردان ميل جنسي افزايش يافته، سريعتر تحريك شده و آسانتر به اوج لذت جنسي ميرسند اما در زنان كاملا برعكس است بطوري كه ميل جنسي كاهش يافته، به سختي برانگيخته ميگردند و رسيدن به اوج لذت جنسي بسيار دشوار ميگردد. يكي ديگر از تفاوتهاي مشكل آفرين.  2- روانشناختي:

  * تفكر غالب در مردان: جدايي (استقلال)، موفقيت، شغل و در زنان: وابستگي(تعلق)، گفتگو و رابطه ميباشد.

  * زنان بيشتر از مردان نگران سلامتي خود هستند.

  * زنان به پول به چشم ابزار مينگرند اما مردان به عنوان منبع قدرت.

  * زنان بيشتر از مردان از ديگران در خواست كمك ميكنند.

  * مردان از لحاظ جنسي حسد ميورزند زنان از لحاظ احساسي و رابطه صميمي.

  * وفاداري در زنان بيشتر از مردان است.

  * مردان بيشتر به اشياء و اهداف و زنان به افراد و احساسات علاقه مند ميباشند.

  *مردان هيچگاه در مورد مشكلاتشان صحبت نمي كنند مگر آنكه بخواهند نظر و اندرز يك كارشناس را جويا گردند. درخواست كمك از ديدگاه مردان ضعف تلقي ميگردد.

  *مردان پرخاشگر، جنگجو تر و سلطه جو تر از زنان ميباشند.

  * دغدغه فكري مردان وضعيت مالي و زنان جذابيت فيزيكي است.

  * مردان بيشتر منطقي، تحليل كننده و خرد گرا هستند زنان بيشتر خلاق، كل نگر و احساساتي.

  *برخلاف تصور مردان بيشتر از زنان نسبت به پايان يافتن رابطه آسيب پذير تر و وابسته تر ميباشند و در صورت پايان يافتن يك رابطه خرد ميگردند. زيرا مردان معمولا دوستان و پشتيبان احساسي كمتري نسبت به زنان دارند.

  * مردان نصيحت زنان را به منزله عدم كفايت و شايستگي خود قلمداد ميكنند.

  * مردان براي دلداري دادن زنان آزرده راه حل براي مشكلاتشان ارائه ميدهند اما اين عمل از سوي زنان بي توجهي به احساساتشان تفسير ميگردد.
  [/align]


  منبع : آفتاب

 2. 15 کاربر از پست مفید erfan25 تشکرکرده اند .

  erfan25 (شنبه ۲۵ دی ۸۹),morteza2487 (یکشنبه ۰۷ تیر ۹۴),هم آوا (دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۳)

 3. #2
  عضو کوشا

  آخرین بازدید
  پنجشنبه ۲۸ خرداد ۸۸ [ ۱۴:۰۴]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۱۱-۰۵
  نوشته ها
  375
  امتیاز
  8,632
  سطح
  62
  Points: 8,632, Level: 62
  Level completed: 61%, Points required for next Level: 118
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  683

  تشکرشده 715 در 251 پست

  Rep Power
  48
  Array

  RE: تفاوت هاي زنان و مردان (جنسي ،روانشناختي)

  خیلی مطالب جالبی بود اما حیف که نمیشه در موردش بحث کرد.

 4. #3
  عضو همراه آغازکننده

  آخرین بازدید
  جمعه ۰۹ مهر ۸۹ [ ۱۶:۵۷]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۱۱-۱۳
  نوشته ها
  953
  امتیاز
  20,283
  سطح
  89
  Points: 20,283, Level: 89
  Level completed: 87%, Points required for next Level: 67
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran10000 Experience Points
  تشکرها
  1,946

  تشکرشده 1,964 در 675 پست

  Rep Power
  106
  Array

  RE: تفاوت هاي زنان و مردان (جنسي ،روانشناختي)

  در اینجا به برخی ديگر تفاوتهاي مهم بین زن و مرد اشاره می کنیم:  1- تک تک سلولهای مردها با سلولهای زنها تفاوت دارند. این تفاوت در ترکیب کروموزوم های داخل سلول تعیین کننده جنسیت یک انسان است.

  2- زنها بطور متوسط عمر طولانی تری دارند. عمر متوسط زنها در غرب بین سه تا چهار سال بیشتر از مردهاست.

  3- میزان سوخت و ساز در بدن مردها و زنها با هم فرق دارد. زنها معمولاً انرژی کمتری مصرف می کنند.

  4- استخوان بندی زنها با مردها با هم فرق دارد. زنها دارای جمجمه کوتاهتر، چهره پهن تر، چانه کوتاه تر، پاهای کوتاه تر و بدن کشیده تری هستند. دندانهای مردها قوی تر است.

  5- زنها دارای شکم، کلیه، کبد و آپاندیس بزرگتری هستند ولی ریه آنها از ریه مردها کوچکتر است.

  6- برخی از کارآئی ها فقط ویژه زنهاست و در بدن مردها وجود ندارد، مثل: قاعدگی، حاملگی و تولید شیر. این فعالیتهای جسمی روی رفتار و احساس زنان تأثیر فراوان دارد.
  عملکرد بعضی از غدد در مرد و زن متفاوت است. غده تیروئید زنها بزرگتر و فعال تر است ودر دوران قاعدگی و حاملگی بزرگتر هم می شود و استعداد گواتر در زنها، بالاتر از مردهاست و همچنین مقاومت زنها در مقابل، بالاتر بوده و از پوست نرم تری برخوردار هستند و بدنشان از مردها کم مو تر است. زیر پوست زنها لایه ای از چربی وجود دارد که در زیبایی آنها مؤثر است. بزرگی و فعالیت بیشتر غده تیروئید همچنین باعث عدم ثبات احساسی زنها می شود و در نتیجه میزان خنده و گریه در زنها بیشتر است.

  7. خون زنها دارای آب بیشتر و 20% گلبول قرمز کمتر است، بنابر این اکسیژن کمتری در بدن زنها تولید می شود و آنها زودتر خسته می شوند و امکان غش کردنشان بیشتر است. در انگلستان ساعات کار را در روزهای گرم از 10 ساعت به 12 ساعت افزایش دادند و در نتیجه میزان حوادث بین زنهای کارگر 150% افزایش یافت، در حالی که در مردها ثابت ماند.

  8. قدرت جسمی(زور) مردها 50% بیشتر از زنهاست.


  9. قلب زنها تندتر می تپد(80 بار در دقیقه در مقابل 72 بار در مردها)، فشار خون زنها که بطور متوسط 10 درجه کمتر از مردهاست، مرتب در نوسان است، اما امکان مبتلا شدن به بیماری فشار خون در آنها کمتر از مردهاست(حداقل تا قبل از یائسگی).


  10. گنجایش ریه های زنها کمتر است.


  11. از آنجا که میزان سوخت و سوز بدن زنها کمتر از مردها در هوای گرم مختل می شود، زنها هوای گرم را بهتر تحمل می کنند


  سایر فرقها


  جنسهای مخالف افزون بر این همه تفاوتهای جسمی، از دیدگاه احساسی هم با هم فرقهای زیادی دارند. شوهر خردمند و متعهد، مردیست که به دنبال آگاهی از نیازهای روحی همسرش بوده و برای بر آورده کردن آنها به خوبی بکوشد.


  بطور خلاصه، در زنها عشق و اتکاء به نفس مثل حلقه های زنجیر به هم متصل هستند. داشتن لحظات رومانتیک با همسر، برای مردها خوش و به یاد ماندنی است، اما واجب نیست. در صورتیکه این لحظات برای زنها مثل خون جاری در رگها، حیاتی است. اعتماد، اطمینان، میل جنسی و انگیزه ادامه زندگی در زنها اغلب رابطه مستقیمی با آن لحظاتی دارد که احساس کنند عمیقاً مورد احترام همسرشان قرار گرفته اند.
  برای همین است که هدیه های کوچکی مثل گل، شیرینی و یا یک یادداشت عاشقانه برای زنها بسیار مهمتر از مردهاست. و باز به همین دلیل است که معمولاً این خانمها هستند که تلاش می کنند شوهرشان را از پای تلویزیون و یا پشت روزنامه به سوی خود متوجه کنند و یا به سالگردهای مختلف خیلی اهمیت بدهند و آنرا هیچوقت فراموش نکنند.


  بعضی ها به اشتباه فکر می کنند که زنها زیادی رؤیایی هستند و از روی خودخواهی و یا دمدمی مزاجی به اینگونه رویدادها اهمیت زیادی می دهند. اما زن اینطور آفریده شده.


  نکته دیگری که مردها باید بدانند این است که زنها بیشتر از مردها به خانه و وسایل آن اهمیت می دهند. شاید بشود این را با غریزه لانه سازی پرنده ها مقایسه کرد. من سالها شاهد این توجه خاص جنس مؤنث به خانه و کاشانه بوده ام، البته بعضی زنها هم خانه خود را تمیز و مرتب نگاه نمی دارند، اما حتی در همین گروه از زنها هم این توجه خاص دیده می شود.
  گاهی وقتها شوهرها اهمیت وجود این غریزه را در زنها به خوبی درک نمی کنند.

  به حرفهاي اين خانم دقت كنيد :

  ما چند سال پیش یک کباب پز گازی خریدیم و یک لوله کش در زمانی که من و همسرم سر کار بودیم آمده و آنرا در حیاط خانه نصب کرد.
  عصر که به خانه آمدیم، هر دو متوجه شدیم که کباب پز حدود 20 سانتی متر بلندتر از آنچه قرار بود، نصب شده بود. هر دو به کباب پز نگاه می کردیم و واکنشهای متفاوتی نشان دادیم:

  من گفتم: " بله کار لوله کش خوب نبوده، یک کمی بلنده. خوب امشب شام چی داریم؟"

  اما همسرم موضوع را جدی تر گرفته بود. " او گفت کباب پز رو توی هوا نصب کرده. باید برگرده و درستش کنه."
  من می توانستم آن وضع را تحمل کنم. فقط کمی بلند بود. زیاد مهم نبود. اما برای همسرم خیلی هم مهم بود. چرا؟
  چون دیدگاه ما نسبت به خانه با یکدیگر فرق دارد. در نهایت با لوله کش تماس گرفتیم و خواستیم که برگردد و آنرا درست کند.


  من فقط به مردان توصیه نمی کنم که در اینگونه موارد خود را با خواسته های همسرشان هماهنگ کنند، بلکه از زنها هم می خواهم که به علایق و نظرات شوهرشان توجه نشان بدهند.
  برای مردها رعایت شدن خواسته هایشان از جانب همسر اهمیت زیاد دارد. نتیجه یک بررسی در این مورد که چه چیزی برای شوهرها از همه مهم تر است و توقع دارند که همسرشان آن را درک کند، خیلی جالب بود. مردها دنبال مبلمان گرانقیمت، اتاق اختصاصی و از این قبیل چیزها نبودند. آنها خواهان آرامش در خانه بودند.
  رقابت و فشار در محیط کار آنچنان سنگین است و جلب رضایت مدیران به قدری انرژی می برد که خانه باید مانند لنگرگاهی باشد که مرد بتواند در آن با آرامش ساکن شود.
  یک زن عاقل همه سعی خود را انجام می دهد تا این خواسته مهم شوهرش را در محیط خانه برآورده کند.

  امروزه خیلی از خانمها هم بیرون از خانه کار می کنند و آنها نیز نیازمند آرامش هستند و این مشکل اصلی در خانه هایی است که زن و شوهر هر دو شاغل هستند. و اما در خانه هایی که پدر یا مادر مجرد است، مسئله از این هم پیچیده تر است. من راه حل ساده ای برای حل این مشکل ندارم. اما اطمینان دارم که زیستن در یک محیط " ناامن" می تواند باعث بی ثباتی روحی و احساسی و حتی بیماری جسمی شود.
  ترکیب خانواده به هر شکلی که باشد، باید به هر حال به ایجاد محیط امن و آرام اولویت بالایی بدهد.

  هدف من از این مقاله کوتاه فقط بیان کردن ویژگیهایی متفاوت در جنسهای مختلف نیست. این را همه می دانند. من می خواهم همچنین عنوان کنم که خداوند زن و مرد را متفاوت آفریده و ما باید به این تفاوتها احترام بگذاریم.
  همین ویژگیهای منحصر به فرد است که به زندگی زن و مرد رنگ و تازگی می بخشد و آنها را به یکدیگر نیازمند می کند.
  اگر زن و مرد مانند یکدیگر بودند، زندگی یکنواخت و خسته کننده می شد.
  اگر خداوند آدم را خواب کرده، از دنده وسط او آدمی کاملاً مشابه اولی درست می کرد، کاری تکراری انجام داده بود. ولی او زنی آفرید و به آدم هدیه کرد.
  خداوند آدم را سخت جان تر و خشن تر آفرید و در حوا لطافت و غریزه پروراندن را نهاد و آن دو را برای خواسته ها و نیازهای یکدیگر جور کرد، و رابطه بین آنها را به رابطه بین ایمانداران با خودش یعنی عیسی تشبیه کرد، که مثال بسیار زیبایی است.


  من شما را دعوت می کنم که قدر ویژگیهای خود را بدانید و از آن خوشحال باشید، و بیاموزید که وقتی تفاوتهای شما بین شما اختلاف ایجاد می کند، کوشش کنید تا با یکدیگر به هماهنگی برسید.

 5. 9 کاربر از پست مفید erfan25 تشکرکرده اند .

  erfan25 (سه شنبه ۲۹ فروردین ۹۱),morteza2487 (یکشنبه ۰۷ تیر ۹۴)

 6. #4
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  شنبه ۱۴ اردیبهشت ۸۷ [ ۲۱:۱۳]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۲-۱۴
  نوشته ها
  1
  امتیاز
  3,509
  سطح
  37
  Points: 3,509, Level: 37
  Level completed: 6%, Points required for next Level: 141
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  0

  تشکرشده 0 در 0 پست

  Rep Power
  0
  Array

  RE: تفاوت هاي زنان و مردان (جنسي ،روانشناختي)

  مطلب فوق العاده ای بود

 7. #5
  عضو کوشا

  آخرین بازدید
  پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۶ [ ۱۹:۰۰]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۱-۳۰
  نوشته ها
  485
  امتیاز
  21,277
  سطح
  91
  Points: 21,277, Level: 91
  Level completed: 86%, Points required for next Level: 73
  Overall activity: 3.0%
  دستاوردها:
  Veteran10000 Experience Points
  تشکرها
  1,578

  تشکرشده 1,607 در 499 پست

  Rep Power
  59
  Array

  RE: تفاوت هاي زنان و مردان (جنسي ،روانشناختي)

  توپ واقعا كه جاي هيچ بحث و حرفي نداره/
  استفاده كردم.

 8. کاربر روبرو از پست مفید کنجکاو تشکرکرده است .

  کنجکاو (سه شنبه ۲۹ فروردین ۹۱)

 9. #6
  عضو همراه

  آخرین بازدید
  شنبه ۲۷ شهریور ۸۹ [ ۱۷:۰۹]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۸-۲۴
  نوشته ها
  1,569
  امتیاز
  8,965
  سطح
  63
  Points: 8,965, Level: 63
  Level completed: 72%, Points required for next Level: 85
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  484

  تشکرشده 502 در 230 پست

  Rep Power
  166
  Array

  RE: تفاوت هاي زنان و مردان (جنسي ،روانشناختي)

  عرفان جان لينك مطلبتون رو چرا قرار نمي ديد؟"مطلب اولتون"
  منبع : آفتاب

 10. #7
  عضو همراه

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۰۹ اسفند ۹۶ [ ۱۴:۰۳]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۱۱-۲۸
  سن
  29
  نوشته ها
  1,731
  امتیاز
  22,684
  سطح
  93
  Points: 22,684, Level: 93
  Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
  Overall activity: 3.0%
  دستاوردها:
  Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
  تشکرها
  4,250

  تشکرشده 4,201 در 1,430 پست

  Rep Power
  183
  Array

  زنان ديرتر مي‌خندند اما لذت بيشتري مي‌برند

  بر اساس تحقيقات جديد، زنان هنگام شنيدن لطيفه از مغز خود بيشتر استفاده مي‌كنند و از يك لطيفه بيشتر لذت مي‌برند.به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، مردان ممكن است زنان را به علت متوجه نشدن لطيفه به استهزا بگيرند اما تحقيقات نشان مي‌دهد، كسي كه ديرتر مي‌خندد طولاني‌تر مي‌خندد و بيشتر لذت مي‌برد.


  تحقيقات دانشمندان دانشگاه استن‌فورد كاليفرنيا در مورد چگونگي فرايند هورمون‌هاي مغز نشان داد: زنان در مقايسه با مردان بخش‌هاي بيشتري از مغز را براي فهم كمدي به كار مي‌گيرند.
  زمان عكس‌العمل زنان به مطلبي خنده‌دار بيش از مردان است و اين تحقيقات نشان مي‌دهد اين تفاوت بسيار كم است؛ همچنين زنان عكس العمل كمتر از انتظاري در برابر مطلب خنده‌آور از خود نشان دهند اما لذت بيشتري مي‌برند.
  بر اساس اين تحقيقات، زنان از قشر جلويي مغزشان، مكاني در مغز كه مخصوص بيان زبان و تجزيه تحليل‌‌هاي پيچيده است، بيش از مردان استفاده مي‌كنند. همچنين زنان كمدي‌هاي پيچيده را به لطيفه‌هاي ساده ترجيح مي‌دهند.


  ---------------------------
  http://www.niksalehi.com/new/archives/132061.php

 11. 2 کاربر از پست مفید parnian1 تشکرکرده اند .

  morteza2487 (یکشنبه ۰۷ تیر ۹۴),parnian1 (سه شنبه ۲۹ فروردین ۹۱)

 12. #8
  عضو همراه

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۳۰ مرداد ۹۲ [ ۱۳:۲۸]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۸-۵-۲۴
  نوشته ها
  1,224
  امتیاز
  2,219
  سطح
  28
  Points: 2,219, Level: 28
  Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  VeteranSocialTagger Second Class5000 Experience Points
  تشکرها
  7,577

  تشکرشده 8,597 در 1,498 پست

  Rep Power
  133
  Array

  تفاوت زن و مرد!

  مرد از راه می رسه


  ناراحت و عبوس


  زن:چی شده؟

  مرد:هیچی ( و در دل از خدا می خواد که زنش بی خیال شه و بره پی کارش)

  زن حرف مرد رو باور نمی کنه: یه چیزیت هست.بگو!

  مرد برای اینکه اثبات کنه راست می گه لبخند می زنه
  زن اما "می فهمه"مرد دروغ میگه:راستشو بگو یه چیزیت هست

  تلفن زنگ می زنه

  دوست زن پشت خطه

  ازش می خواد حاضر شه تا با هم برن استخر. از صبح قرارشو گذاشتن

  (مرد در دلش خدا خدا می کنه که زن زودتر بره )

  زن خطاب به دوستش: متاسفم عزیزم.جدا متاسفم که بدقولی می کنم.شوهرم ناراحته و نمی تونم تنهاش بذارم!

  مرد داغون می شه

  "می خواست تنها باشه"
  .................................................. .............................

  مرد از راه می رسه

  زن ناراحت و عبوسه

  مرد:چی شده؟

  زن:هیچی ( و در دل از خدا می خواد که شوهرش برای فهمیدن مساله اصرار کنه و نازشو بکشه)

  مرد حرف زن رو باور می کنه و می ره پی کارش

  زن برای اینکه اثبات کنه دروغ می گه دو قطره اشک می ریزه

  مرد اما باز هم "نمی فهمه"زن دروغ میگه.

  تلفن زنگ می زنه

  دوست مرد پشت خطه

  ازش می خواد حاضر شه تا با هم برن استخر. از صبح قرارشو گذاشتن

  (زن در دلش خدا خدا می کنه که مرد نره )

  مرد خطاب به دوستش: الان راه می افتم!

  زن داغون می شه

  "نمی خواست تنها باشه"


  .................................................. ............................

  و این داستان سال های سال ادامه داشت و زن ومرد در کمال خوشبختی و تفاهم! در کنار هم روزگار گذراندند...

 13. 12 کاربر از پست مفید بی دل تشکرکرده اند .

  morteza2487 (یکشنبه ۰۷ تیر ۹۴),بی دل (یکشنبه ۲۶ دی ۸۹)

 14. #9
  عضو همراه

  آخرین بازدید
  جمعه ۳۰ مرداد ۹۴ [ ۱۷:۴۸]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۸-۰۴
  نوشته ها
  1,150
  امتیاز
  16,194
  سطح
  81
  Points: 16,194, Level: 81
  Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
  Overall activity: 4.0%
  دستاوردها:
  Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
  تشکرها
  1,211

  تشکرشده 1,247 در 437 پست

  Rep Power
  126
  Array

  RE: تفاوت زن و مرد!

  بنظرم تقصیر زن هست . وقتی مرد میپرسه چی شده خوب زن باید بگه چی شده دیگه ؟ یعنی چی که بگه چیزی نشده بعد واسه اثبات !!!!! دروغ بودنش دو قطره اشک بریزه ؟ آخه چرا ؟!

 15. 2 کاربر از پست مفید digitalman تشکرکرده اند .

  digitalman (شنبه ۲۵ دی ۸۹),morteza2487 (یکشنبه ۰۷ تیر ۹۴)

 16. #10
  عضو فعال

  آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-۳-۲۴
  نوشته ها
  2,890
  امتیاز
  27,971
  سطح
  98
  Points: 27,971, Level: 98
  Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
  Overall activity: 13.0%
  دستاوردها:
  VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
  تشکرها
  15,043

  تشکرشده 10,677 در 2,785 پست

  حالت من
  Moteajeb
  Rep Power
  333
  Array

  RE: تفاوت زن و مرد!

  مرد دوست داره مشکلاتشو با فکر کردن حل کنه.

  زن دوست داره مشکلاتشو با حرف زدن حل کنه.

 17. 5 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

  morteza2487 (یکشنبه ۰۷ تیر ۹۴),فرهنگ 27 (جمعه ۲۴ دی ۸۹)


 
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright © ۱۳۹۷ vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
vBCredits II Deluxe v2.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2010-2018 DragonByte Technologies Ltd.
Runs best on HiVelocity Hosting.
اکنون ساعت ۰۳:۰۰ برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.