به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 22 فروردین 89 [ 19:28]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 18 در 8 پست

Array

کمک فوری !!!!دیگه تمایل به.....ندارم

سلام به همه و با تشکر از عزیزانی که منو راهنمایی کردن.
    نمی دونم موضوعی که میخوام مطرح کنم جاش اینجاست یا نه باید مثل همیشه مخفیش کنم.مشکل من اینه که از اول ازدواجم تا الان از لحاظ جنسی ارضا نشدم و هر بار هم به دروغ به شوهرم میگفتم ارضا شدم. به دو دلیل : اول اینکه چند بار که به شوهرم میگفتم خیلی ناراحت می شد و احساس حقارت می کرد دوم اینکه دیگه روم نمیشد بهش بگم و خجالت میکشیدم.با توجه به ارسالهای قبلیم و جریاناتی که اتفاق افتاد دیگه تمایلی به رابطه جنسی ندارم .نمی دونم چه جوری به شوهرم بگم که بهش دروغ میگفتم؟؟و چیکار کنم که اینجوری نباشم؟؟؟؟؟؟؟؟کمکم کنید مشکلم حل بشه.....

2. 2 کاربر از پست مفید niloofare abi تشکرکرده اند .

niloofare abi (چهارشنبه 29 مهر 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 فروردین 91 [ 08:41]
    سطح
    45
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,281

تشکرشده 1,260 در 376 پست

Array

RE: کمک فوری !!!!دیگه تمایل به.....ندارم

سلام خانومی
    من مشکلی مشابه مشکل شما بعد از زایمان پیدا کردم البته مشکل من مربوط می شد به دوران شیر دهی و همین امر باعث شد من همیشه در رابطه مون تظاهر می کردم و همسرم کاملا متوجه می شد عزیزم مردها خودشون تو این مسائل خیلی تیز اند و خیلی سریع متوجه می شن که حس شما چیه
    بعدشم خجالت می کشم یعنی چی شما اون مردی که قراره در این رابطه باهاش صحبت کنید همسرتونه نه یک غریبه
    یادمه آنی عزیز توی تاپیکی که من برای این موضوع زدم یه حرفی زد که خیلی برای من موثر بود
    هنگام رابطه با همسرت به هیچ چیزه دیگه ای فکر نکن ذهنت رو متمرکز کن این راه و امتحان کن
    حتما یه دکتر زنان برو و بگو من حس جنسیم کمه ممکنه دلیل علمی داشته باشه
    خیلی راحت باید بهت بگم این شمایی که باید به همسرت کمک کنی تا احساس ضعف نکنه باید مسئله رو طوری مطرح کنی که فکر کنه خودتون ضعف دارین نه ایشون بگو من فلان مشکل رو دارم دیر ارضا می شم می دونم مشکل از منه ولی تو باید کمکم کنی اینجوری همسرتونم اعتماد به نفسشو از دست نمی ده حتی اگه می دونید که مشکل از همسرتونه به هیچ وجه نباید اینو باز گو کنید این قضیه برای مردها خیلی مهمه که خانمشون از رابطه ای که باهاشون دارن راضی باشن

4. 9 کاربر از پست مفید mamfred تشکرکرده اند .

mamfred (چهارشنبه 29 مهر 88)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 مرداد 94 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    11,614

تشکرشده 12,542 در 2,269 پست

Array

نیلوفر عزیز
    ضمن تائید نظر Mamfred ،
    این مساله دو طرفه است ، هر دو باید روی بهبود این رابطه کار کنید.
    شما ابتدا به پزشک مراجعه کنید، وقتی متوجه شدید مشکل جسمی وجود نداره با مطالعه کتاب و مقاله و... ببینید چطور میشه سردی تون رو مرتفع کنید.

همسرتون هم که عادت به دیدن فیلم سکسی داره ، توقعش توی رابطه خیلی بالاست و دچار توهم شده (تو فیلم همه چی غیر واقعی میشه ، از شکل وشمایل گرفته تا نوع رابطه ومدت زمان و....) ، خود دیدن این فیلما باعث انزال زود رس میشه وبه رابطه درست وصحیح لطمه میزنه.
    خب این حق طبیعی شماست که اول به آمادگی برسید ، اینو باید ازش بخواید که البته نحوه خواستنتون میتونه کلامی نباشه شما می تونیین با اشاره ویا گرفتن دستشون و هدایت اون به جائی که دوست دارین تمایلتون رو بهش بگید.
    بگید خیلی ایده الی فکر نکنن. و سعی کنید آروم آروم رابطه را بهبود بدید. اهداف میان مدت بذارید وعجله نکنید.
    مثلا هدف اولیتون میتونه این باشه که از هر ده رابطه یکی بروفق مرادتون باشه ، بعد دوتا و...
    بازم در خدمتم وامید وار خوشبختیتون

6. 9 کاربر از پست مفید baby تشکرکرده اند .

baby (دوشنبه 25 آبان 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 آذر 90 [ 09:03]
    سطح
    73
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 277
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,481

تشکرشده 3,465 در 1,036 پست

Array

سلام

خواهر عزیز بنده مجردم و فکر نمیکنم بتونم زیاد کمکتون کنم اما نظر من اینه که ابتدا پیش یک پزشک متخصص زنان برید اگه مشکل جسمی نداشتید دیگه خودتون باید دست بکار بشید .عزیز من زن و شوهر هیچ چیزی نباید از هم پنهان کنن و یا از همدیگه خجالت بکشن از جمله در روابط زناشویی که خیلی مهمه .درستی و نادرستی این رابطه تو زوایای دیگه زندگی اثر داره . درستیش به شما و همسرتون انگیزه میده و نادرستیش انگیزه رو ازتون میگیره و باعث میشه از هم دور بشید و ناراحتی روحی در پی داره .پس برای متوجه کردن همسرتون از این مشکل خجالت نکشید و باهاش صحبت کنید اگه کسی تو این مورد خجالت بکشه که اصلا" نباید ازدواج کنه خواهر من این حق شما و همسرتونه .صحبت کردن رو در رو تو خیلی از مسائل حلال مشکلاته و از ایجاد مشکلات بعدی جلوگیری میکنه . شاید همسر شما در حال حاضر فکر کنه که مشکل گذشته شما حل شده و الان همه چی روبراهه و نمیدونه شما عذاب می کشید . لازم نیست در مورد اینکه در گذشته چیزی بگید ( چون گفتید که ناراحتش کرده ) الان رو بگید .مثلا" بگید یه مدت راضی بودید اما الان مدتیه که دوباره این مشکل رو پیدا کردید .بگید با کمک و صبوری ایشون میتونید بر این مشکل غلبه کنید .
    موفق باشید

8. 6 کاربر از پست مفید m.mouod تشکرکرده اند .

m.mouod (سه شنبه 28 مهر 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 12:48]
    سطح
    81
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 212
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,122

تشکرشده 8,124 در 1,482 پست

حالت من
    Vaaaaay
    Array

سلام:

دوست گرامی ..تاپیک ایجادی شما مشکل بیشماری از زنان ایرانی هست که به واقع اکثرا به خاطر عدم اگاهی صحیح از چگونگی مسائل جنسی است و متاسفانه یا خوشبختانه هنوز آنقدر ما انسان ها به خصوص خانم ها شفاف نشدیم که بتونیم در این مواقع صحیح تصمیم بگریم و رفلکس بدیم و عمل کنیم....
    حتی بیشمار از مردان هستند که هیچ آگاهی صحیحی از چگونگی صحیح این مسائل ندارد و متاسفانه راهکارهای چندی برای این موضوع وجود دارند که بسیار مفید فایده هستند ولی قابل توضیح در تالار نیستند و شما با یک مشاوره حضوری با حتی پزشک و کنار آن روانشناس خبره خیلی زود می توانید با کمک همسر خود بر این مشکل فایق ایید...

من خواندن تاپیک زیر را هم به صورت دقیق به شما پیشنهاد می کنم..به خصوص انجام کگل که حتی در حین یک رابطه جنسی بسیار به زنان برای رسیدن به ارگاسم کمک می کند و افرادی که انجام دادند نتیجه خوبی گرفتند...

http://www.hamdardi.net/thread-5160.html

به هر حال در کنار توضیحات مختصر موجو در تاپیک بالا در ارسالی دوستی خواندم که همسر محترم شما به فیلم های .... تمایل دارند..این فیلم ها ..عکس ها ... و نهایتا تعاریف عده ای منجر به یک تصور نادرست در برخی زنان و در کنار انان برخی مردان می شود که معمولا چون با شخصیت حداقل زنان ایرانی سازگاری ندارند در نتیجه همسر انان دنبال یک همچین رابطه هایی می گردند و چون می دانند با مطرح کردن ان رابطه ها شما تن نمی دهید ناخوداگاه شاید تلاش چندانی برای رساندن شما به ان غایت نمی کنند...
    به هر حال مانند سایر دوستان باید به شما دوست خوبم بگویم.. مانورها و راههایی برای زنان با کمک همسرانشان وجود دارد که بسیار بسیار در رسیدن زنان به ارگاسم و سرد نشدن انان کمک می کند ولی مستلزم یک مشاوره صحیح از جز به جز رابطه شما به همسرتان و توقعات و خواست های دوطرفه است که در کنار یک پزشک و مشاور خبره به راحتی محقق می شود و امکان بیان ان در تالار نیست...
    شما با مراجعه به پزشک علاوه بر انجام معاینات جهت رد هر مشکل بالینی می توانید از ایشان مشاوره هم بگیرید...
    یک تجربه:

مطمئنا شما می دانید و من تنها بابیان ان اثار سو این رفتار را به شما نشان می دهم...چند هفته قبل خانمی با همسرش پیش من امدند که شدیدا دچار این مشکل شما بودند ولی خیلی حادتر و اینکه اصلا خانم انقدر سرد شده بود که اجازه نمی داد حتی همسرش کنار او باشد....

وقتی وارد اتاق من شدند مرد انقدر برافروخته بود و زن هم مدام داد می زد .....خانم انقدر شاکی بود و تند تند حرف می زد و گریه می کرد که فکر می کردی اقا چه بلایی به سرش اورده است..من که تنها نگاهشان کردم تا همه حرف ها را خود به خود زدند و ارام شدند....
    مشکل انان را ذکر نمی کنم ولی رفتار ان خانم و نگاه ان اقا را از یاد نمی برم...
    هیچ زمان تمام روزها و شب های عاشقانه خود را با تظاهر به ارضا شدن نگذرانید که آفت شدیدی برای زندگی مشترک شماست ..لحن کلام..رفتار و خواسته هایتان باید با هنروری خاصی مطرح شود.و کوچکترین خطا در گفتار نسبت به همسرتان چنان اثر سوئی در عشق و علاقه وی می گذارد که حد ندارد..کاش چشمان ان مرد را می دیدید..شکستن غرور وی تنها نتیجه حاصل برای ان زن بود..پس حتما اصولی و با اندیشه اقدام کن....

موفق باشید

10. 7 کاربر از پست مفید سارا بانو تشکرکرده اند .

سارا بانو (سه شنبه 28 مهر 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 21 خرداد 90 [ 20:26]
    سطح
    37
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 125
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

سلام . دوست من مشکلت حل شد؟
    من هم همین مشکل رو دارم .من تقریبا تازه ازذواج کردم و خالا احساس می کنم تمام رویا های مجردیم هیچ شدن.
    اگه حل شد راه حل موثرتونو ارائه بدین شاید به درد من هم خورد.
    البته شوهر من اصلا به فکر رفع مشکل هم نیست!!!
    [size=medium]

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 مرداد 94 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    11,614

تشکرشده 12,542 در 2,269 پست

Array

Maryjoon عزیز
    شما هم می تونین از توصیه های دوستان ، اونی رو که فکر می کنید از همه بهتره انجام بدید. وقتی موفق شدید بعنوان یه تجربه دراختیار بقیه بذارید. اما چون تازه ازدواج کردین:

خیلی ایده الی فکر نکنن. و سعی کنید آروم آروم رابطه را بهبود بدید. اهداف میان مدت بذارید وعجله نکنید.
    مثلا هدف اولیتون میتونه این باشه که از هر ده رابطه یکی بروفق مرادتون باشه ، بعد دوتا و...

13. 5 کاربر از پست مفید baby تشکرکرده اند .

baby (پنجشنبه 26 آذر 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 21 فروردین 89 [ 18:45]
    سطح
    32
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 13
    دستاوردها:
    تشکرها
    39

تشکرشده 39 در 15 پست

Array

دوست عزیزم

به نظر من شما قبل از رابطه معاشقه طولانی ندارید و این برمیگرده به همسرتون !!! من پیشنهادم به شما اینه که سعی کنید قبل از ایجاد رابطه حرفها و تماسها و خلاصه معاشقتون و طولانی تر کنید ، طوری که بدن شما آمادگی برقراره یک رابطه رو داشته باشه ؛؛؛ سعی کنید در زمانی که میخواهید رابطه برقرار کنید هیچ گونه تشویش و دل مشغولی نداشته باشید . مطمئنا شما قبل از ایجاد و برقراری رابطهجدید به رابطه قبلتون فکر میکنید که نهایتا هیچ لذتی ازش نبردید و این به رابطه بعدی شما لطمه میزنه و فکرتون و مشغول میکنه !!! پس حتی المقدور سعی کنید ذهنتون و از فکرهایی که ممکنه نذاره رابطه اتون رضایت بخش باشه دوری کنید .
    ببنید دوست عزیز شما باید بدونید که برای رسیدن به ارگاسم یا همان اوج لذت جنسی ؛ شرایط روحی و روانی و جسمانی فرد شرطه !!!
    پس شما ببینید کدوم شرط مانع از رسیدنتون به اوج این لذت میشه ؟؟!!!!

15. 2 کاربر از پست مفید سولی تشکرکرده اند .

سولی (سه شنبه 19 آبان 88)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 22 فروردین 89 [ 19:28]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    تشکرها
    18

تشکرشده 18 در 8 پست

Array

با سلام و تشکر از همه ی دوستانی که منو راهنمایی کردن.......با کمال تاسف می خواستم بگم که مشکل من حل نشده.با همسرم هم صحبت کردم قول داد که بهم کمک کنه ولی اون اصلا حوصله ی معاشقه ی طولانی رو نداره.و من همچنان همون مشکل رو دارم و خیلی هم اثر بدی روی زندگیم گذاشته...امیدوارم mary joon هم مشکلش حل بشه تا اول راهه.البته من متوجه شدم که این وسط خودم هم مقصرم چون موقع رابطه افکار مختلفی به سراغم میاد مثلا به کارهایی که در طول روز انجام دادم یا قراره انجام بدم فکر میکنم.نمی تونم تمرکز کنم.که این خیلی بده و نمیدونم چیکار کنم............باز هم ممنون که منو تنها نمیذارین......

17. کاربر روبرو از پست مفید niloofare abi تشکرکرده است .

niloofare abi (پنجشنبه 26 آذر 88)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

تمرکز داشتن را باید یاد بگیری.
    در عرض روز سعی کن بر روی همسرت تمرکز کنی و فکر کردن بر روی رابطه ات را مثل سایر مسائل یاد بگیری .

به رابطه ای که داشته ای فکر کن . وقتی خارج از ارتباط یادبگیری در زمان کم و کوتاه می توانی از رابطه ات لذت ببری .

به وقت رابطه لازم نیست به فیش آب و برق و خرید و مامانم چی گفت و ...فکر کنی . تمرکز کن فقط تمرکز کردن را یاد بگیر .

19. 3 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (دوشنبه 25 آبان 88)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)