به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 88 [ 22:27]
    سطح
    31
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 116
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

+من عاشق معلم مشدم.. چیکار کنم؟ کمک کنید.

سلام دوستان. من دختر 20 ساله ای هستم که به مدت یک ساله که عاشق معلمم شدم.. و یه جورایی دارم از این عشق میمیرم.. بذارید از اول ماجرارا براتون تعریف کنم.
    ماجرا از این جا شروع شد که من یکی از پسرهای محلمون رو تو موسسه ی زبانم دیدم و اصلا فکر نمیکردم که معلم من بشه.. اوایل اصلا هیچ علاقه ای به ایشون نداشتم و تازه متنفر هم بودم و سر کلاس تا جایی که امکان داشت اذیتش میکردم.. یعنی حاضر جوابی میکردم و کلی سر کلاس شیطونی میکردم.. تا این که بعد از گذشت دوترم وقتی استاد ما عوض شد و من دیگر او را ندیدم فهمیدم که یه جورایی بهش علاقه دارم.. بارها و بارها به هوای او به موسسه سر زدم ولی باز هم نتونستم مثل بچه ادم باهاش برخورد کنم حتی یک بار بی اعتنا از کنارش گذشتم بدون این که بهش سلام کنم..چون هول شده بود و از این حرفا.. بعد از گذشت 6 ماه دوباره استاد ما شد..و من رفتارم را نسبت به ترم های گذشته تغییر دادم و بلاخره فهمیدم که به شدت دوستش دارم.. تا این که دوباره گذشت و دیگر استاد ما نشد.. حدودا دوماه پیش توانستم یک جوری ایمیل این آقا را بدست بیاورم .. و به هم چند تا ایمیل دادیم و حتی یکی از داستان هایی که نوشته بودم را هم از طریق ایمیل به ایشون ارسال کردم و اون هم خوند و نظرش رو داد .. سردرگمم .. نمیدونم ایا اون هم منو دوست داره یانه؟ خواهش میکنم کمک..و اما این رو هم اضافه کنم که این آقا عاشق یک خانم دیگری بودندو قرار بود با هم ازدواج کنند.. اما بنا به دلایلی که من ازش بی خبرم این اتفاق نیافتاد.. شایدهم بیافته که اگر این اتفاق بیافته من لطمه میخورم. و این رو هم بگم که من یک جوری سر بسته به ایشون فهماندم که دوستشون دارم ولی اون اشاره ای نکرد و به مدت یک هفته هم از ایشون ایمیل دریافت نکردم..
    البته در میون این ایمیل هایی که ردو بدل میکردیم ایشون جوری حرف میزدند که منو کمی به شک انداختن. شک این که منو دوست دارن. خواهش میکنم کمک کنید..
    اون اقا 25 ساله هستن و خیلی جذاب.
    من چطور بفهمم که اونم منو دوست داره یا نه؟
    از طریق ایمیل چطور بفهمم؟
    - کار درستی هست که بهش ابراز علاقه کنم؟ پررو نمیشه؟
    - و سوال اخر این که در یک کلام چطور عاشقش کنم؟
    هم اون مغروره و هم من ......

راستی این رو هم بگم .. من دختری هستم از یک خانواده ی مقید و به هیچ عنوان نمیخوام باهاش ارتباط غیر رسمی ایجاد کنم.. من فقط و فقط به فکر ازدواج با او هستم..

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 96 [ 15:33]
    سطح
    93
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4,250

تشکرشده 4,202 در 1,430 پست

Array

RE: من عاشق معلم مشدم.. چیکار کنم؟ کمک کنید.

اصولا خانما توي كلاسي كه معلمش آقا باشه دچار اين سو تفاهمات ميشن...يكي عاشق معلم گيتارش يكي هم مثل شما.....نميشه گفت اين دقيقا همون عشق كه بتونين باهاش به ازدواج فكر كنين.....بيشتر شبيه يك بازي ميمونه...البته اين نظر من و 2 تجربه از دوستام كه عاشق معلماشون شدن....هر دو بعد از مدتي فراموش شد كسي هم لطمه نديد.....زياد به فكرش نباش....اينجوري بيشتر خودتو اذيت ميكني.....

3. 4 کاربر از پست مفید parnian1 تشکرکرده اند .

parnian1 (پنجشنبه 23 اردیبهشت 89), اقای نجار (جمعه 07 فروردین 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 26 فروردین 91 [ 08:43]
    سطح
    35
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    تشکرها
    97

تشکرشده 97 در 49 پست

Array

gh.sanaعزیز ککاملا درست می گه این قضیه همیشه برای 80 درصد دخترای کلاس بخصوص اگه معلم یکم جوون و خوشیپ باشه بوجود می آد و همه سعی می کنن خودشونو به استاد نزدیک کنن
    یه نصیحت می کنم اینکه ذهنتو مشغول نکن چون این یه حسه گذراست
    من زمانی که برای کنکور درس می خوندم یه استاد فیزیک داشتم که جوون بود نصف بچه های کلاسم عاشق این بنده خدا بودن اگه یه روز بوی عطرش عوض می شد همه می فهمیدن یا اگه شلوارش اتوش بد بود یا .....
    منظورم اینه که زیر ذره بین بود تا اینکه یه روز سر کلاس شرینیه به دنیا اومدن دخترش رو داد و خیال همه رو راحت کرد:D
    البته اینو فقط برات مثال زدم که بدونی این رویا پردازی هایی که تو مغزت می کنی ممکنه به واقعیت نرسه پس بهشون بال و پر نده اگه دوترم کلاس زبان نری همه چیز عادی میشه وقتی تو اون محیطی این حس تشدید می شه

5. 5 کاربر از پست مفید hamishegi تشکرکرده اند .

hamishegi (پنجشنبه 23 اردیبهشت 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 مهر 88 [ 06:21]
    سطح
    30
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    تشکرها
    94

تشکرشده 95 در 32 پست

Array

سلام countess goddess

ميدانيد عشق معلم بيشتر از عشقي اتفاق مي افتد و زودتر از هر عشقي به بن بست ميرسد.
    شاگردي عاشق معلمش ميشود.
    دانشجويي عاشق استاد پيرش ميشود.
    هنر پيشه ايي عاشق كارگردان ميشود.وكيل عاشققاضي ميشود.
    همه اين افراد عاشق قدر و منزلت مقام معلمي شده اند و پس از ازدواج كه ابهت معلمي تبديل به همسر مي شود،اين مقام به نظر بي ارزش مي آيد.گاه مقام والا و ارزش استاد آن قدر در نظر ما مهم جلوه ميكند كه نمي توانيم رابطه اي طبيعي و عاشقانه با شريك زندگيمان داشته باشيم.اين مرز سخت مثل سد بلندي بين ما شكاف بزرگي ايجاد ميكند كه روابط طبيعي زناشويي را دچار اختلال ميكندثانيا شما هنوز خيلي جوان هستيد پس به خودتان فرصت دهيد و سعي كنيد وارد دانشگاه شويد اين قبيل عشقها در عنفوان جواني بسيار پيش مي آيد و بايد بسرعت از كنار آنها گذشت مطمئن باشيد در آينده موردهاي بهتري سر راهتان قرار خواهند گرفت و انشاالله ازدواج موفقي خواهي داشت...خدا نگهدار

7. 5 کاربر از پست مفید kolbeh تشکرکرده اند .

kolbeh (پنجشنبه 23 اردیبهشت 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 88 [ 22:27]
    سطح
    31
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 116
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

[size=large][size=medium]دوباره سلام.. مرسی از پاسخ های خوبتون. اما دوستان من انتظار چنین پاسخ هایی را نداشتم. مثل این که شما ماجرای منو خوب نخوندین. من گفتم که ایشون علاوه بر استاد من ، همسایه و هم محلی ماهم هستن. وشاید واسه خاطر اینه که من به ایشون دلبسته شدم. من علاوه بر ایشون استاد های مذکر دیگری هم داشتم. اما چرا به انها وابسته نشدم..... دلیل دلبستگی من به ایشون علاوه بر آشنایی ما در موسسه به بیرون موسسه یعنی به محل ما هم ربط داره. من خانواده ی ایشون رو هم میشناسم و با مادرش اشنا هستم و حسی به من میگه که توجه مادر ایشون رو جلب کردم اما مهم برای من خود ایشون هست. در ضمن من یه دانش اموز اول راهنمایی نیستم که بخاطر محبت استادانه عاشق ایشون بشم. چون هر چه ایشون بیشتر به من کم محلی میکنند من بیشتر بهش دلبسته میشم... و این روهم اضافه کنم که استاد من جذاب هستن نه زیبا و خوشتیپ مثلا مثل فلان فوتبالیست یا بازیگر ... که من بخاطر ظاهر یا مسایل جنسی عاشق ایشون شوم. اخلاقش بیشتر منو جذب کرده.. این روهم بگم که من نزدیک به شش ماه ازش دور بودم ولی نتونستم فراموشش کنم، دوماه که سهله...پس دوستان خواهش میکنم نگید که معلمم بوده از این عشق ها زیاد بوده و از این حرفا و اخر هم ولش کن بره پی کار خودش.. چون همانطور که گفتم معلم بودن ایشون فقط در عاشقی من به اون تاثیر نداشته.. من این اقارو خارج از موسسه هم میبینم و میشناسم...
    میخواستم به یکی از دوستان هم بگم که امکان این که یه معلم هم عاشق شاگرد خودش بشه و باهاش ازدواج کنه وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بلاخره من هم بچه نیستم ... و اونطوری هم که شما میگید نیست و من اصلا خیال پردازی نمیکنم... و این که یک روز بیاد سر کلاس و مثلا شیرینی بیاره وبگه که ازدواج کرده، اصلا تو ذوقم نمیخوره...چون تو محل میشناسمش و قبل از اینکه این اتفاق بیافته من متوجه میشم...
    شما فقط بگید چطور میتونم ایشون رو عاشق خودم کنم؟؟؟ یا چطور بفهمم دوستم داره؟؟؟؟ چون میدونم نسبت به من بی اعتنا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهش میکنم جواب درست بدید نه این که پاسخ های هم دیگر را تایید کنید و بگید این عشق اخر نداره.. چون میدونم که هم چین چیزی امکان پذیره... پس خواهش میکنم کمکم کنید.....
    با تشکر....
    [/size][/size]

9. کاربر روبرو از پست مفید countess goddess تشکرکرده است .

countess goddess (پنجشنبه 20 مهر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 مهر 88 [ 06:21]
    سطح
    30
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    تشکرها
    94

تشکرشده 95 در 32 پست

Array

سلام دوست عزيز

همانطور كه خود شما نوشته ايد اين آقا به يك دختر علاقه مند بوده و بهر دليلي نتواسته اند با هم ازدواج كنند معمولا افرادي كه در عشق شكست ميخورند تا يك مدت زماني كه معمولا مدت آن در افراد مختلف متفاوت است فردي را به حريم خصوصي خودشان راه نميدهند يا به زبان سادتر به كسي علاقمند نميشوند تا اين پريود زماني سپري شود و اما اينكه شما چگونه آگاهي پيدا كنيد كه او به شما علاقه دارد يا نه؟نوشته ايد كه من با او از طريق ايميل در ارتباط بوده ام پس از طريق همان ايميل ميتوانيد خيلي شفاف سوالتان را مطرح نمائيد و تكليفتان را با خودتان روشن كنيد در اين مورد كه شما چگونه ميتوانيد او را عاشق خودتان كنيد قرار نيست شما اون را عاشق كنيد او خودش بايد عاشق شود حتما اين را شنيده ايي كه بعضي از افراد با يك نگاه عاشق ميشوند آن استاد و همسايه شما هر روز شما را مبيند و اگر ميخواست عاشق شما شود حتما تا كنون شده بود براي بوجود آمدن يك عشق در يك فرد 1-جذابيت ظاهري2-كشش ژنتيكي3-كشش جنسي نياز است اگر فردي در برخوردهايش با شما اين حالت برايش پيش نيامده و به شما ابراز عشق نكرده فكر نميكنيد تلاش شما بيهوده باشد.ممكن است شما تمام كمالات ،خوبيها و زيبايي را داشته باشيد ولي به دل او ننشسته باشي معمولا افراد يك تصور ذهني از همسر آيندشان را دارند و برمبناي آن دست به انتخاب ميزنند بهر حال براي خلاص شدن از اين سر در گمي به همان ايميلش يك پيام بده و سوالت را مطرح كن اميدوارم كه پاسخ مثبت باشد...موفق باشي

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 بهمن 90 [ 10:28]
    سطح
    38
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 95
    دستاوردها:
    تشکرها
    357

تشکرشده 355 در 115 پست

Array

سلام دوست عزیز
    متاسفانه خیلی از وقتها ما آدما مجبوریم با واقعیت هایی دست وپنجه نرم کنیم که که پذیرشش برامون خیلی سخته ...اولا جسارتا یه تذکر خواهرانه به شما بدم...ممکنه ما از خیلی ازاطرافیانمون خوشمون نیاد اما این نباید باعث بشه نسبت به این افراد بی احترامی کنیم ....واینکه شما سرکلاس این آقا شیطنت کردید شاید در این شرایط جدید کمی به ضررتون تموم بشه ...ببخشید که کمی رک حرف زدم دوست گلم
    دوست عزیز....شما اول راهنمایی نیستید ...اما جوانید ودر اوج احساسات .... شما که سربسته به ایشون فهماندید که بهشون علاقه مندید...اما ایشون اشاره ای نکردن ..مادرشون هم که شما رو میشناسن واین یه امتیاز مثبت به نفع شماست .....پس فعلا دست نگه دارید....اینطوری به اون آقا فرصت فکر میدهید ...اعتقاد من اینه که آقایون خوششون نمی آد کسی پاپیچشون بشه ........اگه شما الان بخواهید به هر طریق ممکن محبت این آقا رو جلب کنید ممکنه این آقا خوششون نیاد وشما رو پس بزنن ودر این صورت شما لطمه خواهید خورد ....وبعدا بشدت پشیمان خواهید بود ....در ضمن همیشه آرزوهای ما به نفعمون نیست ....گاهی آدم فکر میکنه اگه به فلان آرزوش برسه خوشبخت ترین آدم روی زمینه ....و وقتی به هردلیلی نتونست به خواستش برسه بی تابی میکنه ...درحالیکه از عاقبت امور بی خبره ....
    نتیجه : صبر ....صبر ....صبر....شما یه خانم خیلی جوان هستید ...ممکنه چندین گزینه بهتر در انتظارتون باشه ...البته ما اصلا نمیدونیم این آقا نسبت به شما چه احساسی دارن ...اما حضرت علی علیه السلام خطاب به فرزندشون فرمودن به کسی که به تو هیچ علاقه ای ندارد ، علاقه مند نشو......پس اگه یه وقت احساس کردی ایشون تمایلی به شما نشون نمیدن ، عزت نفس خودتون رو حفظ کنید و تنها برای احترام به شخصیت خودتون ... قضیه رو فراموش کنید ....انشاءالله هرچی به صلاحتونه اتفاق بیافته

12. 3 کاربر از پست مفید چشم بارانی تشکرکرده اند .

چشم بارانی (چهارشنبه 15 مهر 88)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array

سلام

دوست عزیز

آنچه یک دختر را در نظر مردی قابل تحسین و جذاب و خواستنی می کنه از این قراره :

1 - متانت
    2 - حجب و حیاء
    3 - رفتار متعادل و عاقلانه
    4 - ادب و احترام
    5 - حفظ عزت نفس و وقار
    6 - سلامت اخلاقی
    و.......

* اگر دنیا به گونه ای بشه که تمام دخترها از این رفتارها دوری کنن ، باز هم دختری که این گونه باشه ، ارزش دیگه ای پیش مرد خواهد داشت .

* زن مطلوب و مرد طالب آفریده شده . وقتی دختری برای رابطه و ابراز عشق قدم جلو میگذاره ، نسبت به دختری که با وجود عشق و علاقه خود را حفظ می کند ارزش کمتری خواهد داشت.

* اگر کمی از قدرت روح و دنیای اعجاب انگیز تبادل امواج آگاهی داشته باشی ، خواهی فهمید که وقتی شما نسبت به چیزی در قلبت توجه پیدا می کنی ، در صورتی که آن چیز سنخیت با شما داشته باشه و مناسب و مفید به حال شما باشه.... از سوی شما انرژی مثبت روانه شده به هدف خواهد رسید ، وگرنه که شما از آنچه براتون مضره محفوظ می مانید ، البته این منوط به اعتقاد به این حقیقته .

پس دختر خوب !

تلاشت را برای ایجاد ارتباط و علاقه مند کردنش و ایمیل زدن و... قطع کن ، و سعی کن روی خودت و رفتارت متمرکز بشی ، و سعی کنی هر روز بهتر از دیروز باشی ، به خودت بگو من از همه لحاظ باید یک دختر نمونه باشم ، با او هم به عنوان یک شاگرد که به استادش احترام میذاره رفتار کن ، و هم محله ای و همسایه بودنش را وقتی سر کلاس هستی و کلاً در محیط آموزشی ، نادیده بگیر و فقط او را استاد خودت بدون ، و چون جنس متفاوته ، حجب و حیا و متانتت را در رابطه با اون حفظ کن . و برخوردت به گونه ای باشه که انگار نه انگار که به او علاقمندی ، بخصوص نگاهت را کنترل کن که ترا لو ندهد ، علاقه ات را در دل پنهان کن . و فقط تمام حواست به رفتات باشه که شایسته و با وقار باشه .

این آن چیزی است که یک دختر را مطلوب خاص و عام می کند . دخترانی اینچنین بسیار مورد احترام و محبوبیت واقع می شوند .

حال این تو و این هم توصیه ببینم چه می کنی .

تو اول عاشق خودت باش ، ( اگر این رفتارها را در پیش بگیری چنین خواهد شد ) بعد عشق به سوی تو روانه خواهد شد .

این هم یه تجربه مطالعه اون خالی از لطف نیست

http://www.hamdardi.net/thread-7959-page-2.html

14. 7 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (سه شنبه 14 مهر 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 تیر 90 [ 23:16]
    سطح
    45
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    696

تشکرشده 713 در 214 پست

Array

سلام
    قبل از این که پاسخی بدم از این که رک صحبت می کنم عذرخواهی می کنم .
    پاسخ خانم فرشته مهربان خیلی درست و خوب بود . من به ورودی های سال اول دانشگاه آزمایشگاه درس می دادم و رفتارهایی از جنس رفتاری که شما با شخص مورد نظرتان پیش گرفتید را بسیار دیده ام و البته دوستانم که دانشگاه آزاد هم درس می دهند نیز تجربه های مشابهی را برایم تعریف کرده اند خیلی رک و راست به شما بگویم این راهی که شما پیش گرفته ای به ترکستان است !

16. 4 کاربر از پست مفید مسلمان تشکرکرده اند .

مسلمان (پنجشنبه 23 اردیبهشت 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 96 [ 15:33]
    سطح
    93
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4,250

تشکرشده 4,202 در 1,430 پست

Array

خانم عزيز شما يه نگا به تيتر تاپيكتونم بندازين ميبينين خودتون گفتين من عاشق هم محله ايم شدم؟؟؟؟گفتين معلمم به همين خاطر هم توضيحات همه بچه ها راجع به عشق به معلم و.....بود.....چرا بهت بر ميخوره؟؟؟

18. 2 کاربر از پست مفید parnian1 تشکرکرده اند .

parnian1 (چهارشنبه 15 مهر 88)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)