به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 08 دی 91 [ 21:04]
    سطح
    86
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 89
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 2,462 در 461 پست

Array

گفتگوي اختصاصي

با عرض سلام و خسته نباشيد به تك تك اعضاي محترم تالار همدردي

به اطلاع مي رساند در اين تاپيك قصد داريم گفتگوي اختصاصي با اعضاي تالار همدردي داشته باشيم به همين منظور براي هر يك از اعضا به تدريج سوالات مربوطه از طريق پيغام خصوصي ارسال مي گردد تعداد اين سوالات براي هر يك از اعضا 10 مورد ميباشد مصاحبه اعضاء محترم تالار بعد از پاسخگويي به نوبت در اين تاپيك قرار خواهد گرفت . جهت استحضار شما عزيزان در حال حاضر سوالات براي مدير محترم و 4 نفر ديگر از اعضاي تالار ارسال شده است . لطفا شما دوستان نيز آماده دريافت سوالات باشيد تا در گفتگوي اختصاصي تالار همدردي شركت نماييد.

2. 15 کاربر از پست مفید آرمان 26 تشکرکرده اند .

آرمان 26 (دوشنبه 08 تیر 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 02 اردیبهشت 91 [ 11:29]
    سطح
    46
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 123
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    420

تشکرشده 402 در 153 پست

Array

RE: گفتگوي اختصاصي

آقا آرمان عزیز:
    فرق گفتگوی اختصاصی با صندلی داغ چیه ؟ ولی از شما ممنونم که همیشه ما را سرکار میزاری !

4. کاربر روبرو از پست مفید omed تشکرکرده است .

omed (پنجشنبه 04 تیر 88)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 2,462 در 461 پست

Array

با سلام

دوست گرامي جناب اميد ان شا ء الله بعد از راه اندازي اولين تاپيك تفاوت گفتگوي اختصاصي با صندلي داغ مشخص خواهد شد .
    اما به طور خلاصه در اين تاپيك سوالها از قبل آماده شده است و براي تك تك اعضا ارسال ميگردد و نوع سوالها هم بيشتر در جهت رشد و ارتقا تالار و ايجاد همبستگي و صميميت بيشتر بين اعضاست .كه رويكرد آن كلا با صندلي داغ كه بيشتر جهت سرگرمي اعضاست متفاوت است .

6. 3 کاربر از پست مفید آرمان 26 تشکرکرده اند .

آرمان 26 (پنجشنبه 04 تیر 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 بهمن 00 [ 10:13]
    سطح
    97
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 986
    دستاوردها:
    Veteran25000 Experience Points
    تشکرها
    1,578

تشکرشده 1,607 در 499 پست

Array

میشه بدونم چرا من یه پست ارسال کردم پاک شد من که حرف خاصی نزدم؟
    فقط سوال کردم.
    اینم این که پیشنهاد از کی بوده وهدف چی بوده که خود ارمان 26 همین الان تو پست جواب omed پاسخ دادند؟ متشکرم میشوم برام توضیح بدین چرا پاک شد؟

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 2,462 در 461 پست

Array

سلام

دوست عزيز ديشب بنده جواب شما را در همين تاپيك دادم اما ظاهرا شما نبوديد و در پايان نوشتم به دليل اينكه روند و ظاهر اين تاپيك حفظ بشه ترجيحا سوالها و ابهامات را از طريق پيغام خصوصي ارسال نماييد. و از مدير خواستم تا بعد از مطالعه جوابتون ارسالها را حذف نمايند اما ظاهرا ديشب شما پاسخ را مشاهده نكرديد

كه جهت استحضار شما باز هم به سوالتون پاسخ مي دم .
    طرح اين تاپيك از خود بنده بوده و هدفش هم همان چيزي است كه در پاسخ به آقاي اميد عرض كردم خواهشا كمي صبر و تحمل داشته باشيد و از اين پس سوالها و ابهامات خود را از طريق پيغام خصوصي ارسال كنيد . بنده هم جوابگو هستم . در ضمن اين تاپيك هيچ ربطي به صندلي داغ ندارد

9. کاربر روبرو از پست مفید آرمان 26 تشکرکرده است .

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

با سلام
    ضمن عرض خسته نباشید.
    موافق نیستم.
    موازی تاپیك صندلی داغ هست. ضرورتی هم به ارسال سئوال خصوصی نمی بینم. به نظر می رسد كه صندلی داغ از آنجا كه همه می توانند سئوال مطرح كنند ظرفیت بیشتری داشته باشد.
    اما اگر اعضاء هم توافق دارند و با شما همكاری داشتند حرفی ندارم. لیكن پیشاپیش بسیار زیاد روی تعاملات صبور باشید ، اصلا نه دوست دارم و نه وقتش را دارم كه قاضی باشم. یا بخواهم نقش میانجی گری بازی كنم.
    با تشكر از زحماتتون

11. کاربر روبرو از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده است .

مدیرهمدردی (پنجشنبه 04 تیر 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

سلام...و خسته نباشید.

ممنون از ارمان عزیز از پیشنهاد گفت و گوی تخصصی.....
    البته ما در جریان چگونگی برگزاری و نحوی این گفت و گو نیستیم ...ولی مثل اینکه با مدیر در میان گذاشته اید اما ایشان در پست قبلی "صلاح" نمی دانند.

و ما هم تابع نظر جمع هستیم...اگر صلاح باشد حتما شرکت می کنیم..

ولی آرمان عزیز شاید شما خوب توضیح نداده اید و باعث شده است اعضا فکر کنند مانند صندلی داغ است...کاش قدری بیشتر توضیح می دادید تا مسئله روشن شود....
    با تشکر...

آقای مدیر ""قهر"" هم داشتیم!!!:D:P

13. 2 کاربر از پست مفید حسین پور تشکرکرده اند .

حسین پور (پنجشنبه 04 تیر 88)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 2,462 در 461 پست

Array

با سلام

نمي دانم چرا ما و دوستان ديگر هر گاه قدمي مثبت و سازنده براي ترقي و ارتقا تالار بر مي داريم جناب مدير مخالفت مي كنند شايد به دليل اينست كه وقتش را ندارند تا همراهي كنند يا ... .
    جناب مدير شما چطور هنوز فرق مصاحبه يا گفتگوي اختصاصي با صندلي داغ را نمي دانيد ؟صندلي داغ برنامه اي بود كه از شبكه دوم سيما پخش مي شد با سوالهايي كه بيشتر به خود شخص بر مي گشت و بيشتر جنبه سرگمي و تفريح داشت اما برنامه اي ديگر به نام اختصاصي با سوالهايي كه بيشتر جنبه مسئوليتي و عمومي كه مربوط به فعاليتهاي اشخاص در محيطي خاص بود پرسيده مي شد اكنون ما هم پرسشها را معطوف به فعاليت دوستان در تالار همدردي كرده ايم و اين پرسشها با اندكي تفاوت براي هر شخص در زمينه تالار همدردي است نه شخصيت فردي پاسخ دهنده !
    صندلي داغ به قول شما هر كس بر اساس سليقه خود سوالاتي مي پرسد و شركت كننده پاسخ مي گويد اما در اينجا سوالها مشخص است و براي هر شخص از قبل ارسال مي گردد . در ضمن در اين تاپيك قرار نيست كسي ديگري سوال كننده باشد كه تعاملات و مخاطراتي پيش بياييد و ما نيازي هم به قاضي نداريم اين تاپيك را بنده ايجاد كرده ام هر كس دوس دارد و صلاح ميكند قدمش به روي چشم هر كس هم مخالف است نظرش محترم است و اجباري نيست به هر حال بنده در اينجا 10 سوال بدون پاسخ مدير همدردي را قرار مي دهم :
    ‏1- لطفا بيوگرافي خودتان را با سليقه خود بگوييد ؟ در مورد شغل و فعاليتهاي خود نيز توضيحاتي بفرماييد.‏
    ‏2- از چه زماني به فكر ايجاد تالار همدردي افتاديد و هدف اوليه شما از ايجاد اين فضاي گفتگو چه بوده است؟‏
    ‏3- با توجه به اهداف و ديدگاه اوليه شما نسبت به راه اندازي تالار همدردي فكر مي كنيد چقدر به آن اهداف رسيده ‏ايد و آيا هدف ها و آرمانهايي بوده كه بعد از گذشت مدتي از راه اندازي تالار ( در ميانه راه ) به ذهن شما رسيده باشد (اهداف ‏ثانويه) لطفا توضيح دهيد؟‏
    ‏4- به چه ميزان از فضاي كنوني تالار همدردي رضايت داريد و به عقيده شما تالار چه مراحلي را بايد طي كند تا ‏به صورت تخصصي در خدمت اهدا ف اوليه و ثانويه شما و تالار همدردي قرار گيرد ؟
    ‏5- ارزيابي شما از فعاليت اعضاي تالار همدردي چيست ؟ آيا از اعضا به طور نسبي رضايت داريد؟‏
    ‏6- در طي اين مدت فعاليت در تالار آيا شده كه نا اميد شده باشيد يا به گونه اي احساس كنيد كه آنگونه كه بايد و ‏شايد به اهداف خود در تالار نرسيده ايد توضيح دهيد؟
    ‏- براي اينكه سوالها اختصاصي تر باشد چند سوال آخر را صريحتر مي پرسم ‏
    ‏7 – در طي اين مدت فعاليت و حضور در تالار چه كساني بيشتر از همه شما را اذيت كرده اند و چه كساني با شما ‏بيشترين همكاري را داشته اند ؟
    ‏8- لطفا در زمينه هاي ذيل نمونه هاي بارزي از شخصيتهاي مختلف تالار كه فعاليت سازنده و مفيد دارند ‏براي هر بخش يا انجمن مثال بزنيد :‏
    بخش تخصص مشاوره ازدواج و خانواده :‏
    بخش آگاهي ها و مهارتها :‏
    بخش تجربه هاي فردي :‏
    بخش هاي مديريتي و نظارتي تالار:‏
    بخش آرامش :‏
    بخش ساير موضوعات و علاقه منديها:‏
    بخش ادبيات و عرفان : ‏

‏9- با شنيدن هر يك از كلمات ذيل يك جمله يا توصيف بگوييد .‏
    كيوان :‏
    طاهره: ‏
    فرشته مهربان :‏
    آرمان 26:‏
    Philosara:‎
    دانه :‏
    لرد حامد :‏
    محمد ابراهيمي :‏
    گردآفريد:‏
    آتنا : ‏
    نيلوفر 25 :‏
    ساير اعضاي تالار همدردي :‏
    نقش زن ( خانواده در پشرفت شما ) :‏
    نفش توكل در زندگي شما :‏
    تك محوري :‏
    غرور و خود بزرگ بيني : ‏
    همت و تلاش : ‏
    دلسوزي و مهرباني : ‏
    ‏10- لطفا يك لطيفه كه خودتان بيشتر از همه به آن خنده ايد در اينجا براي ما بگوييد .‏
    در آخر اگر حرف نگفته اي داريد با گوش جان مي شنويم :‏

و اكنون نوبت به نفر دوم دوست عزيز جناب كيوان رسيده كه زحمت كشيده و به سوالات ما پاسخ داده اند :
    keyvan

‏1- لطفا بيوگرافي خودتان را با سليقه خود بگوييد ؟ در مورد شغل و فعاليتهاي خود نيز توضيحاتي بفرماييد.‏

کيوان,هستم سال1376پا به عرصه ورزش نهادم .با وجود علاقه بسيار به علم کامپيوتر تحصيلات خود را در زمينه علوم ورزشي ادامه دادم و تمام وقت خود را صرف ورزش کردم هم تئوري و هم عملي. به روانشناسي علاقه دارم اما هيچوقت دلم نميخواد که يک روانشناس يا مشاور باشم.ازفلسفه نيز لذت ميبرم .عاشق موسيقي و علاقه مند به ساز تار.بيشتر وقتم را در تنهايي به سر ميبرم و اکنون در خدمت شما هستم.
    شغل=بيکار
    با اين وجود فعاليتهاي ورزشي دارم و با چند هيئت همکاري ميکنم.

‏2- از چه زماني و چگونه عضو تالار شديد لطفا به صورت كامل توضيح دهيد ؟

ارديبهشت 1387 به صورت اتفاقي با تالار همدردي آشنا شدم و تا تاريخ ثبت نام17شهريور همان سال به عنوان کاربر مهمان از تالار همدردي استفاده ميکردم ثبت نام من هم اتفاقي بود چون علاقه اي به فضاي مجازي نداشتم.

‏3- با توجه به اهداف تالار كه همانا ايجاد مركز مشاوره و فضاي مجازي تخصصي روانشناسي است به نظر شما ‏تالار تا چه اندازه به اين اهداف رسيده است ؟

از ديدگاه بنده ميتوان گفت تالار همدردي تا حدي فراتر ازآنچه انتظار ميرفته در اين عرصه موفق بوده .در اولین سال فعالیت در مسیر تخصصی بودن گام نهاده اما با افزایش تعداد کاربران و همچنین ارسالها در روز از یک طرف و از طرف دیگر وقت اندک برای بررسی مسائل تالار ,موجب شد تا تالار از مسیر اصلی خارج شود اما دوباره راه تخصصی بودن را از امسال آغاز کرده . کم و کاستي هميشه بوده و هست.

‏4- به چه ميزان از فضاي كنوني تالار همدردي رضايت داريد و به عقيده شما تالار چه مراحلي را بايد طي كند تا ‏به صورت تخصصي در خدمت اهداف متعالي آن باشد ؟

در این شرایط چون تعداد تاپیکها و پستهای ارسالی اعضاء بسیار کم شده میتوان وقت بیشتری را برای پاسخگویی صرف کرد و این مایه رضایت است اما همیشه که کاربران قدیمی و فعال نیاز به مشاوره ندارند,قبل از رویکرد جدید تعداد کاربران تازه وارد که به دنبال حل مشکلات خود بودند بسیار بالابود اما اکنون بسیار کم شده به دلیل حق عضویت ,در این خصوص باید چاره ای اندیشید از طرفی دیگر کاربران قدیمی و یا آنان که حق عضویت پرداخت نموده اند نمیتوانند همیشه انجمنها را به روز کنند.
    اول از هرچیز در این شرایط گذر زمان لازم است اما به شرط اینکه ما در گذر زمان فعال باشیم و با شیوه های صحیح چه در مشاوره و مدیریت شرایط رضایت کاربران (مراجعان)را فراهم آوریم
    در کل میتوان گفت مدیریت قویتر نسبت به قبل و هزینه کردن وقت مختص برای رسیدگی به تالار چه مشاوره ,چه مدیریت.
    ما اگر بخواهیم در وضع کنونی از کارشناسان نیز استفاده کنیم باز به نتیجه نمیرسیم .اولین کار ما جذب کاربران میباشد .

‏5- آيا شما تجربه فعاليت در تالار يا محيطهاي مجازي ديگر را داريد و اگر داريد مقايسه اي در مورد فضاهاي ‏ديگر مجازي با تالار همدردي بفرماييد ؟

همانطور که در بالا نوشته ام فعاليت بنده در فضاي مجازي محدود به تالار همدردي ميباشد و اگر در انجمني ثبت نام کرده باشم جهت دسترسي بيشتر به امکانات آن انجمن بوده.
    اما با اين وجود تفاوت تالار همدردي با ساير انجمنها در صميميت اعضاء و احترام آنها به يکديگر و خود تالار ميباشد.همچنين تعهد آنها به اين فضا

‏6- در طي اين مدت فعاليت در تالار آيا شده كه نا اميد شده باشيد يا به گونه اي احساس كنيد كه آنگونه كه بايد و ‏شايد به اهداف خود در تالار نرسيده ايد يا تالار موجب سلب آرامش شما شده ؟ دليلش را ذكر كنيد .‏
    ورود من به همدردي نه تنها موجب نا اميدي من نشده بلکه بيشتر از قبل اميدوارم و به اهداف خود نيز رسيدم و اکنون در حال ارتقاء آنها مي باشم. با علاقه و حس مسئولیتی که من به تالار دارم , هیچگاه این فضا موجب سلب آرامش من نشده.
    البته گاهي اوقات تحت تأثير برخي مسائل قرار گرفته ام .

‏- براي اينكه سوالها اختصاصي تر باشد چند سوال آخر را صريحتر مي پرسم ‏
    ‏7 – در طي اين مدت فعاليت و حضور در تالار چه كساني بيشتر از همه شما را اذيت كرده اند و چه كساني با شما ‏بيشترين همدردي را داشته اند ؟‏
    هيچکدام از اعضاء بنده را اذيت نکرده اند و با هرکدام در خصوص مسائل و مشکلات در ارتباط بوده ام به سهم خود همدرد بوده اند.

‏8- لطفا در زمينه هاي ذيل نمونه هاي بارزي از شخصيتهاي مختلف تالار كه فعاليت سازنده و مفيد دارند ‏براي هر بخش يا انجمن مثال بزنيد :‏
    بخش تخصص مشاوره ازدواج و خانواده :‏
    فعالیت کاربران زیادی در این انجمن مفید بوده است چه آنکه تازه وارد بوده و چه آنکه گرد و غبار قدیمی بودن روی نام کاربریش نشسته است به عنوان مثال
    گرد آفريد,نقاب,طاهره,, مدیر همدردی
    ,bloom,Lord.Hamed,ani,shad,sorena_arman
    اعضائی دیگر که در زمان فعالیت خود مفید بودند مانند :رامتين,,mostafun

بخش آگاهي ها و مهارتها :‏
    بخش تجربه هاي فردي :‏
    بخش ساير موضوعات و علاقه منديها:‏

درخصوص 3 انجمن بالا نمیتوانم اسم کاربری را بنویسم چون هر یک از اعضا به سهم خود در این 3 انجمن فعال بوه اند.

بخش هاي مديريتي و نظارتي تالار:

پاسخ این سال مربوط به مدیر همدردی است
    بخش آرامش :‏
    بخش ادبيات و عرفان
    :
    باز هم این 2 انجمن توضیح قبل شاملش میشود اما بیشتر از همه .آرمان26, مدیر همدردی,و فرشته مهربان ‏

‏9- با شنيدن هر يك از كلمات ذيل يك جمله يا توصيف بگوييد .‏

كيوان :‏مسافر جاده سکوت.
    طاهره: ‏انساني خوش قلب که زندگي را به خود سخت نميگيرد.
    فرشته مهربان :‏ دانا و مهربان
    آرمان 26:‏سرشار از احساس, مردي متعهد و با استعداد
    Philosara:‎هر وقت اسم ايشان را ميبينم ناخودآگاه کلمه فلسفه جلو چشمانم ظاهر ميشود!
    اما درکل انساني آگاه ميباشد

دانه :‏یکی ازخواهران دلسوز تالار
    لرد حامد :‏يک جوان پير ,شديدا"پايبند به حريم خصوصي
    محمد ابراهيمي :‏به معناي واقعي صداقت و سادگي
    گردآفريد:‏مردي خودساخته وآگاه
    آتنا : ‏شناخت چنداني ندارم اما انسان دوست
    نيلوفر 25 :‏سکوت سرشار از فریاد
    ساير اعضاي تالار همدردي :‏دوست
    نقش ( خانواده در پشرفت شما ) :‏خوب بود اما یکسان نبود
    نفش توكل در زندگي شما :‏آفتابی اما گاهی اوقات ابری
    غرور و خود بزرگ بيني : ‏متنفرم از این کلمات اما به محض اینکه کلمه ای چون با صفا بودن یا خاکی بودن را در ذهن خود بیدار میکنم آرام میگیرم
    همت و تلاش : ‏نیمی از مسیر را طی کردن
    دلسوزي و مهرباني : ‏شنیدن اینها برای من مثل قرص آرامش هست
    ‏10- لطفا يك لطيفه كه خودتان بيشتر از همه به آن خنده ايد در اينجا براي ما بگوييد .‏

سخت ترین سوال این گفتگو!شرمنده چیزی یادم نمیاد

در آخر اگر حرف نگفته اي داريد با گوش جان مي شنويم :‏
    آنچه در ذهن بنده مربوط به تالار بوده نوشتم اما اگر هر کدام از ما در کنار انتظاراتی که داریم گامی مفید برداریم و قدران زحمات هر یک از اعضاء باشیم شاهد رشد بیشتر تالار خواهیم بود.
    و نکته ای که لازم به ذکر است اینکه خود را مسئول بدانیم چه در قبال تالار و چه در قبال فعالیت در این فضا.
    پیروز و سر بلند باشید

با تشكر از دوست عزيز جناب كيوان كه به سوالات ما پاسخ دادند در پايان جهت اينكه دوستان بتوانند از ايشان تشكر و قدرداني لازم را به عمل بياورند خواهشمندم (( جناب كيوان )) در زير پست بنده مطلبي كوتاه بيان كنند تا ديگر دوستان از ايشان تشكرات لازم را به عمل آورند.

15. 6 کاربر از پست مفید آرمان 26 تشکرکرده اند .

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط آرمان 26
    با سلام

نمي دانم چرا ما و دوستان ديگر هر گاه قدمي مثبت و سازنده براي ترقي و ارتقا تالار بر مي داريم جناب مدير مخالفت مي كنند شايد به دليل اينست كه وقتش را ندارند تا همراهي كنند يا ... .
    جناب مدير شما چطور هنوز فرق مصاحبه يا گفتگوي اختصاصي با صندلي داغ را نمي دانيد ؟.....
    سلام
    کارهای خلاقانه شما را همیشه مورد تشویق و تائید قرار داده ام. اما باید یاد بگیریم طوری تعامل برقرار کنیم و دقت کنیم که ارتباط به صورت سازنده شکل بگیرد.
    الان اگر بگویم لطفا به جای عبارت بالا یک عبارت مناسب تر انتخاب کن و در پست بعد قرار بده. باز می گویی از اصل موضوع تاپیک طفره رفتم.
    واقعا در این تالار اگر نتوانیم ارتباطمان را بهتر و متعادل تر با دیگران بر قرار کنیم نمی توانیم محتویات را انتقال دهیم.
    دقت کنید در این تالار اکثرا از جمله خودم به هنرمندی، دلسوزی ، خلاقیت و ... شما اذعان داریم. چرا هر وقت به هر ترتیبی نظری دگر باره می دهیم عصبانی می شوید؟
    به خدا ما اعتراضی به شما نداریم. اما می توان از ادبیات لطیف تری استفاده کنیم و این وقتی امکان دارد که با تاخیر صحبت کنیم.

البته خودتون می دانید همه افراد در زدن تاپیک و ادامه آن نیازی به اجازه مدیر ندارند. و مدیر هم مخالفتی نمی کند. لیکن شما نظر بنده را خصوصی خواسته بودید و من هم نظر دادم، شما باید تحمل مخالف شنیدن را داشته باشید.

اما به هر حال مخالفت من عملی نیست. و در مورد سئوالهایی که پرسیده بودید هم در اولین فرصت مفصل پاسخ خواهم گفت، فقط خواهش می کنم شما با سایر دوستان ادامه دهید تا کار متوقف به من نشود.

17. 4 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

مدیرهمدردی (پنجشنبه 04 تیر 88)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 2,462 در 461 پست

Array

مدير محترم همدردي گفته است :
    سلام
    کارهای خلاقانه شما را همیشه مورد تشویق و تائید قرار داده ام. اما باید یاد بگیریم طوری تعامل برقرار کنیم و دقت کنیم که ارتباط به صورت سازنده شکل بگیرد.

عليك سلام ، جناب مدير از آنجايي كه خواسته بوديد اين بار با تأخيير پاسخ دادم اما با عرض معذرت بنده يكبار اعلام كردم هر كس هر گونه ابهامي دارد از طريق پيغام خصوصي مطرح كند و فضاي اين تاپيك را بر هم نزند شما كه مي دانيد بنده نسبت به ظاهر و محتواي تاپيكهايم حساس هستم حال چه اين اختلال از طرف شخص عادي باشد يا مدير محترم همدردي تفاوتي ندارد . شما خود به اين تذكر توجه نكرديد و به خواسته كسي كه اين تاپيك را باز كرده احترام نگذاشتيد چطور وقتي خود شما تعامل و ارتباط سازنده اي نمي توانيد به خوبي با اعضا برقرار كنيد و به نظرات آنها احترام بگذاريد انتظار داريد ديگران اين كار را انجام دهند شما خواه ناخواه به عنوان الگوي اعضا تالار در زمينه فعاليت هستيد و انتظارات از شما بالاتر از اينهاست .

الان اگر بگویم لطفا به جای عبارت بالا یک عبارت مناسب تر انتخاب کن و در پست بعد قرار بده. باز می گویی از اصل موضوع تاپیک طفره رفتم.

جناب مدير اينكه هر كس از چه شيوه اي براي پاسخگويي يا بيان عقايد يا تعامل با ديگران استفاده كند بحث و امري شخصي است و براي شما شايسته و پسنديده نيست كه براي ديگران تصميم بگيريد هر كس خود مي داند چگونه بايد برخورد كند و قرار نيست همه از شيوه يكساني در تعامل با ديگران استفاده كنند آري درست است اگر در جايي كسي از شما مشاوره بخواهد شما بايد راهنمايي كنيد و مشورت دهيد اما در مسائل و عقايد و نظرات شخصي و زماني كه كمكي از شما خواسته نشده جايي براي مشاوره و نظر خواهي نيست
    .

واقعا در این تالار اگر نتوانیم ارتباطمان را بهتر و متعادل تر با دیگران بر قرار کنیم نمی توانیم محتویات را انتقال دهیم.

بنده هم اين حرف را قبول دارم اما خود شما تا الان چقدر سعي كرده ايد ارتباطتان را با ديگران متعادلتر و بهتر كنيد دوست دارم منصفانه خودتان قضاوت كنيد كه شما بهتر ارتباط برقرار مي كنيد يا اعضاي محترم تالار همدردي ؟!

دقت کنید در این تالار اکثرا از جمله خودم به هنرمندی، دلسوزی ، خلاقیت و ... شما اذعان داریم. چرا هر وقت به هر ترتیبی نظری دگر باره می دهیم عصبانی می شوید؟
    البته خودتون می دانید همه افراد در زدن تاپیک و ادامه آن نیازی به اجازه مدیر ندارند. و مدیر هم مخالفتی نمی کند. لیکن شما نظر بنده را خصوصی خواسته بودید و من هم نظر دادم، شما باید تحمل مخالف شنیدن را داشته باشید.
    جناب مدير واقعا از شما متعجبم شما به بنده مي گوييد بايد تحمل شنيدن نظرات مخالف را داشته باشم در حالي كه مي دانيد از ابتداي عضويت تا الان نظرات گوناگون و مختلف و مخالف با بنده زياد بوده و بنده هم با تمام اين مخالفتها تا الان پيش رفته ام و ارتباط خوبي با اكثر اعضاي تالار دارم اما انصافا خود شما تا چه حد توانايي شنيدن نظرات مخالف را داريد، اگر سراسر تالار را بگرديد به جرات مي توانم بگويم هر جايي نظر مخالفي با شما داده شده يا شما آن را حذف كرده ايد يا ويرايش كرده ايد يا طرف را bane كرده ايد يا مخالفين شما از فعاليت در تالار ممنوع شده اند . دوست گرامي جناب سنگ تراشان درست است كه شما مدير همدردي هستيد اما در هنگام بيان نظرات و پاسخگويي به شما بايد اين را در نظر بگيريد كه شما هم مثل ساير اعضاي تالار هستيد و نبايد خود را بالاتر از آنها بدانيد و احساس كنيد كه كسي حق ندارد نظر مخالفي باشما داشته باشد. پس بنده هم به شما سفارش مي كنم قدرت تحمل نظر مخالف را در خود بالا ببريد بسيار جدي روي اين قضيه كار كنيد.
    اما به هر حال مخالفت من عملی نیست. و در مورد سئوالهایی که پرسیده بودید هم در اولین فرصت مفصل پاسخ خواهم گفت، فقط خواهش می کنم شما با سایر دوستان ادامه دهید تا کار متوقف به من نشود.

جناب سنگ تراشان مي توانيد بگوييد مخالفت شما عملي نيست يعني چه ؟ منظورتان اين است كه اگر عملي بود اين تاپيك را حذف مي كرديد ؟ لطفا توضيح دهيد. و اينكه مگر قرار بود به صرف اينكه شما پاسخ نمي دهيد يا در اين تاپيك شركت نمي كنيد ما ادامه ندهيم ؟ تالار اعضاي فعالي دارد كه حضورشان به مراتب از شما پررنگتر است و نقش سازنده تري در تالار ايفا مي كنند كه ترجيح مي دهم با آنها ادامه دهم . سوالات براي برخي از دوستان ارسال شده و به موقع پاسخ خواهند داد و اين روند ادامه پيدا خواهد كرد ان شاالله در پايان جناب سنگ تراشان بايد بگويم كه قصد نداشته و ندارم باعث آزار شما باشم اما واقعا نكاتي در طي اين مدت ديده شده كه موضع گيري هاي شما بيشتر حالت احساسي دارد و شما متاسفانه كمتر سعي مي كنيد معترف به اشتباهتان خود باشيد و اين براي شخصي كه مسئوليت و وظيفه اي بر دوش دارد كه ممكن است الگويي براي ديگران باشد آفتي است بزرگ كه سبب خودبزرگ بيني و كبر و در نهايت اشتباه و منحرف شدن از مسير اصلي مي گردد .
    موفق و پاينده باشيد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)