به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 بهمن 00 [ 10:13]
    سطح
    97
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 986
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran25000 Experience Points
    تشکرها
    1,578

تشکرشده 1,607 در 499 پست

Array

احساس میکم ،تخصصی نیست؟؟؟

با سلام به همه
    این فقط یه انتقاده
    پس از گذشت 2 و3 هفته هنوز به نظرم تالار رنگ و بوی تخصصی بودن به خودش نگرفته؟
    قرار بود ،یعنی قراری نبود ولی استدلال مدیر بر این بود که اگر حق عضویت در یافت کند؟
    تالار را ببندد شاید به تخصصی بودن تالار کمک بسزایی بکند البته میدونم که بخاطر سرور هم بود که تالار پولی شد ولی یکی دیگه از اهداف مهم مدیر تخصصی شدن بود؟
    ولی همین الان هم شما مشاهده میکنید که بیشترین بازدید ها وپست ها در قسمت سرگرمی ها خلاقیت ها شعر ها وبه طور کلی در قسمت ،سایر موضوعات مورد علاقه
    وجود دارد .
    البته ابن بد نیست ولی خوب هم نیست اگر بگیم تو تالار پست تخصصی ومقاله کمه کم لطفی کردیم ؟ ولی قبول کنید تالار از قبل بهتر نشده که بد تر شده از لحاظ تخصصی بودنش؟
    نظر شما چیه ایا من اشتباه میکنم؟

2. 2 کاربر از پست مفید کنجکاو تشکرکرده اند .

کنجکاو (سه شنبه 02 تیر 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 08 دی 91 [ 21:04]
    سطح
    86
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 2,462 در 461 پست

Array

RE: احساس میکم ،تخصصی نیست؟؟؟

با سلام

با احترام به نظر اين دوستمون بنده چند تا سوال دارم از شما آقاي كنجكاو و ديگر دوستاني كه اين عقيده را دارند !

1- تخصصي بودن از نظر شما يعني چه ؟
    2- از كجا متوجه مي شويم تالار بعد از اين دو هفته تخصصي تر شده يا نشده ؟
    3- اصلا مگر قرار بوده سريعا بعد از بازگشايي تالار ، تخصص سرازير شود به تالار؟
    4- آيا مي شود كسي كه تا به حال يك پست تخصصي در مورد مشاوره ؛ روانشناسي و ازدواج نداشته است در مورد تخصصي بودن تالار نظر دهد .
    خب شما زحمت نكشيد خودم جواب سوالاتم را خواهم داد.

1- تخصصي بودن يعني اينكه تالار به اهداف خود كه همانا دادن مشاوره تخصصي در زمينه ازدواج خانواده و مسائل روانشناسي است بپردازد و رائه گر خدمات مثبت و سازنده اي در باب موضوعات و اهداف اصلي تالار باشد .... كه اين اهداف مي تواند تعاريف گسترده تري داشته باشد .
    2- از نوع پستها و مقايسه آنها با قبل از حق عضويتي شدن تالار مي توانيم متوجه اين امر بشويم كه تالار به سوي تخصصي شدن پيش رفته است يا خير ؟! خب شما اگر نگاهي گذرا به تالار داشته باشيد لا اقل اگر منصف باشيم مقالات و بحثهاي تخصصي كه در عرض اين مدت كوتاه بازگشايي مجدد تالار از طرف دوستانمون بالخص جناب كيوان و نقاب و ديگر دوستان در قسمت مشاوره ازدواج و مسائل دختران و پسران و... غيره ايجاد شده رو مي تونيم مشاهده كنيم كه درصد اين پستها از پستهاي سرگرمي و موضوعات مورد علاقه خيلي بيشتر هستش .
    3- دوست عزيز جناب كنجكاو و ساير دوستان توجه داشته باشيد كه مدير عزيز همدردي با تلاشهاي فراوان توانستند سرور جديد را راه اندازي كنند و همانطور كه بنده و چند تن از دوستان مي دونيم حتي هزينه راه اندازي سرور و ثبات اون هم تا الان جمع آوري نشده است چه رسد به هزينه استفاده از افراد متخصص و راهنمايي و مشاوره دادن اين افراد به تالار همدردي ! اين روزها آنگونه كه بنده اطلاع دارم مدير گرامي تالار همدردي بسيار پر مشغله هستند و سخت در تكاپو براي حل مشكلات اقتصادي تالار ند . خود مي دانيد هزينه تأمين و نگهداري سايتي مثل همدردي كم نيست و همچنين اگر جناب سنگ تراشان به تنهايي بخواهند هزينه به كارگيري و استفاده از افراد و روانشناسان متخصص و متبحر كه به جنبه تخصصي تالار كمك مي كنند را فراهم كنند اين عملا هزينه فراواني را مي طلبد .پس بياييد انتظار بيش از اندازه نداشته باشيم !! و مشكلات را درك كنيم همچنين اين را در نظر داشته باشيد با توجه به حق عضويتي بودن تالار افرادي كه مشكلات خود را قبلا به صورت روزانه مطرح مي كردند به دليل پرداخت نكردن حق عضويت نمي توانند مشكلات خود راطرح نمايند و هر وقت هم مشكل و طرح مساله اي نباشد ديگر چگونه بحث تخصصي مطرح گردد؟!
    مباحثي كه مطرح مي گردد نيز غالبا يا تكراري است يا از سر بي دردي است يا به دليل عدم وجود نيروهاي با تجربه و متخصص به حاشيه رانده مي شود و كلا بحث از مدار اصلي خارج مي گردد مدير همدردي نيز به دليل مشغله زياد فرصت نظارت بر تاپيكهاي اينچنيني را ندارند .به همين دليل هر گاه از بحثهاي تخصصي بدون وجود افراد كاردان صحبت مي شود ترس از بحث و جدل و انحراف و حاشيه رانده شدن موضوعات اصلي به چشم مي خورد .

4- به عقيده بنده كسي كه خود تخصصي در زمينه موضوعات اصلي تالار ( مشاوره و روانشناسي ندارد ) ترجيحا نبايد به گله و شكايت از تخصصي نبودن تالار بپردازد مشاهده مي شود كه برخي حتي در ايجاد تاپيكهاي غير تخصصي نيز ناتوان هستند اما انتظارات زيادي از تالاري دارند كه با محدوديت شديد مالي دست و پنجه نرم مي كند و تمام مشكلات و همچنين تلاشهاي بي دريغ دوستانشان را كه به هر نحوي زحمت مي كشند و هزينه مي كنند ( هزينه مالي و زماني ) اين زحمات را ناديده مي گيرند و قضاوت درستي از عملكرد دوستان تالار و همچنين مديريت تالار به عمل نمي آوردند.
    اميدوارم رفته رفته با تلاشهاي شما دوستان و مدير عزيز تالار همدردي به سوي مراحل كمال خود كه همانا تخصصي تر شدن است پيش برود .

4. 5 کاربر از پست مفید آرمان 26 تشکرکرده اند .

آرمان 26 (چهارشنبه 03 تیر 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 12:48]
    سطح
    81
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 212
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,122

تشکرشده 8,124 در 1,482 پست

حالت من
    Vaaaaay
    Array

با سلام:

با تشکر از دوست گرامی کنجکاو که بیان ایشان نشان از دغدغه ذهنی ایشان داشته نه .......
    دوست عزیز من تا حدودی با شما موافق هستم..به ویزه که صحیح است که شاید شما بیشترنقش در قسمت های دیگر تالار داشته اید ولی من بر خلاف سایرین تصور می کنم هرکس حق بیان نظر خود را دارد و اینکه شما نیز چنین دغدغه خود را بیان کرده اید بسیار جای سپاس دارد...
    بیان شما صحیح است..در تالار اکنون تغییر چندانی جز کم شدن تعداد پست های کاربران نداشته است...اکنون امیدوارم سایر دوستان اینجانب را مورد اعتراض قرار ندهند هرچند من برخلاف کنجکاو گرامی در قسمت های مشاوره نظراتی داشتم و قاعدتا حق اظهار نظر دارم!!!!!!!
    ولی چند نکته وجود دارد:
    اول اینکه هنوز مدت زمان اندکی از بازگشایی تالار گذاشته است . مطمئنا کاربران قدیمی مگر چند بار مشکل دارند تا در اینجا بنویسند.....و همین موجب شده است که کمی بیان مشکلات کمتر شده و اکثرا وارد سایر قسمت ها شوند و همین طور که در تاپیک مشابهی مدیر محترم بیان کردند در حال بررسی روش های رفع این مشکلات هستن پس کمی صبوری خالی از لطف نخواهد بود.....

کنجکاو گرامی در رابطه با تخصصی شدن تالار من تا حدودی حق را به شما می دهم...جای کارشناسان محترم در پاره ای از بیان مشکلات خالی است..ولی من گمان می برم که اصلا مشکل جدی تا کنون مطرح نشده است تا بتوانیم ببینیم آیا تخصصی وارد شده یا نه...تقریبا تمام قسمت های مشاوره ای فعلا خالی است و دوستان در قسمت های سرگرمی.....اهنگ ها..ادبیات..و..مقالات......در حال فعالیت هستن.....و تنها تاپیک مشاوره ای طی این مدت تاپیک خاطره تلخ من بود که مدیر محترم خود وارد آن شده و نظرات ایشان به حد کفایت تخصصی بود..پس بهتر است کمی صبوری پیش کنیم ....پشت همدیگر باشیم تا پله پله مشکلات حل شود....
    در نهایت توصیه دوستانه به برخی هم تالاری ها:
    هرکس ..هرکس ..هرکس حق بیان نظرات خود را دارد حتی اگر رهگذر ساده ای باشد که از کنار ما می گذرد.....حتی اگر همین الان عضو شده باشد.....و وظیفه سایرین کمک به حل دغدغه های ذهنی وی می باشد....تا کم کم تالار به روند عالی خود باز گردد ..هرچند الان هم در همان مسیر در حال حرکت است...
    کمی صبور باشید....

6. 3 کاربر از پست مفید سارا بانو تشکرکرده اند .

سارا بانو (پنجشنبه 11 تیر 88)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 بهمن 00 [ 10:13]
    سطح
    97
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 986
    دستاوردها:
    Veteran25000 Experience Points
    تشکرها
    1,578

تشکرشده 1,607 در 499 پست

Array

با سلام

با احترام به نظر اين دوستمون بنده چند تا سوال دارم از شما آقاي كنجكاو و ديگر دوستاني كه اين عقيده را دارند !

1- تخصصي بودن از نظر شما يعني چه ؟
    2- از كجا متوجه مي شويم تالار بعد از اين دو هفته تخصصي تر شده يا نشده ؟
    3- اصلا مگر قرار بوده سريعا بعد از بازگشايي تالار ، تخصص سرازير شود به تالار؟
    4- آيا مي شود كسي كه تا به حال يك پست تخصصي در مورد مشاوره ؛ روانشناسي و ازدواج نداشته است در مورد تخصصي بودن تالار نظر دهد .

1- تخصصي بودن يعني اينكه تالار به اهداف خود كه همانا دادن مشاوره تخصصي در زمينه ازدواج خانواده و مسائل روانشناسي است بپردازد و رائه گر خدمات مثبت و سازنده اي در باب موضوعات و اهداف اصلي تالار باشد .... كه اين اهداف مي تواند تعاريف گسترده تري داشته باشد .

2- از نوع پستها و مقايسه آنها با قبل از حق عضويتي شدن تالار مي توانيم متوجه اين امر بشويم كه تالار به سوي تخصصي شدن پيش رفته است يا خير ؟! خب شما اگر نگاهي گذرا به تالار داشته باشيد لا اقل اگر منصف باشيم مقالات و بحثهاي تخصصي كه در عرض اين مدت كوتاه بازگشايي مجدد تالار از طرف دوستانمون بالخص جناب كيوان و نقاب و ديگر دوستان در قسمت مشاوره ازدواج و مسائل دختران و پسران و... غيره ايجاد شده رو مي تونيم مشاهده كنيم كه درصد اين پستها از پستهاي سرگرمي و موضوعات مورد علاقه خيلي بيشتر هستش .
    3- دوست عزيز جناب كنجكاو و ساير دوستان توجه داشته باشيد كه مدير عزيز همدردي با تلاشهاي فراوان توانستند سرور جديد را راه اندازي كنند و همانطور كه بنده و چند تن از دوستان مي دونيم حتي هزينه راه اندازي سرور و ثبات اون هم تا الان جمع آوري نشده است چه رسد به هزينه استفاده از افراد متخصص و راهنمايي و مشاوره دادن اين افراد به تالار همدردي ! اين روزها آنگونه كه بنده اطلاع دارم مدير گرامي تالار همدردي بسيار پر مشغله هستند و سخت در تكاپو براي حل مشكلات اقتصادي تالار ند . خود مي دانيد هزينه تأمين و نگهداري سايتي مثل همدردي كم نيست و همچنين اگر جناب سنگ تراشان به تنهايي بخواهند هزينه به كارگيري و استفاده از افراد و روانشناسان متخصص و متبحر كه به جنبه تخصصي تالار كمك مي كنند را فراهم كنند اين عملا هزينه فراواني را مي طلبد .پس بياييد انتظار بيش از اندازه نداشته باشيم !! و مشكلات را درك كنيم همچنين اين را در نظر داشته باشيد با توجه به حق عضويتي بودن تالار افرادي كه مشكلات خود را قبلا به صورت روزانه مطرح مي كردند به دليل پرداخت نكردن حق عضويت نمي توانند مشكلات خود راطرح نمايند و هر وقت هم مشكل و طرح مساله اي نباشد ديگر چگونه بحث تخصصي مطرح گردد؟!
    مباحثي كه مطرح مي گردد نيز غالبا يا تكراري است يا از سر بي دردي است يا به دليل عدم وجود نيروهاي با تجربه و متخصص به حاشيه رانده مي شود و كلا بحث از مدار اصلي خارج مي گردد مدير همدردي نيز به دليل مشغله زياد فرصت نظارت بر تاپيكهاي اينچنيني را ندارند .به همين دليل هر گاه از بحثهاي تخصصي بدون وجود افراد كاردان صحبت مي شود ترس از بحث و جدل و انحراف و حاشيه رانده شدن موضوعات اصلي به چشم مي خورد .

4- به عقيده بنده كسي كه خود تخصصي در زمينه موضوعات اصلي تالار ( مشاوره و روانشناسي ندارد ) ترجيحا نبايد به گله و شكايت از تخصصي نبودن تالار بپردازد مشاهده مي شود كه برخي حتي در ايجاد تاپيكهاي غير تخصصي نيز ناتوان هستند اما انتظارات زيادي از تالاري دارند كه با محدوديت شديد مالي دست و پنجه نرم مي كند و تمام مشكلات و همچنين تلاشهاي بي دريغ دوستانشان را كه به هر نحوي زحمت مي كشند و هزينه مي كنند ( هزينه مالي و زماني ) اين زحمات را ناديده مي گيرند و قضاوت درستي از عملكرد دوستان تالار و همچنين مديريت تالار به عمل نمي آوردند.
    اميدوارم رفته رفته با تلاشهاي شما دوستان و مدير عزيز تالار همدردي به سوي مراحل كمال خود كه همانا تخصصي تر شدن است پيش برود .

سلام جناب ارمان26 عزیز نظر شما بسیار محترم ولی اجازه بدین انقدر تند پیش نرین
    با جواب سوال شماره یک شما بسیار موافقم
    اما در مورد بقیه :
    ما از اونجایی میتونیم بفهمیم تالار هنوز رو به پیشرفته شدن پیش نرفته که گرایش افراد بیشتر به سمت سرگرمی تا به مقالات
    وبه قول خودتون بیشتر افراد حتی پست هم نمیتونن بزنن یعنی پست جالب توجه
    پس میبینیم پولی شدن نه تنها تالار رو تخصصی نکرد بلکه دست افراد مشکل دار را بست تا نتونن بیان مشکلشون رو بگن و جواب بگیرن.
    البته برای افراد خیلی به صرفه است که بیان پول بدن وجواب بگیرن
    چون 1 جلسه مشاوره 12 تومان است و اون 1 جلسه 45 دقیقه است
    حالا خودتون بررسی کنید طرف با 2000 تومان 10 روز به مدت _(بینهایت ) 100 ساعت میتونه تو تالار باشه جدای از پول اینترنت.پس بحثی سر پولی کردن نیست.
    البته اینم یه پیشنهاد اقای سنگ تراشان میتونستن بجای پولی کردن تالار برای تخصصی کردنش قسمت سرگرمی رو کم تر کنن تا افراد برای مشکلات به تالار رجوع کنن.
    همون طور که میدونید بیشترین مقالات تخصصی توسط توسط جناب کیوان و نقاب و چند نفر دیگه نوشته میشه، این به دلیل چیه ؟ایا اونها خیلی freetime دارند یا خیلی متخصصند.
    البته قصد توهین به کسی رو ندارم.
    ودر گوشه ای دیگه میخوام اشاره کنم من که نگفتم تالار تخصصی نیست یا به درد نمیخوره یا محلی شده برای مصخره بازی ، چه بسا دفعاتی شده خودم به خدا بیشتر از 10 تا از مشکلام رو با استفاده از مقلات مختلف حل کردم پس ببینید شما فقط حرف من رو از یه جنبه بررسی کردین وهمون رو مورد انتقاد قرار دادین خوبه که ادم یکم واقعبین باشه و زود قضاوت نکنه

و در مورد اخرین قضاوت اشتباهتون که ندونسته این حرف رو زدین
    بنده مقاله خیلی داشتم نه یکی بلکه چند تا حالا لینک 2 تاش رو میزارم
    لینک اولین مقاله کنجکاو

لینک دومین مقاله کنجکاو

امیدوارم کمی با چشم باز به اطرافیانتون بنگرید و بی شناخت در مورد کسی قضاوت نکنید.

درنهایت جناب ارمان 26 بابا ما که قریبه نیستیم حالا ما ناراحت نمیشیم و با اخلاق شما اشناییم
    خیلی ببخشینا ولی خیلی تند انتقاد میکنید این انتقاد رو از من در مورد خودتون داشته باشید.
    متشکرم
    یاعلی مدد

8. 4 کاربر از پست مفید کنجکاو تشکرکرده اند .

کنجکاو (سه شنبه 02 تیر 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 2,462 در 461 پست

Array

در اينجا براي اينكه ثابت كنم برخي دوستان به خصوص خانم rsrs1380 موضوعاتي رو كه دوستان پاسخ مي دهند را با دقت مطالعه نمي كند و به صورت سطحي خوانده و پاسخ مي دهند مواردي را كه بنده با دليل ذكر كرده بودم و ايشان در پاسخشان به كنجكاو به صورت كليشه اي تكرار كردند را بيان مي كنم :

مدير عزيز همدردي با تلاشهاي فراوان توانستند سرور جديد را راه اندازي كنند و همانطور كه بنده و چند تن از دوستان مي دونيم حتي هزينه راه اندازي سرور و ثبات اون هم تا الان جمع آوري نشده است چه رسد به هزينه استفاده از افراد متخصص و راهنمايي و مشاوره دادن اين افراد به تالار همدردي ! اين روزها آنگونه كه بنده اطلاع دارم مدير گرامي تالار همدردي بسيار پر مشغله هستند و سخت در تكاپو براي حل مشكلات اقتصادي تالار ند . خود مي دانيد هزينه تأمين و نگهداري سايتي مثل همدردي كم نيست و همچنين اگر جناب سنگ تراشان به تنهايي بخواهند هزينه به كارگيري و استفاده از افراد و روانشناسان متخصص و متبحر كه به جنبه تخصصي تالار كمك مي كنند را فراهم كنند اين عملا هزينه فراواني را مي طلبد .پس بياييد انتظار بيش از اندازه نداشته باشيم !! و مشكلات را درك كنيم همچنين اين را در نظر داشته باشيد با توجه به حق عضويتي بودن تالار افرادي كه مشكلات خود را قبلا به صورت روزانه مطرح مي كردند به دليل پرداخت نكردن حق عضويت نمي توانند مشكلات خود راطرح نمايند و هر وقت هم مشكل و طرح مساله اي نباشد ديگر چگونه بحث تخصصي مطرح گردد؟!

مشاهده مي شود كه برخي حتي در ايجاد تاپيكهاي غير تخصصي نيز ناتوان هستند اما انتظارات زيادي از تالاري دارند كه با محدوديت شديد مالي دست و پنجه نرم مي كند و تمام مشكلات و همچنين تلاشهاي بي دريغ دوستانشان را كه به هر نحوي زحمت مي كشند و هزينه مي كنند ( هزينه مالي و زماني ) اين زحمات را ناديده مي گيرند و قضاوت درستي از عملكرد دوستان تالار و همچنين مديريت تالار به عمل نمي آوردند.

اما در جواب آقاي كنجكاو برادر كوچكم بنده منظورم فقط شما نبوديد و همانطور كه گفتم كسان ديگري هم با لحن شديدتر نسبت به فضاي تالار اعتراض كرده بودند در ضمن شما گفتيد كه :

بنده مقاله خیلی داشتم نه یکی بلکه چند تا حالا لینک 2 تاش رو میزارم

يعني شما مقاله نوشتيد؟! مقاله ها از خودتان بوده؟ اگر اينچنين است پس شما از متخصصان تالار هستيد اما اگر منظورتان اين است كه از ميان ميليونها مقاله اي كه در سايتهاي مختلف هست زحمت كپي كردن آن را در تالار كشيده ايد خب از اين دست موارد در تالار بسيار يافت مي شود . وجاي دارد در اينجا به شما يك خسته نباشيد هم بگوييم !
    بنده نمي گويم كپي كردن مقاله صحيح نيست چون خود بنده هم از مقالات سايتهاي ديگر در اينجا آورده ام اما دقت كنيد كه حداقل يه خورده ويرايش و حذف و اضافه و تغيير و تنوع فونت و رنگ و استفاده از تصاوير جهت جذاب تر كردن مطالب را در دستور كار داشته باشيم نه اينكه زحمت بكشيم و با يك كپي پيست مطالب را در تالار قرار دهيم !

اگر دقت كنيد دوست عزيز جناب كيوان در آوردن مطالب سليقه به خرج مي دهند و زحمت مي كشند حتي حذف و اضافه و يرايش مي كنند اين نيز به تخصصي شدن و جذابتر شدن تالار كمك مي كند نه صرفا آوردن و كپي كردن مقاله!!

10. کاربر روبرو از پست مفید آرمان 26 تشکرکرده است .

آرمان 26 (چهارشنبه 03 تیر 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 12:48]
    سطح
    81
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 212
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,122

تشکرشده 8,124 در 1,482 پست

حالت من
    Vaaaaay
    Array

خدای بزرگ این شما هستید که این طور سخن می رانید!!!!

بنده نه قصد فداکاری داشتم ..نه قصد استفاده از سخنان شما....نه هر چیزی که شما در بالا اشاره می کنید...در کدام یک از کلمات من در پست ارسال شده شما مخاطب بودید.....؟
    مگر اینجا میدان جنگ است ...من تنها بیان کردم در جواب کاربر گرامی کنجکاو و نظر خود را بیان کردم و اینکه همه حق سخن دارند...دلیل نمی شود چون شما مطلبی را بیان کردید دیگران نظر خود را ننویسند..بارها در تاپیک ها شده که نظرات یکسان با ویرایش های متفاوت نگاشته شده اند ..من متوجه منظور شما از رنگ و لعاب نشدم؟کجای سخن من رنگ و لعاب داشت؟
    سطحی نگری؟؟؟؟؟شما می خواهید با این 2 پست به دوستان بگویید من سطحی نگر هستم..؟و برای اثبات حرف خود پست جدید می زنید!!!
    خوب است من ارسال های دیگری هم داشته ام و روز اولی نیست عضو تالارم....عجب خیر مقدمی!!!!
    مهم نیست......
    این بحث بیهوده است و من فقط چون شما در حال ادامه این بحث هستید جواب نوشتم و دیگر به این تاپیک مراجعه نخواهم کرد...اگر با بیان 1 یا 2 نظر قرار باشد این گونه همدیگر را زیر سوال ببریم...تمام چیزها را فراموش کنیم پس حیف این وقتی که در اینجا تلف می کنیم.....
    به هر حال من نه قصد توهین نه فداکاری!!! نه ..داشتم ..
    شما مختارید هر تصوری از اینجانب داشته باشید و من بنا به احترام به خودم و دوستان تالار در ادامه این بحث شرکت نخواهم کرد....
    چون گویا بحث اصلی منحرف شده است......
    موفق باشید...

12. کاربر روبرو از پست مفید سارا بانو تشکرکرده است .

سارا بانو (سه شنبه 02 تیر 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 2,462 در 461 پست

Array

خانم عزيز اولا اين پست يك جواب بيشتر نداشت اما لفظ شما اينگونه بود خواهشا دوستان ديگر هم دقت كنند و قضاوت كنند:

rsrs1380 گفته است :دوست عزیز من تا حدودی با شما موافق هستم..به ویزه که صحیح است که شاید شما بیشترنقش در قسمت های دیگر تالار داشته اید** ولی من بر خلاف سایرین *** تصور می کنم هرکس حق بیان نظر خود را دارد و اینکه شما نیز چنین دغدغه خود را بیان کرده اید بسیار جای سپاس دارد...

آرمان مي گويد : منظور از سايرين كيست مگر چند نفر به جز بنده به اين پست پاسخ داده بودند ؟

rsrs1380 گفته است : اکنون امیدوارم*** سایر دوستان اینجانب را مورد اعتراض قرار ندهند*** هرچند من برخلاف کنجکاو گرامی در قسمت های مشاوره نظراتی داشتم و قاعدتا حق اظهار نظر دارم!!!!!!!

آرمان مي گويد : در اينجا باز هم از لفظ سايرين همراه با كنايه استفاده شده است چطور مي توانيد بگوييد بنده مخاطب شما نبوده ام در حالي كه تنها پاسخ دهند قبل از پست شما من بودم ؟

و اما رنگ و لعاب و توضيح بيخودي :

rsrs1380 گفته است : کنجکاو گرامی در رابطه با تخصصی شدن تالار من تا حدودی حق را به شما می دهم...جای کارشناسان محترم در پاره ای از بیان مشکلات خالی است..ولی من گمان می برم که اصلا مشکل جدی تا کنون مطرح نشده است تا بتوانیم ببینیم آیا تخصصی وارد شده یا نه...تقریبا تمام قسمت های مشاوره ای فعلا خالی است

آرمان مي گويد : خانم گرامي مگر بنده در پاسخ خود دلايل عدم و جود كارشناس را ذكر نكردم مگر مشكلات مالي تالار و همچنين مشغله مدير محترم را ذكر نكردم ؟ مگر خود بنده نگفتم به دليل اينكه تالار حق عضويتي شده دوستاني كه قبلا روزانه نظر مي دادند ديگر چون عضو نيستند نمي توانند مشكلاتشون را بيان كنند ؟ پس شما همان حرفهاي بنده را تكرار كرديد اما ابتدا سعي كرديد با برچسب زدن به بنده كه حق اظهار نظر را به ديگران نمي دهم خود را شخصيت فداكار و محترم و فهيم و ديگران را خشن و بي منطق و ... ذكر كنيد در حالي كه در پاسختان هيچ حرف جديدي نزده ايد .

rsrs1380 گفته است :در نهایت توصیه دوستانه به برخی هم تالاری ها:
    هرکس ..هرکس ..هرکس حق بیان نظرات خود را دارد حتی اگر رهگذر ساده ای باشد که از کنار ما می گذرد.....حتی اگر همین الان عضو شده باشد.....و وظیفه سایرین کمک به حل دغدغه های ذهنی وی می باشد....تا کم کم تالار به روند عالی خود باز گردد ..هرچند الان هم در همان مسیر در حال حرکت است...
    کمی صبور باشید....

آرمان مي گويد : خانم دكتر شما كه به صراحت مي گوييد مخاطب شما بنده نبودم پس چرا به جاي پاسخ دادن به سوال كنجكاو علنا به پاسخ بنده گير داده ايد و بحث در مورد تخصصي بودن تالار را به بيراهه كشانديد بعد ادعا مي كنيد كه بند ه بحث را از مسير اصلي خارج كرده ام در ضمن مگر بنده گفته ام كه كسي حق اظهار نظر ندارد اگر عميق باشيد منظور بنده اين است كه بهتر است كمي منصف باشيم و تمام جوانب را ببنيم و ديد باز و شناخت كافي در مورد مشكلات نظر دهيم و در ضمن شما به چه دليلي در تاپيكي كه موضوعش چيز ديگري است عليه بنده موضع گيري مي كنيد و از لفظ سايرين استفاده مي كنيد در حالي كه يك پاسخ دهند بيشتر وجود نداشت آيا سواد ادبيات نداريد كه از لفظ جمع( سايرين) استفاده مي كنيد يا انساني دو رو و به دور از شجاعت هستيد ؟ آيا شما صلاحيت اين را داريد كه در مورد ديدگاه اشخاص با سطحي نگري خود صحبت كنيد؟ مطمئنا خير و هرگز ! چون در پاسخهاي ديگرتان هم اين سطحي نگري به شدت نمود دارد .

به هر حال اميدوارم موفق باشيد

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 خرداد 00 [ 00:30]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Veteran50000 Experience PointsSocialTagger First Class
    تشکرها
    9,001

تشکرشده 10,163 در 2,191 پست

Array

سلام.
    ممنون از طرح انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان
    دوستان شما تالار را بدون فعالیت اعضا تصور کنید.
    کمی توقعات را پایین بیاوریم.و تنها مدیر همدردی را مسئول ندانیم هر کدام از اعضا در توان خود مدیر و متخصص هستند.بیایم هر کدام نقش خود را ایفا کنیم.
    نقاب گرامی در تاپیکی به 3 مورد اشاره کرده اند.همینها را مد نظر قرار دهید

1>>زمان
    2>>سازگاری
    3>>انعطاف

گزینه 1و2قابل لمس هست ومورد توجه قرار میگیرد اما گزینه 3 نیز با وجود قابل لمس بودن مورد بی توجهی قرار گرفته.

اندکی صبر و پشتکار نیاز است اما لازمه ان عشق به تالار و فعالیت در این محیط است

با ارامش بهتر میتوان به نتیجه رسید.

15. 6 کاربر از پست مفید keyvan تشکرکرده اند .

keyvan (دوشنبه 01 تیر 88)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,651

تشکرشده 35,973 در 7,399 پست

Array

زندگی در صدف خویش گوهر ساختن است
    در دل شعله فرو رفتن و نگداختن است

1 -هرگز سهم خود را در هیچ کجا از یاد نبریم .
    2 - همواره در پی آن باشیم که نقش خود را به خوبی ایفا کنیم .
    3 - انتقاد از وضع موجود بدون واقع بینی بخصوص در نظر نگرفتن مشکلات پیش راه جز ایجاد یأس و دلسردی و توقع بهره ای نخواهد داشت .
    5 - صرف طرح انتقاد آنهم منطقی ، هنری به خرج نداده ایم ، ارائه راه کار عملی و کم هزینه ، نشان هنرمندی ماست .
    6 - از همین جا و با مواجهه با شرایطی که احساس می کنیم رضایت بخش نیست ، تمرین صبر و حوصله و سازگاری و تلاش ( آنچه در نظرات جناب نقاب عنوان شده ) را داشته باشیم ، همین خود اثر تخصصی عملی تالار خواهد بود.
    7 - وقتی شرایطی تغییر می کند ،آنهم با تنگناهایی که بر سر راه است ، فعالیتها و بیاناتی که خدا قوت آفرین باشد و امید بخش و دلگرم کننده است بهتر است از عجله در ابراز نقدهای حاکی از قضاوت زودرس .
    و........

و در آخر ای دوستان دلسوز بیائید:

دست به دست هم دهیم به مهر ، تا تالار همدردی را کنیم آباد ، هر یک به هر نحو که از او بر می آید .
    حداقل می توانیم کارهایی ارائه دهیم که روحیه و نشاط و آرامش به اعضاء و مهمانان ببخشد که می بینم به حق بعضی از دوستان چنین می کنند ، (عزیزانی چون ، آرامان 26 ، نقاب ، کیوان ، و ....) آیا اینها اثر وضعی تالار به صورت عملی بر اعضاء و مهمانان نیست؟ و این نمی تواند تخصصی باشد؟ .
    به قول برادرمان تخصصی بودن را در چه می دانیم ؟
    نه فقط مقالات و مشاوره ها که اثر فضای نشاط بخش ، مهرآفرین ، التیام بخش ، نشاط آور و تعاملی تالار در عمل ، تخصصی است ،که متأسفانه از دید ما که اندازه گیری های ظاهری را برای سنجش میزان اثر بخشی داریم پنهان مانده .

صبور ، پر تلاش ، امیدوار و آرام باشید

این دسته گل هم تقدیم همه دوستان

دست حق یار همگی

17. 6 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (دوشنبه 01 تیر 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 2,462 در 461 پست

Array

با تشكر از نظرات كيوان و فرشته مهربان

بنده در تاپيكي ديگر كه بي ربط به اين تاپيك نيست نظر خود را بيان كرده ام كه در اينجا آن را ذكر مي كنم :

سلام به اعضا محترم تالار همدردي

همانگونه كه مي دانيم ( البته قديمي هاي تالار بهتر مي دانند ) تالار همدردي نزديك به دوسال است كه ايجاد شده و همچنان به فعاليت خود ادامه مي دهد در اين دوسال تالار فراز و نشيبهاي زيادي را طي كرده است ، كساني كه از ابتدا عضو اين تالار بوده اند به خوبي ميتوانند روند تدريجي و رو به رشد اين تالار را مشاهده ، تفسير و بيان كنند ، حقيقت اين است كه تالار همدردي از معدود سايت و تالارهايي است كه فضايي صميمي ؛ با صفا و گرم ، مثبت و سازنده دارد و اين مرهون مديريت خوب جناب سنگ تراشان و فعاليت پربار اعضاي مهربان و دلسوز اين تالار است .

باز هم قديمي ها بهتر به ياد دارند كه زماني اين تالار به اندازه تعداد انگشتان يك دست عضو فعال داشت ، البته آن روزها حال و هواي خاص خود را داشت كه بنده خاطرات خوب و شيريني از آن روزها دارم فضاي گرم و صميمي با دوستان قديمي صفاي بيشتري داشت به همين دليل است كه هيچ وقت فضاي سابق تالار را با فضاي كنوني نمي توانم جايگزين كنم . البته اين بدين معنا نيست كه خداي ناكرده در حال حاضر تالار در فضايي سرد و بي روح به سر مي برد بلكه شايد از آن دوران روح لطيفتر ؛ مطالب سازنده تر و بار علمي بيشتري به تالار تزريق شده است آن هم توسط همين دوستان جديد و فعالي كه هر روزه شاهد تلاش و زحمات آنها هستيم . ليكن همبستگي بين اعضا تالار تا حدودي كاسته شده يا در حد شعار است اما به قول دوست گرامي صبا_2009 تالار نياز به بحثهاي گرم و سازنده در عين حال محترمانه و دوستانه دارد تا به معناي واقعي تالار گفتگو گردد. لذا نتيجه همين بحثهاي سازنده البته در كمال ادب و احترام و متانت رشد و ترقي اين فضاي مجازي و در نتيجه همبستگي اعضاء و پيشرفت تالار است .
    در ضمن اين تالار نام همدردي را به دوش مي كشد لذا نياز است تا دوستاني كه عضو اين سايت هستند با مطرح كردن دغدغه ها ؛ مشكلات ؛ و مسائلي كه موجب نگراني و غم و اندوه هر چند كم آنها شده است به دنبال راههكار باشندو اعضا نيز به دنبال زودودن اين مشكلات از افكار و اذهان دوستانشان باشند ( البته بيان و طرح مشكلات و توجه نكردن به راهنمايي و راههكار هاي دوستان متخصص و مدير محترم تالار كاري عبث و بيهوده است ) . از طرفي اين مكان صرفا جهت بيان مشكلات نيست بلكه بيان آموزه هاي تجربي مثبت و سازنده ؛ آموزه هاي علمي در خصوص زندگي و بالاخص روانشناسي كه بحث تخصصي تالار نيز هست بايد در دستور كار اعضا قرار گيرد . به هر حال بنده نيز با پيشنهاد عضويت موقت و ارسال پست حداقل به مدت دو هفته موافق هستم زيرا اعتقاد دارم تا شخص عضو تالار نگردد و مشكل يا دغدغه هاي خود را مطرح نكند و از دوستانش همدردي و همدلي را حس نكند رغبت عضو شدن در تالار را نخواهد داشت .
    http://www.hamdardi.net/thread-7670.html

19. 6 کاربر از پست مفید آرمان 26 تشکرکرده اند .

آرمان 26 (دوشنبه 01 تیر 88)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)