به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مهر 90 [ 23:16]
    سطح
    40
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 119
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

+ازدواج و اختلاف سني

با سلام و خسته نباشيد به آقاي سنگ تراشان راستش نمي دونم كه موضوع سوالم رو بخونيد كه اسمش ارتباط در سردرگمي مي باشد و بعد سوال دوم رو بخونيد من بعد از اينكه به اين خانم پيشنهاد دادم و ايشون خيلي منطقي به من گفتن كه از من شناختي ندارن و هيچ هسي نسبت به من ندارن البته نمي دونم شايد نمي خوان داخل قلبشون رو به من نشون بدن و گفتن كه مي تونيم با هم يك جلسه با هم صحبت كنيم بعد گفت كه بايد فكر كنم بعد چند روز به ايشون گفتم كه در مورد پيشنهاد بنده فكر كرديد و ايشون گفتند كه فعلا فكر نكردن و من هم زياد اسرار نكردم ولي فرداش اين خانوم منو صدا كردن و گفتن كه تمايل دارن كه با هم تو يك جاي آروم صحبت كنيم و من جا خوردم كه ايشون اگه نظر منفي داشتن چرا اين حرفو زدن و به من هم گفتن كه شما هم فكر كنيد بعد پشيمون نشيد ما بعد چند روز همديگر رو ملاقات كرديم و باهم صحبت كرديم و من از اول روراست و صادق صحبت كردم و سنم رو به ايشون گفتم چون قبلا اتفاقي به ايشون گفته بودم كه 24 سال سن دارم و ايشون هم الان 24 سال سن دارن ولي من 2 سال و 6 ماه از ايشون كوچكترم و ايشون اول جا خوردن و گفتن كه خونوادشون اصلا دوست ندارن دامادشون كوچكتر باشه و گفتن كه ديگه جاي صحبت كردن نيست ولي نرم شدن و گفتن كه خونواده ما شايد مخالف باشن كه البته اونا اين موضوع را به عهده من گذاشتن و بعد بيشتر با هم صحبت كرديم ولي خونواده ايشون از اينكه من به ايشون ابراز علاقه كردم خبر ندارن و لي مادرشون از اينكهمن با ايشون قرار گذاشتم خبر دارم ايشون خيلي با خونوادشون صميمي هستن و همه چيز رو با اونا در ميان ميگزارن از طرفي من همه موارد رو به ايشون گفتم كه مدرك ليسانس ندارم و دارم ميگيرم و و شغل دولتي هم ندارم و دارم شركت خصوصي تاسيس مي كنم اليته ايشون آدم شوخ طب و يك تجربه شكست عشفي دارن و ديگر با آن فرد ارتباط ندارن فكر مي كنم همين موضوع ايشون رو دچار ترديد كرده و من هم مثل اون آقا بشم ولي من روراست با ايشون صادق شدم واز اون آدمايي نيستمكه سواستفاده كنم ولي تا حدودي ايشون پول پرست و تجملاتي نيستن و به من هم گفتن اگه ارتباطمون برقرار نشد اميدوارم كه خوشبخت بشين ولي اگه نظر ايشون براي پاسخ منفي چند تا معيار بود كه گفتم چرا ايشون نگفتن نه و گفتنكه بازم فكر مي كنم و شما هم فكر كنيم و نظر ايشون از بابت سن اين بود كه دوست دارن كه به همسرشون تكيه كنن و مشاور ايشون تو زندگي باشن و دركش كنن آيا 2 سال كوچكتر بودن همه چيز رو عوض مي كنه و من نمي تونم اينگونه فردي باشم هر چند همه اش رو نه ولي بعضي هاش رو بله نظر شما چي است مي گيد چي كار كنم ايشون مي گن من آدم ارمان گرا هستم يعني چه آيا نداشن بعضي چيزها بايد باعث بشه ما دنبال اين جور ارتباطها نريم و نبودن پول باعث بشه كه و نه پول بعضي امكانات و يا شغل دنبال ازدواج نريم شما چي مي گيد

2. کاربر روبرو از پست مفید mehdiali تشکرکرده است .

mehdiali (شنبه 11 اسفند 86)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 10:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,576

تشکرشده 37,079 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

RE: ازدواج و اختلاف سني

سلام mehdiali
    من سئوال شما را به انجمن تفاوت سنی دختر و پسر منتقل می کنم. این سئوال را مکرارا پاسخ گفتیم و شما می توانید در آن انجمن مطالعه کنید. همچنین اینجا را کلیک کنید و مقاله « تفاوت سنی دختر و پسر در ازدواج - دختر بزرگتر» را مطالعه فرمائید. فکر کنم همه پاسختون در آن باشد.

4. کاربر روبرو از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده است .

مدیرهمدردی (شنبه 11 اسفند 86)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)