سلام
يكي از دوستام چندوقت پيش ازدواج كرد . با شوهرش رابطه خوبي داره و شوهرشم مرد خوبيه ...ولي ديروز كه همديگه رو ديديم، ديدم ناراحت و تو فكره ...اون خواهر نداره با من زياد درددل مي كنه وقتي ازش پرسيدم گفت كه تو كيف همسرش فيلم ... پيدا كرده اونم اتفاقي . اصلا انتظارشو نداشته و كلي به هم ريخته بود .من نتونستم چيزي بگم ....يعني نمي دونم تو اينجور موردي چي كار بايد كرد اون نه مي تونه به مادرش بگه نه به شوهرش چون مي گفت اگه به شوهرم بگم حرمتون از بين مي ره و فوقش اينه كه يا روش باز مي شه و از اين چيزا نگاه مي كنه يا اينم كه يه جاي ديگه مي ذاره ...از طرفي خيلي نگران ادامه اين روند بود آخه يه ماه پيش براي اولين بار گفت كه يه همچين چيزي تو كيف شوهرش پيدا كرده و ديروز هم كه چند تا جديد .... نميدونم خيلي ناراحت بود منم حالم گرفته شد واقعا تو اين موارد چطور بايد برخورد كرد چه رفتاري صحيحه . درضمن اون مي گفت كه دوتاشون از رابطه اي كه دارن راضي هستن و مشكل خاصي باهم ندارن.اينم بگما كلا به نظر من اون دوتا زوج خوشبختي بودن ولي حالا نمي دونم اين موضوع چقدر مي تونه مهم باشه . من نتونستم چيزي بگم آروم بشه لطفا شما كمك كنين.... اصلا آيا درسته مرد متاهل اين چيزا رو نگاه كنه ..؟؟؟ آيا طبيعيه ..؟؟؟