به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: شانس اخر

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 01 اردیبهشت 88 [ 23:52]
    سطح
    32
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 46
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

شانس اخر

سلام .من خارج از ایران زندگی میکنم.الان 40 روزی است همسرم از خانه رفته و من جهنم را در زندگیم تجربه میکنم.ما 4 ساله پیش با هم ازدواج کردیم و بچه هم نداریم.من زندگی سختی برای او درست کردم واز این بابت دارم زجر میکشم.من تحملم نسبت به سختی کم بوده و در سختیها که در این 4 سال بیش از حد در زندگیمان وجود داشته ,او را ازار داده ام.من در دعوا ها به او بی احترامی کرده ام و گاهی او را زده ام و بیش از حد به جای او تصمیم گرفتم واو را محدود کرده ام.ولی عاشقانه او را دوست داشته و دارم و هر موقع در زندگیمان مشکلات کم تر بوده با تمام وجودم به او محبت کردم و عشق ورزیدم.اونم تو این زندگی ایراداتی داشته .اونم تو دعوا ها هیچ وقت کوتاه نمیامد و با جیغ زدنهای زیاد من را از کنترل خارج میکرد .و از اول هم خیلی سرد بود وهیچ چیز خوشحالش نمیکرد.من از کارهایی کردم خیلی پشیمانم و زنم و زندگیم را خیلی دوست دارم و فقط یک شانس برای جبران میخواهم ولی اون حاضر نیست ومیگه تو این 4 سال خیلی شانس داشتی وهدر دادی. ولی اون تا الان از پیشم نرفته بود که من کارهای خودم را ببینم و پشیمان بشم و خواهان یک شانس اخر باشم ولی اون قبول نمیکنه.ما تو این 6 هفته که زنم رفته تفریبا هر روز تلفنی با هم ارتباط داشتیم و 3/4 بار هم دیگه رو دیدیم.تو 4 هفته اولش فقط من زنگ میزدم وازش خواهش میکردم منو ببخشه ولی اون با پرخاش جوابم رو میداد و سعی میکرد با حرفهایش منو ازار بده ولی تو این 2 هفته اخر پرخاشش یک کمی کمتر شده ولی فقط میگه من دیگه حاضر نیستم با تو زندگی کنم وطلاقم رو میخواهم بگیرم و تو منو باید فراموش کنی .ومیگه من میخواهم تنها زندگی کنم واگر پشیمان شدم برمیگردم.و سعی میکنه من رو با حرفهایش تحریک کند که فکر کنم شخص دیگری میخواهد بیاید در زندگیش.خیلی عصبی شده و تو حرفهایش تعادل ندارد.به حرف خانواده من اهمیت نداد که منو ببخشه و خانواده خودش هم میگویند که خودش باید تصمیم بگیره.
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

RE: شانس اخر

سلام دوست من اول از همه به تالار همدردی خوش آمدید .

نباید فکر کنید که دنیا به آخر رسیده . مدتی رهایش کنید و به مسائل زندگی به نوعی دیگر بپردازید و بعد از چند روز از وی بخواهید که دعوت شام شما را قبول کند و بهترین رفتارها را از خودتان نشان دهید کارهایی کنید که خوشحالش می کند . ببینید واکنش وی چگونه است . شاید راهی برای ترمیم زندگی آسیب خورده تان باشد .

خیلی هم خودتان و یا وی را محکوم نکنید . به هر روی باید تلاش کنید تا بتوانید وی را به ادامه زندگی امیدوار کنید ببینید چه چیزی می تواند با توجه به اخلاقیات و روحیات همسرتان او را خوشحال کند و از خر شیطان پیاده کند.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 21 مرداد 88 [ 16:11]
    سطح
    42
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 125
    دستاوردها:
    تشکرها
    188

تشکرشده 191 در 101 پست

Array

سلام دوست عزیز

به تالار خوش اومدی

به نظر من کمی بیشتر باید به خانمت فرصت بدی تا از این حالت خشم و عصبانیت بیرون بیاد چون به هر حال اون الان حال خوشی نداره و هر چقدر هم شما بیشتر بهش فشار بیاری اوضاع رو براش بدتر می کنی و اعصابشو بیشتر بهم می ریزی. به نظر من هر دوتون به یه تغییر وتحول اساسی در رفتار وکردارتون نیاز دارید تا بتونید شیوه ی درست زندگی کردن رو بهتر از گذشته یاد بگیرید و ان شاءالله بعد از مدت زمانی مناسب به سراغ هم برید و با رویی خوش از هم استقبال کنید که حالا از کجا معلوم شاید خانمتون زودتر اومد و شمارو خوشحال کرد یا شاید شما زودتر رفتید. قبول کنید که رفتارهای شما هم خوب نبوده، بنابراین بهتره اول شما شروع کنید و یه تکونی به خودتون بدید و با یه مدت دور بودن از خانمتون و تمرین تغییر رفتار و کسب آداب درست زندگی مشترک خودتونو آماده کنید برای درست برخورد کردن ورفتار کردن با همسرتون. مطِمئننا خانمتون هم تو این مدت بیکار نخواهد نشست و حتما دلش برای شما تنگ خواهد شد و پیش شما خواهد آمد. مطالب مفیدی هم در این باره تو تالار هست که میتونه براتون راهگشا باشه وکمکتون کنه. امیدوارم هرچه زودتر گره از کارتون باز بشه.

موفق و شاد باشید
    شبی از پشت یک تنهایی نمناک و بارانی
    تو را با لهجه ی گلهای نیلوفر صدا کردم
    تمام شب برای باطراوت ماندن باغ قشنگ آرزوهایت دعا کردم...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 فروردین 92 [ 22:02]
    سطح
    40
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    تشکرها
    284

تشکرشده 289 در 103 پست

Array

خوب علی اقا اول به این تالار خوش اومدیدی ...به نظر من یه مدتی سراغ همسرتون رو نگیرید بگذارید ایشون هم با خودش تنها باشه ..و تصمیم درست بگیره ..اخه بابا من نمیفهمم ما چرا باید وقتی چیزی رو داریم قدرشو نمیدونیم وقتی از دستش میدیم ...تازه به تکا پو میافتیم ...در هر حال ایشون به زمان نیاز دارن ...شما میتونید باهاش یکبار تماس بگیرید و بگید که یه مدتی راحتش میذارید تا با خودش خلوت کنه و به نتیجه برسه که ایشاله خیره .....میدونید بعضی زخما تو زندگی نیاز به خیلی زمان داره تا التیام پیدا کنه ....امیدوارم به واقعا به اشتباهاتتون پی برده باشید و عجولانه بازم اقدام بی فکر نکنید .....

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 دی 88 [ 07:03]
    سطح
    48
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    357

تشکرشده 375 در 164 پست

Array

اول از همه به تالار خوش اومدي

با نظر دوستان موافقم خوب شما اشتباهاتي داشتيد و البته اون هم همينطور مهم اينه كه الان به اون اشتباهات پي برديد ... ولي فكر مي كنيد كه اگر باز در اون شرايط سخت قبل باشيد چه عكس العملهايي را نشان خواهيد داد ؟ به نظر من بهتره كه به خانمت بيشتر فرصت بدي و البته به خودتون تا بتونين كاملا به يه ثبات در رفتار و اخلاق برسيد و اينكه بتونيد بهش ثابت كنيد كه ديگه اون آدم قبل نيستين و ديگه شرايط قبل تكرار نخواهد شد و البته خودتون بايد سعي كنيد تا ظرفيت پذيرش و تحملتون نسبت به سختي ها بالاتر بره تا طرفتون هم باور كنه كه شما تغيير كردين ولي اينكه حالا بخاطر تنهايي جاي خالي اونو احساس ميكنيد و اظهار ندامت در شما بوجود اومده ممكنه زودگذر باشه و با اولين جرقه ها همه چيز و همه اين احساس را فراموش كرده و باز به رفتار قبل ادامه خواهيد داد
    سعي كنيد اعتمادش را باز به دست بياريد تا بتونه به زندگي با شما اميدوار بشه ..
    او مـانده و قلب آهنـــی تان مردم!
    یا می نگـرد به دشمنی تان مردم!
    این پاسخ لطف یک درخت است؟تبر؟
    لعنت به نمکدان شکنی تان ! مردم!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 03 بهمن 93 [ 17:37]
    سطح
    48
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    82

تشکرشده 83 در 46 پست

Array

همینطور که اولش جوابتون رو با بد اخلاقی می داده و الان بهتر شده مطمئن باشید که بعد از یه مدتی راضی میشه ولی شما هم بهتره سعی کنید نواقص گذشته رو جبران کنید و در این مدت بهشون نشون بدین که تغییر کردین.
    موفق باشید.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 خرداد 88 [ 05:02]
    سطح
    36
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 4 پست

Array

سلام علي آقا
    دوستان نظرهاي خوبي ارسال نموده اند. از نوشته هاي شما احساس ميشه كمي دست و پايتان را گم كردين. بهتر نيست به خودتون و ايشون كمي فرصت بدين ؟ يكي دو روز تماس نگيريد. كمي تنهايي و سكوت وآرامش براي هردو لازمه با چند روز هم مطمئن باشيد ازدواج نخواهند كرد..
    باور كنيد اگه همين الان برگرده دوباره همان آش است و همان كاسه اما اگر مهلت فكر كردن به خودتون و خانمتان بدين حتما اوضاع بهتر ميشه.

8. کاربر روبرو از پست مفید درياي آبي تشکرکرده است .

درياي آبي (یکشنبه 06 اردیبهشت 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 خرداد 88 [ 07:13]
    سطح
    34
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    تشکرها
    45

تشکرشده 46 در 36 پست

Array

اقای محترم چرا بحث ودعوا و زدن وقتی میشه با حرف زدن منطقی و دلیل و برهان زندگی و مشکلات رو پیش ببرید پس چرا زندگی رو برای خودتان و همسرتان تلخ کنید خانم شما مشکلش چیه و سر چه مسئله ای اختلاف نظر دارید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)