به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 21 شهریور 88 [ 07:50]
    سطح
    33
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

بیکاری همسرم و دلسردی من

با سلام مدت چهار سال است که ازدواج کرده ام و شکر خدا همسرم مهربان و خوشرواست
    و به هم علاقمندیم مسئله من بیکاری ایشان است که بسیار رنجم می دهد
    البته اول زندگی بیکار نبود و کافی نت داشت ولی بعد از یکسال با کلی ضرر بخاطر نداشتن درآمد وعقب افتادن اجاره اش مجبور شد تعطیلش کند بعد از آن خیلی دنبال کار گشت و به هر دری زد ولی بی نتیجه بود
    و مسئولیت مخارج زندگی روی دوش من افتاد
    من تقریبا هفت سال است که دفتر کوچکی (تبلیغاتی ) دایر کرده ام که به دلایلی هیچ پیشرفتی نداشته
    و فقط جواب مخارج اولیه زندگی ام را می دهد این اواخر حتی کفاف مخارج اولیه را نمی دهد
    واین باعث دلسردی من از زندگی شده ونسبت به همسر و زندگی مشترکم بی تفاوت شده ام البته
    بنده خدا شوهرم هم به من گیر نمی ده وبا همه این مشکلات بازم خیلی بهم ابراز محبت می کنه
    دوست داشتم مشکلاتم حل کنم ولی نتونستم و با دوستام مشورت کردم ولی نتونستن کمکم کنن
    باور کنین نسبت به زندگی خیلی دلسرد شدم و بعضی وقتها از ازدواجم پشیمون میشم
    ولی چون شوهرم مرد خوب و فهمیده ایه باز صبر میکنم
    با توجه به اینکه سرمایه کمی داریم می ترسم همین سرمایمونم تموم بشه و باز شوهرم هنوز بیکار باشه
    دنبال مشاوره هم رفتم ولی چون شهر ما کوچیکه مشاور خوبی نداره
    خیلی به کمک شما نیاز دارم از مدیر سایت هم می خوام کمکم کنه
    بخدا دوست ندارم زندگی ام از هم بپاشه
    ممنون از همتون

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

RE: بیکاری همسرم و دلسردی من

کسی نمی خواد را هنماییم کنه به کمکتون نیاز دارم

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 11 آبان 88 [ 09:51]
    سطح
    42
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 177
    دستاوردها:
    تشکرها
    112

تشکرشده 114 در 49 پست

Array

دوست عزیزم رها سلام
    ابتدا بهتون تبریک میگم به خاطر داشتن همسری فهمیده و مهربان . چون مهمترین داشته های یک زندگی مشترک داشته های عاطفی و معنویست . هر چند مسائل مادی نیز نقش بسیار مهمی دارند . ولی سرمایه های عاطفی و روحی به قدری مهم و حیاتی هستند که اگر از دست بروند هیچ سرمایه مالی قادر به احیا انها نیست اما سرمایه های مالی از دست رفته را میتوان با داشته های قلبی دوباره احیا کرد. پس ابتدا تبریک صمیمانه من رو پذیرا باشید.

دوست خوبم رهای عزیز
    من تجربه و اطلاعی از مشاوره ندارم . اما در مقام یک خواهر و دوست پیشنهاد میکنم . پولی را که در شرکت تبلیغاتی و جاهای دیگر سرمایه گذاری کردید را به همراه مبلغی که میتونید از اقوام نزدیک و قابل اطمینان تون قرض بگیرید در یک زمینه که مهارتی را در ان زمینه دارید . سرمایه گذاری کنید . در مورد مهارت های شما و همسرتون اطلاعی ندارم. ولی زمینه های خیلی متفاوتی مجود هست که میتونید فعالیت کنید . در کنار این مسئله سعی کنید از وامهای متفاوت مثل ( بنگاه های زود بازده، خود اشتغالی و ... ) استفاده کنید.

به هیچ عنوان دلسرد نشید چون شما سرمایه ای رو دارید که حتی ممکنه بزرگترین سرمایه داران جهان از داشتن اون محروم باشند . همسرتون رو برای شروع یک شغل و حرفه جدید تشویق کنید.

منتظر شنیدن خبرهای خوب شما هستم.
    یا رب نظر تو بر نگردد

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 11 آبان 89 [ 08:24]
    سطح
    33
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 111
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 3 پست

Array

سلام دوست عزیز

این موردی که شما اشاره کردید واقعا خیلی پیچیده هست چون ما توی کشوری زندگی می کنیم که بدون پارتی و پول نمیشه کار خوب پیدا کرد.
    اما بهتره برگردید به سالهایی که توانستید کسب و کاری راه بیاندازید. ببینید قبلا چطوری بوده که کارتون رونق داشته؟ دلایل عدم پیشرفت کاریتونو روی کاغذ بنویسید. به نظرم شخصی در کار موفق هست که همیشه ایده های نو و با علم روز پیش بره و نواقص کاری خودشو رفع بکنه.
    اگر از من می شنوید پس از نوشتن نواقص کار بهتره اونارو بتدریج پوشش بدین و تحول در کارتون ایجاد کنید تا مشتریان شما با انگیزه بیشتری به شما و کار شما رجوع کنند.
    در ضمن فاصله بین فکر و عمل نباید زیاد باشه و طوری نباشه که 6 ماه فکر کنید که حالا چه کار باید کرد!!!
    به خدا توکل کنید و جلو بروید و با ایمان به توانایی خودتون مطمئن باشید که کارتون رونق میگیره و همسرتون هم با تلاش میتونه کار خوب پیدا بکنه حتی با حقوق کم.
    در ایران همیشه کار هست ولی با حقوق کم. کسی که با حقوق کم درست کار بکنه و تجربه کسب بکنه میتونه جای بهتر بره و کار با حقوق بالاتر بگیره.
    امیدوارم در سال جدید با اهداف جدید و دیدگاه درست پیروز باشید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

از راهنمایتون ممنون دوستای خوبم .راستش من خیلی به همسرم میگم که از یک کار کوچیک شروع کنه اما اون بازم دنبال کار حقوقیه و میگه من توکار آزاد موفق نمی شوم
    چون روابط عمومی قوی میخواد که من ندارم وخودشو دست کم میگیره با توجه به اینکه سنشون کم نیست" 32 داره راستش تخصص خاصی هم نداره IT سال" و شرایط استخدامی رو نداره فوق دیپلم
    فقط تقریبا به کامپیوترو اینترنت وارده البته خودش میگه که هیچ کاری بلد نیستم نمیدونم چه کاری بزنم
    ولی به هرحال هر کسی یه توانایی هایی داره . امروز بهش پیشنهاد دادم که یک کار گروهی انجام بدیم
    مثل پرورش قارچ گفت بد فکری نیست . کسی از شما از این کار سررشته ای داره که توضیحاتی به من بده
    چقدر سرمایه می خواد به تخصص خاصی نیاز داره یا می تونیم با آموزش یاد بگیریم . ضمنا در مورد کار خودم باید بگم من وقت زیادی براش گذاشتم وتنها اداره اش می کردم
    ولی متاسفانه یکسری مشکلاتی داشت که فعلا نمی تونم بهتون بگم البته حتما بعد می گم که باعث شد من کمتر بهش توجه کنم .راستش هیچ وقت نتوستم تصمیم درست و حسابی برای خودم وزندگی ام بگیرم
    خجالت می کشم بگم ولی حتی دیگه نمی دونم هدفم چیه . علایقم چیه باورکنین جدی می گم
    فکر میکنم خیلی تنبل و بی حوصله شدم مقالات زیادی دراین باره خوندم ولی زیاد تاثیری نداشته .
    میشه کمکم کنین .

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط raha25
    از راهنمایتون ممنون دوستای خوبم .راستش من خیلی به همسرم میگم که از یک کار کوچیک شروع کنه اما اون بازم دنبال کار حقوقیه و میگه من توکار آزاد موفق نمی شوم
    چون روابط عمومی قوی میخواد که من ندارم وخودشو دست کم میگیره با توجه به اینکه سنشون کم نیست" 32 داره راستش تخصص خاصی هم نداره IT سال" و شرایط استخدامی رو نداره فوق دیپلم
    فقط تقریبا به کامپیوترو اینترنت وارده البته خودش میگه که هیچ کاری بلد نیستم نمیدونم چه کاری بزنم
    ولی به هرحال هر کسی یه توانایی هایی داره . امروز بهش پیشنهاد دادم که یک کار گروهی انجام بدیم
    مثل پرورش قارچ گفت بد فکری نیست . کسی از شما از این کار سررشته ای داره که توضیحاتی به من بده
    چقدر سرمایه می خواد به تخصص خاصی نیاز داره یا می تونیم با آموزش یاد بگیریم . ضمنا در مورد کار خودم باید بگم من وقت زیادی براش گذاشتم وتنها اداره اش می کردم
    ولی متاسفانه یکسری مشکلاتی داشت که فعلا نمی تونم بهتون بگم البته حتما بعد می گم که باعث شد من کمتر بهش توجه کنم .راستش هیچ وقت نتوستم تصمیم درست و حسابی برای خودم وزندگی ام بگیرم
    خجالت می کشم بگم ولی حتی دیگه نمی دونم هدفم چیه . علایقم چیه باورکنین جدی می گم
    فکر میکنم خیلی تنبل و بی حوصله شدم مقالات زیادی دراین باره خوندم ولی زیاد تاثیری نداشته .
    میشه کمکم کنین .
    این جملات پررنگ شده هم مشکل بزرگی هستند سعی کنید بطور جدی به اونها بپردازید .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

ببخشید دیجتال من شما می تونید به من کمک کنید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

بی صبرانه منتظر جوابم

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 11 آبان 88 [ 09:51]
    سطح
    42
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 177
    دستاوردها:
    تشکرها
    112

تشکرشده 114 در 49 پست

Array

رهای عزیز سلام
    امیدوارم که مشکلاتتون به زودی زود حل بشه . پرورش قارچ شغلی هست که اگر اطلاع کافی در مورد جوانب مختلف ان داشته باشید با سرمایه اندک امکان پذیره . من در مجله موفقیت یک تبلیغ فروش سی دی اموزش پرورش قارچ پیدا کردم . که نام و نشانی توزیع کننده ان را براتون مینویسم . یکی از دوستانم هم در این زمینه اقداماتی رو انجام داده که پس از شروع فعالیت تون چنانچه موردی بود میتونم واسط ارتباطی شما باشم .

نام وی سی دی : آموزش کشت قارچ در منزل ( کشت قارچ خوراکی - دکمه ای و صدفی به طور حرفه ای)
    تعداد : 10
    قیمت مجموعه : 15000 تومان
    نشانی : تهران - خ انقلاب - نبش میدان انقلاب - روبروی سینمای بهمن - داخل بازارچه کتاب - نشر کتابکده 09365839384

در مورد اینکه برای هدف زندگی دچار شک و دودلی و دلسردی شدید هم بهتون پیشنهاد میکنم با خواندن کتابهایی مثل نوشته های دکتر ازمندیان و انتونی رابینز ، همچنین مجله موفقیت روحیه تون رو تقویت کنید

با اروزی اینکه به زودی خبرهای شاد شاد از شما بشنوم ازتون درخواست دارم شما هم نظرتون رو در مورد مشکل من در بخش ازدواج و اعتماد به نفس نظرتون رو بگین . باشد که جوانان ایران زمین هیچ مشکل و ناراحتی نداشته باشند. الهی امین
    یا رب نظر تو بر نگردد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 آبان 89 [ 22:07]
    سطح
    41
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 119
    دستاوردها:
    تشکرها
    144

تشکرشده 147 در 67 پست

Array

سلام رها خانم،من الان تاپيك شما رو خوندم.
    باور بفرماييد بزرگترين سرمايه شما پيشتون نشسته!همسرتان.
    من خودم خيلي خانواده ها رو ديدم كه حاضرن به ساده ترين شكل ممكن زندگي كنن اما با همسرشان توافق داشته باشن تو زندگي.
    دلسردي به خودتون راه نديد و به خدا توكل كنيد و همت كنيد.
    به نظر من دلسردي و نا اميدي سمه.از كم شروع كنيد،يريد تو بازار ببينيد از كجا مي تونيد وام تهيه كنيد،چه كاري ميتونيد راه بندازيد.
    راستي من خودم 3 سال كافي نت داشتم و اطلاعات و تجربه كافي دارم و همان طور كه گفتيد همسرتون به كامپيوتر وارده،از من مي پرسيد ميگم تحقيق كنيد ببينيد اونجايي كه هستيد گيم نت ميتونند راه بندازند؟در شهري كه من هستم كه خوبه.
    موفق بشيد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)