به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

Threaded View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 03 اردیبهشت 88 [ 11:52]
    سطح
    39
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

فيلمهاي سكسي؟؟!! خواهش مي كنم كمك كنيد!!

با سلام و عرض پوزش از همه دوستان خوبه تالار . من نمي دونم شايد موضوع من قبلا در تالار گفته شده اما از همه كساني كه مشكلمو مي خونن تقاضا دارم راهنماييم كنيد:
    من حدود 3 ساله كه ازدواج كردم البته 2 سال تو عقد بودم. بعد از گذشت چند وقت از عقدمون شبهايي كه خونه مادر شوهرم مي رفتم همسرم تقاضا داشت كه با هم فيلم هاي سكسي نگاه كنيم اما وقتي اين كارو مي كرد با سردي من و ناراحتيم مواجه مي شد و خاموش مي كرد.( اين كار از نظر من هيچ توجيهي نداره!!!)
    بعد از چند وقت كه دوباره تقاضا مي كرد من مخالفت مي كردم مي گفتم دوست ندارم فكر مي كنم به شخصيتم توهين مي شه .مي گفت همه زن و شوهر ها اين كارو مي كنن فقط به شخصيت تو بر مي خوره.!!
    بعد از ازدواج يه چند وقتي خبري نبود اما هر وقت كه خانوادش خونه نباشن ازم مي خواد كه با هم فيلم ببينيم. آخه مامانشينا ماهواره دارن و ما طبقه بالا زندگي ميكنم. ( البته در وقت معمول اين تقاضا رو نداره از همه معذرت مي خوام)
    تا اين كه چند روز پيش دوباره تقاضا كرد من بهش گفتم اگه تو دوست داري نگاه كن من اين كارو نمي كنم گفت من دوست دارم با تو اين كارو كنم بعد از سماجت فراوان روشن كرد اما متوجه ناراحتي من شد ديشب پايين بوديم داشت ماهواره نگاه مي كرد طبق معمول و شبكه هاي عادي .من داشتم ظرف مي شستم برگشتم ديدم شبكروعوض كرده و داره فيلم سكسي نگاه مي كنه اون منو نديد بعد از چند دقيقه عوض كرد( اولين باري بود كه اين كارو مي كرد هميشه در وقت عادي شبكه هاي معمولي رو نگاه مي كنه!!!!)
    اومدم پيشش گفتم اون شبكه هارو از كجا آوردي گفت تغيير ليست دادم . من هم چيزي بهش نگفتم!!!
    اما خيلي ناراحتم واقعا نمي دونم كاره درست چيه مي ترسم محدودش كنم !!!! اما از طرفي به از بين رفتن حيا و قبح هم ايمان دارم خواهش مي كنم بگيد چه كنم!!!...؟؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید arezo5566 تشکرکرده است .

arezo5566 (شنبه 27 آذر 89)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)