به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

Hybrid View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 03 اردیبهشت 88 [ 11:52]
    سطح
    39
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

فيلمهاي سكسي؟؟!! خواهش مي كنم كمك كنيد!!

با سلام و عرض پوزش از همه دوستان خوبه تالار . من نمي دونم شايد موضوع من قبلا در تالار گفته شده اما از همه كساني كه مشكلمو مي خونن تقاضا دارم راهنماييم كنيد:
    من حدود 3 ساله كه ازدواج كردم البته 2 سال تو عقد بودم. بعد از گذشت چند وقت از عقدمون شبهايي كه خونه مادر شوهرم مي رفتم همسرم تقاضا داشت كه با هم فيلم هاي سكسي نگاه كنيم اما وقتي اين كارو مي كرد با سردي من و ناراحتيم مواجه مي شد و خاموش مي كرد.( اين كار از نظر من هيچ توجيهي نداره!!!)
    بعد از چند وقت كه دوباره تقاضا مي كرد من مخالفت مي كردم مي گفتم دوست ندارم فكر مي كنم به شخصيتم توهين مي شه .مي گفت همه زن و شوهر ها اين كارو مي كنن فقط به شخصيت تو بر مي خوره.!!
    بعد از ازدواج يه چند وقتي خبري نبود اما هر وقت كه خانوادش خونه نباشن ازم مي خواد كه با هم فيلم ببينيم. آخه مامانشينا ماهواره دارن و ما طبقه بالا زندگي ميكنم. ( البته در وقت معمول اين تقاضا رو نداره از همه معذرت مي خوام)
    تا اين كه چند روز پيش دوباره تقاضا كرد من بهش گفتم اگه تو دوست داري نگاه كن من اين كارو نمي كنم گفت من دوست دارم با تو اين كارو كنم بعد از سماجت فراوان روشن كرد اما متوجه ناراحتي من شد ديشب پايين بوديم داشت ماهواره نگاه مي كرد طبق معمول و شبكه هاي عادي .من داشتم ظرف مي شستم برگشتم ديدم شبكروعوض كرده و داره فيلم سكسي نگاه مي كنه اون منو نديد بعد از چند دقيقه عوض كرد( اولين باري بود كه اين كارو مي كرد هميشه در وقت عادي شبكه هاي معمولي رو نگاه مي كنه!!!!)
    اومدم پيشش گفتم اون شبكه هارو از كجا آوردي گفت تغيير ليست دادم . من هم چيزي بهش نگفتم!!!
    اما خيلي ناراحتم واقعا نمي دونم كاره درست چيه مي ترسم محدودش كنم !!!! اما از طرفي به از بين رفتن حيا و قبح هم ايمان دارم خواهش مي كنم بگيد چه كنم!!!...؟؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید arezo5566 تشکرکرده است .

arezo5566 (شنبه 27 آذر 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 شهریور 99 [ 16:54]
    سطح
    77
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 95
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    655

تشکرشده 679 در 210 پست

Array

RE: فيلمهاي سكسي؟؟!! خواهش مي كنم كمك كنيد!!

به نظر من دلايل زيادي مي تونه وجود داشته باشه كه يك آقاي متاهل بخواد فيلم اينجوري نگاه كنه. البته چون فعلا فقط شما در اين دادگاه حضور داريد! دلايلي كه مرتبط با خانمهاست رو مي نويسم. (جسارت نباشه)
    1. شما نقش همسر بودن و شهواني بودن براي شوهر خودتون رو فراموش كردين (يادمه حديثي از معصوم خوندم با اين مضمون كه بهترين زن كسيست كه براي شوهر خود بسيار تحريك كننده باشد)
    2. لباسهاي يكنواخت مي پوشيد. از لباسهاي زير مناسب، تحريك كننده، رنگارنگ در خلوت و براي شوهر خود استفاده نمي كنيد. (لباسهايي كه خود خانمها انتخاب نمي كنند و اصلا دوست ندارند بپوشند و جاي شگفتي است كه بسيار مورد علاقه آقايون هست)
    3. احتمالا براي شوهر خود نمي رقصيد.
    4. تنوع طلب نيستيد.
    5. در هنگام رابطه جنسي حواستان پرت مي شود، (به فكر غذاي روي گاز مي افتيد، لكه هاي روي ملحفه را كشف مي كنيد يا دماغتان را چندين بار مي خارانيد و ....)
    6. نتوانسته ايد همسرتون رو كاملا ارضا كنيد.

4. 3 کاربر از پست مفید mostafun تشکرکرده اند .

mostafun (سه شنبه 18 مهر 91), اثر راشومون (یکشنبه 20 اسفند 91)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:04]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,556

تشکرشده 37,047 در 6,993 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

سلام arezo5566
    متاسفانه تنوع طلبی جنسی در آقایان رایج هست. و به اشتباه مسئله كمیت جنسی را با كیفیت جنسی اشتباه می گیرند.

شما نیاز نیست با او درگیر شوید، یا اخم كنید، یا قهر كنید، یا بحث كنید. اما نیاز هم نیست كه تسلیم او شوید. شما باید كیفیت رابطه جنسی خود را هنگامی كه با او هستید ارتقاء دهید، لیكن در زمانی كه در حال تماشای فیلم هست، بدون توجه (نه قهر)، باشید. و از نظر جنسی بی رغبتی نشان دهید. و به او بگویید كه از انحصاری بودن شوهرتان و بدنش برای خودتان لذت می برید و دوست ندارید به جز او را ببینید. حتما از او بخواهید هنگام ارتباط زناشویی دستگاه را خاموش كند. اما با غر غر كردن و بحث كردن و ... ، احساس گناه او را تحریك نكنید.

در ضمن به نظر نمی رسد شما مشكلی داشته باشید، لیكن صحبت های مصطفی در پست بالا كمك می كند كه شما كیفیت ارتباطهای خود را با همسرتان بهبود بخشید و مطمئن باشید مشكلی از طرف شما نیست.

6. کاربر روبرو از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده است .

مدیرهمدردی (شنبه 27 آذر 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 99 [ 01:10]
    سطح
    93
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 714
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    6,336

تشکرشده 3,618 در 912 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

سلام به نظر من هم شما سعی کنید حساسیت خودتون رو پایین بیارید و نه همراهش بلکه بی توجه به کارها و رفتارهای همسرتون باشید گرچه سخته اما می تونه کمکتون کنه و بیشتر سعی کنید روی رابطه ی خودتون و مهم تر از اون علایق همسرتون کار کنید. اینکه چه جور لباس هایی رو یا چه جور رابطه ای رو بیشتر می پسندند و همین طور سعی کنید که فکر همسرتون رو به سمت رابطه ی بین خودتون بکشونید مثلا برای خرید لباسهای شب تون حتما با ایشون برید و از نظراتشون استفاده کنید و بهشون یادآوری کنید که سلیقه و نظر ایشون در این رابطه برای شما مهم هست و مهم تر از اون خود ایشون هستند.
    حتما برای خوشبختی خودتون و همه بچه های تالار هم دعا کنید
    امیدوارم موفق باشید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

با تشكر از مدير محترم تالار از اين كه پاسخ داديد خيلي ممنونم.
    همچنين از شما motafun ممنون از راهنماييتون اما اگه مي شه چند تا از دلايلي را كه براي اقايون گفتيد رو مي شه ذكر كنين.اما بايد بگم موارد شماره 2 و 5 را انجام مي دم و مشكلي ندارم شايد حق باشماست و من نمي تونم همسرم رو ارضا كنم در صورتي كه من بابه ميله ايشون رفتار مي كنم.
    del عزيز از شما هم ممنونم. بايد به پاسخ هاي شما عمل كنم و نتيجه رو ببينم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    77
    دستاوردها:
    تشکرها
    655

تشکرشده 679 در 210 پست

Array

مهمترين دليلي كه باعث ميشه مردها سراغ چيزي غير از همسر خود بروند، همانطور كه استاد گفتن، تنوع طلبي است. اين وظيفه همسره كه اين تنوع را در خانه ايجاد كنه (با توجه به احاديث فراواني كه اشاره به خودآرايي و آرايش زن در خانه و براي شوهر وجود دارد).
    قصد ندارم بگويم مشكل از شماست. شايد با توجه به اينكه خانواده شوهرتان ماهواره داشتن، تنوع طلبي ايشون با ديدن "تصاوير رنگارنگ" افزايش يافته. و اين كار وظيفه شما را سنگين تر كرده.
    به نظر من هم برخورد سنگين با اين موضوع بهترين راهكاره.
    ذهن و قلب همسرتون رو از عشق خودتون پر كنيد.
    نمي دونم از نظر مذهبي چه عقايدي داريد، سعي كنيد بسيار به تدريج و به آرامي، جنبه هاي مذهبي زندگي خانوادگي را تقويت كنيد.

10. کاربر روبرو از پست مفید mostafun تشکرکرده است .

mostafun (شنبه 27 آذر 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 04 مهر 88 [ 08:50]
    سطح
    38
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    16

تشکرشده 16 در 14 پست

Array

به نظر من كه بريد خداتونو شكر كنيني همسرتون در حضور شما و با شما مي خواد فيلم ببينه.خيلي ها هستن كه شوهرشون در خفا فيلم ميبينه و هزار كار ديگه هم انجام ميده مثل خود ارضايي.
    به نظرم هر چي بيشتر محدود بشه بيشتر به سمت فيلم سوق پيدا ميكنه.هر چي آزاد تر باشه براش عادي تر مي شه.زن عموي من همينطور بود و اصلا نميذلشت عموم فيلم ببينه و اگه سي دي ميديد تو خونه مي شكست.نتيجه چي شد؟؟عموم الان جلوي زن عموم جانماز آب مي كشه ولي خيلي بيشتر حريص شده و هر فرصت كه زن عموم نباشه رو غنيمت مي دونه.حتي مي ره خونه دوستاش به خاطر ديدن فيلم !!!
    به نظرم شما موقع هايي كه تنها هستين بيشتر بهش برسين از لحاظ تحريك و اين چيزا كه با شما مشغول بشه و ياد فيلم نيفته
    ولي زياد بهش گير ندين

12. کاربر روبرو از پست مفید نگار عليزاده تشکرکرده است .

نگار عليزاده (شنبه 27 آذر 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 10 تیر 90 [ 17:01]
    سطح
    33
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 5 در 5 پست

Array

با سلام دوست من اينكه مشكلي نيست شوهر من اوايل همينطوري بود حتي سي دي مي گرفت و خونه مي آورد من اصلا هيچ حساسيتي نشون نمي دادم و حتي مي گفتم من هم دوست دارم ببينم حتي من هم بهش پيشنهاد مي دادم كه فيلم هاي اينجوري ببينيم. بعدا خودش ديگه خودش دوست نداشت اين فيلم ها رو ببينه حالا بعد از 7 سال زندگي اصلا حال و حوصله اين حرفها رو نداره. دوست من آرزو مي كنم كه هميشه خوشبخت باشي ولي تو زندگي اونقدر مشكلات بزرگي وجود داره كه به نظر من اين مسائل خيلي بي اهميتن.

14. کاربر روبرو از پست مفید sepideh-s تشکرکرده است .

sepideh-s (شنبه 27 آذر 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

دوباره با تمام وجود از شما دوستاي خوب تشكر مي كنم:
    اقا مصطفي شما كاملا درست مي گيد از وقتي كه ماهواره مي بينه كم كم داره منو مقايسه مي كنه به قول شما من كارم سخت شده اما نمي دونم چي كار كنم من به سر و وضعم مي رسم و تو خونه ارايش دارم اما... در مورد ايمان و اعتقاد هم گاهي كه پيشنهاد مي ده من مي گم من از خدا مي ترسم دروغ هم نمي گم اما ديشب كه بهش گفتم و گلايه كردم كه چرا داشتي فيلم مي ديدي گفت : حالا من زدم چند مورد جديد ببينم بعد گفت كي مي گه كه گناه داره ؟؟؟؟ من فقط گفتم اگه يك كم ايمان داشتي اين طوري نمي شد گفت نه فقط تو ايمان داري گفتم حداقل ايمان دارم كه بعد از داشتن همسر براي به قول تو تحريك شدن اين فيلم ها رو ببينم !!!!
    دلم مي خواد ايمانشو قوي كنم اما نمي دونم چه جوري؟؟؟؟
    نگار و سپيده ي عزيز واقعا بين دو راهي گير كردم هم از محدود كردن مي ترسم دقيقا چيزي كه شما گفتين هم اين كار براي خودم توجيه نداره مي
    ترسم اگه آزاد بزارمش حياش بريزه و خداي نكرده بدتر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نمي دونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...........

16. کاربر روبرو از پست مفید arezo5566 تشکرکرده است .

arezo5566 (شنبه 27 آذر 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    77
    دستاوردها:
    تشکرها
    655

تشکرشده 679 در 210 پست

Array

شما بايد بدونيد كه جرو بحث و "تكفير" هيچ فايده اي نداره.
    ديدن تصاوير سكسي هم يه چيز اعتياد آوره. همينطور كه خود شوهرتون هم گفتن، هميشه يك مورد جديد وجود داره كه كنجكاوي رو تحريك مي كنه.
    اينجا بايد هوش زن ايراني به غليان بيفته ديگه. شما بايد كاري كني كه اون بين ماهواره و يه چيز ديگه (بستگي به شما داره: يك رابطه، ورزش، يك فعاليت هنري، يك كانال ديگه، مهموني، تعمير يك وسيله برقي يا ...) دومي رو انتخاب كنه. دقت كنيد كه انتخاب كنه نه اينكه مجبور بشه اونو انجام بده. البته اينا در صورتي هست كه ايشون به صورت تفريحي به اين تصاوير نگاه كنن.
    اگه همسرتون قبل از انجام آميزش يا در حين اون علاقه به ديدن اين تصاوير دارن كه نشون ميده ايشون دوست دارند از نظر بصري هم تحريك بشن كه البته به تنهايي در هنگام آميزش اين كار زياد امكان پذير نيست و ايشون نمي تونند اون حس بصري رو كه از ديدن يك فيلم پورنو بدست ميآرن، بدون اون كسب كنن. يه پيشنهاد براي اين كار هم هست. يه آيينه بزرگ (آيينه ميز آرايش مثلا اگه جابجا بشه) رو بذاريد كنار تختتون و خودتونو در حال آميزش در اون ببينيد. تجربه جديدي بايد براي همسرتون باشد و مي فهمه كه همه چيز توي تلوزيون نيست.

18. 3 کاربر از پست مفید mostafun تشکرکرده اند .

mostafun (دوشنبه 14 اردیبهشت 88), اثر راشومون (یکشنبه 20 اسفند 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)