به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تنهائی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 شهریور 88 [ 16:10]
    سطح
    35
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 140
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

تنهائی

درود به شما
    چند روزیست که وارد 34 سالگی شدم و همچنان مجرد هستم. آدمی آرمانگرا بوده و همیشه هر چیزی رو از بهترین نوعش میخوام و طبعا در مقوله ازدواج هم از همین تفکر تبعیت میکنم. حدود یک ساله که شدیدا احساس تنهائی میکنم و وجود یک همدم رو در کنار خود ضروری میبینم.گاهی به خودم میگم تموم سالهائی که وجودت لبریز از میل به داشتن همسری بود رو به تنهائی سپری کردی بیا و بی خیال ازدواج شو و بقیه عمرت رو هم اینگونه سر کن.اما وقتیکه یه زن و شوهر جوان رو میبینم که توی خیابون دست در دست هم راه میرن و لبریز از عشق به یکدیگر هستن حسرتم تازه میشه و به فکر فرومیرم و تنهائی بیشتر عذابم میده. همونطور که گفتم بخاطر خصوصیت اخلاقیم تا حالا کمتر دختری توجهم رو جلب کرده.بواسطه جایگاه شغلیم هر از گاهی خانمهای دانشجو برای گذروندن دوره کارآموزیشون به دفتر کارم مراجعه میکنند.چند ماه پیش یکی از این خانمها به دفترم اومد وبه محض دیدن ایشون تحولی در درونم ایجاد شد.احساس کردم همون کسیست که من میخوام(نیمه گمشده من).بواسطه نوع رفتار من وهوش سرشار دخترانه ایشون متوجه علاقه من شد.اما من از ابراز این علاقه امتناع کردم.میخواستم مطمئن بشم که این یک احساس زود گذر نیست.ماهها گذشت و من چیزی نگفتم. گذر زمان و فکر کردن به مسائل اقتصادی و اینکه ایشون در حال تحصیل هستند و مهمتر از همه اختلاف سنی حدودا 10 سال من رو در بیان خواسته ام بیشتر دچار تردید کرد بطوریکه همچنان این علاقه در سینه ام محبوس شده. اهل ریسک نیستم و چون طرف مقابلم آدم موجهیه شنیدن پاسخ منفی برام خیلی سخته وغرورم رو به سختی میشکنه.ضمنا بگم که در برقراری ارتباط با خانمها و ابراز علاقه خیلی موفق نیستم.همیشه در معاشرت هام اونقدر رسمی و مبادی آداب هستم که شاید لج طرف مقابلم رو در بیارم.در هر حال نمیدونم چه کنم.من موندم و روزها و شبهای [/size]تنهائی....
    با سپاس
    رضا

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 27 شهریور 89 [ 17:39]
    سطح
    63
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

RE: تنهائی

برادر عزیزم رضا
    این در زندگی مردها بسیار طبیعیست. سخت گیری مردها به مرور زمان افزایش می یابد و آنها آرمان گرا تر می شوند. بنده به شما پیشنهاد می کنم اندکی جسورتر بودن را به خود به مرور آموزش دهید. ابتدا از دنیای مجازی شروع کنید و بعد وارد زندگی حقیقی خود هم این کار را انجام بدهید. چه اتفاقی می افتد که ایشان جواب نه بدهند؟ به هم نمی رسید. دقیقا همان اتفاقی که اگر به ایشان چیزی نگویید می افتد. پس هراس خود را دور بریزید.
    در ضمن "اما وقتیکه یه زن و شوهر جوان رو میبینم که توی خیابون دست در دست هم راه میرن و لبریز از عشق به یکدیگر هستن حسرتم تازه میشه "
    avaze dohol shenidan az door khosh ast!!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 دی 88 [ 07:03]
    سطح
    48
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    357

تشکرشده 375 در 164 پست

Array

RE: تنهائی

سلام برادر عزيز

البته مي دونم كه خودتون وارد تر هستيد ولي شايد بهتره اول معيارهاي اصلي تونو در نظر بگيريد و دنبال فردي باشيد كه حداقل نيمي از اون خصوصيات را داره و البته با نظر دوستمون موافقم يكمي جسارت و شجاعت كه حتما داريد و اعتماد به نفس به شما كمك مي كنه كه خواسته خودتون را بيان كنيد البته اين را در نظر بگيريد كه زياده از حد سختگير بودن در هيچ امري خوب نيست و باعث نمي شه كه آدم مورد بهتري را به دست بياره بلكه باعث مي شه هماني را كه مي خواسته را هم بدست نياره، اين خيلي خوبه كه الان احساس مي كني دوست داري تشكيل خانواده بدي و البته بايد يكمي هم توي خواسته هاي سختگيرانه ات تجديد نظر كني به قسمت و تقدير مطمئن باش و البته تنها تر از خدا كسي نيست پس هر وقت احساس تنهايي مي كني به ياد خدا باش راه حل درست را پيدا خواهي كرد

موفق باشي
    او مـانده و قلب آهنـــی تان مردم!
    یا می نگـرد به دشمنی تان مردم!
    این پاسخ لطف یک درخت است؟تبر؟
    لعنت به نمکدان شکنی تان ! مردم!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)