به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

Hybrid View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 اردیبهشت 92 [ 09:20]
    سطح
    42
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 125
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    21

تشکرشده 23 در 11 پست

Array

یازده جمله برای جذب همسر

"روز خوبي داشتي؟"
    هـنـگاميـكه از همسر خود در مورد چگونگي گذراندن روزش پرسش ميكنيد، برداشت او اين خواهدبود كه شما انسان با فكري هستيد و مشتاقيد بدانيد وي ساعات كاري خود را چگونه سپري كرده است. اما يـك هشـدار: ايـن سـؤال بـه هـمـسـر شـمـا مجوز آن را خواهد داد كه چند ساعتي در مورد كوچكترين اتفاقاتي كه برايش افتاده صحبت نمايـد. پس براي مدت زماني طولاني آماده نشستن و شنيدن داستانهاي او شويد.
    چرا باعث زيبا شدن وجهه شما ميگردد:
    زنها به آنچه كه در فكر شما ميگذرد، توجه زيادي دارند. پرسش در مورد چگونگي روز او نشان مي دهد كـه شمـا پذيرا، مشتـاق و علاقمند به گوش دادن حرفهاي همسرتان هستيد. با اين عمل به او فرصتي مي دهيـد تا خودش را خـالي نـموده و شما را به عنوان همراز و محرم اسرار خود در نظر بگيرد. اگر چه ممكن است بيش از زماني كه انتظار داريد مجبور به شنيدن صحبتهايش شويد، اما وقتي تمام شد، او شروع به صحبت در مورد شما خواهد كرد.
    "نمي تونم بگم چقدر دلربا و زيبا هستي"
    همانطور كه مشخص است، اين بـه او مـي رسـاند كه شما وي براي شما جذاب بوده و فرد ديـگري بـه چشمتان نمي آيد. از طرف ديگر باعث افزايش اعتماد بنفس در او خواهد شد.
    اين جمله بخصوص در روابط زناشويي بلند مدت مؤثر واقع مي شود چرا كه شما به همسر خود اطمينان ميدهـيد هنوز به او علاقه داريد. در عوض همسرتان نيز سعي خواهد كرد اين زيبايي و دلربايي را با شما تقسيم نماييد. سؤالي هست؟ اينجوري فكر نميكنيد؟
    "در مورد ‌[ هر چيزي ] چه احساسي داري؟"
    پـرسيدن اين سؤال به همسرتان نشان مي دهد كه شما خالصانه براي احـساسـات او اهميت قائل هستيد. زنها عاشق بيان احساسات خود در مورد هر موضوع قابل تصوري مي بـاشند. با اين حـال بـدانيد كه خود را در دام گفـتگويـي طولاني و عميق در مورد آن موضوع گرفتار خواهيد كرد. بنابراين اگر شب تصميم ديدن مسابقه فوتبالي را داريد، اين سؤال را مطرح نكنيد.
    اين سؤال بيانگر جنبه مهرباني و دلسوزي يك فرد است. وقتي همسرتان در مي يابد كه شما توجهتان را به وي مبذول داشته ايد، او نـيـز متقابلا تمام احساسات خود را با شدتي بسيار بيشتر، اهدا خواهد نمود. يعني اگـر قـبـلا فـقـط فردي جذاب بشمار مي آمديد، اكنون همانند جواهري در چشم او جلـوه خواهيد كرد. متوجه منظورم مي شويد؟

"تو زيبا تر از دوستان ديگرت هستي"
    قرار دادن او از بين همتاهايش بر سكوي نخست زيبايي باعث بالا رفتن اعتمـاد بـنفـس وي شـده و سـبـب مي گـردد تا هـمـسر شمـا در تـصـوراتش بر دوستان هم جنس خود بتواند فرمانروايي كند. اين تحسين و تعريف بسيار مهمي در دنياي زنانه محسوب شده و امتياز شما را در نزد همسرتان ارتقاي چشمگيري خواهد داد.
    گذشته از اينكه باعث مي گـردد او از لحاظ زيبايي ظاهري خود را برتر از اطرافيانش تصور كند، اين جمله كوتاه به همسرتان تفهيم ميكند كه شما تا چه حد براي وي ارزش قائل هستيد. بعلاوه زماني كه دوستانش پيش شـما هستند، كمتر احساس نگراني خواهد كرد. او در مـورد خـودش احـسـاس خـوبـي نموده و پاداش سليقه بخرج دادن شما را خواهد داد. با اينحال يك احتمال جانبي بالقوه وجود دارد: يك همسر حسود اين سخن را مدركي براي متهم نمودن شما به اينكه قصد برانداز نمودن و چشم دوختن به دوستانش را داريد، بشمار خواهد آورد.

" تو واقعا زرنگ و باهوشي"
    با تـصـديـق نـمودن هـوش و ذكـاوت وي، ايـن معـني را مي رسانيد كه علاوه بر محاسن ظاهري، متوجه ذهن و فكر توانمندش نيز شده ايد. هـمـسر شـما بـا شنيدن اين جمله در مورد همه جوانب زندگي خود احساس رضايت و خوشنودي خواهد نمود. اين سخـن نشانه احترام از طرف شما براي همسرتان محسوب ميگردد.
    همسرتان اين مسئله را كه شما فقـط بـه فـكر روابط جنسي نيستيد و قادريد ماوراي چنين موضوعات فكر كنيد را تحسين خواهـد كرد. زنها عاشق مردان صـمـيمي و خـوش قـلب مـي بـاشند و هيچ چيزي بهتر از بيان و تشخيص هوش و ذكاوت آنها نمي تواند صفات آقا منشانه شما را آشكار نمايد

در روابط زناشويي بسيار خوب هستي"
    بيان اين جمله باعث مي گـردد هـمـسرتان احساس كند كه يك الهه است. شنيدن اين عبارت به همسر شـما تفهيم مي كنـد كـه روابـط جنسي و زناشويي او به چشم شما بي عيب و نقص بوده و باعث مي گردد كه احساس نمايد واقعا مي داند كـه چگـونه بايد مرد خود را راضي نگاه دارد.
    تحسين و تمـجيد از عملكرد او نشانگر اين است كه شما به روابط جنسي فقط به عنوان ابزاري براي ارضا نــمودن خود نگاه نكرده، بلكه همه جنبه هاي آنرا مورد ستايش قرار ميدهيد.

"مي خواهم همه عمرم را با تو سپري كنم"
    ايـن جمله اي سنگين است؛ معني آن فاصله زيادي با دادن پيشنهاد براي ازدواج نـدارد. بنابراين پيش از گفتنش به نامزدتان مراقب عواقبش باشيد. اما بخاطر داشته باشيد كه ريسك كردن اغلب پاداش و نتيجه مطلوب به دنبال خواهد داشت. هنگاميـكه اين جـمله را بيان مي داريد، او از لحاظ رواني بسيار سركيف مي گردد. جـمـلات ديـگـري كـه تقريبا همين نتيجه را داشته ولي تعهدآوري آنها كمتر مي باشد، عبارتند از: " فقط تو ميتوني تا اين حد منو خوشحال كني" و " من دوست ندارم با هيچ كس ديگري جز تو باشم."
    همـه زنـها عاشق شنيدن جملاتي حاكي بر سرسپردگي ديرپا و با دوام از همسرشان هستند. مطمـئـن بـاشيـد كـه بـعد از گفتن اين جمله سلامي هميشگي را از او خواهيد شنيد.

"تو بهترين دوست مني"
    به او مي گوييد كه چگونه ماورا و فراسوي مسائل جنـسي مي انديشيد و به اين معني اسـت كه براي رابطه اتان ارزش قائل هستيد و مايليد كارهايي را بـهـمراه او انجام دهيد كه مردان ديگر ممكن است رغبتي به آن نداشته باشند. همسرتان بعد از شنـيـدن ايـن جمله پيوستگي مقاومت ناپذيري با شما پيدا خواهد نمود.
    اين جـملات شـما را در نـظر وي بـجاي يـك فرد عادي كه مجبور به گذراندن وقتش با او است، به انساني معني دار و جذاب تـبـديـل ميكند. اين شما را به ابتداي ليست خواسـتگـاران پرتاب ميكند چراكه شما به مهمترين نكته اشاره كرده ايد: دوستي و رفاقت.

"تو يك مادر ايده آل خواهي شد"
    اغلب زنها به دنبال اين هستند كه روزي بچه دار شونـد. هـمـچـنين اكـثـرا با خود كلنجار مي روند كه آيا در اين راه مـوفـق خـواهد بـود يـا خـير. بـا گفـتن اين جمله به او اطمينان مي دهيد كه حتما به هدفش خواهد رسيد. به علاوه با ارضـاي نيازهاي دروني او باعث آرامش و تسكين وي مي شويد. بيان اين كلمات از زبان شما به عنوان يك همسر، او را تبديل به خوشحال ترين انسان روي زمين خواهد نمود.
    اينـگونه بطور غير مستقيم به همسر خود مي فهمانيد كه مايليد از او بچه دار شويد. واضح است كه اين نوايي بسيار خوشايند در گوش او مي باشد. از اين نقطه، همسرتان بيشتر پذيراي پيشرفت و ترقي شما خواهد شد.

"تو زندگي منو كامل مي كني"
    اين به او مي گويد كه تنها فرد مورد علاقه شما است. همه زنها دوست دارند اين جمله را از شوهرشان بشنوند. بـيـان ايـن عبـارت بـه مفهوم آن است كه شما همسر خود را بصورت كامل پذيرفته ايـد و ايـنـكه او به صـورت موجودي اجتناب ناپذير و هميشگي براي شما در آمده است. در همسرتان احساس لـذت بـخش غير قابل تصوري بوجو آمده و تا چندين روز لبخند از لبانش جدا نخواهد شد.
    اين جـمـله اسـاسـا مـي گـويد كه شما در زندگي به او نياز داشته و نميـتوانيد بدون او به زندگي ادامه دهيد. زنها از شنيدن چنين جملاتي بسيار مشعوف ميگردند.

اشاره باشكوه
    "دوستت دارم"
    اين جمله "دو كلمه اي" معروف و كوتاه كـه هـمگي ما برايـش اهـميت بسيار زيادي قائل هستيم، مي تواند تاثير شگرفي به همراه داشته بـاشد. اگر ازدواج كرده ايد خوب است هر روزه چندين بار براي همسرتان تكرارش نماييد.
    چرا باعث زيبا شدن وجهه شما ميگردد: گفتن اين عبارت بهـمسرتان بـاعث روشن نگاه داشتن شعله هاي آتشي مي گردد كه هميشه نياز به برافروزي دارند. اگـر در بـين شما كساني تـا حال اين جمله را به همسرشان نـگفـتـه انـد، هر گاه احساس آمادگي نموديد، ترديد به خود راه نداده و آن را بيان كنيد. هيچگاه از گفته خود پشيمان نخواهيد شد وقتي كه عكس العمل او را مي بينيد ( يا احساس مي كنيد ).

2. 3 کاربر از پست مفید رامتين تشکرکرده اند .

رامتين (دوشنبه 13 آذر 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,458 در 1,179 پست

Array

RE: یازده جمله برای جذب همسر

بسیار عالی...منم شما را دوست دارم..خوب شد...
    ولی حتما منبع را ذکر کنید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 23 در 11 پست

Array

ممنون منم همه رو دوست دارم!!!!
    منبع:http://www.rahenarafteh.com/post/3099

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 08 اردیبهشت 88 [ 20:26]
    سطح
    37
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 12 در 6 پست

Array

44 جمله تحریک کننده جنسیِ زنان

44 جمله تحریک کننده جنسیِ زنان

6 جمله تنفر برانگیز برای خانم‌ها:

* تو منو ياد دوست دختر (نامزد و همسر هم كاربرد دارد) قبلي ام مي اندازي !
    * يه خورده چاق نشدي ها ؟
    * داري عين مادرت ميشي ؟
    * يه خورده آزادي و فضاي شخصي نياز دارم تا بتونم يه كم نفس بكشم !
    * شايد مردها لزوما نبايد تك همسر باشن ! (مراجعه شود به مثل مذهبي معروف در اسلام)
    * سكوت !!

اگر قصد ندارید که همسرتان را اذیت کنید بهتر است از جملاتی مثل و مشابه 6 جمله بالایی دوری کنید و 44 جمله زیر را به خاطر بسپارید و در مواقع مناسب از این وردهای جادویی نهایت استفاده را ببرید!

۹ جمله اكتشافي براي دادن حس محبوبيت به همسرتان :

* دوست دارم .
    * عاشقت هستم.
    * خيلي خوش شانسم كه تو رو پيدا كردم.
    * توبهترين دوست من هستي.
    * تو تنها زن اين دنيا هستي كه ميخوام با او باشم.
    * هيچ زن ديگه اي مثل تو نيست.
    * نميدونم بدون تو چه كار كنم.
    * نميتونم زندگي ام رو بدون تو تصور كنم.
    * تو تحقق روياها و اجابت دعاهاي من هستي.

۶ جمله اكتشافي براي دادن حس قدر داني به همسرتان :

* تو خيلي براي من خوبي.
    * تو موجب ميشي من احساس خوشبختي كنم.
    * براي يك يك كارهايي كه براي من ميكني از تو قدر داني ميكنم.
    * خيلي خوشحالم ميكني هروقت كه ……. ( مورد خاصي را نام ببريد) تو زندگي منو متحول كردي.
    * بابت هر كاري كه ميكني از تو متشكرم.
    * براي …… از تو متشكرم.

۹ جمله اكتشافي براي دادن حس ارزشمند بودن به همسرتان :

* امروز چطور بود؟
    * بيا در باره اين موضوع صحبت كنيم تا بتوانيم با هم تصميم بگيريم.
    * بيا براي ….. برنامه ريزي كنيم.
    * درباره ….. چي فكر ميكني؟
    * آيا كمكي از من برمياد؟
    * الان چه كمكي ميتونم به تو بكنم؟
    * چه خواسته اي از من داري؟
    * به چه چيزي نياز داري؟
    * به چيزي نياز داري؟

۷ جمله اكشافي براي حك كردن قلب و روح همسرتان : (حک به معنای اینترنتی)

* از اينكه هميشه همه نياز هاي تورا بر آورده نميكنم، متاسفم و از اين بابت معذرت ميخوام.
    * براي …. از تو معذرت ميخوام.
    * قول ميدم كه روي …. (چيزي كه قبلا از شما خواسته شده ) بيشتر كار كنم.
    * متشكرم كه با من و مشكلاتم ميسازي.
    * متشكرم كه با من صبوري.
    * مي دونم كه كنار اومدن با من هميشه كار ساده اي نيست.
    * براي …. منو ببخش.

۸ جمله اكتشافي براي ديوانه كردن سكسي خانمتان :

* تو واقعا برام جذاب هستي.
    * تورو ميخوام.
    * هيكل و اندامت برام خيلي خواستني و مطلوبه.
    * دوست دارم بعدا با تو سكس كنم.
    * نميتونم تو رو نديده بگيرم يا به تو نزديك نشم.
    * دوست دارم بيشتر با تو باشم.
    * دلم برات تنگ شده.
    * بيا همديگر رو در آغوش بگيريم.

۵ جمله ۱۰۰۰ امتيازي :

* بيا با هم بريم خريد.
    * بگذار خونه رو برات تميز كنم.
    * آيا ميخواستي درباره چيزي با من حرف بزني.
    * بيا تلويزيون رو خاموش كنيم و در عوض با هم حرف بزنيم.

احترام و ارزش قائل شدن باید دو طرفه باشد، اگر مرد رعایت می‌کند اینجوری نباشد که زن ارزشی قائل نباشد و خودش را برای مردش جذاب نکند، این جملات تنها زمانی کاربردی خواهند شد که نیروی عشق و احترامی دوطرفه بر زندگی زناشیویی حاکم باشد، لاکن سوء تفاهمات ناشی از دانش پایینِ جنسی و شناخت پایین از روحیات جنس مخالف زندگی‌شان را با مشکل مواجه کرده باشد؛ که در این صورت این جملات برای شرین کردن دوباره زندگی مناسب‌اند مگرنه در زندگی‌های تهی از عشق و احترام متقابل این کلمات به چه کار آیند؟

منیع:http://negaheno.wordpress.com

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 دی 90 [ 16:46]
    سطح
    35
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

آقا رامتين اينطورا هم كه شما فكر مي كنيد نيست شايد بات گفتم چند بار دو كلمه دوستت دارم خيلي ها هم سؤاستفاده كنند و بگن كه اين كه چه خوب باشم چه بد . چه كاري در حقش بكنم يا نكنم منوودوست داره پس چه تفاوتي داره كه من تلاش براي اين بكنم كه دلش رو بدست بيارم...
    بله بعضي آقايون جنبه ندارن و فكر مي كنن ديگه دوستشون داريم هر كاري مي تونن بكنن و ما اعتراض نخواهيم كرد يا حق اعتراض نداريم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 19 اردیبهشت 88 [ 21:15]
    سطح
    39
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    تشکرها
    32

تشکرشده 34 در 22 پست

Array

سلام
    جمله های بالا که یاران زحمت کشیده و نقل قول کرده بودند ، خیلی هاش در فرهنگ ما جذابیتی نداره و خیلی هاش برای طرف مقابل مسئله ساز هست. نمی دونم کدوم یک از شما ازدواج کرده و در کنار همسری زندگی می کنید. اما باور کنید ایجاد ارتباط با همسرتون یکی از ساده ترین ابزار زندگی هست که در اختیار شماست.
    برای اینکه درون همسرتون رو مالامال از غرور کنید، یا پر از عشق، یا پر از تمنا، یا پر از هرچیز خوب دیگر، کافیست که اون رو بشناسید. شناختن شامل دو مرحله هست. اول شناخت کلی جنس اون ( جنس زن یا جنس مرد) و آشنائی با پیش نیاز ها و نیازهای ریشه ای و ژنتیک او، و بعد شناخت حالات و رفتار اختصاصی او. وقتی این رو بدونید دیگه ایجاد ارتباط و بیان احساسات نسبت به اون براتون از آب خوردن هم راحت تر خواهد بود.
    جمله "تو زيبا تر از دوستان ديگرت هستي" ، چه در مرد و چه در زن، جز اینکه باعث ایجاد سوءتفاهم محسوس یا نامحسوس بشه ، هیچ کمک دیگری به ایجاد ارتباط و جاذبه در بین همسران نخواهد کرد و همینطور خیلی از جمله های دیگر که در بالا نوشته شده بود.
    یاوران گرامی،
    شناختن طرف مقابل، چه برای درخواست یا اجابت درخواست او برای زندگی مشترک، و چه برای حفظ طراوت و ثبات آن الزامی است. بگذارید جمله های جذاب چونان شعری که با الهام از شناخت شما نسبت به او سرچشمه می گیرد، بر لبانتان جاری گردد.
    آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند.

امروزتان و هرروزتان مبارک باد

8. کاربر روبرو از پست مفید sedmammad تشکرکرده است .

sedmammad (پنجشنبه 27 فروردین 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 اسفند 88 [ 13:03]
    سطح
    47
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    78

تشکرشده 77 در 52 پست

Array

زندگی حرف نیست زندگی عمله!
    وقتی بهت بگه دوست دارم بدون تو نمی تونم زندگی کنم و ساعتی نگذشته در جواب امروز چیکار کردی سرش رو حتی بالا هم نیاره و فقط بگه مثل هر روز یا تو هر دعوا بهت بگه زندگیم رو نابودی کردی آینده ام رو نابود کردی و یا حتی به شوخی بهت بگه خیلی از تو بهترهاش هنوزم بهم پیشنهاد میدن که فقط یه شب .... اونوقتکه حالا شوهر شما خودش رو حلق آویز کنه و هزار تا جمله عاشقانه و فلسفی بکار ببره کل خونه رو برات هر روز تمیز کنه گرانبهاترین هدیه ها رو هم بخره دیگه فایده نداره که نداره!
    قلبی که شکست با این کارها و با این سرعت آروم نمی گیره برای آرامش زمان و صداقت و هماهمنگی در گفتار و عمل لازمه
    سه کلمه صداقت در گفتار هماهنگی در کردار و احساس نیاز قلبی(چه جنسی چه روحی چه اجتماعی و چه خانوادگی و در همه زمینه ها) کلید ورود به یک زندگی سرشار از محبته
    وقتی که دروغ نگی همسرت باهات حرف بزنه و گوش خوبی میشه برای شنیدن حرفات
    وقتی هرچیزی که میگی عملیش کنی همسرت زندگیش رو باهات تقسیم می کنه و چون میدونه هیچ وقت تنهاش نمیذاری و همیشه کمکش میکنی هیچوقت تنهات نمیذاره و همیشه پا به پای تو توی زندگی همراهیت میکنه(همون چیزی که پدر مادرهای موفق ما بوسیله اون موفق شدن)
    وقتی که این نیاز رو با تمام وجودت حس کنی که بدون همسرت زندگی کردن برات بی معنیه باعث میشه که تلاش کنی برای امرار معاش گذشت کنی برای دیدن خنده هاش صبر کنی برای ندیدن گریه هاش در آغوش بگیریش برای آرامش و امنیتش ..... و چه احمقه کسی که اینها رو ببینه و نتونه جوابی بده

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 تیر 90 [ 15:16]
    سطح
    56
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    627

تشکرشده 673 در 178 پست

Array

ممنون اما نکته هایی نیست که در مورد مردان معجزه کنه؟ به شوهرانمون چی بگیم؟؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 23 در 11 پست

Array

روزن عزیز اگر تونستم مطلبی رو در این مورد که گفتین گیر آوردم حتما در سایت میزارم البته اگر مثل دفعه قبل مطالب سانسور نشه
    قلب سپید عزیز با صحبتهای شما واقعا موافقم به نظر من زن و شوهر باید در زندگی رفیق هم باشند و رفاقت یعنی صداقت،صمیمیت،اعتماد و علاقه پایدار و فنا ناپذیر
    مطلبی رو که گفتم اگر تو زندگی وجود داشته باشه باعث میشه طرفین در تمام زمینه ها همدیگر رو درک کنند و غمخار هم باشند این امکان داره اگر شرط اول همیشه تو زندگی رعایت بشه
    sedmammd و پردرد گرامی
    نمیدونم چرا ما ایرانیا از گفتن چنین کلماتی عاجزیم یا اون رو مسخره می دونیم جملاتی که میتونه فضای یک زندگی خسته کننده را عوض کنه و محبت طرفین رو بهم بشدت افزایش بده،مسئله ای که در فرهنگ ماها گم شده
    در هر صورت این نکات واقعیت زندگیه و بخشی از اون برای یک زندگی شاداب و رو به جلو محسوب میشه

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 94.0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,640

تشکرشده 35,966 در 7,397 پست

Array

سلام
    یک نگاه عاشقانه ی صادقانه به همسرت معجزه ای می کند که همه جملات عاشقانه در برابرش زانو می زنند.

زبان تن را در ارتباط با همسرت جدی بگیر ، بخصوص از اثر نگاه غافل مباش ، حتی وقتی کلام عاشقانه صادقانه نباشد نگاه غمازی می کند و دروغ بودنش را افشا می کند .

13. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

فرشته مهربان (دوشنبه 08 تیر 88)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)