به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: +کمک

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 15 فروردین 88 [ 11:46]
    سطح
    33
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

+کمک

من 2سال که با پسری آشنا شدم و با هم رابطه داریم و خیلی هم همدیگرو دوست داریم.ولی اون از من 2 سال کوچیکتر و الان هم برا ی شروع زندگی نداره. وقتی بهشم میگم واسه آینده چی کار کنیم نه میتونه بگه بخاطر شرایطش تموم کنیم و نه مقولی میده.میگه میترسم نتونم برآوردش کنم!!!! وچون وضع مالی ما نسبتا خوبه میگه میترسم بعدا خیلی کمبود داشته باشی و نتونی تو زندگی تحمل کنی ازم خسته بشی.
    نمیدون چی کار کنم و چه تصمیمی بگیرم تو برزخیم که هیچ جوری نمیتونم خلاص بشم.خواهش میکنم کمکم کنین؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

RE: کمک

سلام
    طناز گرامی به تالار همدردی خوش آمدی
    اینطور که مشخصه هم شما و هم پسر مورد علاقه شما منطقی هستید و این خیلی خوبه . اما چند نکته هست که توجه شما رو به اونها جلب میکنم .
    اول اینکه کاش سن خودتون رو مینوشتید . معمولا مرد ها دوست دارن همسرشون جوونتر از خودشون باشه . آیا به این نکته توجه کردید ؟ آیا میدونید وقتی سنتون بره بالا امکان داره همسرتون از شما خسته بشه ؟
    نکته دیگه اینه که وقتی امکان ازدواج نیست ادامه رابطه عاقلانه نیست . اگر ایشون واقعا خواستار شما هستند حداقل میتونن این درخواست را رسما و از طریق خوانواده مطرح کنند و فرصت بخوان برای آمادگی برای ازدواج .
    شما هم بهتره گشتی در تالار بزنید و موارد مشابه را مطالعه کنید تا بتونید بهتر تصمیم بگیرید .
    این تاپیک رو هم توصیه میکنم :
    http://www.hamdardi.net/showthread.php?tid=3528

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

سلام بر دوست عزیز و گرامی.....

سن در زندگی زناشویی زیاد مهم نیست و این سن نیست که میزان فهم را مشخص می کند و اگر سن خانوم از شوهر زیاد باشد هم بهتر است(2سال زیاد)...
    از ان جا که دوست پسر شما فردی منطقی به نظر می رسند بهتر است به او بگویید تصمیم نهایی خود را بگیرد......و گرنه دوستی های قبل از ازدواج که با هدف ازدواج انجام نمی گیرد سرانجام خوبی ندارد و در ضمن از طریق دوستی های قبل از ازدواج نمی توان فردی را به طور کامل شناخت و او را ارزیابی کرد چون عوامل زیادی مانع شناخت دو طرف از هم می شود (از جمله....سوگیری در رابطه یعنی نشان دادن آن چیزی که نیست....وجود احساسات عمیق در رابطه و ...) .
    پس باید مواظب باشید و اگر واقعا همدیگر را دوست دارید تصمیم نهایی خود را گرفته و هدف نهایی خود را معلوم کنید...... وگرنه بهتر است رابطه ادامه نداشته باشد...
    امیدوارم در تمام مراحل مختلف زندگی بخصوص در زندگی مشترک موفق باشید...

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

سلام بر دوست عزیز و گرامی.....

سن در زندگی زناشویی زیاد مهم نیست و این سن نیست که میز%D

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

سلام
    طناز عزیز ورودت به تالار همدردی خوش آمدی

من با اینکه مرد سن اش کمتر از دختر باشد خیلی مخالف هستم و ایشان هم کاملا معلوم است که واقعیت مسائل دورو برش را خوب درک می کند . به نظر نمی آید این رابطه اگر چند سال دیگر هم ادامه داشته باشد به نتیجه دلخواه نزدیک شود

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

از استقبال گرم همتون و راهنمایی هاتون ممنون .من خودم 28 سالمه و دوست پسرم 26 سالشه.اون توی یک جاسه اومده و با مادرم صحبت کرده حتی پیشنهاد ازدواج هم از طرف خودش بود و میگفت که همه چیزو حل میکنه. ولی الان کاملا فرق کرده و میگه این کار به صلاحمون نیست!!!!!!!!!!
    به هرحال من امروز ساعت 5 قرار باهاش حرف بزنم و باوجود تمام علاقه ای که بهش دارم باهاش تموم کنم.
    بازم از پذیرایی گرمتون ممنون

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 مرداد 88 [ 07:27]
    سطح
    33
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Angry RE: کمک

سلام عزیزم .من به نظر من برای آدم منطقی وعاقل سن مهم نیست البته دوسال هم چیزی نیست حالا بدیش اینجاست که شما از اون دو سال بزرگتری ولی باید سعی کنی طوری خودتو جلوه بدی که از اون کوچیکتر دیده بشی چون آقایون خیلی دوست دارن خانومشون جوون تر باشه مثلا دوست پسر من الان 27سالشه من20 سالمه وقتی بهش میگم که فاصله سنی داریم میگه بهتر این باعث میشه من به خودم بیشتر برسم تا پیش تو پیر دیده نشم :Pواینکه تو باید به خودت برسی از این حرفا یعنی منظورم اینه که آقایون اونقدرکه به وضع من حساس هستن به وضع خودشون حساس نیستن.در مورد موقعیت هم خوب درسته موقعیت ندارین ولی اینو با خانواده ها در میون بزارید .من خودم بعد عید قراره نامزد کنم درسته اون وخود من موقعیت آنچنانی ندارم ولی به نظر من بهتر از بلا تکلیفی هستش از طرفی هم نامزدی باعث میشه دو طرف هم خودشونو جمع جور کنن البته شما ه مباید کمی کمک حال همسرت باشی وموقعیت اونو درک کنی وخواسته های که توی خونه پدرت داری رو توی خونه همسرت کمتر کنی تا بهتر بتونین باهم کنارخوش باشین
    روز خوش[/b]

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

شما به نامه قبلیم خیلی خوب جواب دادینمیشه بازم رهنماییم کنین؟
    من به دوستم کفتم کباید باهم تموم کنیم 2 روز هم به تلفنهاش جواب ندادم ولی دیشب اینقدر زنگ زدو اس ام اس داد که جوابشو دادم یکم حرف زدیم بعدش شروع کرد گریه کردن اینقدر گریه کرد که به هق هق افتاد.میدونین اون میگه تموم نکنیم و با هم دوست باشیم از طرفی شرایط ازدواجم ندارم!!!!!!!! ولی من نمیتونم
    میدونین اون شیرازی و اینجا دانشجوی فوق لیسانس و الانم داره پروژشو انجام میده ،من فکر میکنم اون فقط چون الان اینجا تنها اصرار به ادامه داره ............
    واقعا نمیدونم چیکار کنم خودموفقط در نظر بگیرم یا به فکر اونم باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا راهنماییم کنین

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

سلام
    کاری که شما کردید منطقی بوده . اما نباید این کار صحیح را رها کرده و دوباره رابطه برقرار کنید .خوب این آقا اومده به دلایل نامعلوم زیر حرفش زده واین مساله را باید حتما در نظر داشته باشید. شما یکبار دیگه با ایشان صحبت کنید و بگید نمیخواهید در رابطه ای که هدفی ندارد حضور داشته باشید ایشون هم اگر واقعا خواستار شما هستند میتونند رسمی اقدام کنند و ازدواج را هم بگذارید برای هنگامی که تحصیل ایشان تمام شد .
    موفق باشید .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 مرداد 88 [ 07:27]
    سطح
    33
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام عزیزم :
    ببین خانوم گلم قبول که اون توی شهر شما تنهاست وکسی رو نداره ولی چرا چه دلیلی داره منت شمارو بکشه نکنه توی شهر شما دختر قعطی هستش یا دانشجو دختر نیست آیا اون نمیتونه همونطور که با شما هستش با یکی دیگه هم باشه چه ربطی داره به تنهایی این حرفا در طول سال هزاران دانشجو از شهری که توش دانشجو هستن زن میگرن ازدواج میکنن باید گفت چون تنها هستن دوست شدن وبعد اتمام تحصیلشون بیخیال میشن به نظر من اصلا درست نیست یا این فردا باید خیلی آدم بی منطقی باشه وارزش وقتی رو که داره ندونه یا شما اعتماد کافی به ایشنو ندارید البته من این رابطه رو تصدیق نمیکنم ولی فقط میگم بهتره این فکرا رو بیخیال شی در ضمن الان که اینطوری باهاش برخورد کردی بهترین فرصته تا علاقشو بهت ثابت کنه میتونی از راه های مختلف امتحانش کنی درضمن آیا خانواده اون وخانواده شما از این رابطه اطلاع دارن ؟ و اینکه شما تا کی موقعیت ازدواج ندارین یک سال دوسال یک ماه چقدر اینو مشخص کنید بعد اگه اون فردا واقعا شما رو بخواد بدست بیاره باید موقعیتشو جور کنه البته مثل قبل هم به شما میگم شما هم باید تا حددی از خواسته هاتون چشم پوشی کنید مثلا بشین باهاش حرف بزن بگو از زندگی با اون چیا میخوای مثلا بر فرض مثال طلایی که میخوای چقدری باشه عروسی ومراسمی که میخوای چقدر باشه چه جوری باشه اینا رو بشین باهاش حرف بزن اگه اون ببینه شما از این زندگی فقط بودن با اون وفقط آرامش میخویا شاید بتونه کاری بکنه در غیر اینصورت اگه توقع شما بالا باشه اون تا ده سال دیگه هم نمیتونه با شم اازدواج کنه در ضمن سعی کن زیاد وابسته نشی و با عقلت تصمیم بگیری خود من درسته مادیات برام خیلی مهمه ولی وقتی با دوستم نشستم حرف زدم به تفاهم رسیدم پس بشین حرف بزن نه اینکه تلفن هاشو جواب نده اس ام اس ها شو جواب نده اینا کارای بچگونه هستش شما دوتاتون عقا بالغ هستین اونقدر بدم میاد از گوشی قطع کردن وقتی گوشی رو قطع میکنه میگم همینجوری بزنم توی سرششوخی کردم ولی عزیزم با حرف زدن مشکلتو حل کن همین دوست دارم امید وارم کمک خوبی کنم بهت
    تصاویر پیوست شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)